Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Brunetko!!! To jest straszny dzieciuch!!! Daj mu czas by dorosnąć, widocznie tego mu potrzeba :o Jak nie- skończy jak facet od Edithy. Przypomina mi to powiedzenie z ciasteczkiem... jak je zjeść i nadal mieć? Chcesz się z nim przyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym planem o rozkochanie i porzucenie itd... Odradzam, bo samemu się wpada w tak zastawione sidła :o Sama planowałam 3 lata temu... zapomniałam o tym. Sobie przypomniałam właśnie i trochę mi wstyd za takie myśli :) Może lepiej by cię zobaczył w namiętnych uściskach albo w ramionach jakiegoś przystojniaka hm? Bynajmniej taki plan ma szanse powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie z tym wyjściem na papierosa ;>? Ja jestem skłonna wyjść :D i powiem mu, żeby podrzucił mnie w jedno miejsce (niech myśli, że się z kimś umówiłam :P) Dziecinada :) masz rację. Ale mam dopiero 20 lat i mam ochotę się pobawić. Coś muszę z życia mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
dzis to powiedz ze masz juz plany na wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
brunetko niczego mi nie musisz tłumaczyć, myślę tak samo jak Tak. Ale cóż rozumiem że pewne kwestie człowiek musi sam na własnej dupie przerobić bo na słowo nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
tez jestem zdania żebys odwolała to spotkanie, on chce zjeść ciastko i mieć ciastko, może Ci jeszcze seks niezobowiązujący od czasu do czasu zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu!! :) Bez przesady, nie będę jego panienką do towarzystwa. Wiem jak to rozegram :) i ja jestem zadowolona. Być może będzie mi łatwiej tak, niż urwać kontakt. Nic złego sobie nie zrobiliśmy, dlaczego mamy się nienawidzić :)? Niech patrzy, jaka jestem szczęśliwa, jak się zmieniam. Wtedy będzie czuł żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pewnie poszła na te fajkę... ;) Nielogiczne ale... nie lubię udawać, że mam plany kiedy ich nie mam. Potem siedzę w domu i czuję się jak oszukistka siebie samej. I się zastanawiam co by było gdyby... I dochodzę do wniosku, że miło było by pogadać itd. Ale nie bierzcie ze mnie przykładu!!!! Ja mam twardą dupę ale serce miękkie jak Valbone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
nie oszukuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
po co udawać że jest w porządku jeśli nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada_____ :) dlaczego mam z nim zrywać kontakt? On jest fajnym chłopakiem, ale po prostu do siebie nie pasujemy. Nie musimy ze sobą chodzić, ale nie widzę przeszkód, żeby się nie kolegować :) Nie musisz mnie popierać :) Ale myślę, że nie robię źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
brunetka myślę że robisz dobrą mine do złej gry, jeśli faktycznie chciałabyś sie uwolnić to nie marnowałabyś na niego chwili dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
i co? tak spłynęło po tobie jak woda po kaczce? wczoraj miłość po grób a dzisiaj "bądźmy przyjaciółmi" a ty nie masz żalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
brunetka myśli że jak bedzie udawać że wszystko jest ok to on jej uwierzy i zrobi mu sie przykro że dla niej to uczucie również nic nie znaczyło; niestety on tak nie pomyśli, za to raczej że chcesz być z nim za każdą cenę, nawet za cenę upokorzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jesten tutaj nowa i chcialabym dolaczyc sie do dyskusjii choc co prawda problem nie dotyczy mnie osobiscie. I niestety nie mialam czasu przeczytania wszystki 79 strom na tym topicu;) Przeczytalam tylko niektore wypowiedzi wyrywkowo. Czytajac niektore posty to az i sie serce kraja jak ludzie (zwlaszcza my kobiety) przechodzimy wszystko tak emocjonalnie. Mimo, ze obecnie jestem szczesliwa mezatka, tez przechodzilam kidys bardzo ciezkie rozstanie z kims kogo kocham ponad zycie (tak przynajmniej myslalam zanim poznalam meza;) i wiem co przezywacie. Najsmieszniejsz jest to, ze mojemu bylemu nagle odzyly uczucia, nagle sie obudzil, kiedy dowiedzial sie o moim slubie. Przez tego dupka slub byl prawie odwolany bo tak namacil, tak nakrecil (ojjjjjj dluga historia, moze kiedys opisze) z czystej zawisci i zazdosci. Raz mu sie udalo mnie zniszczyc kiedy mnie rzucil, a pozniej znow chcial zniszczyc moje szczescie z kims innym. Na szczescie moj maz pokazal wtedy twarz. Razem przebrnelismy przez to pieklo jakie zgotowal mi moj byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru Cie oceniac, ani nic w tym stylu, wiec tak nie mysl. Chce dal Ciebie jak najlepiej, ale boje sie, ze wlasnie tym obojetnym stosunkiem zakrywasz to, ze jednak starsznie cierpisz. A wiesz, ze to odwiecznie znana prawda, ze ukrywanie emocji nie jest dobre. Jesli jednak mi sie zdaje i rzeczywiscie masz do ytego taki stosunek, to tylko pogratulowac. Ja wiem jedno, nie umialabym tak. rao pisalas, ze masz do niego tyle milosci, wiec, co ot tak znikla? Nierozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
prawda jest taka że oni pasą ego waszym cierpieniem i tęsknotą, porypańcy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
mam jeszcze jeden pomysł ale co tam nie mój cyrk nie moje małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
o ja tez nie rozumiem gdzie podziala sie milosc brunetki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
ale czemu się smucisz kochana przecież to super że brunetka się uwolniła, jeśli to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×