Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

mateusz juz po kapieli ,lezy w lozeczku i sie bawi, za oknem sypie snieg i jak patrzylam na prognoze pogody to jutro tez ma padac wiec jutro beda tutaj mieli prawdziwa kleske , ostatnio jak padalo to szkoly pozamykane , no zobaczymy co to jutro bedzie., dobena dobrze ze oskarkowi juz lepiej! ja dzis troszke sie popakowalam ale jutro to juz musze miec wszystko naszykowane., milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) anika mi przyszły przed wczoraj chapetki z Befado,sa fajne,ale ja Igora i tak puszczam na boso;kapcie przydaja zie jak idziemy do sklepu,wtedy mu zakladam i chodzimy za raczki:-)ale ta firma ma fajne buciki ja dzisiaj posprzatałam dom,zawiesiłam firany,jeszcze tylkołazienka mi została dobena ja sie juz przyzwyczaiłam do tego,że Igor idzie tak pózno spać,on wieczoremlubisie pobawić sam,wygłupia sie,ucieka i paskudzi,wie co mu wolno,a co nie i robi wszystko,zeby było po"jego",pozatym wieczorem jest mąz i to on zajmuje sie małym:-) amerrka jak czytam o zachwaniu Piotrusia,tojakbym widziała Igora,ato mój synektez tak kreci głowa i mówi"nie' jak czegos nie chce:u nas tezna poczatku myliło sie "pa,pa" z "kosi",ale z czasem Igor sie nauczył jutro do fryzjera,więc znów dzieńw biegu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Martita a ja kładę Julię tak samo jak Ty- co do zasady ok 20, ale często się zdarza, ze mała pada mi na drzemkę ok 17, a nawet 18tej, budzi się ok 19 na kąpiel, to wtedy nie kładę jej od razu, bo by nie zasnęła, tylko męczę ją tak do 21-22;)))) i wtedy idzie spać maluszka;)) ja czekam na te kapciuszki- bo to są bardziej butki po domu- nie chodziło mi o buty na zewnątrz, bo te miałam kupić takie profesjonalne- nawet miałam upatrzone z Ecco za 250 zł, ale koleżanka, której synek zaczął niedawno chodzić odwiodła mnie od tego i powiedziała, ze wystarczą na razie zwykłe śniegowce, bo mały nie "chodzi" jeszcze tak dużo na zewnątrz i głownie siedzi i tak w wózku, a jak wyjdzie z niego, to się głównie tarza w śniegu, więc chodzi o to, żeby było ciepło i nieprzemakalnie, a jeszcze nie musi byc super ortopedycznie bo to jeszcze nie jest takie chodzenie jak u 2-3 latka, więc na razie się wstrzymuję, zwłaszcza, że Julcia jeszcze nie chodzi- nie wiem kiedy zacznie, więc zima się skraca i średnio chce mi się wydawać kupę kasy na buty na 2-3 miesiące;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ANika na pewno dlatego Ci mleko zanikło bo nie karmilas w ciagu dnia. U mnie tak walsnie bylo. Piotrus w ogole nie chcial mleka w ciagu dnia, ani z butelki ani z piersi, jadl tylko lyzeczka wiec jak juz poszlam do pracy to szybko poszlo.\Jesi chodzi o butki to mam ten sam problem wlasnie. Skarpetki ciagle spadaja, mam takei butki samorobne ale tez za super nie sa, najelpiej na bosaka ale to przeciez zimno i tez sie wlasnie zastnawiam. Moze te skarpetki co Martita mowila. Musze sprobowac, tylko teraz tyle wydatkow ze mi troche szkoda kasy. Anika z chęcia bym sprobowala tego mleka Gerber! WLasnie msyalam, zeby je kupic, zwlaszcza jak mowicei ze tanie bo na tym bebiko to zbankrutuje bo kartonik idzie przez pol tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka wyślij mi przez naszą-klasę w wiadomości adres do Ciebie, to Ci prześlę kilka próbek, to sobie wypróbujesz;)) a co do skarpetek to ja też mam te, co Martita ze Sterntalera- one są najlepsze wśród antypoślizgowych, ale i tak się zsuwają- kupiłam za 30 zł te butki/kapcie z befado- jak okaże się, ze są lepsze, to wam polecę, jak nie to nie ma sensu;) na