Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość git
a wiecie co ja zawsze daję do pizzy!?? sos (koncentrat zioła prowansalskie ketchup) szynka, TUŃCZYK, pieczarki oraz oczywiście ser...do tego obowiązkowo sos czosnkowy, a widziałam, że w lidlu jest tydzień grecki- może coś znajdę dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u mojego gina... poobcierałam sobie już dłuższy czas temu skórę krocza i niestety nie udało się zapobiec i jest paskudna infekcja. Tyle dobrego że ja szybko się leczę, a takie infekcje tylko w ciąży (pierwszej) miałam, na dodatek mięśnie szyjki dalej trzymają pięknie. Tego się bałam, bo w pierwszej ciąży prawdopodobnie właśnie przez infekcję miałam niewydolność szyjki. Dostałam maść, niestety ze sterydami i ma pomóc w ciągu kilku dni. Kazał później jakiś czas używać Clotrimazolum i kupić w aptece inny płyn do higieny intymnej. Ja też marcówka- jak z tym u Ciebie? Bo też coś nie tak miałaś? Byłaś u gina, masz infekcję? Jak leczenie? Co do ubranek i mebelków- poczekam jeszcze do trzeciego trymestru, część bielizny, np. body, raczej kupię nowe, część dostanę. A mebelki zobaczymy jakie będą jak odnowimy pokój- niestety trzeba, bo mamy sypialnię w kolorach ostrej czerwieni i burgunda, jak dziecko by było spokojne w takim pokoju to byłby cud :D Zrobimy jasny wrzosowy albo jasny szary i granatowe dodatki. A meble niestety, przynajmniej szafy, musimy kupić, ja sobie niestety szafy (dwie) za 3 000 łącznie wymarzyłam, może uda się zaoszczędzić... Zobaczymy. Jak patrzę na pościel dziecięcą to mnie korci żeby nauczyć się szyć, no wiadomo że nie chcę dziecka w biało- czarnych kolorach trzymać, ale jednak żółtych misiów na różowym tle nie zniosę ;) Albo teściową o uszycie pościeli czy rożka poproszę, ona ma wyjątkowy talent do tego, tylko niestety czasu brak :/ Dziecko zaczęło się budzić jak mój mąż kładzie się ze mną do łóżka i rozmawiamy, powiedziałam mu że jak nie zmieni zwyczaju kładzenia się po 1:00 w nocy to sam będzie do niego wstawał ;) Szkoda że nie nakarmi piersią jeszcze. Mały rusza się trochę, ale przez łożysko niestety słabiutko czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
gula...to może być dobre...dzięki!!!zobaczymy co na to mężuś...biedny dzisiaj bez obiadku o 14.30!:( ale odwdzięczę się kolacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieczenia- wczoraj poszłam na łatwiznę i zrobiłam kopiec kreta :) Jeszcze "po drodze" beczałam jak spód mi się połamał, ale to załatałam :P Proste i smaczne, chociaż wolę takie całkiem domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
Historynka, nie zazdroszę infekcji- doswiadczenia nie mam, ale domyślam się, że to nic przyjemnego- życzę, żeby wszystko szybko wróciło do normy, dobrze, że reszta jest okej...i pewnie maluchy niedługa zaczną tak szaleć, że będziemy chciały, żeby już się uspokoiły:) nie mogę się doczekać maleństwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba jutro zrobię sobie placki ziemniaczane takie smaczne posolone z przyprawami tylko dla siebie bo mąż nie lubi .on zje dzisiejszy obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ja chwilowo będę się żegnac z Wami, dziękuję za miłe towarzystwo!!!piszcie napewno będę nadrabiać!!!tzrymajcie się ciepło i nie łapcie infekcji-żadnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
