Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość NET_GER
zjedz coś lekkiego koniecznie, bo opadniesz z sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do gina kazał przyjechać zobaczy czy to już..tylko kawa mi wchodzi nie mogę jeść tak mnie mdli..chyba zaczynam się bać...czekam na mojego i jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka trzymaj się, tylko ja nie wiem jak z tym jedzeniem u Ciebie bo masz mieć cesarkę. Może zadzwoń do swojego lekarza. Mnie też pobolewał dziś brzuch, wydawało mi się że są to skurcze, ale hahahaha tak się nad nimi skupiłam że usnęłam. Ciekawe co powie mi mój lekarz dziś na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NET_GER
jak cesarka to lepiej nic nie jedz:) wodę z miodem sobie zrób:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny paula8122 i anka1976 to mozemy podac sobie reke bo ja od 1szej w nocy przechodzę to samo ból brzucha jak na okres wzięłam no-spe przeszło na 2 godziny o 4 znów to samo i zasnęłam a teraz znów boli i ból jest stały nie przestaje :(ale do wytrzymania, czy to już coś sie zaczyna czy tylko ból przepowiadający termin mam za 12 dni ! Aha od wczoraj tez dziewczyny mnie czyści tzn biegam do toalety co jakiś czas i poty mnie siódme zalewają, kąpieli nie biorę bo lepiej mi jak leżę a po ostatniej wywołałam skurcze wolę prysznic, jeszcze poczekam trochę i jak nie przejdzie zadzwonię do położnej ze szkoły rodzenia żeby mnie uspokoiła bo na ostatnim KTG wyszły u mnie silne skurcze macicy do 100 ale rozwarcia nie było:) ok jak dzisiaj sie juz nie odezwę to znaczy że pojechałam :D pozdrawiam mamuśki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanula też się trzymaj, a stawiałyśmy że kolejna będzie Wiosenna mama, choć kto wie jak nie będzie jej tu dziś to ... hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z bólami, mysle że to się zaczyna - anka jak masz regularnie co 10 min to chyba na pewno to.... jedź do szpitala. Aaale macie dobrze:) bo u mnie te bóle sa słabe i baaardzo nieregularne jeszcze. Jeloonka przepraszam że mnie nie bylo na spotkaniu, wczoraj przespałam prawie cały dzień a wszystko przez ból głowy i co najgorsze ból zęba :( Nawet nie poszłam do dentysty bo i tak mi nic by nie pomógł, wziełam tylko apap i dziś jest już lepiej ( z tym zębem to mam problem bo chodze z otwartym kanałem:() coś czuje że dziś i jutro nam przybędzie dzieciaczków :):):):) wow jestem z wami dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziwczynki coś tu marcowo się zacznie robić:)trzymam kciuki bo u Mnie cisza,a mam wizyte dziś:) agnieszka termometr jest z TopCom Kidzzz dałąm 109zł,ale zobaczymy jak będzie się spisywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oj widzę, że dzisiaj może się coś rozkręcić :) trzymajcie się Kochane i w miarę możliwości dajcie znać, co tam u Was się dzieje :) U mnie nocka w miarę, ale ostatnio nad ranem łapią mnie okropne skurcze łydek :( Biorę magnez, 3 tabletki dziennie, więc nie wiem skąd te skurcze. Byłam z samego rana zrobić wyniki (morfologia, mocz i HBs). Gin mówił, że to już ostatnie. Zjadłam śniadanie, więc nawet na wagę nie wchodzę :P Pogoda u mnie paskudna, pada deszcz i jest zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro co 10 min to lepiej jedź może się zaczyna. Ja zasnęłam teraz na 2 godz jak przestalo mnie boleć to padłam ze zmęczenia.. Teraz nie czuje bólu brzucha tak jak wtedy ale i tak dość dziwnie się czuję. Jestem bardzo osłabiona nie mam zupełnie sły. Dziewczyny widzę że tej nocy nas wszystkie coś złapało. Może to oznaka że niedługo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! :) Ditta - serdeczne gratulacje!!! Duzo zdróka dla Was! :) Dla reszty z "bólami" - powodzenia, trzymam kciuki! :) Ja tez dzisiaj mialam pierwsza koszmarna noc... do 1 nie moglam zansac, liczac co ile mam skurcze, a jak juz zasnelam, to mnie taki ból zlapal i pogonil do ubikacji - i znowu do 3 zero spania... A to, ze byly one nieregularne, mysle, ze Dziecko cwiczy sobie przed wielkim "skokiem"... Odstawiam powoli fenoterol, wiec moze to od tego. Teraz jest troche spokojniej. Żaka - nie bardzo wiem o co chodzi z tym pessarem. Slyszalam tak jak Ty, ze zdarza sie, ze po sciagnieciu moze wkrotce nastapic porod. Mnie nie chce sciagnac w gabinecie, ale fenoterol kazal odstawic do konca tygodnia - a to tez moze spowodowac porod w krotkim terminie. I on uwaza, ze pessar w niczym mi nie bedzie przeszkadzal, jesli sie juz zacznie. A Tesciowa mnie dodatkowo nastraszyla, ze porod z zalozonym pessarem to tak, jakbym dwa razy rodzila :/ Mogla mi tego nie gadac... No i szyjki tez mi nie zbadal, bo doszedl do wniosku, ze jesli cos sie zacznie dziac, to i tak pojade do szpitala - on juz teraz tego nie powstrzyma... A tak mnie dziwnie boli tam na dole, ciagnie od kilku dni - jakby mi "opadal" - a moze to juz tylko moja bujna wyobraznia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Znów mi komp szaleje wrrrrrr!!!1 Dziewczynki czy dziś w nocy nie było przypadkiem pełni księżyca??Bo jeśli tak to sprawdziłaby się teoria mojej położnej, że podczas pełni rodzi się najwięcej maluchów. To by się nawet zgadzało bo z mojej SR przed wczoraj dwie pary urodziły, i właśnie przeczytałam