Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witajcie:) Anamade nie smuc sie!!trzeba wierzyc ze w nastepnym cyklu sie uda!!ja tez mam malego dola bo dzisiaj mam 18 dc i testy owul.nadal negatywne :( :(pocieszam sie tym ze okolo 2 razy w roku owulacji moze nie byc.Moze tez zmiana klimatu badz zmeczenie podroza wplynelo na owulacje. Mialam pobiegac na rowerku ale rozmyslilam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczynki, KOCHANE JESTESCIE 🌼... ja tez mialam na rowerek wskoczyc, ale chyba sobie daruje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto, pewnie odpoczywaja po naszym wczorajszym maratonie, a Nadzieja pewnie jezdzi na rowerku:), podziwiam ja za te poranne wyczyny...molly tez dostala @, moze brzucho boli:( 👄 ...dziewczynki, mnie jakos dziwnie nie boli brzuch od bardzo dawna tak nie mialam, zawsze mialam bole tak dzien przed, a jak przychodzila @ to juz wogole nie moglam wytrzymac, a dzis nic, nawet nie poczulam...cos chyba ze mna nie tak cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja tak mialam ostatnio.W ogole mnie brzuch nie bolal!!bylam zdziwiona na maksa. Dziewczyny w nastepnym cyklu ide na monitoring tak jak juz pisalami jesli nie uda sie to bede zastanawiac sie nad inseminacja,powaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle juz nad tym jakis czas ale caly czas mam nadzieje ze uda sie natutalnie.Jestem zmeczona juz tym czekaniem,niedlugo mija 2 lata. :(Rozmawialam juz nawet o tym z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku tez musze porozmawiac z moim , ale sie troche tej rozmowy boje, nie wiem jakie bedzie jego podejscie do takiej pomocy naturze...on ma czasem dziwne i krzywdzace poglady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku myslę, że te czynniki o których piszesz mają wpływ...u mnie w ost cyklu pojawiła się w 18 dniu...Jeżeli obydwoje tak zadecydowaliście to może warto spróbować...Ja to jestem ciekawa jak to u mnie będzie... A steper mnie tylko zdenerował...paskuda chyba się na mnie obraził...coś mi zaczął nawalać licznik :( ale 150 kalorii spaliłam !!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gratulację Euforiaaa:)tak 3maj! Anamade nie jeździłam już na rowerze,tylko obiad robiłam,potem z moim film oglądaliśmy,dawno się tak nie uśmiałam,potrzpany był,ale dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade,Ma molly nie martwcie się,trzeba myśleć pozytywnie! Molly,lata to długo.My 3lata się staraliśmy,aż2kreski się pojawiły,jak groziła nam klinika i to na poważnie,ale niestety nie dotrwałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz podjelam decyzje kochane,czekam do konca czerwca.I chyba jeszcze zdecyduje sie na clo w nasteonym cyklu i pregnyl oczywicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja nie ma problemiku najmniejszego:Dnie wiem czy pamietasz ale ja bylam 3 razy w ciazy:(tez nie dotrwalam(ciaze biochemiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadzieja :) To tylko i wyłącznie dzięki Tobie! :) Ja niestety już uciekam. Zmęczona dziś jestem straszliwie... Miłej nocki Wam życzę i samych kolorowych! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć euforiaaa i dobranoc.Dzięki mnie?Raczej nie,bo sama na steper wskoczyłąaś! krokiecik,tak,przypominam sobie,poprostu jest nas już więcej i tyle tu naskrobałyśmy,że czasem ciężko wszystko pamiętać lub odszukać:(Kurcze,to może masz i rację.Jak napisałaś,że "się zdecydowałaś"to mam wrażenie,że lekarz ci już to proponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja oki, ja tez nie pamietam wszystkiego:) tak lekarz nam proponowal i dlatego damy sobie szanse jeszcze dwa cyle naturalnie a pozniej inseminacja. Kochane ja tez ide no wyrka:) spijcie smacznie;) mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, musiałam się na chwile wyłączyć, taki mnie dół złapał, spłakałam się i wyżaliłam mojemu, jakoś mnie ten dzień strasznie wykończył :(:(: Dobranoc Kochane...🌼...DZIĘKUJĘ WAM , ŻE JESTEŚCIE...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade czasem każdy miewa trudne chwile,ale ważne,by mieć się komu wyżalić!!!Trzymaj się dzielnie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... ale mnie wymeczyło... najadłam się tabletek i zasnełam.... ja tak mam zwsze pierwszego dnia @ teraz mi trochę lepiej i wyspana jestem więc zagladam na forum anamade przykro mi, że do Ciebie też przyszła @ o ile to ona a nie krwawienie implantacyjne, które jest podobne tyle że nie boli... kochana może to nie@ co do mnie to się nie łudze bo jest tak jk zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×