Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Molly ja jeszcze jestem:)też zawsze mam bolesne@,że potrzebuję tabletek,a nieraz było jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo jak nie wezmę tabletek i się nie położę to potrafię stracić przytomność z bólu, miałaam tabletki od gina, ale się skonczyły a poza tym wolałabym się teraz nie truć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam od dzisiaj wiesiołka i zobaczę co z tego wyjdzie, może się uda... mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo nie wiesz czy problemy z nadkwasotą mają wpływ na problemy z zajściem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly nie mam pojęcia:(Ale co do wiesiołka,to doczytałaś ostatnio jak go brać?od@do owulacji,potem przerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki U mnie niestety coś net szwankuje więc tak trochę w kratkę jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troche o tych krwawieniach implantacyjnych...ech, z tego co sie dowiedziałam nie powinny być i nie są obfite, a u mnie wyglada to na normalna @, bardzo malo takich przypadków znalazłam, zobaczymy jak dzisiaj będzie, nadal mnie nic nie boli, ale z tego to moge sie tylko cieszyc bo tez tak mam, ze prawie mdleje z bolu....w glowie mi sie kreci, goraczke czesto mam, przerabane sa te dni :( Miłego Dzionka... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:)CO tam u Was słychać? Anamade jak tam nasze postanowienie?U mnie ok107kcal Tamagoci i jak tam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, niestety jeszcze nie zdarzyłam nic zrobić...:( jak narazie od dziś troszke zdrowiej sie bede odzywiac, wiecej zielonego i mniej tłustego :)...bez zadnych rygorystycznych diet, taka zmiana na lepsze :)...+ cwiczenia, ale dopiero wieczorkiem :) mam nadzieje, że do tego czasu sie zmobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade,no ja myślę,że się zmobilizujesz.:)My nawet zdrowo w miarę się odżywiamy:)Ale pizze jutro zrobie,bo robię ją raz na jakiś czas!A coś słodkiego staram się jeść w weekendy,chociaż czasem się zdarzy,że tam coś skubnę w tyg.ale staram się ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień bez słodyczy dniem straconym....taka jak dotad byla moja dewiza :)hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D... ...kurde u mnie zaczyna padać :( ... juz przeczytałam, chyba wszystko co było na necie zwiazanego z tymi plamieniami implantacyjnymi...gubie sie troche w tym wszystkim, ale w moim przypadku to jest @, upewniłam sie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u Ciebie tamagoci????, zawsze rano cos do Nas piszesz, a dziś nic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie nie pada,ale jest pochmurno! Co do Twoich plamień,to skoro się upewniłaś,że to@,to pewnie tak jest,ale nie martwmy się,bo to nam nie pomaga!Głowa do góry:)wiesz co?Jaj ja tyle czasu nie zachodziłam w ciążę,zaczęłam się jakby godzić z tym,że mogę nie mieć dzieci.Nie chcę,żeby to źle zabrzmiało,ale już tyle czekalismy,że poprostu przekopywaliśmy się,ale ja jakbym była pogodzona z tym,ze nie będę matką.Wolałabym się miło zaskoczyć gdyby co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam,coś mnie dziś głowa boli,może kawa za mocna.muszę ciśnienie zmierzyć.Ale wieczorkiem będę,mam nadzieję,że Wy też:)Pozdrawiam.Oooo...słońce u mnie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie odzywalam sie dzis nic bo mialam nawal roboty od rana ale powiem tak ze wynik negatywny ale @ brak :( wiec jesli nie przyjdzie to ide do lekarza chociaz czuje ze @ przyjedzie bo mam zmienne nastroje od zlosci do usmiechu wec sama nie wiem co mam juz myslec :( mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
cześć dziewczyny napiscie mi bo gdzie sie niewpisze to trace póżniej tylko te wątki jak mam je najszybciej odnależć; a wiec znam juz to uczucie rozczarowania właśnie dostałam okresu szkoda...wielka szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci nie smuc się...:) 🌼...jeszcze jej nie ma, a jak przyjdzie to znow zaczynamy razem....👄...nie poddajemy sie:) trezele, nie wiem czy dobrze zrozumiałam...żeby łatwo odszukac swój wątek, przy wysyłaniu postów zaznacz kwadracik poniżej swojej wypowiedzi, ze chcesz otrzymywac powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie i tyle. Potem latwiej przez maila znalezc po ostataniej wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
tak dzięki wielkie; czekam aż skończy mi sie ten fatalny okres!myślałam że ta chęć aby mieć dziecko mnie nie dopadnie a jednak..czuję złość jak widze te mamusie młode z wózkami,a może raczej zazdrość; przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×