Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Olenika
Elka, oprócz tego nie miałaś innych, negatywnych objawów?:) Ja jeszcze nie wiem czy go dostanę, pęcherzyk nadal jest, ma 15mm, może jeszcze urośnie, kto wie. A jeśli nie to dostanę leki, pewnie jakąś słabą dawkę bo pęcherzyki rosną do 12-15 mm póki co i na tym koniec :) I tak dobrze, że rosną.. chociaż mogłyby być odrobinkę większe. Z jednej się cieszę, bo tyle jest pozytywnych opinii na temat CLO, a z drugiej się boję, że nawet to mi nie pomoże... To wszystko jest takie straszne.. A przy CLO zawsze dostaje się zastrzyk ten...yy.. coś na "p"?? nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Elka46 dziękuję za radę. W środę idę na badanie krwi to zrobie te co poleciłaś, a w czwartek mam wizytę u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka326
Olenika nie nie miałam żadnych innych strasznych objawów też sie bałam tego leku bardzo :/ o żadnych zastrzykach nic mi nie wiadomo nie miałam czegoś takiego tylko tabletki ;) dobrze że rosną pęcherzyki ale ważne też czy odbywa się wgl owulacja trzeba też robić testy owulacyjne żeby to stwierdzić właśnie sobie je dzis zamówiłam ;) ważne też czy masz regularne cykle czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka326
Mirka30 nie ma problemu cieszę sie że pomogłam ;) nie ma co czekać z badaniami ja też sie ociągałam i do tej pory żałuje bo jak bym zrobiła wcześniej było by całkiem inaczej ponieważ mi wyszła 10 krotnie wyższa prolaktyna po Mtc i muszę zażywać na obniżenie Bromergon który średnio sie bierze od pół roku do roku zależy oczywiście od organizmu ;) Też sobie zrób ta prolaktyne po Mtc trzeba sie kłuć dwa razy (drugi raz po zażyciu tabletki )ale myśle że warto to zrobić bo bardzo dużo dziewczyn ma ten problem z prolaktyna właśnie która się podwyższa od stresu nerwowości itd. Tarczyca niestety też często jest przyczyna "blokady" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka326
Mirka30 teraz sobie popatrzyłam na te badania moje bo je miałam w sierpniu 2015 robione i miałam : FSH, Estriadol, LH, Progesteron, prolaktyne i prolaktyne po Mtc to były moje pierwsze badania pózniej sobie robiłam dopiero TSH,ft3,ft4 czy nie mam tarczycy a pózniej jeszcze inne dodatkowe badania tak mi trochę rozdzielała ginekolog bo kasowo dużo by wyszło odrazu za te badania naraz robione wiem też że często są pakiety tych badań hormonalnych w analitykach i zawsze ciut taniej coś jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Cykle mam regularnie. Miałam robiona cytologie, wyszła idealnie. Teraz chodzę na drugi monitoring. W poprzednim cyklu wszystko było ok, sluz, endometrium echo środkowe tylko pecherzyk urósł 12 mm i na tym się zatrzymał przez co okres mi się aż o 6 dni spoznil.. W tym cyklu znowu sluz ok, endometrium ładne ale pecherzyk w piątek miał 15 mm i wczoraj lekarz powiedział ze nadal ma 15 mm.. W środę idę na kolejne usg wiec zobaczymy czy coś się ruszy czy też nie. Jak duży powinien być prawidłowy pecherzyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Hey dziewczęta ja dziś chyba mam owu bo ledwo chodzę tak mnie bolą z obu stron nie kupiłam testów bo nie mieli muszę dzis kupić i sprawdzić -ciekawa jestem czy cos pokażą trzeba sie dzis mocno przytulac ... może akurat .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika pecherzyk minimum powinien miec 24m ja mam zawsze 27 m a czasem nawet 30m i tez nam sie nie udaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Elka326 bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i wsparcie :) Spisałam sobie wszystkie te badania co napisałaś i jutro idę działać. Tak jak piszesz, wolę wcześniej jak później bo ewentualne leczenie może trwać a nie chciałabym sobie pluć w brodę, że zwlekałam i czekałam do pół roku albo i dłużej... W czwartek będę u endokrynolog to na pewno już coś powie to dam znać czy wszystko gra czy może jednak coś nie teges. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka326