maile od dumnych tatusiów z dokładnymi relacjami co jak po co i dlaczego trochę śmiechu, chile zgrozy ale dobrze się skończyło hehe:) Dziewczynki jeśli u Was okaże się że to faktycznie poród to trzymam kciuki i powodzenia, dajcie znac w miare możliwości:) Ines nie wiem czy pamiętasz jak Ci pisałam o mojej kumpeli, ona chodziła do tego gina co ja i niestety miała poród przedwczesny a ze stresu jak była w szpitalu zapomniała powiedziec że ma pessar nie wiem dokładnie jak to się stało ale jej synek miał przez to jakąś infekcje przez którą leżał w inkubatorze przez dwa miesiące, Kochana nie chcę absolutnie Cię straszyc bo to przypadek z bliskiego mi otoczenia koleżanka mówiła mi tylko że jak u mnie sie zacznie przed sciągnięciem mam na izbie przyjęc krzyczec że mam pessar i tylko tyle ona o tym zapomniała, sama nie wiem jaki to ma wpływ, ale wdocznie ma. Oby ani Tobie ani mi takie cuda się nie przytrafiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zanim otworzyłam forum zastanawiałam czy jakies nowe dzieciaszki będą a tu niespodzianka bo widze ,że niektóre sie pchaja w ten piatkowy dzionek na świat i znowu nas przybedzie... powodzenia dla wszytskich cierpiących ,lecę do lekarza i na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaka - czasem mam wrażenie, że moj gin nie lubi się "brudzić" - i unika jak ognia zaglądania "tam" (są to też opinie innych jego pacjentek). Poza tym jednym, nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. No ale wkurza mnie, że jak jestem w takiej sytuacji, to on kwituje "jak się zacznie to i tak pojedzie pani do szpitala". No i że skoro tam mi zakładali krążek, to i tam niech mi go ściągają. Mam odstawić fenoterol ale jeszcze 2 tygodnie latać z krążkiem! Do porodu mi się nie śpieszy, ale chciałabym wiedzieć, czy to się już zaczyna? A nie chcę idiotkę z siebie robić w szpitalu - że coś mnie zakłuje, coś zaboli i już sobie akcję porodową wmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że dzisiaj piątek, wklejam tabelkę - z poprzedniego piątku. Mam nadzieję, że żadna się w sobotę nie dopisywała :D agneszka...........35..........................10,5...... .. ... ........100 Anitka75...........35+5.......................18..... ..................107 aaaaaaanula83....37+3.......................14.......... .............105 awa666............34...........................10....... ..................98 ditta...............36...........................9,5.... ......................96 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........34+5.......................13 ....... .. ............... 101 mamuli.............33+4.......................9,1..... ...................98,5 Martka77..........36+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......33..........................12,5.... ....................98 mojmaluszek.....32...........................13,5....... ..................115 pijawa2............33+5.......................7,5... .......................93 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........32..........................12........ .. .................98 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........35..........................18.... .......................118 żaka_86.........33+6.......................12,5.......... ..............100 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........35...................15............. .............107 basik1978..........35+2......................15.......... .. ............116 malwiska25.........35+2......................5kg....... ...............119 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............36+5...................20....... ..................122 Ines_85...............37......................10,3 kg..... .................101 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ..............93 mania487..............34+4......................10kg..... ...............104 karolp ...............34+2........................13 kg....................?? monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm Jenny 29 .............35+4 ....................11kg ...................103 --etka--...............35........................13kg.... ................108 paula8122............36+5......................13 kg....................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówili w telewizji że pełnia w nocy 19 marca jest, to nie wiem czy dziś w nocy czy jutro? Też słyszałam że księżyc ma duży wpływ. Trzymajcie się wszystkie wilkołaczki z bólami ;) Ditta GRATULACJE agneszka...........35..........................10,5...... .. ... ........100 Anitka75...........35+5.......................18..... ..................107 aaaaaaanula83....37+3.......................14.......... .............105 awa666............34...........................10....... ..................98 ditta...............36...........................9,5.... ......................96 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........34+5.......................13 ....... .. ............... 