Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................13. 05......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................30. 04???.....Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? zebysmy byly na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................30. 04???.....Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! No u mnie cisza... mam sterczące i drażliwe sutki, czasami bóle brzucha na @ i dużo mlecznego śluzu. Zrobiłam test na wszelki wypadek i wynik mnie nie zaskoczył-jedna krecha, ale wiedziałam, że tak będzie, bo nie było owulki. Wkurzam się bo @ nie ma. No i czekam, czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi szkoda ze w tym cyklu ta owulka zawiodla... ale teraz juz sie uda:) niech ta malpa przyjdzie jak ma przyjsc zebys mogla zaczac staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane:) No u mnie sprawa wygląda troszkę inaczej, gdyż ja mam to wstrętne PCOS i nie miewam owulek. Jeszcze nigdy nie miałam:( A teraz jak mam już lekarstwo i tak bardzo czekam na @ to ona się już prawie tydzień spóźnia. Chyba pobiegam po schodach, żeby ją przyśpieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek w takim raziev gdzies trzeba sie wybrac na spacer :P nadi jeszcze ja pokonamy i bedziemy sie jej smiac w " twarz " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonomi8069532
mam niepotrzebne 4 opakowania novvynette, pisać zielonomi8069532@op.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wiecie co, wczoraj przez 5 godzin czytalam inny topik o starajacych sie o dzidzie. Rok zapiskow. POwiem Wam jedno, to co my przezywamy na poczatku swojej walki o dziecko to jest nic w porowananiu co przeszly tamte kobiety... Byly tam 4 kobiety, wszystkie staraly sie juz ponad 2 lata, wszystkie przechodzily juz hsg i laparoskopie, pozniej inseminacja i nieudane in vitro. Jedna miala 2 proby in vitro i zadna sie nie powiodla, zdecydowala sie na adopcje... My to albo jeszcze nie robilysmy hormonow albo zaczynamy brac CLO a tak sie dolujemy... Dolowac to sie bedziemy jak skonczymy 35 lat i bedziemy po 15 latach leczenia! Ja juz sie nie duluje, nie mysle, bede czekac i zyc bo czasem brakuje mi tej checi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolokokta, masz rację, ale dla każdej z nas, nieważne jak długo juz się starających, każdy kolejny bezowocny cykl jest osobistym dramatem. Ja już się staram 8 miesięcy, po 3 porażce, w dniu w którym dostałam @ musiałam odreagować kilkoma drinkami. Musiałam wziąc na wstrzymanie, strasznie to przezywałam. Kilka dni temu mój Z. zrobił sobie seminogram, wyniki analizował, szperał po necie, nigdy się tak nie zachowywał, jak ja szperałam po necie to mówił mi że się nakrecam. Jego wyniki sa ok, wiec to ja nawalam. Teraz drugi miesiac biore clo przez 5 dni, a od 15 dc biore duphaston przez 10 dni. W maju bede brac podójne dawki, ale mam przeczucie ze to nie pomoze...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się dziś miałam termin @ ale tak jak pisałam wczoraj wieczorem jeśli nie przyjdzie do czwartku to będę testować dopiero wpiątek bo jest duże prawdopodobieństwo żę @ się spóźni bo byłam chora i miałam dość dużo stresu a to wszytsko wpływa na termin @ i myślę żę przyjdzie bo strasznie boli mnie brzuch i cycki jak zawsze więc są bardzo małe nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia, z jednej strony to az albo dopiero 8 miesiecy staran :-) ja tez biore CLO, teraz czekam na @ i musze dostac w koncu wyniki meza bo lekarz wtedy zdecyduje czy brac po 1 czy po 2 tabletki. Mysle, ze u mnie to jest troche wina meza a troche moja. On na 100% mial przegrzewane plemniki wiec nie zdolne do zapladniania a ja dopiero po CLO mialam pierwszy raz w zyciu jajeczkowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co moze oznaczac bol jajnika w 20 dc? czy mozliwe ze az tak przesunela mi sie owulka? wczoraj bylo przytulanko wiec jak ten bol oznacza owulacje to zolnierzyki juz czekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja nie wiem jak to jest z moim jajeczkowaniem, dawniej mialam śluz płodny, taki jak jajko kurze, a teraz to w ogole u siebie takiego nie obserwuje, nawet po clo, mam skok temp. ale to wszystko. od nastepengo cyklu bede brac olej z wiesiołka, czytalam ze poprawia sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a nie masz testow owulacyjnych? Zakladajac, ze mozesz miec teraz cykl nawet 34 dni to by sie zgadzala owulacja i za dwa tygodnie okres. A z drugiej strony mnie co chwile cos boli i nie znam przyczyny bo teraz za kilka dni @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia ja biore olej z wiesiolka i w tym cyklu jak mialam owulacje, to taki ksiazkowy sluz mialam ale wewnatrz, nigdy na wkladce. Po stosunku jak poszlam sie umyc to mnostwo tego bylo. A przed braniem CLO nie mialam owulacji i pomimo wiesiolka nie bylo sluzu plodnego. Teraz pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny- leczycie się u zwykłych ginekologów czy u specjalistów od niepłodności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u zwyklego, powiedzial, ze do roku bede u niego a jak sie nie uda to mam jechac do specjalisty bo on juz nie pomoze. I tak jest fajnym lekarzem :-) mowi do mnie po imieniu i ostatnio na odchodne: nie martw sie, zrobimy to ciąże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wlasnie nie mam testow owulacyjnych:( no coz chyba potraktuje to jako owulke i juz:) wczoraj przytulaski byly wiec dzis juz nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) niestety nie mam czasu żeby tutaj reularnie wpadać do was :( u mnie ból piersi mija, okres źle policzyłam powinnam mieć czwartek/ piątek, póki co nie mam, ale myśle, że na dniach dostane bo boli mnie brzuch :( ale narazie go nie mam, więc nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:-) Dawno sie nie odzywałam, ale przeczytałam wszystkie posty... Oj uzbierało się tego. Ja nie myslę o tym, ze usilnie chcę miec dziecko. Odpuściłam sobie... W tym tygodniu idę się przebadać do ginekologa. Nie chcę próbować np. przez 2 lata jak twierdzą niektórzy lekarze, bo wiem, ze sfrustrowałabym się. Zobaczymy co pokażą badania. W przyszlym tygodniu zaczynają mi się dni płodne, więc przytulanko będzie. Teraz przytulamy się kiedy mamy ochotę bez parcia, że muszę zaciążyć. Pozdrawiam słonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wpisz sie do tabelki bo ci tez nie ma. to czekam na dobre wiesci od ciebie:) joanka ja juz badania mam wszystkie za soba wiec teraz juz tylko dzialania zostaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×