Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kamciar Miałaś tak samo jak ja 26 kwiecien ostatni @ 23 maja robiłam test :) I jutro pierwsza wizyta u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figunia dopisuj sie jako pierwsza w koncu jestes autorka topiku ;) a u gina sie tylko nie zmartw jak nic ie bedzie widac mi w 1 ciazy w 5 tyg nic a nic nie widzial na usg i juz podejrzewal pozamaciczna ale mala sie poprostu zakamuflowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figunia wpisuj dane skopiuj tylko i wklej w okno wiadomosci przy odpisywaniu - to tylko jakbys nie wiedziala jak ;) nick...............wiek................termin porodu.............plec/imie figunia86......... ................ ......................... Kessi_27...........30.................. 04.02.2011................. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia na którą wizyta? Ja mam późno na 21 dopiero i chyba oszaleję mam tylko nadzieje ,że da radę stwierdzić czy jest jedno czy dwa bo tego się najbardziej boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam!! dawno nie pisalam! wczoraj bylam u gina i mialam usg, wszystko jest ok, juz mam załozoną karte ciązy :) Fasolka jest jeszcze malutka :) ale widoczna za tydzien mam znwou wizyte :) termin na 4 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziewczyny ale wam zazdroszczę...:) ale w dobrym tego słowa znaczeniu :) i trzymam za was kciuki :) żeby wszystko było w porządku i wy i wasze maleństwa zdrowe :) a Tym które się dopiero starają tak jak ja to życzę powodzenia ...... :) przyjdzie czas i na nas :) Ja jeszcze tylko 8 dni :) a raczej aż 8...:( Czekam cierpliwie...chodź ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek................termin porodu.............plec/imie figunia86......... ................ ......................... Kessi_27...........30.................. 04.02.2011................. ? adddaaa..........21..................04.02.2011..................????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki właśnie od jakiś 30 minut odczuwam kucie w lewym jajniku....i troszkę ale tak bardzo delikatnie boli mnie podbrzusze......Czy to może byc to o czym cały czas myślę???? :) czy raczej wskazuje na to że nie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia88 - moze byc moze :) oj oby trzymam kciuki mnie tak klulo tym razem pierwszy raz w owulacje czyli 11ego a potem 18 i 21 a 25 test dal mi pewnosc teraz kluje co drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu miałam czas podczytac troche forum i zgłupiałam :o czytalam jak ginekolodzy mowia ze nie warto robic usg wczesniej niz 9 tydzien i cos mi tu nie pasuje... po pierwsze ja nie jestem w Polsce tylko w Irlandii i tu jest tak jak w UK usg dopiero w 11 tygodniu ale pierwsza core rodziłam w Polsce i na pierwszym usg i wizycie bylam w 6 tygodniu ciazy i nic nie bylo widac kompletnie lekarz sie zmartwil i przepisal mi leki na podtrzymanie i kazal przyjsc za tydzien na kolejne usg zeby stwierdzic czy przypadkiem nie jest to ciaza pozamaciczna na szczescie mala sie tak tylko zakamuflowala i tydzien pozniej juz slyszelismy serduszko (bije od 6 tygodnia juz) i wszystko bylo raczej dobrze ale leki mi zostawil juz... Mam teraz kolezanke w ciazy i ona jest w Polsce od poczatku wiec opowiada mi jak to tam jest i ponoc przepisy sie zmienily i trzeba pojsc do gina jak najwczesniej czyli do 10 tyg ona poszla w 7mym i miala usg i badania wydaje mi sie ze to 1sze usg jest po to zeby wykryc czy wogole zarodek sie rozwija czy nie? tyle sie czyta o poronieniach bo lekarz od poczatku nie podtrzymywal ciazy wiec juz zglupialam o co chodzi? moja kolezanka ma zespol policystytczny jajnikow i strasznie ciezko jej zajsc w ciaze i od samego poczatku musi miec hormony zeby ja utzrymac wiec musi miec stwierdzona juz w 5-6 tyg zeby ja uratowac... Nie chcialam Was tu straszyc tylko tak sobie mysle ze moze prywatnie ten sam gin mowilby inaczej w koncu za usg niezle chyba kasuja? Aprillia - ja tez mam 2 corenki starsza ma 5,5 niedlugo a mlodsza 1,5 za tydzien :Djak sie malenstwo urodzi to beda mialy 6 i 2 ponad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie odzywam sie zbyt czesto bo pracuje poki jeszcze moge. A moge pracowac bo nie mam objawow takich jak w poprzednich ciazach. Dziwne to strasznie ale piersi mi sie wcale nie powiekszyly i nie bola a za poprzednimi razami juz od pierwszego dnia nie moglam nawet dotknac. Poza tym wcale mi nie jest niedobrze a kiedys trzy pawie dziennie byly norma. Gdyby nie te dwie kreski i brak okresu (ktory jest zawsze punktualnie) to w zyciu bym nie podejrzewala, ze jestem w ciazy. Kessy, rzeczywiscie mamy coreczki prawie w