razie nie kupuj skarpetek, bo i tak się zsuwają- u mnie ten sam problem- najlepiej na boso, ale zdecydowanie teraz jest za zimno, a szkoda, bo myślę, ze mała by już chodziła, gdyby mogla biegać boso:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mleczko całkiem mi nie zanikło- tylko zmniejszyła się znacznie jego ilość i to mnie już wkurza, bo i tak małą muszę dokarmiać, tzn posiłek z cycusia wieczorem początkowo wystarczał do 24, ale teraz to mała pociumka 3 minuty i koniec i musi dostać coś jeszcze, bo inaczej za chwilę byłaby głodna- za to nad ranem cycuś mnie jeszcze często ratuje, bo ani mi się myśli wstawać i szykować mleczka, a tu Juleczka sobie pociągnię z cycusia i idzie dalej spać- w ogóle ona już nie je pomiędzy 24 a 8 rano- jak się przebudzi to dostaje wodę i idzie spać dalej;)chociaż tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Anika - jak Ci dobrze !! moj mały dzis spał dobrze obudził sie 2 razy na cyca ale ja mam taki problem jak moj mały sie wykapie to zazwyczaj juz marudzi i go usypiam i jak jest to 20-21 to o 22-23 wsyanie i nie mam spania !!! i musze z nim siedziec ! wiec staram sie go kłasc jak najpozniej ! ale nie zawsze sie da :( Moj mały chodzi w skarpetkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas snieg spadl i prawdziwa kleska ,tak jak mowilam szkoly sa pozamykane, mateuszek nadal spi, a ja z olkiem ogladamy bajke , oczywiscie kawka zrobiona., monika u mnie tak jak u ciebie to zasypianie chwilami to juz wysiadam, wczesniej tak super zasypial okolo 21 a teraz 22-23 , i to jeszcze z placzem., anika patrzylam na stronie na te kapciuszki ,sa sliczne, zmykam szykowac sniadanko dla olka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie mamusie ! ale lecicie ...nie wtemacie jestem ,ale cos wylapalam ,o kapciuszkach czy bucikach do chodzenia po domu ,moja Laura nie potrafila chodzic w zadnych bucikach ,kapciuszki tez sciaga i chodzi w samych skarpetkach , kupuje te cieplejsze antyposlizgowe i super smiga .Dzis troche spokojniejszy dzien bo sczoraj to myslalam ,ze nogi zgubie ,na szczescie maz byl to razem wszystko zalatwilismy i zakupy sie udaly ,choc kolejki piekielne a jak tak nie lubie po sklepach latac .a Ichoinke juz ubralismy , moze troche wczesnie ,ale mam z glowy ,wykorzystalam meza on zawiesil lampki ,bo nie znosze tego robic a ja ubralam reszte i jest super ....a i o dziwo mala nie rusza jej wogole ,nie zwraca uwagi ,rano tylko jak wstala to sie zdziwila i zapytala co to ? dotknela bombke i teraz ja nie interesuje tak ze chyba choinka jednak z nami zostanie ,nie wyladuje biedaczka na balkonie ..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cisza............ Ja przez wekkend nie bede sie odzywac bo mam szkołe a w pon siostra przylatuje z Belfastu :) wiec plotki.... :) miłego weekendu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my po zakupach i jestem w trakcie pakowania ., jutro wyjezdzamy !!!! u nas snieg pada i dzieciaczki szaleja mateuszek zasnal a ja zmykam do pakowania zajrze wieczorem., monika to super ze siostra przylatuje , !