Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Ainaa - gratulacje :D:D:D Menu na dziś do godziny 15.00 2 płatki ryżowe i 5 mandarynek a potem zobacze co z obiatkiem narazie zrezygnowałam z pieczywa i ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki ja zaktualizowałam stopkę po dzisiejszym warzeniu - liczyłam na większy spadek ale ....dobre i to, szczególnie na chwilę przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów to samo - spłodziłam posta i zniknoł.... zmiana stopki u mnie nastapiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toa - :D Jestem już po płatkach ryzowych i mandarynkach teraz woda i woda :D Ćwiczyć dziś może jakieś 30 min na orbitce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a kolejny razowiec mam za sobą, teraz kawka, a potem zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam jogurta, ale tylko 2 g tłuszczu miał :) Czyli do 15 jedynie pomaranczko mogę zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam temat,chciałam na dietę i facet mi się rozchorował:( Miesiące koszmaru i ciągłego czuwania nad nim. Nie miałam głowy do diet. Teraz na szczęście w weekend operacja już, więc mam trochę więcej spokoju i wreszcie dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Nie mam za wiele czasu żeby regularnie tu wpadac.W weekend pozwoliłam sobie na parę ciasteczek i chipsy za dobre sprawowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy założycielkę :) Życzę rychłego powrotu do zdrowia Twojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopakowi:) Ale dziękuje bardzo:) Jeszcze tylko ten tydzień i powinno być już dobrze. Kurczę nie sądziłam,że temat tak się rozwinie:) Zwykle wszystkie szybko upadają. Ja dzisiaj jadłam same warzywka zmiksowane,jutro samą maślankę. Muszę zrobić sobie taki tydzień oczyszczania jelitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolona z przebiegu dzisiejszego dnia. Nie przesadziłam z jedzeniem, do okoła mnóstwo pyszności, którym się oparłam (i dalej walczę) na steperku 30 min no i oje ćwiczenia interaktywne (ale na razie tego nie liczę zbytnio, póki wprawy nie nabiorę i będę mogła czas wydłużyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrotu do zdrowia 🌻 Wczorajszy dzień minoł dobrze o 15.30 zjadłam kotlecika i na tym juz zostało. Ćwiczenia: 30 min biegu i 30 min na orbitce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nowy dzień zacząć czyli na śniadanie jogurt i 2 płatki ryżowe + kawa i herbata i to na tyle. Po południu woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. hej, ja zaczynam od razowca z szynką i serem + herbata i kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 u mnie bez zmian... jak do tej pory: 2x chlebek wieloziarnisty, 2 pl. wędliny, herbatka, kawa + 1ł. cukru wczoraj wieczorem miałam straszny ciąg, oprócz kolacji zjadłam jeszcze 3 kinderki podkradzione dziecku :( wtyd... :( powitać założycielkę!!! myślałam, że zaginęła w akcji... jak to zwykle na topikach kafeterianych bywa... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, sprawdziłam - poprzedni wpis prawie tydzień temu, faktycznie rzadko piszę... a wydawało mi się, że częściej ;) ale czytam codziennie!!!, tylko nie piszę, bo bym się powtarzała, że znowu jojczę i nie ćwiczę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla81 - sama widzisz my tez tak piszemy widzisz miałam 55,5 kg potem 58,5 kg a teraz 56,5 więc zawsze tak jest z tym "jojo" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×