Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamatomka zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka :( biedni wy jstescie... Meaaa a jaki Ty masz material bo kurcze nie umiem na tej stronie nic wyczytac jakie sa kolory i jakie materialy... cos mi sie otwiera ale nic nie widac... Chyba pojedziemy na wycieczke bo tak ladnie a maz mnie potem odbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu, szczerze ci powiem, ze nie wiem :D w BRW na 3 stojakach wisiało mnóstwo próbek i wybieralismy kolor i fakture materiału. zobacze w domu moze na fakturze jest info co to za materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tomaszkowa - zdrówka dla Was oj biedni sie wymęczyliście 🌼 Meaaa - no wiesz ciaża? i skurcze juz ? :P hahhaha dobra jestes ja mysle ze ciaza bratowej ci sie udzielila i te zbieranie ciuszkow... co do Nadii - Anetce wlasnie na jesien przed 2 urodzinkami sie zaczelo z kaszlem i katarem a w lutym na dobre az do maja katar :o Izu - a moze to dlatego ze mąż tak wczesnie wstaje on mysli ze juz dzien/ Marta tak mialam przez prawie miesiac moze dluzej ze jak maz wstawal na 6 do pracy o 5 to ona zaraz sie budzila a cicho sie zachowywal no i Aneta zaraz po jego wyjsciu tez sie budzila i przychodzila czy juz dzien :o wesoło mielismy Mysle ze on tak teskni za tata ze wyczuwa ze on wstaje wychodzi i moze chce choc buziaka dac? albo wstac i z nim sie pobawic? nie wiem... Anetka pojechala wlasnei z sasiadka do szkoly bo Marta nie dala sie zbudzic :o no i jak jzu wychodzic mialysmy to Marta pobudka o ile spiaca ja moge na te 5 minut zostawic to obudzonej juz sie boje wiec z sasiadka sie zabrala bo by sie spoznila A dzis zmykam na spacerek i do kosciola podpatrzec dzieci bo maja dzis msze szkolna na rozpoczecie roku i w zeszlym roku nie poszlam a Anetka mowila ze spiewali tylko i klaskali itd wiec ide zobaczyc jak to tu wyglada :) Zmykam na sniadanko i szykuje sie do wyjscia bo z marta to troche zejdzie ;) Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamatomka biedny Tomuś:((a skąd te glisty???!!! Cari stooo laat,stooo lattt kochana👄 Pia czekam na wieści... Izu u nas to samo,nie wiem dlaczego Zoska sie budzi:((bo juz nawet nie chce pic,obudzi sie,stęka,jeczy,daje pic-pociagnie rz i dlaej spi i tak kilka razy w ciagu nocy:-P Mea ,a moze powietrze w domu za suche?grzejecie juz? U nas peikna pogoda!!wiec juz od rana na spacerze byłysmy i zakupach.Noga mnie boli,a konkretnie stopa.Pomiedzy duzym palcem a tym mniejszym mam..siniaka:((ale nie uderzyłam sie ostatnio,wiec nie wiem skąd sie wziął??:((I na stopie pod palcami jakby guzek i jak chodze to mnie boli:((wiecznie coś:-P Dzis ide na łatwizne z obiadem,zrobie ziemniaki,kupiłam medaliony z serem,więc tylko podsmaże i ogorki konserwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIa dziś czwartek... czekamy tylko na dobre wiesci :) Mamuniu - wczoraj pierwszy raz odkręciłam kaloryfer na trójke u Nadii w pokoju, był całą noc ledwie letni a temperature w pokoju miała 22,5 stopnia. zawsze ma raczej 23,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od jutra ma byc pogoda wiec moze wyjdziemy gdzies. Meaa moze to faktycznie ciaza? seseses :) Mamusiu mnie tez jak lapie to za koleja cos mi dolega.Moze to jakis uraz o ktorym nie pamietasz? Izu a moze tak w nocy jest glodny ze go to tak wybudza ze snu.Moja Natalka tez tak czasami