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva to szczęśliwej podróży jutro;)))odezwij się jeszcze do nas przed świętami!!!! nam niestety autko nawala trochę i muszę za naprawę zapłacić 900 zł!!!tuż przed świętami:( aż szlag człowieka trafia! nie wiem jak to będzie z tymi zakupami światecznymi w takim razie- miałam się za to zabrać w tym tygodniu, no ale w tej sytuacji to trochę trudne;/ nie cierpię grudnia, bo wtedy zawsze musi się cos takiego okazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika dziekuje oczywiscie ze sie odezwe, koszmarny wydatek cie czeka i to przed swietami .,no ale bez auta to jak bez reki ., ja juz ogarnelam to cale pakowanie teraz na chwileczke usiadlam przy herbatce., milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po pracy padam:O Oskar juz spi, jak tak czytam o tych waszych pociechach i ich zasypianiu, to widze ze wcale nie mam tak zle:) Oskar zasypia najpozniej o 19:45 i wstajemy ok 8 rano, ok 6 czy 7 jeszcze zje mleczko, a dzis to nawet nie jadł tylko obudzil sie po 8:) w nocy obudził sie raz na szczescie bez placzu, nosek miał w porzadku i spal do rana, a ja przyzwyczajona do niespania nie moglam spac oczywiscie. No ale w dzien juz od 3 dni mały spi raz tylko. Ale nie narzekam, tak ladnie sie sam bawi ze mozna nawet cos zrobic. Ja juz tez pisalam ze Oskar ma skarpety, troche sie zsuwaja ale ja je naciagam na spodenki i naprawde jesten zadowolona a jakie cieplutkie:) Anika a jak tam sprawdza sie u Ciebie ten stoliczek edukacyjny? bo chyba dobrze pamietam ze chcialas kupic ale nie wiem czy mi sie nie pomyliło, Oskar coraz czesciej juz sam stoi i mysle ze to bylby strzał w dziesiatke na gwiazdke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:-) my dzisiaj byliśmy z Igorkiem u lekarza,bo w nocy miał zatkany nosek i żle spał;dosał 2 syropy,maść rozgrzewajaca do smarowania,Nasivin i pózniej te kropelki,których używa anika;ma zaczerwienione gardełko;mążprzywlekł z pracy jakiegoś wirusa iIgorek się zaraził;na szczescie nie jest bardzo choryi łobuzuje jak zwykle;dobrze,ze dzisiaj poszłam nawizyte ,bo do poniedziałku nie wiadomo co by było;w ośrodku nie było miejsca i poszliśmy prywatnie dobena Oskarek spi tylkoraz dziennie,u mnie nie maszans,Igormusi spaćczesciej,bo jest marudny;nocki odparu dni były u nas super,mały nie budził sie wcale,wydaje mi sie ,ze dzieki temu,iż dawałam mu wcześniej jeść,potem kapiel i spanie;tak radziła Ci twoja doktor , ja powoli to wprowadzałam i sprawdziło sie,ciekawe jak będzie po chorobie anika zgadzam sie z twoją koleżanką co do tych bucików;ja też upatrzyłam sobie ECCO ,takie krótkie,czarne,ale kupie jak Igor bedzie chodził,czyli na wiosne;te Befado u nas sie sprawdzaje,nie tyle w domu,co w sklepie,jak Igor chce pochodzić,mają twrdą podeszwę i jest to namiastka prawdziwych bucików;na początku musiał sie przyzwyczaić,a teraz śmiga bardzo szybko;ja kupiłam mu takie,które wygladaja jak tenisówki i pasują do wszystkiego moja mama kupiła małemu sniegowce firmy UGG,więc też będe miała w razie potrzeby na śnieg i mróz jak mały zacznie chodzić:-) co do wydatków tou mnie też krucho,jeszcze ten lekarz i lekarstwa i 150 zł poszło,dobrze że mama przylatuje,to sie nie martwię:-) byłam dzisiaj u fryzjera i znów mam jasniejsze włosy,ale kolor mi się bardzo podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoliczek jest the best Dobena;))) sprawdza się w 100% i jest zdecydowanie ulubioną zabawką Julii, a i naszą też bo fajnie gra;) ona sobie stoi i tańczy (tak dyga) przy nim a zna już te melodyjki na pamięć;))ale polecam ten z fishera, bo go mam- nie wiem jak te inne, ale ten ma mnóstwo atrakcji dla maluszka;)) fajnie masz z tymi nockami teraz Dobena;)) pisałyście o waszych dzieciach, które kiwają głową na "nie", a moja mała macha paluszkiem, że nu nu, bo dziadkowie ją tak ostrzegali paluszkiem;P z tymi śniegowcami to Martita masz bardzo dobrze, a co do befado, to dziś przyszły i jest całkiem fajnie- za rączki Julia nie chciała chodzić w butkach dziś, ale sama to dużo stała w nich i chodziła- miałam kupić też