Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny co do tej wysokosci brzucha - mi sie wydaje ze moj jest nisko miedzy cycami a brzuchem wejdzie mi reka - scislej 4palce.. kurka wodna Wy jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-kolory-materac-gpk-posciel-18el-i1420342477.html Emilko to ten link, ale widzę że sprzedawca dostał trochę negatywów i neutralów. Także poczytaj dokładnie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z całego kompletu, pościel dobra jakościowo, łóżeczko solidne. Widzę, że ludzie narzekają na czas oczekiwania na towar. Ja czekałam około tygodnia, więc tragedii nie było. Nie wiem czy teraz warto zamawiać od niego, dobrze się zastanów. Żeby później nie było :P... Ja jak zamawiałam od niego to miała same pozytywy. Teraz sytuacja uległa zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa ja też mam niziutko brzuszek, podobnie jak Ty. Ale wydaje mi się, że miałam tak od początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka- Z kotkiem ok. Rozerwala sobie co prawda szwy ale nie jest zle. W czwartek lub piatek do sciagniecia szwow, dostala zastrzyk jakis bo miala goraczke ale niby to normalne po operacji tej. Ogolnie wrocila czysta bo jej przy okazji uszy czyscil wet a ona go podrapala podobno do krwi:P Emilka- Ja zamawialam ta posciel. Od tego sprzedawcy kupilam wzor J0 i J2. Czekam na ta przesylke teraz:) http://allegro.pl/promocja-posciel-6-elementow-120x90-producent-i1486791370.html a ze jak wiecie jednak zdecydowalam sie na ta posciel czerwona to musialam kupic od innego sprzedawcy i kupilam bez wypelnienia od tego http://allegro.pl/baby-raj-3el-posciel-promocja-120x90-i1469248486.html wybralam kolor 012 i 023. Kupilam tez od niego roki w tych samych kolorach usztywniane i piekne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena faktycznie nie jest zła jak za cały komplet. A Ty jaki kolor łóżeczka wybrałaś? poczytam i się zastanowię. Bo ja oczywiście znowu mam dylematy. Z wózkiem już skończyłam to jeszcze się teraz nad łóżeczkiem zastanawiam. Wciąż rozmyślam czy kupić to łóżeczko : http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-bukowe-3-kolory-materac-gpk-i1502701717.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- sliczne te poscielki co wybralas :D emilka - no rzeczywiscie ten zestaw za 499 cena kuszaca ale te negatywne opinie.. tylko i wylacznie za czas realizacji :/ ogladacie Na wspolnej ? dobrze powiedzial filip tej szmacie :P jeeeeaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam teak, ale później żałowałam trochę że nie słomkę. Jednak kiedy łóżeczko przyszło to powiem, że komponuje się super :) Jednak mimo wszystko przekonywałabym do jaśniejszych kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ty masz juz skrecone to lozeczko ? ja wlasnie kupilam sosnowe i bardzo mi sie podoba :D jejkus jak mnie mala kopie po pecherzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My je skręciliśmy, żeby zobaczyć czy niczego nie brakuje. A później miało być ponownie złożone. Jednak mój mąż postanowił, że zostanie już z nami, hehe Więc stoi w pokoju i grzecznie czeka na małą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* Ja dopiero na wieczór zaglądam bo zabiega dzis byłam :) Ja dziś wyjątkowo wczas wstałam bo już po 7 ;) Wyszłam z pieskiem i do sklepu. Zrobiłam pyszne śniadanko dla mojego M i dla siebie oczywiście ;p - ostatnio bym jadła tylko kolorowe kanapki. Troszkę sałaty, sera szynki, pomidorka i majonez ;) Ja ostanio mam ochotę na takie zakupy dla mnie , że jak mała się urodzi i troszkę czasu upłynie to biorę ja na spacer po centrum handlowym muszę tyle rzeczy kupić że szok, chyba całą szafę zmienię normalnie. Dziś byłam na sklepach kupiłam torbę do wózka i parasolkę ;) zamówiłam moskitierę i osłonki na koła. Zamówiłam w końcu komodę na allegro ;) a nad łóżkiem dalej nie mogę się zdecydować byłam dziś w fido i tam czeka sie na łóżeczko do 2 tygodni a w necie do 5 tygodni! Tylko w sklepie nie maja tych 140x70 w kolorze białym. Są za to te safari co mi się również podobają i maja szufladę a jak na rozmiar łózka 140x70 to rzadkość. I sama nie wiem co mam robic czy w necie te białe łóżko czy te safari z szufladą;/ A dla siebie kupiłam taka krótka jeansowa kurteczkę za biust z długim rękawem ;) Stylowa- te autka to chyba we krwi już tak mam po Tacie ;p W sobote mam wizytę u Lekarza i lekarz będzie nas oprowadzał po oddziale nie moge sie już doczekać :) W tym tygodniu mam zamiar już poprać pomalutku ciuszki małej bo coś mnie tak ciagnie a jeszcze niedawno chciałam