Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hej dziewczyny! Możecie mnie wpisać na 10.05 - niestety @ przylazła, tak mi się przynajmniej wydaje. Rano miałam lekki ból podbrzusza, potem odrobinę bardzo jasnej krwi i dużo śluzu, temp nie spadła jakoś dużo, więc ciągle się łudzę, jak się nie rozkręci, to i tak pójdę na betę w piątek. Wkurzyłam się od samego rana, że się nie udało w tym miesiącu, następna szansa dopiero w maju, jak wrócę z Polski. Powodzenia życzę tym, co testują jutro i pojutrze, będę zaglądać, ale nia aż tak często, bo będę w drodze odwiedzać rodzinkę, jeszcze nic nie spakowałam, bo się boję za to zabrać, tyle rzeczy potrzebujemy dla naszego 7 miesięcznego synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte 27 a pęcherzyk sam nie pęknie?musisz wziąć zastrzyk? A duphaston na co? Ja jestem zielona póki co jesli chodzi o leki nie wiem wogóle na co są. Póki co nie biore nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia powinien pęknąć, w tamtym cyklu pękł sam, ale gin powiedział, że musi mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko co trzeba, i szkoda będzie jak się okaże że nie pękł, a będzie za późno na zaradzenie i cykl w plecy. Duphaston potem na dobre zagnieżdżenie w macicy gdyby się plemnik połączył z komórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moj maz wyjezdza na caly kolejny tydzien w delegacje ,potem swięta w rozjazdach wiec tez lipa, pewnie sie nie uda w tym cyklu....;/i trzeba bedzie przerzucic na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania29-2011 taki co tak naprawdę się staramy to nasz pierwszy cykl. Wcześniej przytulaliśmy się tylko po @ i przed sama @ więc cudów nie ma . ale w tym miesiącu robiłam testy owu i przytulaliśmy się wtedy kiedy było trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282
Podam wam wszystko w piątek jak wrócę od gina, mam nadzieję że będę wiedzieć już wszystko co i jak itp itd :) a zaglądać będę, mimo że mi nieporęcznie korzystać z neta w tel kom, zrezygnowaliśmy z blueconnecta i czekamy bo zakładają u nas stacjonarny w końcu tylko nie wiemy kiedy to skończą zakładać... Pozdrawiam i zarażam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to postanowiłam że jak nie zajdę w ciążę w tym cyklu to nie pogniewajcie się ale nie będę do Was zaglądała. Zaleciłam sobie sama że nie zaglądam na fora internetowe nie czytam co pomaga a co nie pomaga zajść w ciążę. Nie będę mierzyła temperatury ani nie będę robiła testów owulacyjnych. koniec z myśleniem i nakręcaniem się. Będę trzymała za Was wszystkie mocno kciuki:) a jak się nie uda też po odstawieniu tego wszystkiego to powrócę do Was i będę dalej wymyślała przeróżne rzeczy które pomagają lub nie pomagają zachodzić w ciążę :) mam nadzieję że mnie nie wyrzucicie przez ten jeden miesiąc :) ale do póki nie dostanę @ to jestem z Wami cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka staraczki i przyszle mamy za oknem mam taka pogode, ze nuic tylko wziac noz albo zyletke i sie pociac. doslownie spie w kazdej pozycji nawet z otwartymi oczami. dzisiaj na szczescie @ juz nie jest taka bolesna jak wczoraj. N dzisiaj idzie na badania znowu, zobaczymy czy tym razem beda jakies sensowne wyniki. pozniej nas umowie na wizyte do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jesteście :) u mnie śliczna pogoda :) słoneczko świeci, ptaszki śpiewają tylko żadnego bociana jeszcze nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie tez masakra - tylko 5 stopni i wiatr zimny, nie mowiac o deszczu który od czasu do czasu się