taki fajne ale stwierdziliśmy, ze na razie kupimy takie bardziej kapciuszkowe, bo nawet nie byliśmy pewni czy je zaakceptuje i czy będzie dobry rozmiar, no i tamte słabiej chyba trzymałyby się stópki- ale te co przyszły są super- zobaczysz sobie na zdjęciach jak w niedzielę zamieszczę- mają super podeszwę i twardy zapiętek;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tenisówki maja bardzo mocne i długie rzepy,mają tez "zapietkę" i podeszwe też taką sama jak kapcie,tylko formę mają inną,u nas się dobrze trzymają na stópkach;czytałam opinie,że te kapcie bardzo dobrze sprawdzają się u dzici,które mają szerszą stopę mnie też kusiten stolik ,ale jest drogi,myślęnad używanym,zawsze to taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff..w końcu mogę coś napisać :) miki - nie zdążyłam życzyć Spokojnej podróży...i wesołych świąt eva- Tobie też spokojnej podróży i wesołych świąt, chyba trochę sobie odsapniesz, stęskniona rodzina może troszkę pomoże przy maluchach :) chociaż jak przyjeżdża szwagier z rodziną z Anglii to mówią że oni zawsze wracają bardziej zmęczeni niż przyjechali, a w końcu urlop mieli, ale i tak wypoczynku życzę!!!! dobena dobrze ze Oskarka już nie męczy katar bo to przekleństwo dla takich małych, dorosły się umęczy a a co dopiero takie szkraby... anika faktycznie niefart z tą awarią samochodu tak przed samymi świętami :( ale to złośliwość rzeczy martwych witam nowe mamy- mam nadzieję że zostaniecie z nami, bo juz kilka nowych mam zaglądało a potem o nas zapominały :( faktycznie mała Majeczka najmłodsza :) amerka fajnie ze Piotruś rozrabiaka wrócił do formy ale nie dziwię się że każda dziwna rzecz-typu kręcenie głowy Cie niepokoi bo po takich chorobowych przygodach, później na wszystko się zwraca uwagę, u mnie też Iga zamieniła sie w małego misia koalę i jak mnie już zobaczy nie ma zmiłuj się musze ją brać na ręcę bo w przeciwnym razie płacz w ogóle jak mnie iwdzi lub chce na ręce to krzyczy coś w stylu niania..niania... monika gratulacje z okazji zdanych egzaminów bo chyba jeszcze nie gratulowałam :) łapa czasem to faktycznie ciężko jak tak z Filipkiem mróz czy inna pogoda musisz iść po Zuzię wiecie tak zacheciłyście mnie do zakupu tych skarpetek z tą "zalewaną" podeszwą, juz nawet na alllegro ogladałam, ale stwierdziłam że po świetach kupię :) a nie wiem czy Wam pisałam mam kuzynkę, która ma 3 letnią córeczkę i zanim urodziłam przywiozła mi kilka reklamówek z ciuchami, kombinezonami itp, przebrałam wszystko i trzymam w takiej szafce, co pewien czas zagladam i wyciagam co aktualnie dobre, akurat potrzebowałam rajstopek po domu bo te co kupiłam jak chodzi na co dzień to bardzo sie pęczki robia i troche mi szkoda nowych tak mechacić , więc patrzę do reklamówki z rajstopkami a tam 3 pary tych skarpetek :) ale sie ucieszyłam że nie kupiłam na darmo:) w pracy atmosfera coraz gorsza, moznaby siekierą rąbać taka gęsta...ostatnio koleżanka wróciła po maciezyńskim-urodziła 3 m-ce po mnie, a jak wiecie brałam dni opieki nad dzieckiem zdrowym - w poniedziałek i piątek(dziś) - oczywiscie pani D nie była zadowolona, ale cóż....to przywilej każdej mamy, a nie mój wymysł, a skoro mi przysługuje to jak najbardziej z niego skorzystam :) koleżanka też zadała jej pytanie czy przysługuja jej 2 dni, na co otrzymała odp że nie, tylko jeden - o dziwo-więc zadzwoniła do kadr w gminie i te przekazały pani D że jej tez przysługują dwa dni koleżanka została wezwana na dywanik i z wielka łaską i obrazą otrzymała 2gi wolny dzień, a pani D chodzi tak zła że mogłaby zamieniać w kamień wzrokiem.....w