jus29 to dobry pomysł na te placki albo naleśniki z pieczarkami z mięsem :) Ale zrobię to w czwartek bo jutro idę na obiad do mamy a potem do lekarza oby wszystko było ok hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja dzisiaj bylam u dentysty masakra troszke bolalo ale juz wszystko ok.a ja dzis dla przyjemnosci kupilam sobie makrele wedzona:)i maslanke zaczela dzialac na moje wyproznianie:))a jak mi smakuje :)a co do obiadku to chodzi za mna lasagna ale chyba po surowce nie chce mi sie leciec a pozatym to jest zabawy ze 2 h a ja sie sztbko zniechecam .chociaz widzac jak mezusiowi smakuje ten widok mi wszystko rekompensuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja zjadłam obiad polożyłam się i zasnełam :) Jestem jestem ja w tym roku ani razu gruszki nie jadłam aż sie wstyd przyznac;) sernik na zimno też bym zjadła:D ale nie! nie wolno;P gofry? A Twój Maż sam je robil? bo ja robie wg różnych przepisów i nigdy mi nie wychodza:/ a to gumiate a tu niedopieczone... dziewczyy prosze Was nie róbcie smaka na pizze! Ja z Mezem mamy na nią taką ochotę ale lipa... jemy teraz owocki,rybki, zupki nic tłustego... Ja raz zrobiłam ciasto tak jak w pizzeri co pracuje ale nie było takie dobre bo temp pieca jest za niska:( ale i tak zjedli;) Historynka uszycie samemu pościeli to dobry pomysł ale ja też nie potrafie... chciałam nauczyć się szydełkować ale jakos do tego nie doszłam;P Sonka78 a jak robisz lazanie? ja zawsze z mięsem mielonym i szpinakiem..mmmm. Ale mi smaka narobiłyście:P musialam aż zjeśc następne 2 talerze krupniczku... Elwir_a super płaszczyk ale ta cena... masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatuska;)
Elwir_a śliczny płaszczyk sama jakiegoś poszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIR_A ależ piękny jest ten płaszczyk :) naprawdę cudny, sama nawet mam na niego chrapkę. TUETHE Ja znam jakieś podstawy robienia na szydełku i nawet przymierzam się coraz bardziej, aby małemu kocyk zrobić, taki prezent na pamiątkę odemnie. Ja już dzisiaj nie wytrzymuję z tym gardłem :( nawet picie herbaty to ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Sualen ja chyba jakis technik poszukam na internecie i postaram też sie cos zrobić;) Wkońcu mamusia musi coś potrafić;) Na drutach szalik zrobie ale to jak będzie dziecko większe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----PŁEĆ ---IMIĘ ewka4127......24..........Szczecin.......28.02.11.... tahitiana.......23..........podhale .......28.02.11..... Nassani.........26.........Wwa.......28.02.11x2...K+M...A gata+Dariusz Milutek.........23.........śląskie........28.02.11 x 2... ja tez marzec 2011....31.......Wejherowo...1. 03.11... ja też marcówka.....29........zach-pom...1.0 3 .11... madzia_ .......25.............świętokrzyskie...1 .03.11... Paulka_Paulka....30..Radom..........1.03.11... mama 35 35 małopolska 1.03.11..... Shastraa.......26 ............Łomża..........2.03.11... Upsy ...........26.............podlaskie........2.03.11... Rybki_trzy...23....śląskie...........2/3. 03. 11 Staś Historynka....23............Kraków........3.03.11... elwir_a.........32..\Warszawa......3.03.11...synek ??? Andzia .........24............Kraków........4.03.11... jestem jestem..27.Rzeszów........4 .03.11... Magda_1980....30..........łódzkie.........4.03.11... tuethe..........21TG(śląskie)....4-6.03.11...Dziewczynk a....Julcia ewelunia21....24..........Skierniewice. ....5.03.11... mooniśka......25...........Niemcy..........5.03.11... Cymbałka.....26.............Wejherowo.......6.03.11 Kathaya.......23Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78.......32\Dąbrowa górnicza..7.03.11...damian ,tomasz Agawa_Agawa...37..........Poznań.........8.03.11... ewelona.......29.świętokrzyskie....9.03.11... katia 30.......28.Żary(lubuskie)...10.03.11... szczęśliwa78....3.............WLKP..........12.03.11... puszek666....30.............Carlow IRL......12/13.03.11 x2... gula...........34..............kuj-pom...............14.0 3.11... git............23.........kuj-pom......ok. 16-20.03.11..!?..Julian/ Laura single_mama....28...........Dublin.........14.03.11... fonia29..........33..........Wawa.........14.03.11... Betty82.........28..Wielkopolska....14.03.11... Jacobs..........23...........wielkopolskie...15.03.11...< br /> Eli122...........27...........Wielkopolska....poł.marca. .. melonik85......24..........lubuskie.........17.03.11 Agniecha8087...23.........Slask->Rybnik..18.03.11... ORLLA..........28...........Belfast...........23.03.11... ila78............32Wieruszów(łódzkie)...21.03.11...