Mirka30 nie ma problemu przechodziłam przez to samo w sumie dalej przechodzę ale teraz dałam sobie na wstrzymanie trochę odpuszczam na jaki czas ;) zobaczymy co bedzie dalej myśle że będzie dobrze wszystko życzę powodzenia ;)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Witam ponownie dziewczyny. Jestesm jakimś wybrykiem natury. Bylam dzisiaj u lekarza. Po badaniu stwierdził ze mam rozpulchniona szyjkę macicy i na jego stare oko widac ze to wczesna ciąża:) a testy ciążowe robi sie 10 dni po spodz niesiaczce. Wtedy są wiarygodne a to co na nich jest napisane to chwyt marketingowy. O mojej becie powiedzial ze za wcześnie zrobiona i za dużo w necie siedzę:) wiec jednak cuda się zdazaja!!! Za tydz usg.bpozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Skolowana moje gratulacje!:) Za chwile znowu zostane tu sama. Stresuje się na myśl o jutrzejszym usg.. Jakaś pechowa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podczytuje Was od jakiegoś czas. Też jestem w trakcie starań od lipca. To pierwszy miesiąc z monitoringiem. Mogę się przyłączyć ? Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja walczylam poltora roku o Ta " rozpulchniona macice". Moje noworoczne postanowienie brzmiało przestać się wreszczcie spinać z ciaza bo oszaleje:) skonczylam z liczeniem mierzeniem itd i sie udalo... Wiem ze to straaasznie trudne jak tak bardzo pragnie się dziecka ale to najlepsze wyscie. Psychika tez robi swoje. Wiec Olenika uszy do góry negatywne myślenie w kat i kiedys na pewno się uda... Twój czas tez nadejdzie. NAPEWNO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka326
Dokładnie przyznaje racje skolowanej PSYCHIKA bardzo dużo blokuje ja właśnie odpuszczam bo tyle juz badań co ja przeszłam i tylu ginekologów że juz mam dość :/ Gratulacje dla Skolowanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
skolowana gratulacje! :) Witaj Alka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) Skolowana również gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny poradźcie bo nie wiem jak mam to odbierać... Doświadczony gin stwierdził po badaniu wczesna ciaze dal skier na usg zrobilam betę i wyszla 1 z kawałkiem... To co on " wymacal";) skoro ciąży nie ma... Okres spóźnia się ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, być może się pomylił albo w laboratorium coś pokrecili. Najlepiej zrób betę jeszcze raz. Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No albo albo tyle to ja tez wiem:) tylko ciekawe czy lekarz z wieloletnim stażem mogl się tak pomylić i mówić od razu ze ciaza.. Tym bardziej ze nic nie mówiłam ze się staramy itd. Wydaje mi się ze gdyby nie byl pewny nic by nie powiedzial... Nie powinien przynajmniej:) no cóż będzie co ma być niedługo się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Pęcherzyk 18 mm :D Widać było na nim kreskę na co lekarz powiedział ze widać szykowanie się do pęknięcia :D Byłam tak uradowana, że zapomniałam zapytać o najważniejsze! Staramy się z mężem codziennie od tygodnia no i... to znaczy ze teraz tym bardziej mamy się starać? Ze to nasz czas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Oleńka. Ja byłam w poniedziałek na monitoringu i w prawym był pecherzyk 18mm, a w lewym 17. Jutro mam następna wizytę. Gin Mówił, ze owulacja powinna wystąpić w środę czyli dziś. Pewnie u Ciebie też będzie na dniach :-) Powodzenia :-) Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty kiedy masz nastepna wizyte, aby potwierdzić czy doszło do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Alka, dzięki :p Niestety taka moja natura, że jestem roztrzepana i zamiast na spokojnie się czegoś dowiedzieć, zapytać wyleciałam z gabinetu jak z procy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika a dziś który dc masz? I jak długie masz cykle. Pewnie będziemy testować w tym samym czasie. Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
A ja dziś zrobiłam test owulacyjny i blada druga kreska a ból jajnika jest i nie wiem co myśleć czy mogą jajniki boleć a owulacji może nie być? Chyba tak U mnie 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wynik 1 na tym etapie wskazuje na ciążę biochemiczną. Olenika fajnie ze jest pozytywna zmiana, oby się udało :-) Mikuska przecież jajniki można odczuwać w owulację, w dniach przed owulacja i w dniach po owulacji albo przez cały ten okres okoloowulacyjny. Ból owulacji dokładnie Ci nie wskaże. Tylko testy i śluz nie licząc monitoringu. juax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Dziewczyny powiedzcie do kiedy dokładnie mam zażywać ten wiesiolek ? Mam 9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Alka, dzisiaj mam 16 dc :) Średnia długość mojego cyklu wynosi 31 dni, tak wyliczył mi kalendarzyk. Co lekarz powiedział Ci dzisiaj na usg? Co z pęcherzykami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Właśnie wróciliśmy od gin. Pecherzyk pękł wczoraj- tak mi powiedział. Ale odebralismy dziś wyniki badania nasienia i nie ma praktycznie szans na naturalne zapłodnienie :-(. 1,6 mln plemnikow tylko. Gin powiedział, ze ciąża w naszym przypadku bylaby jak trafienie 6 w lotto. Sugeruje podejście do inseminacja. Alka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×