Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiesz jak się nie ma owulki, to i nie ma śluzu:( więc za dużo nie mogę powiedzieć. Jak tylko zacznę Clo to zdam Ci relację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI 8 okay, czekam na relacje! Ja tez mam nadzieje jak pójde do tej lekarki to mi przpisze CLO itd. Kupie sobie wczesniej ten oeparol tak jak planowałam. Dobrze ze o niego zapytałam :) A ja mam sluz biały :( Czyli niepłodny..... A jak miałam ta owulacje w grudniu to był gęsty i było go bardzo duzooooo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz też mam biały, wodnisty i jest go dużo. Ja też się za tym Clo nabiegałam i najlepsze jest to, że kosztował 7 zł:) A teraz, gdy czeka spokojnie w szufladzie to wredny małpiszon nie chce przyjść. Jak nigdy się spóźnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):)Już zawiozłam moją pociechę na imprezę do kina.....znajoma ją odwozi a ja w tym czasie z M będę przechodzić katorgi.....:( Miło mi strasznie że za mnie kciuki trzymacie;):):):) Wiecie co do tego śluzu to ja mam kiepski chyba...:(....bo ja owulację tylko po skoku temp widzę ,no i po bólu jajnika i po monitoringu...ale po śluzie to ni chu chu....:):):)chyba też ten wiesołek sobie zaaplikuję...ale najpierw chcę wiedzieć skąd te krwawienia.....:( Czekajaca a gdzie masz rodziców jeśli można spytać??????? Co do mojego lekarza z domu wyjadę o 19.15 mniej wiecej......mam nadzieję że nie zapomnę wszystkiego powiedzieć i mam ogromną nadzieję że nie usłyszę nic dołującego....:(A co do domku w górach gdzie macie?????:):)My koło Żywca.... Werna ja jeszcze Pita nie oddałam:):):):):)też...:)Werna daj linka do NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi to tani ten CLO. A ty chodzi prywatnie do lekarza? Bo ja tak, to potem jest 100 % płatne. A Ty dostajesz noramlne @ z tym naszym pcos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO no tak plej z wiesiołka pomaga na sluz :-) Tylko wolno go brac tylko do owualcji, czyli do skoku temperarury bo potem moze powodowac skurcze macicy. A co w ewentualnej ciazy nie jest dobre. Tez zakupie :) Juz 4 miesiace go planuje kupic. No to bede trzymała kciuki strasznie mocno by wizyta szybko mineła, sprawnie i zebys nie zapomiała o wszystkim powiedziec! No i oczywiscie zebys usłyszała same dobre rzeczy u gienekologa!!!! Mam nadzieje ze te krwawienia to tylko np za mała ilosc hormonów w danym cyklu. Ja mam rodziców niedalego lotniska KATOWICE W PYRZOWICACH :) Orientujesz sie moze gdzie to jest? :) A co do domku w górach to my mamy niedaleko Suchej Beskidzkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wrocilam agnieszka przykro mi..... nerwusku nie denerwuj sie bo wszystko jest ok:) czekajaca, nadi, werna,nowaTu buziaki dla was:* szarlotko a gdzie dokladnie macie ten domek bo ja jestem z okolic zywca:) berbelku co z testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, a więc tak: CLO jest refundowany :) ale bez zniżki kosztuje tylko 15,02. Śmieszna cena jak na zbawienie:) Ja chodzę prywatnie do ginekologa-endokrynologa. Jest bardzo kompetentny i nie "naciąga" na kasę:) Jeśli chodzi o nasze PCOS to nigdy nie miałam regularnych cyklów. Zawsze od 40 do 90 dni, ale w końcu @ sama przychodziła. Teraz od kilku miesięcy mam wywoływany luteiną i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby @ się spóźniła, a tu już tydzień!!! W ciąży niestety nie jestem. Robiłam test tak na wszelki wypadek, chociaż wiem, że nie mam owulek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja też miałam plamienia w trakcie cyklu, ale brałam Castagnus i wszystko przeszło. Teraz jest już oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS WITAJ i dziekuje za pozdrowionka 🌼 Byłam pare razy w ZYWCU jak jezdzilismy w góry pociagiem :P NADI8 to jakby co to zapłace za niego 15 złotych tak ? :) No ja jak miałam silne pcos to niedostawlaam @ po 6 - 10 miesiecy :( Teraz tez 74dc i cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca on jest tylko na receptę, więc i tak zapłacisz jakieś 7zł. Straszne to nasze choróbsko....ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałaś o laparoskopii? Ja się już zdecydowałam. Na najbliższej wizycie poproszę o skierowanie i jeśli mi CLO nie pomoże, to będę już miała zaklepany termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo PCOS jest wskazaniem. Leczenie go to najpierw CLO a potem laparo- ostatnia deska ratunku. Moj koleżanka miała przed świętami. Też ma to choróbsko i leki nie zadziałały. Ponakłuwano jej jajniki i cykl ma jak w zegarku. Do tego piękna owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo..........................!!!! jak tam moje staraczki ja byłam dziś w przychodni na tym wymazie i pierwszy raz spotkałam się z miłą położną, która pomogła mi dogadać sie z resztą wrednych bab które ze wszystkiego łachę człowiekowi robią, to takie miłe jak toś bezinteresownie wstawi się za innym :) rzadko mi sie zdarzają takie rzeczy !!!!!!!!! Pozdrawiam koleżanki z pco też mam to świństwo, brak owulki! już 2 cykle z clo i jakby jajniki drgnęły , mam nadzieje że wam też clo rozkreci jajniczki!!! Cmoki miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI no tak, masz racje. Ale musisz miec wskazanie jak inne leki przestana działac. Zabieg to zawsze ostatecznosc moim zdaniem. Moja siostra miała laparoskopie...Wypalane pecherzyki. Miała regularnie jakis czas cykl a potem znowu sie poblokowały, pamietaj ze pcos wraca. I potem znowu musiała brac clo i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety doskonale o tym wiem:( po zabiegu lekarze dają do pół roku czas, aby zaciążyć, a później znowu to samo... pocieszające jest to, że większości się udaje:) Mam nadzieję, że nas ten zabieg ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 ja tez mam taka nadzieje! Narazie czekam i czekam na wiyte....... Na wszystko czekam! Nawet na głubia przesyłke ze sklepu........ :( MAM PYTANKO a clo sie bierze dopiero po @ tak? Jak ja nie mam @ to nie moge odrazu zaczac od niego prawda? Musi sie najpierw macica złuszczyc co? No NERWUSKU nie ma jeszcze BERBLEKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI ja tez mam nadzieje ze nas ominie! Ja mam dosyc juz operacji :(:(:( Jedna powazna mi wystarczy... Mojej siostrze sie znowu poblokowały po laparoskopi ale po clo i duphastonie zaszła w ciaze :) I jestem ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi na ostatniej wizycie nowy ginek dał skierowanie na drożność jajowodów a tak wogóle to powiedział ze niewykluczone że zeby mnieć dzidzię bede musiała mnieć inseminacje, choć ja myśle że jeszcze pare miesiecy i sie uda takie wewnetrzne uczucie mam :) :) :) a nad wiesiołkiem to też już 3 miesiące dumam i kupić nie mogę bo zapominam ale macie racje w tym mies też z nim ruszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca clo birze się od 5 do 9 dnia cyklu ja na początku brałam jedna tabletke na noc i dobrze sie po nim czułam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, aby brać CLO trzeba mieć @. Różnie lekarze przepisują. Ja mam od 3 dc do 7dc. Mój ginek przepisał mi z CLO luteinę, żebym nie czekała na @ tylko ją wywołała i do dzieła. Też możesz czekająca tak zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 ja już miałam HSG (drożność jajowodów). U mnie oki. Da się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×