Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

WITam przy kawie i sniadaniu:) Mąż swój egzamin zdał na piatke :) wpadł dzis do sypialniz różowymi tulipanami:) całe 9 sztuk;D i słodkoscia do kawki:) kochany jest O córci tez nie zapomniał kupił jej ciasteczka :) A my mamy dzis do posprzatania cały dom :) ale mnie to cieszy bo jakos mam ochote :) Coś tu pustawo ostatnio Wszystkim chorym maluszka zycze szybkiego powrotu do zdrowia a tym zdrowym zeby nie chorowały :D U mnie pod blokiem słychac wiosne i to jak tak tak niemylicie sie czytajac słychac ;) panowie obcinaja ga łęzie drzew zawsze robia to na wiosne :) być kobieta ....byc kobieta....nananan jakos siedi mi w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oj dzieci znowu pochorowane((ehhh Goniu ,Gumiago zdrowka dla maluchów. Schadsi hehe współczuje:-O ale cos szybko u Was zaczeli,bo u mnie tez zawsze piły rycza pod oknem od 6-tej ,ale w tym roku jakos cisza,moze im sie popsuły??:-D Wczoraj nie miałam czasu zbytnio,bo i pogoda super-wiec dwa spacery zaliczone.potem piekłam ciacho(Izu;-)) )wuzetke zrobiłam,ale tym razem z delecty i jest o wiele lepsza. U mnie stoi bukiet tulipanów-kolor wanilia:))Wiki dostała margaretki. Wszystkiego naj w Dniu Kobiet🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo własnie kolega przyszedł i przyniósł nam po swiezym soczku z pomaranczy i zapowiedział, ze zrobi nam sniadanie ;) ciekawe co tam majstruje ;) stuka puka w tej kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko mniam!!! dostałam miseczke: płatki owsiane, mleko, danio waniliowe, maliny i rafaello, cudownie wymieszane mmmmmmmm :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Z okazji Dnia Kobiet, zycze naszej Mamuni wszystkiego najlepszego ....:-P Wam wszystkim oczywiscie tez ale Mamunia ma dzisiaj dodatkowo jeszcze imieniny :-) Schatz- a widzisz jak z latami maz sie uczy :-) Troche czasu potrzebowal ale teraz juz wie, ze ma dwie kobietki w domu :-) Mamuniu - jeszcze raz wszystkiego najlepszego ! Musze sie przyznac, ze bardzo czesto mysle o Tobie :-P Kiedys jak bylam smarkata ( 17 lat ) kolega sie nabijal jak obieram ziemniaki w kwadraty i do dzisiaj ilekroc obieram ziemniaki mysle o nim. Tak samo ilekroc widze moje uwalone okna mysle o Tobie ! Obawiam sie , ze mi to juz zostanie do konca.....:-P Holly - juz dlugo milczysz. Samadama - napisz jak sobie poradzilas z lozeczkiem i czy wrociliscie do smoka. Jestem zabiegana, nie nadarze opisywac ale duzo rzeczy sie nazbieralo i probuje je ogarnac. Teraz maz pojechal z Pascalem na pobranie krwi i zalegle szczepienie. Zostawil mnie swiadomie w domu bo bym pewnie wywinela kozla z przejecia ( jak sie stresuje to robi mi sie ciemno przed oczami :-( ). Nie wiem czy w PL ale tutaj dzieci w wieku naszych dostaja wczesniej znieczulajace plastry na skore, zeby pozniej szczepienie nie bolalo. Przykleilam je rano Pascalowi ( 1 x na szczepienie i 2 x na pobranie krwi ) a ten sie tak darl jakby go ze skory obdzierali, nawet udalo mu sie pozniej ze zlosci rozebrac bo chcial je oderwac. Juz widze co bedzie sie dzialo jak mu beda krew pobierac..... Piekne przewdwiosnie mamy dlatego czas zdrowiec i cieszyc sie sloncem....Zdrowia dla wszystkich dzieci. Jak mi sie tu wszystko pouklada i poprostuje to przysiade