Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

właśnie obejrzałam znajomych Tuethe i chciałam podejrzeć chyba JUS, ale pewna nie jestem :/ ale galeria blokada dlatego nie zapraszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja też trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Ten czarny wózek jest super a jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na TLC ''słodki biznes" piekli ciasto dla Ulicy Sezamkowej, powiem wam, że to była fajna bajka, nie wiem czemu tego nie puszczają u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a jakie masz inicjały, jestes wsrod znajomych Tuethe? Zaz Cię zaproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek-k tak o twój wózek przepraszam że nie napisałam ale tak też myślałam że to Jane jest naprawdę fajny i czarny też mi się podoba :) Ja dziś kiepsko się czuje stopy mi spuchły jak banie i nie wiem co się stało bo wszystko było dobrze.Jutro idę do gina. na kontrole i się boje że może coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foniu coś mi sie nie zgadza :P czy na NK pisze Ci 34?? mam cie w znajomych :D?? bo mam podejrzenia która to Ty ale ten wiek mi sie nie zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS mam inicjały D.Sz (kiedyś K) lat całe 26 :D GULA obserwuj te nóżki, odpocznij w górze z nimi, a mierzyłaś ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, mi kolor był obojętny :) jeśli chodzi o puchnięcie , to mi kostki puchną, ale gin mi powiedział że mam tylko odpoczywać z nogami wyzej, unikać soli i dużo pić wody i sikać pamiętam że jak pierwsze urodziłam to po urodzeniu miałam stopy jak balony ledwo do butów wsadziłam , trzymało się tak przez chyba 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - trzymaj sie :* Grzes przywiózł Natalke z p-kola....ale mała poleguje...słaba jakaś....a w sumie to jakies 15 min temu zasneła....mówi ze Ją główka boli.... Mam nadzieję ze nic jej nie będzie,bo jutro wystepy....najwyzej nie pójdzie ale i mi i jej bedzie przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie już wkurza, wystarczy jedna reklama, a nie na 3/4 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby jeden post dał tylko to moze bym weszła na jego stronke a tak gowno nie wejdę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, u mnie jak natala wracała z p-kola i się kładła i zasypiała to wiedziałam że będzie chora :) bo ona zawsze miała dużo energii, a spać w dzień przestała jak skończyła 1,5 roku :) ... w żłobku i przedszkolu mieli z nią problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS dziękuję :) śliczna dziewczyna z ciebie, a gdzie zdjęcie brzucholka :) i zgadzam się z Tobą, może jakby raz była reklama to ok, ale tyle razy to, aż się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to z Ciebie śliczna dziewczyna, a w tej niebieskiej sukience wyglądasz sexy:) Ja niestety z brzuszkiem nie wyglądam zbyt pięknie więc wolę nie wklejać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej niebieskiej sukience to ja byłam w 10 tygodniu :P bo akurat byliśmy na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie się domysliłam, patrząc na datę i opis:) my mieliśmy jechac do chorwacji, ale jak zrobiłam test tuz przed rezerwacją na last minute zrezygnowaliśmy z wyjazdu:) pojechaliśmy sobie do Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynku przepraszam :-P nie mogę się przestawić, bo w grudniu miałam urodziny, zgadza się mam 34 ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ale wieśniara z Ciebie:P Znowu chce mi się jesc:P. ćwiczycie te mięśnie kręgla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynku nie wiem dlaczego ale ja się zatrzymałam na 26 ;-))) jus ja ćwiczę, przynajmniej się staram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek - a to nie Nata to taki spioch ze do teraz w dzień sie prześpi...:) :) A regularnie to spała do 4 roku :) a w niedziele lub sobote lubie sie przespac :) Juz wstała i narazie jest oki :) wiec moze była poprostu jakaś przemęczona.....zobaczymy co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja musze sie przynzac że jakoś wiedziałam ze trzeba ćwiczyc ale zapomniałam ;( ale szczerze mówic o poriodzie to staram sie nawet nie mysleć bo to wydaje mi sie straszną tragedią i baaardzo sie boje !!!! nawet nie chce oglądać filmików z porodów bo to dla mnie .... obrzydliwe ;/ ja mówiłam mojemu M że jak bede rodzic to ma być od stwony głowy a nie główki:P nie cche aby tam patrzył !! dla mnie to okropny widok a co dopiero dla niego... jeszcze potem bedzie miał do mnie wstret czy coś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×