Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Nudy... samemu trzeba zadbac o rozrywkę , czasem warto ze sobą porozmawiac i zastanowic się dlaczego telefon milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardziej podoba stare lozko mojej babci niz te loza krolewskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, chyba zauwazyła jak mi sie oczy zaświeciły, bo ssiepodśmiechiwała pod nosem.:) wrONO,, nie zaliczyłem, nie udało się, ale mam meila i mooooże cos się wykluje, ale kiedy, nie wiem!!??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, takie z wyraźnym moim nastawieniem, żebyyy ją "przekonać" do siebie to pierwsze, chociaz znaliśmy się już dawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N dokladnie tak jak piszesz:) Wrono tez masz racje;) ale o miulosc nei tak latwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa wrONKO - zgadzam się, że sex powinien miec podłoże uczuciowe. Ale cos szybkiego tez jest miłe, prawda!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N no to jak dalej bedziesz taki konsekwentny w tym przekonywaniu to pewnie i do kontaktu cielesnego ja przekonasz:P tzn nei bedziesz jej nmusial przekonywac, bo sama tego bedzie chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak w tym łożu nie stanie...? to tez sie nic nei stanie:P czasami tak sie zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] nieznudzony Obys była dobrą wróżką Settt chbya jestem:) kolezance jednej tez tak cos pomyslnie przepowiedzialam i powiedziala dzis ze jestem medium :>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki numerek też jest ..przyjemny Ale bez uczucie ... nie warto no ale chbya wystarcza jakies pozytywne uczucia wobec tej drugiej osobuy? nei musi to byc zaraz milosc?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE!!:D fajnie Cie widzieć :) To chyba przysiądę sobie z Wami na chwilkę :) Nie.Wiem ,że faceci potrafią to rozróżnić :) Jednak dla większości kobiet sex bez uczucie jest ..nijaki :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki:) mam andzieje ze sie sprawdzi:) ale za kase nei zamierzam wrozyc bo cos czuje ze wtedy by to przynioslo odwrotny skutek, to wrozenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no ale chbya wystarcza jakies pozytywne uczucia wobec tej drugiej osobuy? nei musi to byc zaraz milosc? Właśnie Settt... coraz bardziej podoba mi sie Twoja filozofia zyciowa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wyspana?:) z lowelasem sie widzialas?;) N no bo jakbym miuala czekac na milosc to bym byla dziewica nadal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×