ogóle zeby juz nie podpaść wszystkie na jej widok stoimy na baczność ,ale zawsze coś wyskoczy i opiernicz gotowy..ja dostałam w czwartek :) że dzieci wypusciłam za wcześnie- fakt 7 minut przed dzwonkiem ale to było kółko zainter, skończyliśmy pracę i mieli iść na swietlicę a Ci szaleli w szatni :( na święta nic nie mam zrobione...a do tego w domu totalny nieporządek...dzis z tytułu wolnego miałam działać jako ekipa sprzatajaca, ale musiała do starostwa jechać, wiec przy takich drogach jak mamy zajęło mi to ponad 2 godz, potem szybki obiad..po południu zdązyłam tylko poprasować i to niestey tylko część prania... no chyba trochę nadrobiłam..sorry za składnię ale nie mam siły myśleć... aaa....któraś z Was kiedyś podawała przepis na tiramisu - poproszę, bo nie chce mi sie szukać na wcześniejszych stronach forum... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita jaką macie maść rozgrzewającą bo dziś Iga zaczyna pokasływać :( mam nadzieję że syropek i może kabym kupiła taka maść to nic okropnego się nie rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka a wydawałoby się, że w szkołach to same kobitki i takie rzeczy nikogo nie powinny dziwić...w moim biznesie, tzn np w sądach to same kobiety pracują i nie sądzę, żeby ktoś się tam boczył na 2 dni wolnego...strasznie to głupie, że musisz się wykłócać o każdy dzień...ale jest warto- dla Igi;))Ja też mam taką reklamówkę z rzeczami od kogoś i o zgrozo co zajrzę, to za małe już, a wydawało mi się takie duże!!!hehe Martita moje butki zamieszczam poniżej, bo nie chce mi się opisywać, ale są super;) http://allegro.pl/nowosc-befado-pantofle-dziewczece-20-i1332783141.html a w planach mam kupienie tych, ale to jak wyrośnie z tych co teraz ma;) http://allegro.pl/befado-papcie-r-20-oddychajace-spody-i1361375427.html a na początku chciałam kupić takie i nie wiem czy jeszcze nie kupię bo mają inną podeszwę i może wcale nie gorszą http://allegro.pl/super-buciki-befado-rozmiar-20-i1344205803.html już się pogodziłam z takim wydatkiem...ważne, żeby autko było ok, bo jedziemy na święta do wawy;) przepis na tiramisu dam jutro bo mam dobry;) a imprezę z okazji roczku Juleczki przesunęliśmy na długi weekend styczniowy, tzn na 8 stycznia, bo tak będzie łatwiej, ktoś chętny?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) jaktu cicho...każdy zapracowany przed świętami:-) u nas lepiej,tzn Igor ma mniejszy katarek,ale noc była z pobudkami; mój synek zrobił swije pierwsze kroczki samodzielnie,mogę oficjalnie powiedzieć,ze potrafi przejść 4-5 kroków,pszczamy go i idzie;oczywiscie byliśmy w szoku,bo wcześniej tego nie próbowaliśmy,ale dzisiaj mąż go wypuscił do mnie i o dziwo przyszedł i tak za kazdym razem;jeszcze troche potrenuje i będziemy chodzić na całego:-) ta maśćnazywa się Pulmex Baby,jast bardzo dobra,jak tylko posmaruje Igorka,to mu sie lepiej oddycha my mamy takie kapcie http://allegro.pl/hit-nowosc-befado-obuwie-chlopiece-20-i1332783048.html myślężeby kupić jeszcze takie jak ty,btylko dla chłopców są w pomarańczu z autkiem;bez paluszków bedą dobre na lato teściarka u was wszkole to jak na szkole przetrwania,cokomu do tego kiedy chcę urlop lub opiekę,przecież musi ją wybrać do końca roku,a wy macie przerwę świateczną,więc kiedy miała by to zrobić;pozatym jak pozwoliła by tylko na jeden dzień,to co z drugim? jak by to wyregulowała? podziwiam za taką wytrwałość,ja z moim charakterem nie dałabym rady wytrzymać tam nawet dnia u nas dzień urodzin Igorka w tym roku wypada dokładnie w sbotę i wtedy bedzie też impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martita