Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hej kochane :) ada, gosia, Kasia G, prinzesska, marylka i w ogóle dla wszystkich ❤️ 👄 :) Enegia mnie rozpiera- wysprzątałam całe mieszkanie i gdyby nie to że jest mróz wymyłabym okna :D Fajne dowcipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Juz po wizycie. Z dzidzia wszystko ok:) Prawdopodobnie bedzie synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Za miesiac lekarz ma potwierdzic plec na 100%, ale teraz juz sie usmiechal pod nosem i pytal sie, co bym bardziej chciala, a ja mu na to, ze obojetne byle bylo zdrowe, a on, zebym powiedziala, co bym chciala, a nie tak. No to ja mu mowie, ze dziewczynke, bo mam ladne imie dla niej:), a on a dla chlopca ma juz pani imie?, a ja ze mam ale mniej ladne, a on to ma pani jeszcze duzo czasu, zeby je zmienic, bo prwadopodobnie bedzie synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik 👄 supcio że chłopczyk :) na pewno wymyślicie jakieś piękne imię chociaż rzeczywiście prościej jest z imionami dla dziewczynek monia 👄 jeszcze raz cmok cmok ;) jak tam przygotowania do ślubu? Jeśli mogę spytać to kiedy planujesz rozpocząć starania bo pamiętam że planowałaś przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... zyje ... ale ... niewiele wiem ... jak bede wiedziala cos wiecej dopiero sie odezwe ... prosze myslcie pozytywnie i modlcie sie ... pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie pewnie,że możesz spytać, planujemy zacząć 1 maja :) ❤️ 👄 👄 👄 co u Ciebie? kiedy @??? Groszkowa co sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa niewiele napisałaś, ale Ty również myśl pozytywnie - na pewno wszystko będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina a jak Twoje samopoczucie?? na kiedy masz wogóle termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin około połowy lipca :) Starsznie mi sie dłuży :) Ogólnie czuję sie dobrze, ruchów niestaty jeszcze nie czuje, a wtedy może ciut sie uspokoje, bo na razie staram sie myśleć pozytywnie, ale nie zawsze mi to wychodzi... A co u Ciebie Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko na pewno jak poczujesz ruchy, to sie uspokoisz. Ja tak wlasnie mam, odkad czuje babla mam o wiele lepsze samopoczucie:) Choc nie powiem czasami zdazaja sie chwile zwatpienia i leku. Ale to nie jest juz to, co wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno niedługo poczujesz kopniaczki :) wiem,że pozytywne myślenie jest trudne ale tak musisz myśleć. Będzie dobrze,inaczej byc nie może :) trzymam za Was mocno kciuki :) a do lipca już niewiele czasu zostało,przeleci :) u mnie nic nowego,czas dłuży mi sie do maja. Eh ale musze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia zobaczysz jak Ci szybko minie ten czas :) już mamy koniec lutego. Kurde ja w sobotę ide na ślub a jakoś nie mam ochoty, ale może w sobotę mi się odmieni :) a tak to same nudy u mnie..okres mam dostać niedziela/poniedziałek pewnie dostanę i tak też się nastawiam no ale nie ma co krakać zobaczy się w poniedziałek :) groszkowa 👄 trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wiem,ale troszku sie dłuży :) więc czekam na wieści w poniedziałek:) ale jak sie nie uda to nie smuć sie,będzie następny cykl :) spadam na winko z Sz :) będzie romantycznie ;) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ani się obejrzysz i bedzie 1 maj :) już tyle się wyczekałaś to teraz z górki pójdzie. Nie będę się smutać :) kiedyś się uda. Tak jak i reszcie dziewczyn :) no to romantycznego wieczorku przy winie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... ..........2 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............24... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................7.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN hej babeczki, u mnie awaria kompa, bywam z doskoku. generalnie jest ok. ADUSIA dzieki za pamiec 👄, czuje sie dobrze, tylko zatoki troche dokuczaja i unieruchomiona prawa reka. papatki dla wszystkich babeczek. GROSZEK spokoj, tylko spokoj i pozytywne myslenie. no i kilka zdrowasiek. 3mamy kciuki. uszy do gory, bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
Ja miałam wielokrotne poronienia i ciążę pozamaciczną - jajowody oka, problem w genach. Od 3 lat jestem mamą cudownego chłopczyka i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, czego i Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam hasła :) gratuluję synka. Fajnie że napisałaś takie wpisy dają nam nadzieję której tak bardzo potrzebujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
Ups - skucha! Nie dodałam,że jest synkiem nie z brzuszka , lecz z serduszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja też buszuję ;) i oglądam tv. prinzesska 👄 hej słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam hasła- synek adoptowany? To w serduszku rodzi się miłość ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ide właśnie spać,całusy 👄 :) Dobranoc 🖐️ Katie Ty wiesz może co z Groszkową? coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam hasła
Tak adoptowany. Miał 5 dni, jak wzięłam go na ręce i o mało nie zemdlałam... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×