Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hihi tez tak miałam:) a teraz nie mam ochoty nawet jak go nie ma, w 1 trymestrze to chociaz miałam sny erotyczne (coprawda niekoniecznie z mężem ciiiiii...:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, nie martw się (wirtualnie przytulam), pensja nie świadczy o człowieku, wszystko zależy od pracodawcy i co nam się udało znaleźć. Ważne, że dostajesz pieniądze, a nie zaszłaś w ciąży bez pracy i prawa do żadnych pieniędzy. Co najważniejsze masz męża, z którym tworzycie wspólny budżet. Ja mam ochotę na seks, a mój mąż no po prostu tragedia, ciągle mi mówi, że martwi się o małego, a jak juz się kochamy to sto razy pyta czy nic mnie nie boli. KAROLINKA czyli tak jak pisałam z moją siostrą, zamówiła kiedyś na allegro pieluszki i to był nie wypał :( dobrze, że mamy siebie i wymieniamy się sugestiami i doświadczeniami. Właśnie wróciłam z moim zwierzakiem od weterynarza i bidulka jest chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakupowałam sobie ciążowych spodni, to mąż miał pretensję, że nie chodze w spódnicach, no ale mam za ciasne. Tak naprawdę to nie zakładam bo bo go wtedy kuszę i chodzi za mna jak kot za myszą cały dzien, np. w niedzielę:D Zamówił mi na allegro miniówkę ciążową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi moj to wymyslil jakąś sesję rozbieraną na dzisiaj a mi sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonam Rodzicom i Waszemu niemowlęciu w ramach reklamy 3 bezpłatne zdjęcia wysokiej jakości. Mogę też wykonać piękne zdjęcia „z brzuszkiem" w ciąży. Dojazd gratis na terenie Szczecina. Zarezerwuj termin: jmikosz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem masz racje, hehe;) Suelen ja to wiem ale zawsze chciałoby sie coś wiecej mieć aby lepiej życ. Jakoś damy rade;) Suelen co się stało Twojej śwince?;> dobrze pamietam? Manika spryciara;) jednak Maż Cię przechytrzył z tym zamowienien ale moze zle kupi? za małę albo za duże, tego sie trzymaj;) Ale wymyśliłam sobie robote na jutro... bracik przyzniosl pełno pieczarek to stwierdziłam,ze zrobie juz uszka z kapusta i grzybami na wigilie do barszczu. teraz zrobie i zamroze i jedno mniej bedzie do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak :D mam świnkę morską- Chrumcię Byłam dziś z moją świnką u weterynarza, bidulka jest chora i ma problem ze skóra, dostała leki, zastrzyki, podobno to jakiś pasożyt. Ale nie o tym chciałam pytać, spytałam czy muszę ją zaszczepić czy coś jak się urodzi dzidzia. Lekarz bardzo sympatyczny, powiedział, że świnka jest zdrowa i nie zarazi niczym dziecka i ludzie, którzy pozbywają się zwierząt sami siebie powinni się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze wam powiedziec ze dzisiaj pierwszy raz od 6 miesiecy z mezem cos bylo.maz zdziwiony ale mega zadowolony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA no to super :) bardzo się cieszę, że mąż także zadowolony i uszczęśliwiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wlasnie nie wiem czy pasuje do butelek TT, kupilam termoopakowanie a dopiero pozniej zaczelam sie zastanawiac bo tez chce kupic butelki TT, ja kupilam to wieksze termoopakwoanie z a 12.50zl, jak kupie butelke TT to dam znac czy pasuje, jak nie bedzie pasowalo to chyba bede musiala kupic jedna butelke AVENT zeby ja wkladac do termoopakowania np. z herbatka jak pojde na spacer:) Suelen masz racje co do pieluszek, ja na szczescie zamowilam tylko 6szt. na próbę:) Także nic nie stracilam:) Też je zużyje tyle w domu pewnie a tak to dokupie ze sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi sie chcialo smiac jak zrobil oczyjak 5 zl i gada "ale ja niewiem czy pamietam jak sie to robi" heheh oj pamietal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to dobrze,ze świnka nie zarazi niczym Natanielka;) Sonka to Mąż napewno mega szcześliwy. Mój też ostatnio dostał, jeszcze wymyślił ponczochy, obcasy i myślałam,ze będzie skakał z radości,hehe. Fajnie to musiało Sonka brzmiec dobrze,ze sobie poradził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w tym programie mowili zeby uzywac prezerwatywy w ciąży, a ja tak jej nie lubię. Myślicie ze jak się to robi z mężem ktory jest zdrowy i nie zdradza to chyba nie jest to konieczne? