Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Faktycznie cisza nastała... X moja mała tak się rozpycha i daje kopniaki, że normalnie czasami tak boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solą po oczach
;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobity napewno ja przywitam juz to widze :) dobre z ta sola :D rzecz jasna ze po oczach ehheehhehe :) Poki co ja juz gotuje obiadek dzisiaj ino rosol :D ale ciasto juz mam w piekarniku bo mam ochote na murzynka :D mam nadzieje ze tesciowka nie pomysli ze to na jej powitanie haaaaaaaa arszeniku zapomnialam dodac :P x jeszcze nic nie znalazlam na temat tych podgrzewaczy ale szperam :) kropcia - co do Na wspolnej ja niegdy nie przepadalam ani za ta marta ani filipem ale teraz 3mam jego strone bo dziwka bez szkoly sie z niej zrobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aż jestem w szoku, że mam tak mało do nadrabiania. Ja też jestem dzisiaj do niczego. Raz że pogoda do doopy, a w\dwa że mi rodzinka humor od wczoraj psuje. W ogóle Rodzice się coś pokłócili dzisiaj i grobowa atmosfera w domu panuje. No i wszędzie już się bałagan zaczął od tego remontu. Wczoraj aż się musiałam popłakać. X.. kochana oczywiście, że się jeszcze na pościel nie zdecydowałam ;-) Wiesz jak ja, masz przykład z wózkiem ;-) Ale chyba jednak coś z internetu wybiorę, bo ceny są przystępniejsze niż w sklepie. No i jeszcze problem tego łóżeczka ;-) Trelevinko a moja Teściowa w niedziele wyjeżdża na cały miesiąc ;-) Hurrraaaa!!!! :-) Atenko jeszcze tylko parę godzin i jesteś wolna!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy :) X no ja niestety nie pomogę, nie planuję zakupu podgrzewacza a i doświadczenia z takowymi nie mam. Co do ruchów, pewnie faktycznie przez to że Maluchy mają już mniej miejsca. Mnie te przeciągania Małej powoli zaczynają boleć, zwłaszcza jak siedzę mam wrażenie że mi żebra włażą do macicy :D i zaraz czuję tam Małą, zwłaszcza z prawej strony. Dziwne z żebrami bo brzuch tak jak pisałam wcale nie tak wysoko. Trelevinaa no to dużo cierpliwości na dzisiaj kochana 🌼. Bartolenka gratuluję wyników badania. Ciekawa jestem czy moja urosła. Jullieta ja chyba lovelle będę używała ale laik jestem więc się nie wypowiadam co dobre. Atena Ty zacznij myśleć o odpoczynku pracocholiku ;) a nie o porządkach w domu :D. A u mnie dzisiaj słoneczko, za to wczoraj było pochmurno. W Na Wspólnej jestem obecnie zdecydowanie za Filipem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - no mam nadzieje ze wkoncu nogi utrzymam w górze dłużej noz 15 minut.....hihiihih a skoro wieosna idzie musze poprać firanki. Mój mężulek oczywiście ma pomysł kupic nowe bo po co prac. No to jest myslenie faceta. buahahhahahah Po 5 latach pracy bez L-4 i bumelki ide tak poprostu na tak długi odpoczynek od niej. Normalnie nie wierzę, bo rzeczywiście pracoholik ze mnie straszny. To przyznam. teraz zacznie sie sajgon ale w domu. hihihiih jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na forum kwietniówek i czytam o wrażeniach tej dziewczyny która już urodziła. Oby każda z nas miała taki szybki poród jak ona. Ma same dobre wspomnienia z sali porodowej ;-) Fajnie ma.. Atena dasz radę w domu zobaczysz jak Ci raz dwa już teraz do porodu czas zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevelina- to wlasnie tez tylko znalazlam na temat tych podgrzewaczy, nic wiecej nie ma:/ Emilia- Ty plakalas wczoraj a ja znowu przed chwila. Wczoraj maz byl u weta z kocica i wszystko powiedzial ze ok. A dzis? patrze a tak sie saczy ropa z krwia, normalnie jestem zalamana.:( juz nie wiem czy nie zmienic weta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....x.... co to za wet cholerny zeby kocica tak długo sie męczyła po takim zabiegu. jakiś palant normalnie. Mojej kocicy zalali rane po cieciu takim jakby cynkiem i nie miała do niego dojścia - a waszej tez tak zrobili???