Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość świeżynka staraczka
wiem wiem, że to testy owu, ale przecież właśnie one podobno wykrywają wczesną ciążę... podobno nawet taką dwu-trzydniową.... to a nóż.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka mam to szczęście, że trafiłam na dobrego gina, wczuwa się strasznie i wszystko sprawdza, bo wie, że szkoda czasu na podchody. Czasem przeszkadza jakaś bzdurka w zajściu i szkoda mi czekać roku. Zastrzyk nie jest koniecznością, ale pęcherzyk przy jego obserwacji, nie wiadomo czy pęknie czy nie pęknie. Jak nie pęknie szkoda cyklu, więc zapytał, czy nie chciałabym zastrzyku dla pewności. No to chciałam. Jak pójdziesz na monitoring 3-4 dni przed owu, gin Ci powie jakiej wielkości masz pęcherzyk, kiedy teoretycznie może pęknąć, z którego jajnika jest pęcherzyk dominujący, ale to czy pęknie, niestety nie stwierdzi. Dopiero po owu może Ci powiedzieć czy pękł, czy się wchłonął. Jak pęcherzyk nie pęka, cykl jest bezowulacyjny i nie ma szans na ciążę. Nie wiem czy często tak się dzieje, no ale się dzieje jednak. Pierwsza sprawa przy staraniach u gina, to właśnie potwierdzenie pękania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej miałam te testy jedna kreska a druga bladziutka, a teraz 3 dni II kreski wyrazne a moze po prostu to oznacza jajeczkowanie? sama juz nie wiem:( ale juz sie nie potrzebnie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Madzia, obawiam się, że to raczej oznacza jajeczkowanie... bo test owu oznacza owulację, jeśli te dwie kreski są bardzo wyraźne, jak ta testowa jest słabiutka to może oznaczać zbliżającą się owulację, ale taką dopiero za dwa-trzy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
a myślisz, że taki monitoring może mi ta babka wykonać od razu przy wizycie, czy na to się trzeba oddzielnie zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
idę do medicoveru, więc chyba powinni mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
w każdym razie pogadam z babką, podzielę się z nią wszystkimi obawami, jakich się nabawiłam na tym forum ;) i zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz po badaniu, kobieta ktora mu tlumaczyla w zeslym tygiodniu co i jak, zajela sie nim osobiscie, okazalo sie, ze to kierowniczka labolatorium. wczula sie w role. powiedziala, ze zrobi spermogram, posiew, i jak nadal beda leukocyty podwyzszone to bakteriogram. ogolnie bardzo zadowolony wyszedl, ze w koncu ktos sie zainteresowal. wyniki co prawda dopiero w poniedzialek beda, no ale warto poczekac. swiezynka-- monitoring ja mialam w tym cyklu, wszystko pieknie ladnie, pecherzyk pekl, przytulanko bylo intensywne, a jednak lipa. z badaniami mojego pojde do gina i zapytam o badanie droznosci jajnikow i zrobie badanie progesteronu. ale powiem wam szczerze i troche egoistycznie, ze takl razniej jak czlowiek nie sam ma odbierana nadzieje, ze to juz w tym cyklu sie udalo. no ale nie wolno sie poddawac i trzeba walczyc jak dawid z goliatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel no to fajnie, że już po. Mam nadzieję, że w poniedziałek odetchniecie. Ja na drożność jestem umówiona na za trzy miesiące jak się nie uda do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno mnie tu nie bylo... mam mnostwo nadrabiania... nie mialam internetu jakis czas ( moj pies skoczyl przez przypadek na stol wylał mi kawe na laptopa i caly zaczal wariowac no i oczywiscie zalal mi jakies łacze internetowe i nie moze mi sie laptop do routera podlaczyc, teraz korzystam z łacza przez usb... :/ ) My z moim M zaczynamy od jutra albo i dzisiaj starania... dopiero za 2 tygodnie sie okaze co i jak :P nie nastawiam sie dobrze .... A co do badan ktore mielismy robic to odpuszczam narazie, rozmawiałam o tym z mama mowiła ze przyjdzie na nas tez czas predzej czy pozniej... i mowiła ze moze do lipca sobie darujemy... to byla tylko taka sugestia... z drugiej strony wiem czemu mi o tym powiedziała i z mezem doszlismy do wniosku ze bedziemy gruntowne badania dopiero robili w lipcu, sierpniu okaze sie... teraz chce sobie wyluzowac i sie nie przejmowac niczym... :) :) Ogromne gratulacje dla naszych ciezaróweczek :* pozdrowienia dziewczynki... Barbera ja Ci tam zycze aby i ta druga fasolka sie jakos zadomowiła... :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kinga a mi się wydaje czy Ty wczoraj miałaś urodzinki???:) U mnie jak na razie brak @ ale boję się że nadejdzie:( piersi bolą a brzuch o dziwo przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam wczoraj urodziny... ale nie ma sie czym chwalic.. :D zas rok starsza ... :D:) Ja tez trzymam kciuki za was... :D wy bedziecie za mnie 30 trzymac: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowałam ale nie z rannego moczu tylko jakąś godzinkę temu wyszła jedna kontrolna oczywiście piękna ale ta druga to taka że jak przechyliłam test to dopiero było ją widać nie wiem co o tym myśleć może w sobotę jak nie dostanę @ to powtórzę test ale raczej @ przyjdzie coś tak czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek czesto sie tak zdarza ze ta druga jasniutka.. ale za kilka dni moze byc idealnie widoczna.. (moze jeszcze za niskie jest stezenie w moczu a poza tym to nie robilas z porannego moczu ktory ma go najwiecej wiec moze dlatego taki wynik) :D tego Ci zycze oczywiscie.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopiero dzisiaj mialabys dostac @... wiec to moze byc za wczesnie na test jeszcze... niektorym calkowicie wychodzi negatywnie... a po kilku dniach juz ta kreseczka jest lepiej widoczna.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- z tego co przeczytalam to on jest na podwyzszona prolaktyne. o slabym dzialaniu. masz podwyzszona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×