Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek - nooo Ja tez jak wstane to lepiej zeby nikt mi nie wchodził w droge....tym bardziej ze ostatnio wszystko sie skupia na mnie bo i problemy z rodzicami i ogólnie z rodziną !! i tak to tłumie w sobie az do takiego dnia jak dzisiaj ze wszystko mnie wku...a jestem jestem - zaraz dostaniesz po tyłku !! bierz tą NO SPE i nie kombinuj !! dzidzi nic nie bedzie.....Ja sie strasznie przeziebień w ciazy boje :( a juz 2 razy byłam przeziebiona...z Natala musiałam antybiotyk brac bo miałam zapalenie oskrzeli myslałam ze sie zapłacze..... Ide poszturmowac do kuchni i posprzatac moze sie odstresuje troche.....ale wróce po 11 na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek az tak nie mam ale czesto mam wrazenie ze zaraz sie posikam a jak pojde do ubikacji to jakby zebrac wszystko to moze w szklance by bylo 1/4.przyszedl mi pessar wiec dzisiaj jade .:/ tylko musze poczekac az mezus wstanie bo niedawno sie polozyl po nocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie skurcze ustały :) Nie wiadomo co to było ale wolę uważać. Jeju wstałam o 8 i znowu chce mi sie spać. Koszmar!! Na 14 mam do szkoły rodzenia i nie wiem czy dam rade wyleżć z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny teraz to już chyba bedziemy coraz bardziej senne. Ja to normalnie nie moge wytrzymać w tej pracy tak mi sie chce spać. A tu jeszcze taki spokój cisza. Ale bedzie śmiesznie jak szef wyjdzie z biura a ja śpie na klawiaturze hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;)ja też od jakiś 1,5 tyg. mam dzień w dzień takie dziwne skurcze choćbym miała zaraz okresu dostać. Dziś idę na wizytę to spytam czy jest to normalne czy przypadkiem nie za wcześnie na takie objawy. A czy któraś z Was miała kryształy szczawianu wapnia w moczu? dziwnie to brzmi i pierwszy raz się z tym spotkałam;/a takie coś mi wyszło na wynikach. odezwę się po wizycie bo mam mieć dziś usg;) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak sie wkurzyc cieszylam sie jak kupilam roletki bo nie swieci mi po galach a tu co chwila ojciec z pretensjami ze mam je odslonic bo cieplo nie wchodzi i po co on grzeje .i co chwila mi tu wlazi i odslania no szlak mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza TUETHE jako dobrze wychowana panienka napisała mi, że dopiero wraca i zajrzy do nas ok. 14 :) grzeczna dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA, ale o co mu chodzi z tym ciepłem, a że niby przez okno nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche sie odstresowałam...................... Wysprzatałam kuchnie,przedpokój i łazienke...umyłam podłogi i zrobiłam sobie kawusie. Troche mi lzej....miesko (udka) tez naszykowałam i kapuste tylko ziemniaczki obrac....ale to musze isc do piwnicy. sonka - tak to jest z rodzicami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI jaka Ty zaradna jesteś od samego rana :) Ja już 2 godzinę próbuję się dodzwonić do Centrum Zdrowia Matki Polki i nikt tam nie odbiera, zaczynam być bardzo zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SULEN- Poszukaj sobie moze innego numeru...Albo zadzwoń na 118913 niech Ci podaja inny numer do Centrum.....E tam zaradna....poprostu jak trzeba to trzeba zrobić..a ze zła jestem to mi pomaga.... Bartus chyba wyczuwa mój nastrój bo tez jakis grzeczniejszy...tylko puka delikatnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma już podane 4 numery z czego 2 są na ogólną rejestrację, ale du** nikt nie odbiera, sygnał jest i nic. Ja rozumiem nie odebrać 10 razy, ale za 11 to, któraś podniosła by już ten tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen bo jak slonce swieci to sie tez mieszkanie nagrzewa o to mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, właśnie to mnie najbardziej wkurza że do państwowych lekarzy sie kurde nie dodzwonisz, żadna baba dupy nie ruszy by odebrać, niech se naiwny pacjent dzwoni, zawsze mnie to wkurzało , wrrrrr kikikiki, rozśmieszyłaś mnie z tą babcią :) biedactwo nawet sobie beknąć nie może :) sonka, trzymaj się , pomyśl sobie że skoro inne dały radę to Ty też dasz, ... wszystko jest dla ludzi , ktoś pisał wcześniej ze zakładanie to tylko chwilka , zamknij oczy i licz (ja tak robię :) jestem, jestem, ja Cię rozumiem tez boję sie brać leki w ciąży, ale słucham mojego gina - jak on mówi że mogę to tak robię, więc może zadzwoń do swojego i po prostu spytaj czy możesz wziąć nospę :) ja tez mam w planach dziś trochę posprzątać... ale to na razie plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - to niechodzi o to ze nie moze se beknąć....ona ma ALZHAIMERA wiec ogólnie jest przy niej co robic...a co do bekania to moze ale ona beka srednio co minute....