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - tez poczytalam.. az mam gesia skorke.. wow Niby nie taki straszny porod ale jak tak czytam to brr pewnie za miesiac sama bede osrana :O atena - ja wlasnie z mezem robilismy takie porzadki - kochany mi umyl okna sciagnal firanki raz dwa je wypralam i juz wisza czyste :) zobaczysz ile w domu jest zawsze do zrobienia jak sie nie pracuje :D bedziesz nam sie chwalic co robisz na obiadek :D noo i napewno wypoczniesz :D x nie poradze z kicia :/ ja jestem ulung w tych sprawach - z reszta w sprawie podgrzewacza tyz :P ale no stress ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa no juz mam plana, ale masz racje zawsze cos jest do zrobienia. Dom dwu-poziomowy więc ruch bedzie dla mnie wskazany bo waga 14 na + za duzo............ach te słodycze. Asioooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mnie od wczoraj łapie łapie cosik niefajnego i załapać nie może ,bo sie bronię,ale samopoczucie zdechłe i weny brak. Poczytałam Was troszkę,wcześnie się pakujecie,ja jeszcze sobie troche czasu daję,jedno jest fajne,że dostałam maila od dziewczyny rodzącej w tym szpitalu w którym ja bede rodzić i okazuje się,że rzeczy typu podpaski,podkłady poporodowe i nawet majtki jednorazowe plus jedzenie daja w szpitalu. Wiele do zabrania nie mam:) A tak to mam problem,bo kupiłam nawilżacz ultradźwiękowy z myślą już o dziecku. Czytając wiele na temat nawilżania w ten sposób powietrza dowiedziałam się ,że po pierwsze to potrzebuje się dowiedzieć jaka mam wilgotność w domu,więc poleciałam po termometr mierzący tę wilgotność. Dowiedziałam się,że mam maksymalnie niską,więc zaczęłam działać,wilgotność się podwyższyła i w tym momencie się dowiedziałam następnej ciekawostki,mianowicie,że aby używać nawilżacza,temperatura pokojowa nie może przekraczać 21 stopni w domu,a u mnie minimum to 23 stopnie. Próbowałam obniżyć temperaturę,udało mi się do 22 stopni i wydawało mi się,że zamarzne po prostu,ja nie dam rady normalnie funkcjonować w tak niskiej temperaturze. No i mam problem teraz,bo nie wiem czy tego nawilżacza używać czy nie,wilgotność znów spadła,ale ja mam za ciepło. Dziewczyny tak z ciekawości zapytam;jaką Wy macie temperature w domu,bo mnie się wydaje niemożliwością mieć tylko 21 stopni i nie marznąć:( ...x... ja w tych podgrzewaczach nie rozumiem opcji 70 stopni,bo na cholerę mi taka wysoka temperatura? :o Ja mam podgrzewacz,który ma opcję typu zagrzanie ćwierć butli mleka,zagrzanie pół butli i całej butli oraz słoiczki. Nie sprawdziłam go jeszcze ale mam nadzieję,że podgrzewa do temperatury,którą moge podać dziecku,tego mi brakuje w tych przez Ciebie podanych,ale fajne jest to ,że od razu ze sterylizatorem jest,fajne takie dwa w jednym,bo mało miejsca zajmie Dziewczyny co do porodu to ja dziś zdecydowałam ,że chcę rodzić ze znieczuleniem zewnątrzoponowym,ta sama dziewczyna,która mi napisała co do szpitala trzeba,opisała też cały ten zabieg i jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa zazdroszcze nawilzacza :) my moze w przyszlym miesiacu kupimy bo bardzo nam zalezy na nim :) a co do temp - dla mnie 21 w ciazy to za duzo - optymalnie pasuje mi 19 bo mam takie odczucie wiecznie mi goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa no własnie odnośnie takiego porodu ze znieczulaczem - to fajna sprawa. U mnie w Bielsku-B jest taka klinika Eskulap tam wykonują porody tylko z takim znieczuleniem. Tylko jest jedno ALE. Po 48h wychodzisz. Opłata 490 zł. Płatne m-c przed porodem. Opieka ponoć rewelka. Mnie przeraża tylko taki krótki pobyt, ale tez zastanawiam się na nią. Z masterkiem ustalam położna w szpitalu. Jeśli mnie przekona do siebie połozna - rodze w szpitalu bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- maz dzwonil do niego i powiedzial zeby przemywac rivanolem:( moja tez miala to wysmarowane takim srebrym zeby nie lizala ale ona to i tak od razu wylizala. Ech a kaftanik musialam jej zdjac bo nie miala jak sie zalatwiac. Mowie Ci nie wiem czy mu zaufac bo wczoraj ja badal i przyciskal ja tam i nic nie bolalo ja, mowil ze wazniejsze ze pod skora sie zagoilo i to sprawdzil. Stylowa- Dzieki za opinie co do podgrzewacza. Te drozsze maja takie funkcje jak Ty mowisz ale wiesz jak musze kupic 2 to musze lukac na cos taniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa mnie tez ciągle gorąco,stąd temperatura 23 jest ok. Przy 19 stopniach bym zamarzła po prostu,ale to fajnie,że masz taka temperaturę,bo powietrze wtedy zdrowsze i nawilżacza możesz śmiało używać,a ja teraz nie wiem co mam z tym fantem zrobić:( Atena to że wypuszczaja po dwóch dobach to w porównaniu do Islandii bardzo długo,bo tutaj potrafia kobiete po 3 godzinach wypuścić,a po dobie to już jest chyba max,po dwóch trzech dobach to kobiety po cesarce wypuszczają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... a nie wystarczyłby Ci jeden a porządniejszy? Wiesz,one dość szybko podgrzewają,to butle za butla byś wkładała. Albo może w Twoim przypadku lepiej w mikrofalówce podgrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ja nawilzacza juz dosc dlugo uzywam i wlasnie uzywam go w zime jak kalloryfery grzeja na maksa i w lato