dopiero w kwietniu a teraz nie moge sie powstrzymać ;) Penelopa - super to zdjęcie ;) Ja też się za stanwiam w co się ubiorę po wyjściu ze szpitala , dziś przymierzałam nawet moje jeansy i jednej pary nawet na dupe nie wsadziłam hehe z resztą nie było tak żle bo tylko guzik nie chciał się dopiąć troszkę mi brakowało - rozeszłam się w biodrach ;p wiec wezme raczej spodnie dresowe albo leginsy i jakaś tunikę zeby się nie stresować dodatkowo ;) Ale to naszykuje i mój mi przywiezie. Kropeczka ja mam krem na brodawki z mustelli i z avent. Na razie użyłam te z avent - żel ładnie pachnie i konsystencja taka gęsta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! znowu troszkę mnie nie było ale jakoś tak weny na pisanie nie miałam. dzis byłam na tej umówionej wizycie u dr Agaty Włoch w Katowicach. powiem wam, ze jeszcze tak dokładnego usg nigdy nie miałam. pani doktor miła, ciepła, szalenie sympatyczna. wszystko dokładnie posprawdzała, pomierzyła. widziałam nerki, jelitka, a nawet podniebienie. sprawdzała jak dziecko dostaje tlen itp. powiedziała, ze jak najbardziej jest wszytko dobrze- oby sie nie myliła! co ciekawe był to pierwszy lekarz, który pokazał mi, zmierzył i powiedział ze w serduszku płodu jest jakas dziurka, która zarasta sie po porodzie. mam dokładny opis badania i co najwazniejsze dzidzia wazy 1447 gr a w zeszłym tyg było 1214:) uff kamień spadł mi z serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe muszę Wam coś napisać:)) Okazało się, że siostra narzeczonego i jej koleżanka też są w ciąży:)) obie troszkę ode mnie starsze (rocznik 81) i to nie ich pierwsze ciąże, ale najlepsze, że same były pierwszymi osobami, którym powiedziałam o mojej ciąży:)) teraz się okazało, że koleżanka 4 mc już a siostra narzeczonego dziś test zrobiła :)) normalnie zarażam:D Najadłam się słodyczy na cały następny tydzień i pękam po prostu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka- widzisz Kochana,wszystko dobrze:) a Dzidzia w tydzien jak urosla:) teraz to mozesz spac spokojnie i cieszyc sie wspanialym i wielkim Dzidziolkiem:) i juz sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Wam kochane kamień spadł mi z serca!!!! a i nie napisałam wam, że się przekręciła już prawie:) główka na gole tyle ze boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek uaktualniam tabelkę. Okazuje się, że przytyłam 3 cm w ciągu ostatnich dwóch tygodni:) czyli jednak nie ma się czym martwić:) Waga jednak bez zmian:) Tigero..............31+6....................+12kg....... ... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg......... ................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... ..............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm penelopa kruz........30......................+7...................... .....105cm weska.................33+4....................+13 kg ......................99 cm Kooralinkaa..........30+1....................+7kg........ .................99cm Znów_mama..........32+3....................+12 kg.......................97 cm K_M_B.................31+3....................-6......... .................118 cm Dziewczyny ja wczoraj przekonałąm się że lepiej mieć spakowaną torbę. BYłam na spacerze i tak strasznie twardniał mi brzuch, nie mogłam chodzić, było mi twardo tam na dole i czułam się fatalnie. NIe był to jakiś forsujący spacerek bo tylko do sklepu ale dał mi do myślenia. Ja jeszcze z chęcią bym się powłóczyła a brzuszek już mówi nie i stawia się mocno. weska - ja nie jestem zbyt doświadczona ale chyba nie będę niczego specjalnego kupowała zwłaszcza, że mój biust raczej się nie zmienił i dlaej chodzę w tych samych biustonoszach co przed ciążą. Trelevinaaaa - kurcze widzę, ze jesteśmy na etapie tego samego serialu. Kurcze ja jakoś Martę lubię, w sensie postać z serialu a nie lubiłam nigdy filipa więc się nie zgadzam:) bartolenka - musi być dobrze a skoro cię pani dodatkowo zapewniła i dokładnie zbadała to powinnas być spokojna. Ja tez po każdej wizycie, nawet kiedy lekarz mówi że jest dobrze, zawsze upatruję jakiś podstęp albo zatajenie czegoś przede mną - schizuję:) Najważniejsze ze czujesz się spokojna i cieszysz się tak dokładnym badaniem. To bardzo buduje. Dla takich badań mogłabym wysiadywać w gabinecie całe dnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero..............31+6....................+12kg....... ... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg......... ................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... ..............