na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia :D do tego jest bardzo przystojny i ma niesamowity głos :P ;) hehe naprawde!! załoze sie ze Pascal przy tatusiu nie bedzie tak świrował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ,ale Ci kolega dogodził:-P:)) Pia dziekuje kochana-nie ważne,ze kojarze Ci sie z oknami;-))Miło mi,ze myslisz o mnie(ja o Tobie też gdy widze w sklepie na półce..princessy)-pamietam ,jak je podkradałas dzieciom:)) u NAS NIE DAJA TAKICH PLASTRÓW-WSZYSTKO NA"ŻYWCA":-P Zosia ptrzy pobieraniu krwi zawsze była jak anioł-panie w labolatorium nie mogly sie nadziwic:))Do dzis jak idziemy do przychodni to witaja Zosię"oo nasza Zosienka najgrzeczniejsza:":)) Dobra,smigam posprzątac ,bo tesciowa ma wpasc na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu to dzisiaj podwojnego bukietu pachnacych kwiatow Ci zycze:D Spelnienia marzen i zdrowka🌼 Wam Kobitki tez wszystkiego naj... Ja sie wpienilam dzisiaj na maksa. w piatek wieczorem rura od kibla zaczela cieknac. Dzordz wziol to poowijal jakimis tasmami, foliamy i troche zatamowal. w sobote dzwonimy zeby to naprawili a oni ze weekend, ale przysla faceta, tan wszedl i mowi ze do pon czekamy bo on nie ma czesci. W pon tam dzwonimy po poludniu bo nikt nie przyszedl a Ci ze w srode oszzzz:/ co za pi.... No i dzisiaj mowie do Dzordza ze juz nie dam rady, ze nie nasza chata ale napewno z 5 lat jeszcze tu pomieszkamy zanim cos kupimy, i chyba wyremontujemy lazienka. Pozakrywamy te oblesne brudne rury, polozymy kafle bo te tutaj to o pomste do nieba, wmienimy sanitariaty bo masakra:( Co z tego ze ja umyje kafle jak one zajebane tynkiem i syfem jakims, fugi juz odpadaja i czarne widac, wszystko takie usyfione ze bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!:) Wszystkiego najlepszego Laski z okazji Dnia Kobiet!!!! Mamuniu:) Tobie najlepsze życzenia imieninowe,zdrówka i słodyczy,no i w końcu jakiejś fajnej pracy (lekkiej i dobrze płatnej!!) ,A CO!!!?? :) Jestesmy juz w domku po szpitalu .Zrobili chłopakom badania,wszystkie dobre.Przemusiowi nie zrobili ,jednego najwazniejszego badania,pobrania wycinka z jelitka,bo musza go uspic:(,a był dopiero po infekcji i tak sie nie robi,buuuu...czeka nas powtórka z rozrywki za 2-3 tyg tylko z jednym orlem.A ja juz myslałam,ze wiecej szybko nie bedzie męki szpitalnej i dla dzieci i dla nas:( Współczyje chorych dzieciaczków,a te rotawirusy to jakas zmora,brrr....Przemko,jeszcze zaflegmiony,robie mu inhalacje. Pogoda ,niby sloneczna,ale wieje wiatr i nie chce ciagac Przemka,zeby mu w ziapke nie nawiało i nie rozłozyło znow:( Kużwa Sybir kureski!!!!!!!! U Was ciepło ,a u mnie zimnica.... Z chłopem atmosfera fatalna:( Ciagle sie kłocimy:( Żyć mi sie nie chce ,przez to wszystko,no i plecy....bolą(jakby mniej,bo miałam zastrzyk ze sterydu w staw krzyżowo-biodrowy).. W takim nastroju , to i pisac sie nie chce:( A czytać Was staram sie na bieżąco,zyc bez Was nie mogę...