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek ja tez nie mam zabronione seksu ale tez mi sie nie chce, wlasciwie to ochota moze by sie znalazla ale strasznie ciezko mi sie przekrecic z boku na bok, brzuch mnie przy tym boli wiec wole odpuscic sobie. A do meza tez co chwile mowie, ze gruba jestem, brzydka, a on sie zachwyca moim cialem i mowi, ze mu sie podobam:) U nas w szkole rodzenia polozna opowiadala ze najwieksze dziecko ktore przyjmowala silami natury mialo 5600g i to w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstałam ;p hihiih daleko nietrzeba szukac ;p moja kuzynka urodzila w lutym syna 5400;p siłami natury wiec chyba sie da;p a dodam wam ze taka szczupla jak ja była i kazdy krakał ze dzieciak ja porozrywa a tu psikus dała rade:) Jestem jestem ja mialam takie cos jak opisujesz wzielam nospe i kapiel ciepla delikatnie masowalam brzusio i przeszlo. a zapomniała bym Kikiki witam Cie nowa kolezanko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, przepraszam :) faktycznie przy tej chorobie to jest kupa roboty, że człowiek zapomina o swoich potrzebach i swoim życiu ... ja myślę, że to wina naszych hormonów, po prostu zaczynają nas wkurzać rzeczy na które kiedyś nie zwróciłybyśmy uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Ja od rana na telefonie wiszę. Umówiłam się juz na konsultacje w sprawie mojego kręgosłupa. I tak sobie myślę że jednak bym chciała tą cesarkę.Jak Grześko taki duży,a o znieczuleniu mogę zapomnieć.........zobaczymy co powie doktorek. Umówiłam tez Jaśka do dentysty i do chirurga na podcięcie języka. Oczywiście wszystko prywatnie,oj będzie echo w portfelu........ale to nic.Pozałatwiam sobie wszystko co sie da teraz,a reszte drobiazgów kupie Maluchowi w lutym,chyba że K dalej nie będzie zarabiał,to cienko to widzę. Najważniejsze rzeczy mam to nie bedę się nakręcać. Jeszcze chciałam zadzwonić do szpitala,zapytac co mam zabrać do porodu,ale jakiś zły nr dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - spoko nie ma za co przepraszac skąd miałas wiedziec...a Ja mam dzis gorszy psychicznie dzień poprostu.... Do tego głowa coś mnie pobolewa.....poszłabym do sypialnie sie połozyc ale nie moge babci samej zostawic bo zaraz by zaczeła łazić po domu....i jak ja to mówi szkudzić hi hi :) Sorry ze wam tu tak zrzędze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM jak skuteczne,to zajadaj.Rozkurczyły cię? ;-) KIKIKI pisz,pisz zawsze to lżej na duszy? a swoją drogą to nie zazdroszczę Ci sytuacji. Troche wścibskie pytanie mam . Co zrobią z Babcią jak ty pojedziesz do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Miałam byc dopiero ok 14 tak jak Suelen napisałam ale jak przyszłam do pracy to akurat zamowili pizze ludzie z mojej ulicy więc mnie kolega podwiozl pod sam dom:) Na fotel gin dzis mi nie kazał siasc ale dokladnie zmacał brzuch bo mnie strasznie w nocy bolał, posłucham Juleczki, polozyl ręke na moim sercu i spytał czy mnie nie boli, pomacał piersi -M się oburzył:P- zobaczył czy mi kostki nie puchną, kazal isc do internisty i dentysty z kartą ciąży, przypomnial o zakazie seksu. Usg mam 24:) juz sie nie moge doczekac:) a do rejestracji była taka kolejka,ze prawie juz tam zemdlałam, stare baby gapiły sie na moj brzuch ale zadna CIę nie przepusci, grrr. Normalnie juz sie tam do krotkiego rękawka rozebrałam,zeby nie kipnąć.Babka z rejestracji powiedziała,ze nastepnym razem mam podac jej karte i odrazu isc pod gabinet zebym sie nie meczyla. Ilosia a Ty znowu o tej swojej dupie co żyje swoim życiem:P Basilek nie mozesz sie tak czuc, pięknie wyglądasz jak każda kobieta w ciaży i masz wierzyc Mężowi,że go pociagasz! Jestem jestem ja jak sie polozylam to mnie taki bol brzucha złapał,ze nie wiedziałam co mam ze sobą zrobic... Wez tą no-spe wkoncu! Kikikiki dziecko wazyło ponad 5 kg? o matko! Mnie wkurza takie cos jak niektore baby robia wszystko aby dziecko stracic a rodzi im się zdrowy bobas a kobiety ktore dbają o siebie i dziecko przez całą ciaże rodzą chore dziecko... Suelen az sie uśmiałam jak przeczytałam "tuethe jako dobrze wychowana panienka" :) Ja tez marcówka jak na podciecie języka?? co do Babć... Tata własnie na swoją Matke sie wydzierał bo ma ona dużo chodzic bo ma wysoki cukier a ma to w dupie i ojca już kurwica łapie. Jednak ona robi na zlosc i lazic nie bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam napisac... koleżanka,ktora jest na kasie tak jak ja spytala sie czy będe wracać do pracy. Powiedziałam,że chce ale nie wiem czy szef mnie będzie chciał spowrotem. Powiedziała mi,ze napewno będzie mnie chciał bo te co przychodzą za mnie teraz to jest jakaś masakra i że juz mają tego dość i chcą żebym już wróciła. Tak samo kierowca mi powiedział,ze ze mną był zawsze porządek i mało kiedy coś pochrzaniłam bo zle uslyszałam a teraz to juz kurwicy dostają. Az poczułam sie dowartościowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi a jak moja dupaaa potrzebuje sporo uwagi;p ihihhi z racji swojej wielkosci;p ciesze sie ze z Julcia wszystko oki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×