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja tez strasznie nie lubie prezerwatyw, Mąż zresztą też... Myśle,że nie powinno nic się stać jak nie będzie się przesadzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus, z tego co mi gin mówił, to nam prezerwatywy byłyby potrzebne przed porodem, bo wtedy szyjka zaczyna byc miekka i odpada czop śluzowy, więc można by było zarazić dziecko jakimis bakteriami, , ale teraz nasze maluchy sa bezpieczne, bo nasze szyjki są twarde i długie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. SONKA to miałaś prawie drugą noc poślubną hihihi prawdziwe święto. Kobietki,a dlaczego prezerwatywa w ciążyjest potrzebna?Nigdy o tym nie słyszałam. Dostałam dzisiaj paczkę od tego sprzedawcy co KAROLINA.Ma tanie rzeczy ale jestem bardzo zadowolona.Faktycznie w sklepie kupiłam troszkę grubsze pieluszki tetrowe drukowane,ale te też są dobre.Kupiłam flanelowe drukowane,kolorowe,flanelowe są ajniutkie i wzięłam jeszcze 2szt takich flanelowych z ceratką.Okrycia kąpielowe ładne i milutkie.Poduszka klin mnie troche rozczarowała.Po za tym kupiłam u nich majtki do szpitala(tylko oni mieli takie duze :-) )Dużą ilość podkładów i takie tam jeszcze drobiazgi.Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS, ale co do tej prezerwatywy to nie chodziło o zarażenie :) tylko sperma ma jakiś tam skład, który może spowodować skurcze. Dlatego, gdy dziecko się spóźnia na świat proponuje się parą stosunek bez zabezpieczenia, aby wywołać skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, to o to chodzi? no z moją częstotliwością uprawiania seksu, to mi przedwczesne skurcze nie grożą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pomalu zbieram się do spanka, dobranoc dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą spermą to slyszalam:) ale sperma zagraza dopiero w ostatnich tyg ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na męża, coraz później wraca z pracy:( dziś przegina więc chyba pójdę spac obrażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki JUS.Jak znajdziecie na allegro koszule do karmienia takie na wieloryby o poproszę o link.Ślęcze dzisiaj pół dnia i nic nie znalazłam.Cos mi sie wydaje że pójde na takies targowisko i kupię taką babciną tylko z guziczkami u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus spij dobrze;) Dobranoc;) Manka nie obrazaj sie na Męża, On to robi dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcoweczko no prawie jak noc poslubna ktorej nie mialam , bo po weselu bylismy tak zmeczeni ze poprostu odplynelismy hehehe.noc poslubna byla kilka dni pozniej jak juz bylismy wypoczeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jak byłam z Mają w ciąży kupiłam sobie w sklepie 2 koszulki do karmienia, obszerne były owszem bo miały zakładki z przodu, całe róziowe z bocianem niosacym zawiniatko. Miały w tych zakładkach po bokach rozcięcia na piersi ale bez guziczków. Po porodzie w szpitalu oczywiście sesja zdjęciowa była i na wszystkich zdjęciach mam w tych szparach sutki na wierzchu, bo jednak były koszulki za ciasne i mi powyłaziły:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×