miala. PIa czekamy na dobre wiesci. Mamotomka drowka dla Tomcia.Pewnie w zlobku zalapal te robaczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna....chyba wpakowałam się w kłopoty....wyślę na maila, bo tu publicznie boję się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i se poszlam :o moje dziecko jest uzależnione :( od klubu myszki miki :P ja chce ja ubrac po sniadanku a ta w ryk jak zobaczyla wozek to histeria normalnie :( a tak lubi chodzic na spacerki no ale nie akurat rano jak JEJ bajki leca :o nei mam pytan nie wezme takiego wyjca do kosciola przeciez wiec trudno na spacerek po bajkach pojdziemy bo dzis pogoda ladna i nei jest zimno wiec luzik pospacerujemy troszke a kusi mnie wybyc na miasto na sklepy ale... wiem ze ciezko byloby mi wrocic samej pod ta gore :( zaczynam sie zastanawiac czy nei kupowac juz jakis ciuszkow ale caly czas sie ludze ze dowiem sie plec u lekarza za pare tyg i wtedy moze zaczne konkretnie sie przygotowywac :P Barylko - co to za smutki znow? a u lekarza byls z pleckami czy na rehabilitacji? no niech zgadne... nie :o Mamuniu - a nie nadepła Cie Zosia albo Wiki? mnie jak ostatnio Marta nadepla to tez mialam siniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko wysylalam Ci juz namiary w tym roku na maila no ale wyslalam Ci teraz jeszcze raz jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pogoda do bani, ale nam pogodna nie straszna. Obowiązkowo spacer musi być. Teraz jesteśmy na etapie liści:) Chociaż mokre są FEEEE :P Jak się ubieramy, Dawid podchodzi do balkonu sprawdza czy pada i jak pada to wyciąga z szafy kalosze a jak jest sucho to normalne buty (oczywiście tylko w jego mniemaniu jest mokro lub sucho:P) Cari wszystkiego najlepszego:) Czyli jutro zaczynasz nowy szalony czas studentki:D A tak serio to bardzo Ci kibicuje i mam nadzieję że nie będziesz miała problemów z pogodzeniem obecnych obowiązków ze szkołą. MamaTomka bardzo Wam współczuje. Mąż był z Wami czy nadal w delegacji?? Na szczęście najgorsze już za Wami, teraz jeszcze trochę relaksu by się Tobie przydało. Pewno wykończona jesteś nie tylko psychicznie ale i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu odpisałam Ci na Twojego @,ale nie wiem czemu skasowalo mi tego @ od Ciebie,wiec jesli mozesz wyslij go jeszcze raz na wspólna pocztę,bo dziewczyny nie będa mogły przeczytac:((sama nie wiem jak to sie skasowało:((weszlam do kosza-tam tez nie ma...ciapa ze mnie:-P Ziemniaki wstawione,Zoska spi,wiec mam luuuzik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już skasowałam i teraz nie mam czasu pisać od nowa. jadę do lekarza jak wrócę napiszę mamuniu nic się nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kubus zasypia. pogoda paskudna zacina deszcz. dzis pomidorowka. moze uda mi sie spokojnie odpisac teraz: Samodamo- najwazniejsze, ze nic sie nie stalo przy tym upadku i tego sie trzymajcie choc domyslam sie jakmusialo to groznie wygladac. buzka dla Was i nie zadreczajcie sie tym wszytsko jest dobrze. Pia- czekamy na dobre wiesci, daj znac. Mea- ales sobie uroila :P hehehe czyli niedlugo Julek bedzie;) Mamotomka- oj buzka dla Was, oj znow sie cos Was przypaletalo. wierze, ze obydowje jestescie wyczerpani po pobycie w szpitalu. szybkiego powrotu do zdrowka i formy dla Was .pewnie w zlobku te glisty :( Cari - sto lat kochana, spelnienia marzen, samych 5 w indeksie, radosci i