pojawia.. Ja wczoraj UPOLOWAŁAM wszystkie zioła i dzisiaj zaczynamy zabawę.... Teściowa oczywiscie wczoraj mi wyklad zrobiła czy aby dobrze przeczytałam i czy nie zrobię nam krzywdy tymi ziolami (a szczególnie jej synkowi oczywiście...) Troche sie wkurzylam... i chciałam je zostawić i nie parzyć az do wynikow nasienia a jakby wyszlo ze plemniki są naćpane fajkami (maz nie pali dużo ,ale teściowa jara jak parowóz) i wtedy bym jej pokazala, zeby na wnuka szybko nie liczyla, bo synka to ona wczesniej fajkami otruła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rodzicami i tesciami mam ok uklad, wczesniej strasznie cisneli nas, ze oni chca wnuki. ktoregos pieknego dnia powiedzialam, ze my na razie mamy problemy z zajsciem, ze jak beda nas cisnac to bedzie sie to odsuwac w czasie bo stres zle wplywa. obie strony spasowaly i teraz tylko dopytuja jak wyniki i w okolicy @ pytaja czy dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Xenia mi wczoraj gin mówi, żeby mąż brał Androvit, a jeżeli pali to nie ma sensu, bo wtedy żadne witaminy nie pomogą. Mój też pali mało, ale mamy teraz ostry konflikt, bo ja chcę żeby w ogóle przestał. Walczę o to a ten nabzdyczony chodzi, gin kazał teraz po 5 razy dziennie się przytulać, a ten fuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak duzo ugralam z tymi fajkami, bo kiedyś duzo palił, a teraz tylko w weekendy sobie popala od czasu do czasu. Ale jeśli sie okaże, ze cos będzie nie tak to mu taka awanturę zrobie z tymi fajkami, normalnie jesień średniowiecza z d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem mu niech sobie pali .. tylko niech przy okazji nie zapomni się zapłodnić, donosić ciąży, urodzić i wykarmić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jestem jakas zabiegana:) jak myslicie co to moze być cały czas kują mnie jajniki od 2 dni na tescie owulacyjnym II kreseczki, a mnie cały czes boli jakby podbrzusze, tak to od tygodnia mnie kuły a teraz boli całe podbrzuse co jakis czas, nie pomyslcie ze wmawiam sobie juz ciaze ale poprostu sie zastanawiam co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie taką awanturę zrobiłam i usłyszałam, że ja się w ogóle nie muszę poświęcać w sprawie starań a on musi :) No wmurowało mnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczyny! Kurczę, ale mi teraz narobiłyście stracha z tym pękaniem pęcherzyków... czy to jest częste, że one nie pękają, czy raczej sporadyczne? Charlotte, a wy to dopiero 4 cykl się staracie wg tabelki i już aż takie środki, zastrzyki itd.? ja to z jakim ginem bym nie gadała to mi wszyscy mówią, że jak po roku starań nic nie będzie, to trzeba wtedy się martwić i stosować lekarstwa różne... no zobaczymy co powie ta nowa babka, idę we wtorek...akurat będzie 12 dc, do owu jakieś 3-4 dni będą, czy myślicie, że ona będzie od razu mogła sprawdzić ten mój pęcherzyk? czy jeszcze będzie za wcześnie? wiecie, ja nie bez powodu świeżynka jestem, bo jak widać o tym wszystkim średnio mam pojęcie ;) a ja od początku cyklu łykam ten oeparol, z wiesiołkiem i z olejem lnianym i cholera jasna tak mnie wypryszczyło, że wyglądam jak piętnastolatka! nie wiem czy to przez ten oeparol, ale wydaje mi się, że tak, bo nic innego nie zmianiałam, ani diety, ani kosmetyków... zobaczymy jak będzie, jak po owu odstawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Madzia, a ja nic nie chcę mówić, nie chcę cię nakręcać, ale może jednak wybierz się na betę, może już coś wykryje? :) no bo jak trzy dni pod rząd dwie kreski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×