101 mamuli.............33+4.......................9,1..... ...................98,5 Martka77..........36+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......33..........................12,5.... ....................98 mojmaluszek.....32...........................13,5....... ..................115 pijawa2............35+5.......................8... .......................97 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........32..........................12........ .. .................98 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........35..........................18.... .......................118 żaka_86.........33+6.......................12,5.......... ..............100 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........35...................15............. .............107 basik1978..........35+2......................15.......... .. ............116 malwiska25.........35+2......................5kg....... ...............119 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............36+5...................20....... ..................122 Ines_85...............37......................10,3 kg..... .................101 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ..............93 mania487..............34+4......................10kg..... ...............104 karolp ...............34+2........................13 kg....................?? monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm Jenny 29 .............35+4 ....................11kg ...................103 --etka--...............35........................13kg.... ................108 paula8122............36+5......................13 kg....................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3..........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... .....syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... .....Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa........6.04.......1... .........Pola basik1978.....32........Hajnówka.........7.04......2.... ....Marysia iissaabel.......33......Radom...............07.04......1. .........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1.........Mate usz jeloonka.......26.........Poznań..........10.04...1.... ...raczej córeczka Ines_85.......25............Śląsk..............12.04... ....1.......... Karolina20204....23....Zielona Góra........13.04......1.......synuś aga021..........28......Rzeszów.............13.04.....1. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin..................13.04...... 3.........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04.....1.... ........córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2..........Laura Awa666.......26.........Częstochowa....17.04.... 1..............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn.............17.04.....2 .. ........Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... 1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ..1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04...... 1. ..........Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ... .......Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.....1.............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04.....1. .........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.....1. ...........Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ...2..........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04.....1. .........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04.....2 ........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 .......córka szpilka85.......25.......Konin.................11.04.......1.......Wojtuś ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN.......Chł opiec nowa788219223...01.04/06.03.11......2650g-52cm....SN..... ..Nina Ditta7...............07.04/16.03.11......2710g-52cm...?.. ..Dziewczynka Hej dziewczyny. Dopisałam się mimo, że rzadko się odzywam ale staram się czytać. Gratuluję trzem mamusiom i zazdroszczę :) Mój synuś ma około 3 kg już ale chyba nie wybiera się jeszcze na świat. Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze spaniem. To jest chyba najgorsze. Staram się kłaść jak najpóźniej, ale to niewiele daje. I tak nie mogę zasnąć, a jak już się uda jakimś cudem, to za chwilę muszę lecieć do łazienki i po spaniu znowu. Już dzisiaj rano jak mąż szedł do pracy o 6.30 nie wytrzymałam i się popłakałam z bezsilności. Jak się w nocy nie śpi to w dzień mnie tak muli i muszę się starać żeby nie zasnąć bo w nocy znowu problem będzie. I takie błędne koło. Z całej siły staram się nie przestawić na takie odwrócenie pór dnia. Pozdrawiam i czekam na kolejne wieści o dzidziusiach. Aha, czy założyłyście jakieś forum na potem, tzn. po "rozpakowaniu"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam do mojej położnej ze SR bo boli cały czas brzuch i do toalety ciśnie na odbyt :) troszkę mnie uspokoiła bo z tego co jej mówię to dzisiaj jeszcze nie widzi u mnie porodu bo wszystko dzieje sie bardzo spokojnie i powoli ale to już są oznaki zaczynającego się porodu , obstawia na jutro, a ma jutro nocny dyżur wiec fajnie by było u niej rodzić na pewno swobodniej :) kazała wziaść no-spe i leżeć odpoczywać i po południu zadzwonić jak się czuje! Ale powiem wam ze wzięłam tabletkę 20 min temu i dalej nic się nie zmienia chyba idę wezmę teraz kapiel moze ustanie na