wszytskiego co najlpesze {kwiatek] Kessi- jak tak patrze na fotke Twojego okruszka to tylko sie rozmarzam:) Mamuniu- naparwde nie masz czym sie martwic. jedno dziecko lubi bawic sie tak inne inaczej. dla Zosi super zabawa jest "granie" itd przyjdzie czas ze pokocha inne zabawy. u nas np: z mowa jest jak bylo czyli nic nowego. kroluja te podts slowa mama, tata, baba, nie ma, daj, dada, lampa, popa(pompa)...a tak "swojski jezyk" yyy aaa eee a najlepsze jest to, ze wszystkie te aaa eee rozumiem o co chodzi i pwnie dlatego lobuz ma ulatwienie bo wiem o co mu chodzi. np: jedzie samochod i mowie Kubus powiedz " auto" a Kubus rozklada raczki i odpowiada " nie ma" no bo auto juz przejechalo i cwaniak mowi, ze " nie ma" i nie probuje powiedziec auto. ale na kazdgeo przyjdzie "kryska" ;) predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos chyba jest nie tak z ustawieniami poczty ja weszlam zanim Gonia napisala i byl tam mail z picasa ze dodane sa nowe zdjecia weszlam na niego i juz go nie ma a nie kasowalam :( to ja nie wiem co sie dzieje ale jak ktos jest madrzejszy i umie to zmienic to prosze :) Marta w lozeczku usiluje zasnac ale zanim poszla do lozeczka stala skamieniala przy sofie i cisnie i chyba ma znow zatwardzenie bidulka bo troche pocisla i ryk :( no i zrobila maly bobek i dalej nie chce - mam nadzieje ze sobie nei wstrzymuje dlama jej napis sie soku pomaranczowego - zobaczymy czy po drzemce ja ruszy :) Amorku - to od marzen juz tylko 1 krok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu - przeczytałam nie wiem co Ci napisac teraz ale wieczorkiem siade to odpisze Dziewczyny jak wejdziecie na maila to trzeba kliknac po lewej stronie pod hasłem Pozostałe i kliknac Wszystkie wtedy wyswietla sie wszytskie maile i ten tez bedzie widac. Nie wiem co sie stalo ze automatycznie usuwa przeczytane maile ten dałam archiwizuj i sie udało zostawic ale pozostale nei wiem gdzie sa (wyslalam tez jeden na probe ze swojej srzynki otworzylam i znikl ) dziwne... Ja lece dac dzieciom obiadek do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... jesien nadeszla a ja jak jakis latawiec. Pascal poszedl do zlobka i wydawac by sie moglo, ze bede miala wiecej czasu a robie doslownie wszystko w biegu. Bardzo zle spie. Wczoraj obudzilam sie o 4.00 i juz nie dalam rady zasnac a dzisiejszej nocy nie udalo mi sie w ogole oka zmruzyc. Masakra :-( 100 tysiecy mysli w glowie i o 5.00 zaczela mnie bolec glowa wiec wstalam i zrobilam wyplaty. Z Jula wisze nadal w prozni :-( Jest czesc wynikow i sa dobre ale na inna czesc trzeba poczekac ca. 4 dni :-( . Jak sie zapytalam czy to normalne to mi babka w rejestracji powiedziala, ze czasami sie tak zdarza. Oczywiscie dopisuje sobie historie i musze wytrwac do poniedzialku. Najgorsze, ze ona caly czas kuleje :-( Niech mi tylko powiedza, ze ona sobie wkrecila z ta noga i ma poprzestawiane w glowie a ich wszystkich ozloce, lacznie z Julka ! Cari - sto lat w zdrowiu, szczesciu i milosci najblizszych. Zostan sobie taka jaka jestes bo bardzo fajna z Ciebie babka :-) Tomaszkowa - tak mi przykro ! Wyobrazam sobie co przeszlas :-( To jest chyba najglupszy wiek na szpital, bo te nasze dzieci jeszcze malo co rozumia i nie sposob ich utrzymac w lozku .... Regenujcie sie szybciutko. Mamuniu - napisze do Ciebie zaraz privat. meaaa - kochana, czyzbys sie caly ostatni cykl nie seksila ? :-P Jesli tak , to na pewno jest urojona ale jesli nie to wszytsko jest mozliwe :-P Kiedys napisalas, ze chyba pozwolicie losowi zadecydowac :-) Myslalam ostatnio na najlepszym momentem na drugie dziecko i powiem Ci, ze fatalnie jest jesli sie zbiegnie z pojsciem do przedszkola ( bo moze sie to pierwsze poczuc dodatkowo odtracone ) i rownie niekorzystnie jest przy pojsciu do szkoly ( wbrew pozorom trzeba pierwszakowi poswiecic uwage ) Kessi - ciesze sie, ze mama dorasta do babci :-P Nie miej wyrzutow sumienia z ciagatkami na slodkie, jak juz bedziecie w komplecie bedziesz miala taki fitness przy dzieciach, ze wszystko w mig stracisz....:-P Goniu - ciekawe co Cie tak meczy, poczytam pozniej i w miare jak czas pozwoli odpisze na nk. Samadama - haha, no nie moge z Dawidka ! Jaki on rozkocha :-) Swietnie musi wygladac jak sie szakuje na spacer ! Twoj maz jest b.wrazliwym czlowiekiem, powiedz mu, ze Aniol Stroz Dawidka odwalil kawal dobrej roboty :-P Amorku - normalnie zaczelam sie smiac na glos z "powiedz Auto " i "nie ma" . A co Ci ma mowic jak auta takie szybkie :-P Pisalyscie o kombinezonach. U nas sa w tym tyg. piekne kombinezony w Tchibo. U Was beda te same w przyszlym tyg. Kupowalam je Julce. Nigdy nie zmarzla, nie zmokla i sie nie spocila. Sa tak sprytnie uszyte, ze maja w spodniach wszyty zamek i mozna je polaczyc z kurtka, wiec sa w wersji kurtka + spodnie albo jako jednoczesciowy kombinezon. W dodatku starczaly zawsze na dwie zimy ! Niestety online byly w pierwszym dniu juz wysprzedane a w sklepach sa male roz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyzej bedzie duplikat, bo nie widze pierwszego wpisu.... Hejka..... jesien nadeszla a ja jak jakis latawiec. Pascal poszedl do zlobka i wydawac by sie moglo, ze bede miala wiecej czasu a robie doslownie wszystko w biegu. Bardzo zle spie. Wczoraj obudzilam sie o 4.00 i juz nie dalam rady zasnac a dzisiejszej nocy nie udalo mi sie w ogole oka zmruzyc. Masakra :-( 100 tysiecy mysli w glowie i o 5.00 zaczela mnie bolec glowa wiec wstalam i zrobilam wyplaty. Z Jula wisze nadal w prozni :-( Jest czesc wynikow i sa dobre ale na inna czesc trzeba poczekac ca. 4 dni :-( . Jak sie zapytalam czy to normalne to mi babka w rejestracji powiedziala, ze czasami sie tak zdarza. Oczywiscie dopisuje sobie historie i musze wytrwac do poniedzialku. Najgorsze, ze ona caly czas kuleje :-( Niech mi tylko powiedza, ze ona sobie wkrecila z ta noga i ma poprzestawiane w glowie a ich wszystkich ozloce, lacznie z Julka ! Cari - sto lat w zdrowiu, szczesciu i milosci najblizszych. Zostan sobie taka jaka jestes bo bardzo fajna z Ciebie babka :-) Tomaszkowa - tak mi przykro ! Wyobrazam sobie co przeszlas :-( To jest chyba najglupszy wiek na szpital, bo te nasze dzieci jeszcze malo co rozumia i nie sposob ich utrzymac w lozku .... Regenujcie sie szybciutko. Mamuniu - napisze do Ciebie zaraz privat. meaaa - kochana, czyzbys sie caly ostatni cykl nie seksila ? :-P Jesli tak , to na pewno jest urojona ale jesli nie to wszytsko jest mozliwe :-P Kiedys napisalas, ze chyba pozwolicie losowi zadecydowac :-) Myslalam ostatnio na najlepszym momentem na drugie dziecko i powiem Ci, ze fatalnie jest jesli sie zbiegnie z pojsciem do przedszkola ( bo moze sie to pierwsze poczuc dodatkowo odtracone ) i rownie niekorzystnie jest przy pojsciu do szkoly ( wbrew pozorom trzeba pierwszakowi poswiecic uwage ) Kessi - ciesze sie, ze mama dorasta do babci :-P Nie miej wyrzutow sumienia z ciagatkami na slodkie, jak juz bedziecie w komplecie bedziesz miala taki fitness przy dzieciach, ze wszystko w mig stracisz....:-P Goniu - ciekawe co Cie tak meczy, poczytam pozniej i w miare jak czas pozwoli odpisze na nk. Samadama - haha, no nie moge z Dawidka ! Jaki on rozkocha :-) Swietnie musi wygladac jak sie szakuje na spacer ! Twoj maz jest b.wrazliwym czlowiekiem, powiedz mu, ze Aniol Stroz Dawidka odwalil kawal dobrej roboty :-P Amorku - normalnie zaczelam sie smiac na glos z "powiedz Auto " i "nie ma" . A co Ci ma mowic jak auta takie szybkie :-P Pisalyscie o kombinezonach. U nas sa w tym tyg. piekne kombinezony w Tchibo. U Was beda te same w przyszlym tyg. Kupowalam je Julce. Nigdy nie zmarzla, nie zmokla i sie nie spocila. Sa tak sprytnie uszyte, ze maja w spodniach wszyty zamek i mozna je polaczyc z kurtka, wiec sa w wersji kurtka + spodnie albo jako jednoczesciowy kombinezon. W dodatku starczaly zawsze na dwie zimy ! Niestety online byly w pierwszym dniu juz wysprzedane a w sklepach sa male roz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem nienormalna i chce mi sie drugiego dzidziusia.... albo to syndrom wicia gniazda i przeprowadzki na swoje wreszcie(!) albo mam urojone idealizowanie macierzynstwa.. powiem Wam ja nadal pod koniec dnia urobiona jak wół nie mam sił i motywacji, mąż 2x w tygodniu w domu, weekendy mam wolne ale jestem rozbita - niby chce odpoczac ale kusi mnie tez by spędzic czas z mężem... z mamą pod jednym dachem same wiecie jak bywa (Gonia) ciągle jakies spięcia o byle co.... i powiem Wam cos jeszcze... teraz to do mnie dochodzi... gdybym miała stałą pracę i mieszkanie chyba bym pozwolila ponownie zadecydowac losowi chociaz ogarnia mnie panika i przerażenie, to chyba nie jest normalne.... nadrobie i wroce jak troche mi przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - nawet nie wiesz jak sie ciesze, na pewno i reszta wynikow bedzie super zobaczysz. Goniu- wyslalalam Ci odp na twojeg maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam czas dla siebie:) Popijam winko i podjadam słodycze:) Misty wydaje mi się że obawy takie jak Twoje sa całkiem normalne, wszystko co nieznane, nowe może wydawać się przerastać nasze siły i możliwości, jednakże my mamy już wiemy że nie taki diabeł straszny:P Wierzę że z kolejnym dzieckiem poradziłabyś sobie równie dobrze a nawet i lepiej niż z pierwszym. Jakby nie patrzeć doświadczenie już masz:) Goniu piszę do Ciebie już kilka godzin odpowiedz i kasuję bo nie umiem racjonalnie Ci odpisać. Podaj swojego maila może coś skrobnę:P Pia bezsenność powoduje duży dyskomfort w życiu, może powinnaś użyć jakiegoś środka farmakologicznego. Jak wszystko się wyjaśni to i sen będzie spokojniejszy. Zresztą nie ma co na zapas się martwić bo to jeszcze nic nikomu dobrego nie przyniosło ani nie zmieniło. Barylko nadal masz nerwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Pia dobrze ze sie odezwalas.To wspaniale ze wyniki wyszly dobrze.Mam nadzieje ze i reszta bedzie dobra a Ty wreszcie sie wyspisz.Widze ze lubisz zakupy w tchibo. Misty a jak idzie z remontem? To dobra wiadomosc ze chcesz kolejnego bobaska:) Chyba tylko ja zostane przy jedynaczce:) Kessi dzieki za namiary ale ja nie moge tam wejsc. Goniu nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×