Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

OLASKAR A TY ZAMKNIJ PYSK-zero szacunku!musisz byc niezle niedowartosciowana!!!!!nie zaslugujesz nawet na to zeby cie zeszmacic!! Ola,masz calkowita racje,co do wszystkiego!!!! aaaaa co do autorki!moze i schudnie,ale jojo bedzie miala niebotyczne!:)a te 5 kg,ktore "schudla"w tydzien to woda nie tluszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyziulka78 moja droga witam, we 2 raźniej :) ale to nieważne ;) ważne że wygrana bitwa już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Ola wklej jeszcze raz tego linka bo sie nie da otworzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba skopiować go całego i wkleić :) http://kobieta.wp.pl/kat ,65524,title,Najgrubszej-brytyjskiej-nastolatce-grozi-sm ierc,wid,13167497,wiadomosc.html Generalnie na Wp jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
jakby paniusie znaly angielski to mogly by sobie poczytac w orginale z Daily Mail.... ani kultury ani wyksztalcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znają znają tylko nie wiedziały że jest w Daily Mail ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna babeczka 33
Ja wcinam lody truskawkowe bez skrępowania :) Polecam słodkie naleśniki z polewą czekoladową , zajadam się nimi i wchodzę na horoskopmilosny.republika.pl MIłego dnia wszystkim :) papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
polecam przeczytać wątek koleżanek o diecie dukana, można się nawet doszukać profili na nk faktycznie olaskr wyglądasz na 70kg, a mąż przystojniacha hahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisałam że jest przystojniacha??? ludzie nauczcie się czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
Hehehehehehe. Wyglada na 70kg.... Chyba w swoich snach. Tragedia. Ja bym tak sie z tym nie obnosil bo inni maja ubaw. A jak przykro sluchac uwag o sobie, nie? Ani takie zgrabne, ani ladne ani wyksztalcone.... Hehehehehe. Ale innym dokuczac to mozna. Biedulka. Ponizajac innych probuje pozbyc sie kompleksow.... NIE DA RADY Z TAKIMI WARUNKAMI, mozesz sobie japac ile chcesz, nawet jeden kompleks ci nie zniknie, bo od tego jest psychiatra i w twoim wypadku jeszcze chirurg plastyczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przykro... wiem jak wyglądam i tyle, a to co wy uważacie mnie nie interesuje bo sami lepiej nie wyglądacie :) napewno nie jesteście cud laskami z okładki czy modelami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chirurg to by się przydał autorce topiku bo nie wiem czy pamiętacie ale to o niej miała być mowa a nie o mnie... schlebia mi to ale dajmy już spokój mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci powiedział że jestem bogaczką debilko??? jezu kochany banda idiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam was może topik o mnie zróbcie sobie :) polepszycie sobie ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzio 23,nie omieszkam zajrzec dzis!!:)a angielski znam perfekt,od 6 lat mieszkam w Anglii i jestem po studiach anglistycznych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
TAAAAAAAAAAAAAk, pelna kultura.... Sam fakt swiadczy o tym, ze nie umiemy sie inaczej wyslowic, nie umiemy inaczej odpowiedziec niz wyzwiskami. No coz, mozna i tak. Moj post swiadczy o mnie, prawda? Na przyszlosc proponuje ,jesli sie nie chce wplatywac w rozmowy na Kafe powyzej swoich mozliwosci intelektualnych, nie ponizac i gnoic innych, bo sytuacja bardzo szybko moze sie zmienic, ujawniajac przy tym braki autorki, kompromitujac ja przy tym okrutnie.... -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyziula wracajmy do nas :) bez sensu ta dyskusja z bandą tchórzy i idiotów :) ja się siebie nie wstydzę w przeciwieństwie do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzio 23 napewno mój poziom inteligencji jest większy niż twój bo ty masz jak kura !!! zajmijcie się otyła autorką nie mną... napisałam co myślę i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzio 23 kiepsko się bronic jak naskakuje na ciebie banda debili... jako mądrzejsza usuwam się żebyście mogli dalej podziwiać autorkę i jej wyczyny... nick także zniknie a pojawi się nowy :) żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
To jak to jest? Na jednej stopce panienka wazy pod koniec stycznia 2011 80kg a na drugiej 87kg? I KTO TU KLAMIE???????????????????? Chyba ze ja juz nie dowidze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
olaskr czekam tylko kiedy jakiś życzliwy poda linka do tego topicu twoim znajomym z nk i wszyscy się dowiedzą jaki preferujesz seks ile ważysz i kiedy masz zatwardzenie.. szefowa też się ucieszy na pewno, w końcu taka pracownica sumienna z ciebie i tak ciepło się o niej wypowiadałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzio 23,autorka sama sie kompromituje?mozesz mi powiedziec gdzie ona sie teraz podziewa?wczesniej co chwile byl jej wpis...cos ucichla ostatnio....nie potrafi przyjac uwag na swoj temat,tylko rzuca wulgaryzmami!!!!przykre ale prawdziwe!!!!! i twierdzicie,ze potrafi schudnac?ze schudla 20kg?ALE W 3 LATA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
Piszac o autorce postow mialem na mysli olaskar- autorce tych wulgaryzmow, chyba jasne, nie? Oj, teraz mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem... No coz, braki wyplywaja. Hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
Nie ma co sie denerwowac, intelektualne braki nie sa zawsze wina tej osoby. Na 100% to nie twoja wina, ze nie czytasz ze zrozumieniem i ze nie umiesz inaczej reagowac niz wulgaryzmami. To wina szkoly, rodzicow i innych jeszcze zewnwtrznych wplywow na ciebie. To jest proste: niektorzy maja wyzsze IQ, a sa ludzie z nizszym. To nie powod do kompleksow ani wpadania w depresje. Nalezy sie zaakceptowac takim jakim sie jest. Swiat jest wtedy przyjemniejszy i latwiej sie zyje. I nalezy obiektywnie oceniac swoje mozliwosci intelektualne, nie ma wtedy piany na ustach i rwania szat. A skonczona anglistyka o niczym nie swiadczy, mozna miec studia i zachowywac sie tak jak ty... A na przyszlosc proponuje nie zaczynac z ludzmi ktorzy sa elokwentniejsi i ewidentnie bardziej wyksztalceni. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgcvaimv ueef uv
dyzio, jestem twoją wielbicielką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio 23
Ach, dziekuje! A ja Twoja! Buziaki. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyzio,i co sie tak madrzysz,pozjadales wszystkie rozumy?nikt inny twoich wywodow nie chce juz sluchac,to strzelasz swoimi watpliwymi madrosciami na forum dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×