jakiś czas :/ Kurcze zaczynam się bać i dociera do mnie ze to juz tuz tuz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że faktycznie zaczyna się dziać. Jak kąpiel nie pomoże i skurcze nie ustąpią, to znaczy, że to już. Mnie coś kuje na dole, ale nijak to nie przypopmina tego, co było jeszcze tydzień temu, solidne skurcze. Nie tracę nadziei, że jutro wielki dzień. I ta pełnia jeszcze. To lecę do wanny się zrelaksować.. I będę zaglądać w oczekiwaniu na nasze Rozpakowanki :) Oby jak najmniej bolało, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaanula83 - a masz przy tym twardy brzuch? Napina Ci się? I czy to jest "tylko" ból brzucha, czy od kręgosłupa idzie? No i ciśnie Cię na odbyt - ale biegunki nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i małej. i czekamy na relacje. Pozdrawiam. A jak tam u was dziewczyny????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spokój na razie..... Anka pewnie pojechała do szpitala..... pewnie za chwile dostaniemy newsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Widzę, że coś powoli nam się tutaj rozkręca ;) Kochane w miarę możliwości czekamy na wieści. A czytałam, że wymioty i biegunka mogą być zwiastunem zbliżającego się porodu! U mnie noc w miarę. Nawet się wyspałam.Ciężko mi tylko przekręcać się z boku na bok. Malutka jest już strasznie ciężka i zaczyna mi już bardzo ciążyć.. U mnie tak jak pisałam na razie nic się nie zapowiada...nawet nie mam ostatnio bóli brzucha..więc może spokojnie wytrzymamy do kwietnia. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, czy macie moze zawroty głowy? za tydz mam cc, dzis zaczal mi sie 39tydz, nie wiem co to. w nocy jak wstaje do toalety i klade sie do łóżka cały pokój mi "lata", tak od 3 dni. dodam ze mam niskie cisnienie. moj gin na urlopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ciekawe ile w ten weekend się "rozpakuje" aaaalllllle zazroszcze tym, które maja już maluszki przy sobie :) :) Mam pytanie: jak wygląda takie opadanie brzucha? czy on o dużo opada czy tylko troszeczkę? mam wrażenie że troche łatwiej mi się oddycha i czuje taki ucisk na kości łonowe, że boli mnie przy chodzeniu. Nie wiem co to może być. Tak wizualnie to może mi ten brzuch opadł z 2-3 cm ale sama nie wiem, może mi sie wydaje. Jutro zaczynam 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1...........syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1..........Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola basik1978.....32........Hajnówka..........7.04......2.............Marysia iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............Mateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1....raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1...........Wojtuś Ines_85.......25............Śląsk...........12.04.......1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.............Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1............córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04......2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2.............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04.......1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.......1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04......1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04.......1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04.......1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04.......1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04......2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04......2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN.......Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN......Chłopiec Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...?.....Dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie wiem jak Ci opisać ten brzuch... ja mam taki po prostu nie sterczący a lekko zwisający ku dołowi ( :) ) opuszczony, że mi wystaje spod zwykłej koszulki. Jak siedze to musze mieć rozkrok by było miejsce na brzuch, złączyć kolan nie dam rady... no i też mam ucisk na miednicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka przeniosłam Cię wyżej wg terminu p. Jeżeli chodzi o zawroty głowy to ja miałam kilka razy w ciąży. Ale to było raptem raz w ciągu dnia i przechodziło...a też mam niskie ciśnienie. Magda dobre pytanie. Ale z tego co słyszałam i widziałam to raczej widać różnicę...Ale każda z nas ma inna budowę, niektóre od początku mają nisko brzuszki...więc wtedy to się może aż tak nie rzuca w oczy.. Mój jeszcze wysoko...zgaga, cofanie, trudności w oddychaniu dalej dają się we znaki :/ Marzy mi się już żeby się obniżył, przynajmniej te dolegliwości by ustąpiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Dzisiaj zaczynam 39tc, myślę, że kilka z nas się rozpakuje w weekend bo jutro pełnia księżyca - położnik wspominał, że wtedy jest najwięcej porodów. Księżyc najbardziej oddziałuje na wody, płodowe również. Nie znam się na tym... :) Mój brzuch wysoko, chociaż wczoraj miałam 10 skurczów co 10-12 min., które po ciepłej kąpieli ustąpiły. Wolałabym jeszcze trochę poczekać, aż mi katar chociaż przejdzie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×