< br /> kalina..........22..........śląsk...........21.03.2011. . . Nesteatropica..............................23.03.11... malwka85.....25........\Ruda Śląska........23.03.11... ilosiaaa........25.........Płock............23.03.11...< br /> kasia1919....24Katowice..........24.03.11... drunia.........23.......Łódż.............24.03.11...< br /> Suelen.........26.......Zgierz...........24.03.11....chłopiec...Nataniel dorcia80......30.......Wwa..........ok.24.03.11... swem..........33dolnośląskie.......ok 25.03.11... mzebr.........28......Białystok............25.03.2011... < br /> Drugie Szczęście ...32Warszawa..............25.03.11... anka87........23..........Wieliczka...........26 .03.11... oRunia.........33.Gliwice..............26.03.11... singri..........26Warszawa.........26.03.11..... kropeczka2011....23.....podlaskie.........27.03.11... dani_83.......27kuj-pom.............27.03.11... beatuska 19 LUBUSKIE ............27.03.11... aniorek9.....38pomorskie...........28.03.11... manika74....36...........zach-pom............30.03.11...< br /> jus29.........29..........\.mazowieckie.........31.03.11. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze cena nie jest wysoka, a poza tym sprzedam ja po urodzeniu za około 100 zł (po tyle sa sprzedawane uzywane na allegro) i wyjdzie na to ze zaplaciłam 170 za plaszczyk a nie 270 :) dziewczyny nie ma co na zdrowiu oszczedzac:) bo jak sie przyziebimy to, to co zaoszczedzimy wydamy na leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie bylo mnie kilka dni na forum a widze, ze juz tyle nowych postow sie pojawilo. U mnie troche się pozmieniało, gdyż jak już pisałam jestem od 17.07 na chorobowym z powodu torbieli, torbiel jak powiedzial mi gin na ostatniej wizycie 3 tyg. temu zmniejsza sie ale do pracy juz mnie nie pusci, jednak w srode dostalam telefon od szefowej, ze dziewczyna ktora byla przyjeta do pracy za mnie zwolnila sie a szefowa wyjezdza za granice na okolo 3 tygodnie i nie ma kto sie zajac biurem, wiec zgodzilam sie na te 3 tygodnie po 5 godzin dziennie. Moja praca nie jest meczaca - praca w biurze - takze jest ok. W piątek nie ide do pracy bo chce udać się na zakupy, wczoraj chcialam kupic bluzke ciazowa - co za ceny tych ciuchow ciazowych - bluzka zadnej znanej firmy i 90zl miala kosztowac - nie wiem jak dla was ale ja jej nie kupilam bo dla mnie za drogo:) Poza tym chce sie rozejrzec za kozakami i moze jakas kurtka zimowa:) U mnie juz 20 tydzien i wszystko wg mnie ok, ruchy czuje wciaz delikatne, mezowi tez czasami uda sie poczuc, czesto boli mnie krzyz dlatego po pracy duzo odpoczywam. Kolejna wizyta juz 29.10. Co do wozka to pisalam wam, że podoba mi się baby merc s3 - chcialam go kupic na allegro ale najpierw zobaczyc go na zywo - jednak nigdzie nie moge go znalezc - ogladalam ostatnio wozki w sklepie i spodobal mi sie wozek Bebetto Murano - gleboki, mozna fotelik zamontowac na stelazu lub spacerowka. Co o nim myslicie? http://www.bebetto.pl/ Chcialabym tez kupic troszke ciuszkow dla maluszka jak otrzymam kolejne chorobowe. Zastanawiam sie jak ubiera sie maluszka? Czy zawsze na gole cialo ubiera sie body z krotkim rekawem a na to spiochy i kaftanik czy jak? Bo nie wiem jakie ciuszki kupowac. Ale sie rozpisalam, mam nadzieje, ze chociaz ktos to przeczyta i podzieli sie swoim zdaniem na temat wozka i ciuszkow.:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk świetny :) Ja na szydełku umiem robić, ale tylko podstawowe ściegi. Kocyk dam radę takim ściegiem jak tu, ale takich falbanek na brzegach już niestety nie. Ale może się nauczę? Do pracy raczej nie wrócę, a rękodziełem i tak się bawię. Haftuję też nieźle, ale robienie na drutach to wyższa szkoła jazdy. Na szydełku potrafię zrobić skarpetki, czapkę czy kocyk właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen z tego co patrze na