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm penelopa kruz........30......................+7...................... .....105cm weska.................33+4....................+13 kg ......................99 cm Kooralinkaa..........30+1....................+7kg........ .................99cm Znów_mama..........32+3....................+12 kg.......................97 cm K_M_B.................31+3....................-6......... .................115 cm atena35...............33........................+14........................115 z cięzkim serduchem wpisałam ta wagę, no ale cóz taka jest faktyczna. ide poczytac ostatnia stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - ale extra wiadomości. Noi i widzisz wsiom oki. kropunia pominełam Twoją ostatnią tabelkę - może jak któraś z majóweczek bedzie kopiowac to cie poprawi. Chyba czas was naśladowac z tymi zakupami - łóżeczko, komoda i inne rzeczy. dzis zrobie liste. Poza tym dzis mój ostatni dzien pracy. Huraaaaaaaaaa Od jutra w domku będę sobie siedzieć i chyba zaleglości w sprzataniu mam spore bo ostatnio zlewkę miałam totalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....x... ja kupuje ten drugi bo ja mobilna jestem, więc to ze można podgrzac w samochodzie buteleczke jest dla mnie rewelką. tak więc ja zamawiam tą drugą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Ale w Krakowie pochmurno... Kropeczka dokładnie ja też wolę być spakowana, bo przecież wszystko może się zdażyć Bartolenka super że z maluszkiem wszystko ok:):) Jejku ja jeszcze 2 tyg do wizyty już nie mogę się doczekać. Dziś jadę do kumpeli zobaczyć jej szkraba pewnie już sporo urusł od mojej ostatniej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Oglądnęłam wszystkie odcinki Pamiętników... :) Podczytuje Was, ale nie mam weny na pisanie. Ogólnie powoli chodzę, ale jestem bardzo słaba, mam zawroty głowy i oczywiście boli kręgosłup. Czyli normalnie :) Widzę, że zakupy w toku, a nawet spakowane torby do szpitala. Trochę spanikowałam, bo mam tylko rzeczy dla siebie. Muszę jeszcze uprać ubranka maluszka. Czy używacie płynu do płukania ubranek? A i zakupy zatrzymały się, ponieważ czekam na paczkę od siostry. Super, że z Waszymi maluszkami wszystko dobrze. Ja swojego czuję już bardzo wysoko, mam wizytę za tydzień, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babki :* ale mam dzisiaj humor do dupy :/ masakra wraca tesciowa - krowa :/ dżizas nie wiem czy przezyje :O do tego mam wkurwa od rana :( ehh x- nie wiem nie poradze CI :/ ktory wybrac podgrzewacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Atena- no ja musze zamowic dwa wiec ten i ten hihi:P w domu beda staly a jak gdzies ruszymy to jeden zabiore ze soba. Chcialam na poczatku jeden ale pomyslalam ze przeciez jak mi w nocy dadza koncert Maja z Jasiem to szybko trzeba bedzie mliko robic jednoczesnie dla dwoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jullieta ja użyłam płynu do płukania Lovela:) Nie bój się spokojnie się spakujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina- ups, dzis wielki powrot ukochanej mamusi:P faktycznie dzien zapowiada sie u Ciebie milo:P i jeszcze musisz ja u progu przywitac z wielkim usmiechem, nie zapomnij:P co do podgrzewaczy to ja musze kupic dwa i myslalam ze moze znacie jakies opinie o tych SISI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrelevinaaaA PRZYWITAJ MAMUNIĘ CHLEBEM I SOLĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pogoda faktycznie się zepsuła, niestety pochmurno za oknami, ale jeszcze trochę i będzie tylko świeciło słoneczko :) Trelevina no cóż wcale się nie dziwię, że humorek nie dopisuje od rana :P Gdybym była na Twoim miejscu, to pewnie też bym chodziła podminowana. A to przywitanie chlebem i solą, świetny pomysł :P Julietta mi został ostatni odcinek i później trzeba będzie czekać na następne. Dlatego odkładam tą cudowną chwilę na ostatni moment, chociaż szczerze mówiąc już się niecierpliwię. Najchętniej oglądałabym te odcinki przez cały dzień :) Ale niestety czasu brakuje... Muszę zadzwonić do swojego szpitala i wypytać się co i jak. Może umówię się na wizytę? Byłabym trochę spokojniejsza, wiedząc co jest, gdzie i jak. Muszę spisać sobie pytania, żebym o niczym nie zapomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu u nas taka cisza? zasnelyscie?:) Moje Szkraby cos od 2dni strajkuja, malutko sie odzywaja a tak przedtem buszowaly ze myslalam ze wyskocza z bzucha a teraz ciiisza. Pewnie robi im sie malo miejsca. Emilia- i co kupujesz ta posciel czy jakas inna wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×