Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość agacia83
Witam dziewczyny.Mało pisze ale czytam was codziennie. Ja jutro ide do lekarza bo cos mnie zaczyna brzuszek bolec .A do tego dochodzi kregosłup.Jak mnie chyci to nie umie siedziec .Bol ten idzie od kregosłupa i przechodzi na lewa strone posładka. Niewiem czy to za tego ze duzo chodze. Ale niestety mąz prawie 3 tyg temu wyjechał do pracy i zostałam z 3 dzieciaczków w domu.Najmłodsze teraz w marcu ma 2 latka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacia83 ja tez niedawno mialam straszne bole kregoslupa,ktore promieniowaly mi az do lewej łydki.Trzymalo mnie jakis tydzien i przeszlo.Wg meza to mogla byc rwa kulszowa a ja mysle ze to od noszenia corki(3 mieisace). same zarazy-masz racje,zmykaj stad bo sie jeszcze od Ciebie tepotą umysłowa zarazimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja jestem z innego topiku,strasznie Was te pomaranczowe mecza,ale widze,ze dajecie rade,trzymam za Was kciukasy....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo mam dość pomarańczy... Ale od czasu do czasu jeden post raz na rok :D:D:D:D Byliśmy wszyscy na USG, dziewczynki zachwycone maluszkiem, ale dosnaliśmy szoku, dziecko było źle okręcone i dwa razy ginekolog się pomylił że to chłopiec już nastawiliśmy sie na Filipka, dziewczynki cały czas o braciszku a tu się okazuje że będzie dziewczynka. Troche jestem zaiwedziona bo nastawienie zupełnie inee ale i tak bardzo kocham i niemoge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chłopaki w Tatrach. Córka z najmłodszym pojechali do babci do piątku..Już nie pamiętam kiedy było tak pusto w domu! :D Piję kawkę, pozmieniam pościel, idzie wiosna - czujecie! Nareszcie :D Energia mnie rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam tak do 2-3 lat, nie wiem czy nie za długo?? potem jak maluch ma zeby to karmienie jest bolsne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmienie nie jest bolesne, ale w sumie nie ma już żadnego większego sensu powyżej 2 lat. Odpowiednim dla odstawienia jest wiek, kiedy dziecko je już wszystkie pokarmy. Więc myślę,że 2 lata to maksimum. Ale może mi się fajnie gada, bo ja nie wiem co to jest odstawianie dziecka, to one mnie odstawiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bo smumie czytałam różne wypowiedzi na forum i już ugłupiałam, jedni pisza karmić jak najdłużej, inni że do roku a jeszcze inni że pierwsze pare tygodni się tylko liczy. I na temat zębów tez są opinie że jak dziecko ma zęby to może boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszą córkę karmiłam 4 lata. Drugą niecałe 4. teraz synek ma 2 lata a córka 9 miesięcy i karmie oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka no to gratuluje coreczki :) jej ale Wy dlugo karmilyscie,ja to dwie najstarsze to chyba z miesiac pokarmilam a potem pokarmu nie mialam wiec przeszlam na butelke,za to mlodsza core karmilam do roczku i mysle ze to jest wystarczajaco dlugo,no ale kazdy robi jak uwaza :) Synka tez wcale piersia nie karmilam nie z wlasnego wyboru tak poprostu wyszlo. Moge wtracic slowko ale masz spokoj teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma Miaaa dobra z Ciebie Mamusia ❤️ miałaś dużo pokarmu :) zdrowo się odżywiałaś? dzieci będą silne i zdrowe :) tylko mleko matki to właściwy pokarm reszta to trucizna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka-ja mam na imie Emilia-fajne dziewczyny sa o tym imieniu ;) Co do karmienia to karmilam pierwsza corke 2,5 roku,druga 2 lata,trzecia rok(zaszlam w czwarta ciaze i nie chcialam juz karmic) a czwarta tez karmie ale chce tez tylko rok.Co do gryzienia cyca przez dziecko to wiedz o tym ze maluszek kiedy ssie nie ugryzie bo ma pod sutkiem jezyczek i nie ma jak.Moze jednak ugryźć kiedy sie juz naje i zaczyna sie piersia bawic-mialam raz okazje przekonac sie jakie to bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy robi to co lubi my lubimy sie "grzmocic" wiec sie "grzmocimy" a ze przy okazji plodzimy dzieci no coz,jestesmy mamy dbajace o wyz demograficzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet jesli tak bardzo Cie to ciekawi i moja odpowiedz sprawi ze poczujesz sie lepiej i bedziesz mogl/a spac po nocach, to chce Cie zapewnic, ze bylam jak najbardziej pelnoletnia :) Bo chyba to wlasnie Cie tak zaniepokoilo,nie sugeruj sie moim 33 przy nicku bo ta liczba nic nie znaczy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...:-) no niestety, wygląda na to, ze ciągle musimy udowadniac, ze nie jeteśmy wielblądami, tylko normalnymi kobietami i matkami, a po prostu tyle w nas miłosci ze wystarczy dla kilkorga dzieci i jeszcze zostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Widze ze zmije coraz bardziej jadowite sa :)Ciekawe co zrobia gdy juz caly jad z siebie wyleja A u mnie zima powrocila :( Milego dnia mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) anastazja a u mnie wielkie roztopy-może wkrótce nadejdzie ta wyczekiwana wiosna ;) Co do pomaranczy to ich juz nie czytam.Niech sobie pisza co chca -mnie to nie rusza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretesja to fajnie masz ze wiosne juz u Ciebie widac,u mnie wczoraj to snieg sypal,dzis do poludnia tez nie bylo ciekawie ale teraz sie przejasnilo,moze i do mnie wiosna dotrze :) A pomaranczowe wpisy to mnie smiesza,swoja droga ciekawa jestem co to za prymitywy,w swoim zyciu poznalam juz wielu ludzi,ale z takimi pustakami pierwszy raz sie stykam :P Ciekawe z jakiego srodowiska sie wywodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo dzisiaj żyć mi nie daje, cały czas kopie jak oszalała, nawet bawiłam się z nia tzn. ja lekko stukam w brzuszek i mała w to miejsce kopie :) PO zjedzeniu przezemnie obiady ożywiła się jeszcze bardziej :P mały łobuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×