tym samym wieku, moje sa obydwie o pol roku starsze od twoich, fajny wiek, prawda? Musze leciec do pracy, milego dnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dobrze ,że chociaż nie jestem sama z trzecią ciążą. Kurcze jak mi się dziś czas dłuży chyba całkiem osiwieję do wieczora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :))) Jeśli i moje przypuszczenia się potwierdzą....To ja też bedę w 3 ciąży hihi...Ale trafiłam...Ja już głupieje...Test pozytywny,piersi bolą jeszcze bardziej niż przy poprzednich 2 z tym,że podobno miałam wysoki poziom prolaktyny co przeszkadza w "zajściu"...Hmm...Mam nadzieję,ze to nie żadna pomyłka...Dziś lub w piątek pójdę na badanie krwi to pewnie będę wiedziała co i jak...Martwie sie,bo pracy lekkiej nie mam i czasem po 17 h pracuje....Kurcze mam nadzieję,że ten pierwszy trymestr minie szczęśliwie:(((Troszkę się boję...Boli mnie brzuch okropnie...Was też?? A dodam,ze moje córcie mają lat 8 i 4,5 ;) Pozdrawiam bardzo ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis znow zrobilam test i nadal negatywny a @ nie ma. jak do soboty nie przyjdzie to zrobie znow testa. a mam pytanie do was, czy macie moze takie jakby spuchniete jajniki? bo ja po lewej stronie mam spuchniety caly jajowod i moge go wyczuc przez skore, ale nie boli mnie..... juz sama nie wiem co sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś,Ja miałam termin @ na 31 i 4 dni temu dopiero wyszła mi bledsza kreseczka..Wczoraj już było mocniejsza...Ja nie mam nic spuchniętego raczej...Trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja sie troche boje bo mialam raz ciaze pozamaciczna umiejscowiona w jajowodzie tylko ze w prawym..... a teraz mam znow powiekszony lewy i nie wiem dlaczego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja bym poszla do lekarza na Twoim miejscu nie mam nic spuchnietego tylko mnie kłuło i nadal czasem zakłuje a dzis bardziej boli podbrzusze i tak ciagnie jak to bylo przed samym porodem :o nie moglam cory wziąść na ręce :( Moje piersi juz nie mieszczą sie do stanika zanczy mniejsza jeszcze tak ale wieksza juz wyplywa :o a ja małych nie mam i bola jakby kamienie miały w srodku tak jak w poprzednich ciażach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilia, Kamciar, Cami - hehehe ale fajnie :D ciekawe ile jeszcze nas będzie... Aprilia - piękny wiek piekny D: wczoraj tak sie fajnie obie bawiły ze ostatecznie młodsza niecierpliwek mały nie mogla sie doczekac czegos od starszej i walnęła ja telefonem w głowe :P ta starsza jest taka spokojna i raczej ciapka mała a młodsza to mały diabełek śmiejemy sie że nieudany chłopak - nie da sobie w kasze dmuchac :D Dopisujcie sie dziewczyny do tabelki to sie nie pogubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze każda skrobnie cos o sobie to bedziemy wiecej wiedziały :) w koncu przez najblizsze miesiace i tak bedziemy sobie kolezankami i pomocą ;) to ja zaczne: Mam 30 lat od paru miesiecy :p meża i dwie coreczki jak juz wiecie mieszkamy w Irlandii (od prawie 3 lat) i postanowilismy miec wieksza rodzinke Był to nasz pierwszy cykl staran i oboje jestesmy zaskoczeni że tak szybko i latwo poszło :D o dziewczynki staralismy sie 6 i 4 miesiace :) czuję się w miarę nie mam mdłości ale jestem okrutnie senna - nigdy wczesniej nie bylam i czasem bez energii a ciezko tak funkcjonować przy tych dwóch kozach :D a no i ja nie pracuje teoretycznie tzn mam malą swoją działalność i tyle ale pracuje z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a skąd jesteście może będzie mozliwość spotkania się na porodówce ;) Justyś1818 ja na twoim miejscu poszła bym do lekarza mnie też kłuje delikatnie coś w brzuchu i ogólnie mam mocno wystający sama nie wiem dlaczego. Justyś a może to fakt ciąza kazda z nas przechodzi to inaczej może u ciebie tak to wygląda trzymam kciuki. Jak do 21 jeszce długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Ja jestem już w 5 tyg według moich obliczeń. Zrobiłam dwa testy- pozytywne:) 7.06 mam wizytę u lekarza mam nadzieję, że już zobaczę te małe ziarenko na USG:) Jak narazie mam tylko mdłości, bóle podbrzusza i piersi bardzo nabrzmiałe i czułe na dotyk, ale wymiotów ani widu ani słychu i dobrze:) A wy jak tam dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam i w piatek zrobie test jak @ nie przyjdzie. ale jak narazie nic jej nie zapowiada. piersi mnie bola i tez cos lekko kluje w brzuchu od czasu do czasu. chcialabym dolaczyc do waszej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Monika... - ja w sobote będę miała pełne 5 tygodni :)ale praktycznie moge powiedziec ze wiem kiedy doszlo do zaplodnienia +-5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×