Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Na takie skurcze mi pani doktor przepisała Nospe Forte no i mam brać ja za kazdym razem jak bedzie mnie łapać i brzuch bedzie twardy. Mówiła że nawet jak bede brać jedna dziennie to nic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na obiadek zrobilam rosół z makaronem własnej roboty na drugie danie ziemniaczki kotlet schabowy i buraczki no i oczywiście kompocik z jabłek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie a co do spiworkow to mam 3:)) hihihi dostałam za freeko wiec i niech beda albo sie przydadza albo nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa to leż i nie męcz brzucha. Mi sie teraz Jula strasznie napieła bo w kuchni troche postałam... Ja rosołu nie lubie ale buraczki bym zjadła, takie roboty Teściowej a do tego kluski i kotlecik mmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połoze sie po tych zajeciach nospe mam w domku a jestem u tesciowej wiec musze sie przemeczyc :( na nic niemam ochoty najlepiej zapadłabym w sen zimowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak misie? hehe;) Wtedy byś nie cieszyła się z kopniaczków, brzuszka;) oglądam na tlc salon sukien ślubnych... kurna! tyle kasiory wydaja na suknie w tej ameryce aż głowa boli a większość to takie fuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wyciaglam wszystko z szafek i bede dziury gipsowac:) a jutro pomaluje kuchnie w czwartek zostanie tylko poskladac szafki:)a jak dzis na obiadek zrobilam kurczaczka z patelni ziemniaczki i ogorka kiszonego.a jutro chyba piers z kurczaka po meksykansku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak Misio;p szkoda by było kopniaczkow dzis chyba mam jakas chandre dodatkowo i marudze:(mam nauczke zeby nosic nospe przy sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj M zjadł 15 klusek-jak nigdy- i cały sos pieczarkowy! Dobrze,ze podjadałam gotując bo bym obeszła sie smakiem:P Jednak jak mu smakowało to musiałam mu dać wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musiały byc pyszne:)) o własnie o wilku mowa moja Niunia do bolacego brzucha dodała serie podkreconych kopniec i nawala mnie z dwoch stron albo sie rozkraczyla i na 2 nogi albo rekami i nogami mamusie nawala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daje Ci dzisiaj popalić;) Moja się wypieła przed chwilą... chyba znów coś upieke jak patrze na te przepisy tylko co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jakże:D pobiegłam;) złozyłam całego i rozłozyłam, ale nie udało mi się go wpakować tak samo do kartonów na przechowanie:( sprawdziłam każdą napkę i zameczek, zatrzask. Podoba mi się, jest super, co prawda w aukcji było przekłamanie co do gratisów, ale wózek jest rewelacyjny:) Któraś z was wcześniej pisała o spacerówce, czy się rozkłada do spania do poziomu, sprawdziłam rozkłada się. Pojeździłam nim na pusto, to jest ok, mam wrażenie że jak spacerówkę sie zamontuje przodem do rączki wózka może nie być zwrotna kiedy obciąży ją dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bede robic bo nie umie sie nikogo doprosic o nic.diury zrobione:)a jeszcze mi sie dawna rwa kulszowa i ledwo chodze co chwile musze siadac i odpoczywac bo nigi nie umie postawic na nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, macie juz lozeczka dla swoich pociech? ja mam narazie graco ale chcemy raczej kupic drewniane i teraz problem w tym jaki rozmiar? 140 / 70? czy mniejsze? chce zeby myszki spaly na poczatku razem wiec chyba lepsze to wieksze? ale jaka kolderke do tego tzn jakie wymiary? dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo i nie... może babke piaskową... kurna sama już nie wiem;P Wali mi już dziewczyny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byliśmy w kolejnym salonie dziecięcym. Był nasz wózek, kolor jestem zachwycona :) Pani w sklepie nam coś poradziła, abyśmy zadatkowali wózek do końca grudnia w kwocie 100zł, bo obejmie nas stara cena, a od 1 stycznia będzie drożej bo wchodzi większy podatek. Czy wy coś o tym wiecie? Oglądałam łóżeczka, okrycia kąpielowe i leżaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA cieszę się że wózek Ci się podoba.Ale będziemy spacerowac za 4 miesiące. SONKA zastanów się,może masz sąsiada jakiegoś chłopaka młodego,albo emeryta na chodzie.Na pewno nie skasuje dużo.Bardzo Cię proszę nie szalej.Rwa to nie zarty,a Ty raczej nie chcesz lezeć do marca? Zdrówka życzę i rozsądku.Możesz się nawet na mnie obrazić '-) Witaj PUSZKU miło Cię widzieć,Jak tam Maluchy,kopią podwujnie? Nie znam się na tym ale może w tym mniejszym łóżeczku będzie Dzieciom wygodnie.A potem dokupisz drugie małe i bedą mieć każdy swoje łóżeczko TUETHE dużą masz ochote na to ciasto? Może odpocznij sobie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN posłuchaj starego hanlowca :) .Podatek owszem wzrośnie od 1 stycznia,ale o 1 %. Z 22% wskakujemy na 23%.Jak dla mnie to zwykłe naciąganie,bo ten jeden procent,to dla Was nie wielka różnica.A Pani sprzedawczyni miałaby pewność że nie kupicie gdzieś indziej.(gdzie indziej)ach ta moja polszczyzna. Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mi facet też mówił w sklepie,żebyśmy wpłacili sobie 100 zł na wózek bo nie wie ile czasu będzie ta promocja więc po świętach myśle,że pójdziemy tam;) Ja też marcówka jkoś tak zachciało mi się coś upiec... ta babka piaskowa to raz dwa, skladniki już kupiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO dzięki wielkie, Ja myślałam, że to jest o wiele więcej. Mój mąż mówi czy to nie naciąganie, bo może taniej o 1%, ale np. w styczniu wózek będzie modelem zeszłorocznym i dlatego tańszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak promocja,to faktycznie nie wiadomo do kiedy będzie,prawdopodobnie do wyczerpania zapasów.Myślałamże chodzi o podatek tylko.Jeżeli jesteście pewni że chcecie kupić wózek właśnie w tym sklepie,to uwazam że warto wpłacić tą zaliczkę.Macie pewnośc,że będzie w takiej cenie a nie innej,a sprzedawca ma pewnego klienta. TUETHE po babeczce juz siadasz wygodnie w foteliku,jezeli obiecasz że tak to masz pozwolenie na pieczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak moje skarbki ladnie rozrabiaja w brzuszku mamusi, az caly podskakuje, szczegolnie jak zjem cos slodkiego albo wypije sok ze swiezo wyciskanych owocow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy przypominam o gwarancji na wózki,jest wazna najczęściej 2 lata.Najlepiej wybrac teraz ,a zakupić przed samym porodem albo juz po.Nie dajcie sobie wypisac karty gwarancyjnej wcześniej.Ten temat juz był poruszany. Ale sie mądrzę dzisiaj ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka obecuje,że po babeczce połoze się do łóżka i dupy nie rusze aż Mąż nie będzie chciał kolacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcówko:( mi przysłali już podbita gwarancję, bo wózek z Katowic szedł i gwarancja jest na 12 miesięcy:( tuethe, chcesz zaliczkować tego gtx-a co oglądałaś w sklepie? zdecydowałaś się już na jakiś konkretny wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko wyciągne z piwnicy, kupowałam nowe dla Mai, to teraz się przyda. Jedynie wyposażenie do niego musze kupic całe, bo tamto pożyczyłam i niestety mi nic nie wróciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×