to nasi synkowi razem zaczynaja bo Piotruś już właśnie aczyna chodzić też:) Od wczoraj tak nagle zaczął i teraz juz norlanie zacyzna chodzić i juz tak z poltora metra sam przejdzie! Ale fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jestescie...Gratulacje dla Waszych chłopaków!!!!!Jednak co chłop to chłop i fizycznie sporo do przodu przed dziewczynami;))) ja to się chciałam wczoraj pochwalić, że Julia stoi sama tak 5 czasem 10 sekund- wchodze na forum, a tu takie rewelacje, że nie wypada się chwalić, bo nie ma czym;P hihihihi;))) ja sprzątam, robię zakupy, odpoczywam, więc wpadnę jutro po pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe powitanie:) ale wam fajnie...wasze dzieciatka chodzą już,albo zaczynają chodzić... Ja już nie mogę się doczekać kiedy Maja będzie sama trzymać główkę,ale wszystko w swoim czasie:) Dziewczyny co podawałyście waszym pociechom na katarek? Kupiłam maść majerankową,może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrka unas teztak nagle,nie wiadomo kiedy i już:-)twój Piotruś jest niesamowity,ale on od poczatku sprawnością dorównywał naszym dzieciakom:-) dzisiaj też już chodzimy na całego,tak ze jeszcze trochę a osiągniemy pełną spawność:-) z katarkiem coraz lepiej,mam nadzieję,że szybciutko wyzdrowiejemy:-) kruszynka ani sie nie obejżysza Majka będzie siedziała,czas biegnie bardzo szybko:-)jeżeli chodzi o katarek to maść można stosować;ja Igorowi podaje jeszcze wodę w sprayu Marimer i odciągam;u takichmaluchów chyba tez można? jaksadzicie dzieczyny? to bardzo pomaga,bo katarek nie zalega i nosek jest wyczyszczony:-) anika Julci też niewiele brakuje,jak ruszy to zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka- dla tak małego dziecka to Marimer jeszcze za wcześnie- genialny jest pod tym względem w ogóle na cały pierwszy roczek Disnemar, bo jest delikatny i nie podrażni śluzówki na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marimer używam prawie od samego początku,teraz też bardzo mi się przydaje,bo nie wiem jak bym jej odciągnęla. Ale już dzisiaj jest trochę lepiej:) we wtorek mamy do ortopedy na wizytę kontrolną z bioderkami,mam nadzieję że to będzie ostatnia wizyta.... U was też taka zadyma na dworze? U nas to koniec świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika zawsze jest się czym chwalić:) Super, że Julka sama stoi:D Za chwileczke bedzie sama tuptać to tak szybciutko idzie. Kruszynka ja Ci powiem, że to nie ma się co spieszyć z rośnieęciem dzieci bo one tak szybko rosną, że pozniej tylko zal ze to tak szybko mija. Super się patrzy jak maluszek się tak rozwija i pokonuje kolejne etapy ale z drugiej strony jak sobei pomysle, ze jak piotrus byl takim maluszkiem co sie przytulal do mamusi i cycuszka ciumkal to mi tęskno do tych czasow:) Wiec ciesz sie chwilą:) My sie szykujemy do Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...a co tutaj taka cisza....czy cos sie zablokowało??? czy po prostu wszystkie szczęśliwe mamusie w ferworze świątecznych przygotowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. cisza cisza,kilka z nas wybyło a reszta zabiegana przed swietami.Ja jeszcze nie kupuje ale pozniej zabieram dzieciaki i mam kilka sklepow do obskoczenia.Ciepło dzis wiec moge z trzódką pochodzic :) A tak w ogole to na wigilie zapowiadaja u mnie 9 st a pozniej od sczepana juz po -20 wariacka pogoda. czy wasze dzieci to tez były takie sepy jak moj ? ile by nie jadł wczesniej to jak widzi ze ktos je od razu jest przy nim i patrzy zeby mu dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×