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly współczuję bólu plecków.Młoda jestem i głupia jeszcze ale wiem, że rozmowa z mężem taka spokojna i bez krzyków wiele może. przechodziłam przez to izu a moj mąż jest hydraulikiem :) jeden telefon i by z kiblem sobie poradził :D u nas dziś 6 kup ale 0 rzygania dzięki Bogu:) Humor i apetyt dopisuje mojemu Małemu. Wojtek mnie dziś rozwalił. Kupiłam mu czekoladki dla Pani i cukiery dla dziewczynek z okazji dnia kobiet do przedszkola. Całą drogę sobie powtarzał co ma mowić. "wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet" i z czym wywalił przed panią? "wsystkiego najlepsego Pani Paulinko, das mi jedną cekoladkę?" a pani paulinka pyta z jakiej to okazji, na co moje dziecko z rozbrajającym uśmiechem " no jak kto? na dzień dziadka - psecies byl niedawno!". juz nie wspomnę , że jak częstował dziewczynki to nie pozwalał brać ananasowych cukierków, bo tojego ulubione. wybrał wszystkie żółte i podobno schował się z kolegami pod stołem i je pożarli łakomczuchy wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, macham tylko. wszystkiego naj w dniu kobiet Mamuniu dla Ciebie dodatkowe życzenia:) My w niedzielę ochrzciliśmy Lenkę ( aż tydzień szybciej sie na to zdecydowaliśmy) postaram się powklejać zdjęcia dla wsystkich chorowitych duo zdrowia! Pia- od paru dni już nie karmię piersią. Od poniedziałku jestem na diecie. w czerwcu jestem świadkową na ślubie przyjaciółki, w domu mam 2 sukienki nadające się na tą okazję, ale się do nich nie mieszczę. My z mężem mamy dzisiaj 7 rocznicę"bycia razem" buziaki dla wszystkich. Izu- co tłukę kotlety to widzę Kubusia z tłuczkiem jak idzie CIę obudzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dziekuje za zyczenia-miło mi bardzo:)) Goniu usmialam sie jak durna z TWojego synka!!!jest nr 1!!!! Holly dobrze,ze chociaz czesciowo jestescie po leczeniu-trzymaj sie kochana,mam nadzieje,ze z mężem tez sie ułozy...👄 U nas piekna wiosna i az żal mi siedziec przy kompie:-P Codziennie spacerujemy duuuuużo. Myszko czekamy na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia jak Pascal po szczepieniu? Amorku????jestes?? Asik trylogia przeczytana?ja stanęłam w połowie 3 części i nie moge sie jakos zebrac(w międzyczasie przeczytalam juz kilka książek:-P),wczoraj dokonczyłam kolejna Cobena"zachowaj spokój"-polecam wszystkim!!!super!!jednak jego to sie czyta z zapartym tchem. Mea jak Duśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo łomatko jakie puchy ;) Mamuniu dziekuje :) Duśka zdrowiuśka ;) tylko mendoza sie zrobiła. wszystko na nie, kłóci się, stawia, próbuje rządzić... a jak sie na nią wsciekne i krzykne albo poburczę coś to mówi rozbrajającym słodziutkim głosikiem: grzeczna jesteś mamusiu :) no ja pierdziu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tydzień nad morzem mamy zaklepany ;) jedziemy w drugiej połowie czerwca do Niechorza :) jeszcze tylko musze sie na te węgry dodzwonic i cos ustalic na sierpien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea to super,ze Dusia wrociła do formy(jak widzę;-)) ),Ty juz wakacje planujesz,a ja nie wiem co na weekend będe robic;-)) siedze troche na allegro i wynalazalm super tanie legginsy,tylko ciekawe jakiej sa jakosci? bo cena powalająca,a ja mam troche tnik na wiosne ,wiec byłyby idealne http://allegro.pl/20-legginsy-jeans-spodnie-rurki-leginsy-s-m-i1490526923.html od mojej sis dotalam piekna sukienke na lato z vero moda-jest cdna!!juz mam ochote ubrac:)) A od mamy wlasnie tunike z paskiem,taka koszulowa,swietna-oj,żeby juz mozna bylo bez kurtek chodzic:)) Tesciowa dal mi 50zl to bym sobie tych legginsow kupiła,do