jak mam w pokoju nawet 28 stopni- oszalec mozna tym bardziej ze jak dla mnie cala zime moze byc kaloryfer wylaczony a mi i tak bedzie goraco. ogolnie cieplo mamy w domu i ja ciagle narzekam na to bo lubie zimno miec w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....x.... powiem Ci że jak sterylizowałam swoją kotkę to też miała popryskana tą rane takim czymś srebrnyn, musiała miec taki kołnierz żeby rany nie lizała, i co drugi dzień dostawała zastrzyk z antybiotykiem (3 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- mikrofale mam na dole a mam duzy dom wiec nie chcialam zbiegac na dol zeby mleczko im zrobic stad pomysl z podgrzewaczami, staly by sobie u gory w drugim pokoju i moglabym szybko im podgrzac. Boje sie ze jak kupie jeden to pierwsze mleko bedzie chlodne zanim je podam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1237- moja miala kubraczek ale od razu zdjelismy bo nie miala jak sie zalatwiac. zastrzyk dostala wczoraj bo miala goraczke a tak od srody do dzis dostawala jakis lek w tabletkach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ja myślałam, że te 2 doby to standard. Tak jak czytalam sobie strony szpitali tutejszych to piszą właśnie o 48 h po naturalnym i 3-4 doby po cesarce. Z tym że nie mam pewności, czy to aktualne dane. X a kotka nie ma tego kołnierza na główkę żeby nie dała rady dotknąć rany ?? Stylowa ja u rodziców to miałam góra 19 stopni i było ok, tutaj jest duszno, termometr pokazuje 23, do tego moje duszności i normalnie masakra boję się lata co to będzie. My też chcemy kupić nawilżacz, nie wiedziałam o tej max temp niezbędnej do jego używania, muszę się tym zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł, joł;)))))) atena, u nas w tej prywatnej klinice zzo 500zł, ale płaci się po jego, że tak powiem użyciu. bo niby skąd mam wiedzieć na dzień dzisiejszy, czy będę go potrzebować?czasem poród przebiega tak szybko, że mogą nawet nie zdążyć go podać przecież bo rozwarcie jest już za duże .obowiązkowa jest niby tylko konsultacja z anestezjologiem przed porodem. a co do dwóch dób to akurat ja bym się cieszyła, po co siedzieć tam dłużej??nie lepiej odpoczywać w domku z maluszkiem.? tu też są 2 doby po sn i chyba 3 lub 4 po cc. dziewczyny ja od samego początku mam brzuch baaaaaaaaaardzo nisko, aż się zastanawiałam czy to normalne, ale ponoć taka moja uroda. haaaaaaaaa przesyłam nowe zdj na @ z 'sesji';) zobaczcie jak kumpela dorobiła stopkę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i ja sie dopisuje do tabelki. Tigero..............31+6....................+12kg....... ... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg......... ................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... ..............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm penelopa kruz........30......................+7...................... .....105cm weska.................33+4....................+13 kg ......................99 cm Kooralinkaa..........30+1....................+7kg........ .................99cm Znów_mama..........32+3....................+12 kg.......................97 cm K_M_B.................31+3....................-6......... .................115 cm atena35...............33........................+14...... ..................115 Dosia255..............30........................+5..........................102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualizuje, schudłam 2 cm w pasie hehe Tigero..............31+6....................+12kg....... ... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg......... ................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... ..............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........30.....................+9kg...... .................92cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm majowe_szczescie....29....................+6 kg........................93 cm penelopa kruz........30......................+7...................... .....105cm weska.................33+4....................+13 kg ......................99 cm Kooralinkaa..........30+1....................+7kg........ .................99cm Znów_mama..........32+3....................+12 kg.......................97 cm K_M_B.................31+3....................-6......... .................115 cm atena35...............33........................+14...... ..................115 Dosia255..............30........................+5....... ...................102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×