internecie to łatwiej jest robic na drutach niż na szydełku ale może tylko mi się tak wydaje;) Fajny kocyk;) Karolina_r22 tylko uważaj na siebie, praca w biurze ale zawsze obciążenie. Ja jak narazie ogladałam cenowo wóźki więc nie wiem jaki model jest jaki;) Co do ciuszków to ja też nie wiem jak dziecko będę ubierac... doświadczenie mamy się przyda-wkońcu ma nas 4;) Historynka no to do dzieła, zrób kocyk dzidziusiowi jak potrafisz;) Chyba się zmobilizuje i się będę uczyc szydełkowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubierania to można i tak i tak , jak zimniej to można na body założyć kaftanik, jak ciepłe body z dł.rękawem to można bez. Moja mama zawsze mówiła żeby ubierać dziecko tak jak siebie tylko o jedną rzecz więcej. I moje dzieci nigdy nie były wyziębione czy przegrzane. Ale pamiętam że to był jeden z największych moich problemów co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
dziewczyny macie upławy?mnie strasznie denerwuja!!!normalnie bez wkkładek sie nie obejdzie. Tak ma byc???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałam się i jestem.HISTORYNKO-u mnie okazała się grzybica niestety.Dostałam jakiś aplikator dopochwowy ma działać przez 4dni.Do tego maść,wczoraj użyłam,dziś jest wreszcie lepiej.Ja często używam tamtum rosa,ale na to dziadostwo bardzo piekło i dałam sobie spokój.Maleństwo będzie miało cudeńka szydełkowe,masz jeszcze sporo czasu i te zimowe wieczory długaśne.Masz racje z czerwonym pokojem u dziecka to nie najlepszy pomysł.Placki ziemniaczane-jestem za.ja tez pochłaniam słone Dzisiaj robiłam ryż po chińsku na życzenie mojego Synka niejadka.Mam ochote na ryz zapiekany z jabłkami.Kurcze głodna sie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidian jeśli nie śmierdzą i nie są z krwią to jak najbardziej normalne. chyba wszystkie już je mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
no nie śmierdzą i są bez krwi ale żółte;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJ dziewczyny ;p normalnie nienadążam:)) wczoraj wieczorkiem ostatni raz sie logowałam a tu 3 stronki dodatkowe szok:))) dzieki za pomoc co do psa cały czas myśle nad tym:)) wózeczek wybrany Jedo Fyn 4ds hmmm imiona IGOR /Natalka-Nadia jeszcze niewiem do połowkowego troche czasu 9 listopada bedzie w 21 tygodniu:) ruchy coraz wyraźniesze mojego pływaczka:)) a smaka na ciacho przez was mam ogromnego:))) witam gorąco nowe dziewczynki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ilosiaaa nie tylko Tobie dziewczyny zrobiły smaka;) Macie moze jakiś pomysł na kolacje?:P wkońcu już ta godzina,zeby cos zjesc... Oglądam i ogladam wózki na allegro i aż mnie już głowa boli, za dużo tego! Chciałabym miec głęboki a później możliwość zrobienia z niego spacerowego i jakby szło to fotelik do tego w jakiejś normalnej cenie;) chyba a dużo bym chciała co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Hejka mamuśki:) Git co ugotowałaś mężowi? Ja na kolacje zrobiłam grzanki z szynką ogórkiem i serem a to dlatego że dzieciaki mnie prosiły o kanapki na ciepło . Fajnie że piszecie o wózkach przynajmniej mogę oglądać jakie macie typy i komentarze o nich. A jakie łóżeczko chcecie kupić normalne drewniane czy tzw.turystyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chętnie sie przyłączę :P ja jestem w 18 tygodniu termin na 20 marca :) to moja pierwsza ciąża bardzo chciana i bardzo planowana i już sie nie moge doczekać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Gula zjadłabym kanapki na ciepło ale M nie może w ogole zóltego sera jesc a dla siebie nie będę robic... bułką z szynką musze się chyba zawodolic;P Ja mam łóżeczko dostać, drewniane ale turystyczne tez ma kuzynka;) Wózek wprawdzie tez ma mi dać i wtedy miałabym pieniądze,żeby coś innego małej kupic... Sama już nie wiem co mam zrobic;) Za dużo mam wolnego czasu przez co za dużo myśle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×