smigania wygodne by byly dobra-nie marudze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mamuniu - nie wiem jaka jakość tych leginsów, ale ja w sklepie kupiłam podobne (imitacja jeansów) i jak założę to zsuwają mi się i wiszą w kroku - więc lipa - a nie mają z czego sjeżdżać bo brzucha niet :-) Ja teraz szukam sobie zestawu ubrań bo mam niezłe braki - spodenki z zeszłego roku spadają i nie da się ich zwęzić :-( Kupowałaś już na alegro takie zestawy?? ja próbuję Meaaa super że Dusia zdrowiutka - moja nie wiem czy mnie nie cygani zołza dzisiaj przy kaszce specjalnie robiła odruch wymiotny, ale co mam jej dawać jak ta chleba nie ruszy, masło odrzuca o kiełbasce nie wspomnę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga dobrze,ze minapisalas,ze zjezdzaja,bo u mnie tez brzucha niet,wiec bede wygladac jakbym w portki narobila:-P Co do zestawów-trzeba naprawde trafic,bo wiekszosc z nich osiaga wysokie ceny-nawet po przeliczeniu na sztki to i tak drogo.Jednak to sie tyczy kompletow z naprawde oryginalnymi rzeczami,nie mysle tu o markach firm,ale tez o fasonie.Kiedys kupowałam,ale teraz z kasa cienko wiec lipa-w jakim rozm.szukasz?jak mi cos wpadnie w oko to Ci linka posle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu góra M dół schodzi do S :-) a dla Zosi kupujesz też zestawy czy perełki ? bo dla dzieci to ceny masakryczne zestawów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Zosi kupuje u nas w second hand i w pepco czy textil markecie,bo tam jeszcze ceny spoko i ładne rzeczy+gatunek tez super, na allegro tez drogo,ceny przesyłek to koszmar jakis!!chyba,ze naprawde cos sie trafi jak np wczoraj kupiłam wiosenny płaszczyk jak nowy za...9,99+5zl wysyłka-to jeszcze mozna kupic,ale jak widze wysylke za dwie bluzeczki 20zl to ręce opadają:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga czyli musisz szukac wpisując np paka 36/38 lub zestaw 36/38 lub s/m i wtedy wyskakuja Ci fajne zestawy-ja tak robię:)) jak cos wylukam to dam cynk:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze dziś dzień mężczyzny :D nawet w kalendarzu nieomieszkali zapisac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo jeszcze raz hehehe ja tylko chciałam napisać Mamuniu, że kupiłam sobie z miesiac temu dokładnie od tego sprzedawcy dokładnie te same rurki ;) 2 pary. dla mnie bomba. czasem sie zsuwają, bo sliskie to wiadomo, ale generalnie jakość dobra (aaa brzucha tez nie mam :P ) jestem bardzo z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga nie wiem co ci poradzic z tym jedzonkiem :( napewno nie zmuszaj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wam pisałam, juz nie pamietam ;) ostatnio namiętnie przeglądam www.wiocha.pl :) polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja jak zwykle w transie szkolnym:o Spóźnione, ale mimo to życzę Wam aby każdego dnia nasi mężczyźni byli dla nas tacy wspaniali jak w dzień kobiet:D Meaaa >> a co do tych rurek to jaki mają pas? są wysokie w pasie czy raczej biodrówki? i czy mają mocną gumę w pasie, tzn. czy się wrzynają? i jeszcze jak z rozmiarami czy są ok, czy zawyżone bądź zaniżone? Sorki, że taki wywiad, ale skoro polecasz to też bym się na nie skusiła:) Odezwę się jak tylko się troche u mnie rozluźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×