Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila1984

dp - jakie wrażenia?

Polecane posty

fev nie dość jasno ci napisałem. Mam ci napisać dokładnie ile jakich i może jeszcze imiona uczestników podać? "to byl 2k+m czy 2m+k?!!!!!!!" odpowiedziałem "taki i taki i również Xk +m " Coś niejasne? Co ty dzisiaj piłaś? bo ciężko się z tobą jakoś rozmawia. Związek.. W skrócie stała relacja nie oparta na sexie z dwoma kobietami . Wybacz ale na zagłębianie się nie mam weny. W każdym razie nie była to zabawa w pieprzenie w trójkącie. "tez nie podoba mi sie to ze inne poczkuja niczym drozdzaki...i jesze domagaja sie socjalu:/" Widzisz tylko ze państwa płaca za posiadanie dzieci dla tego ze bez tych dzieci będą bankrutować. Te dzieci z nawiązką oddadzą to co daje się socjalu na dziecko. nie będę rodzić Fajnie ja też jestem za obniżeniem podatków i likwidacją państwowych emerytur. Ale realia są takie że na twoją i moją będą płacić nasze dzieci :) I im mniej ich będzie tym dłużej będzie istniał taki potworek jak "emerytura państwowa". Ty nie płacisz na swoją emeryturę a na emerytury swoich rodziców. A dzięki pany ryżemu ten stan będzie się pogłębiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hy....juz cie wierze... .... a jakiz to biznes pani otwiera?" Cóż ty dzisiaj taka zgorzkniała stara baba się zrobiłaś? Coś cie ugryzło? Myślisz że pustą wrednością swoje racje udowodnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes, czyli
będzie dawać dupy. Po takiej przerwie od pracy i tak nikt normalny by jej nie zatrudnił. Ja zawsze odrzucam takie mamuśki co siedziały w domu dłużej niż 3 lata, bo to są lenie niewydolne. Inna potrafi wrócić do pracy i wychowywać dziecko równocześnie to oczywiste, że jest lepsza niż takie eciepecie co tylko na jednym potrafi się skupić. Znowu zajdzie i pewnie zrobi tak samo. Za duże ryzyko z takimi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej z toba myslicielu jak z przepitym....migasz sie od opowiedzi jak nikt!!...a te twoje dwie kobiety wiedzialy o sobie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
buhahaha myślisz że będę pisała o swoich planach na forum? pomysł mam dobry i rentowny i tyle ja tobie mogę rzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes, czyli
*Poprawka zamiast dłużej niż 3 lata powinno być 3 lata. Dla mnie rok jest wystarczający żeby wracać do pracy. Tu chodziło o opisaną sytuację w której kobieta siedziała w domu z 3 dziećmi, czyli dłużej niż 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysliciel, jestem kobieta ktora akurat na temat tworzenia firmy cos jednak moze powiedziec na ten temat, wiem co jest potrzebne...a jesli nie wiem czegos sprawdzam kto moglby mi pomoc....otwieranie wlasne bizesu jest zawsze obarczone nierowodzeniem...to nie to samo co pojde sobie do roboty, odpierdolw swoje i mam resze w dupie....jezeli biznes nie ma minimum wymagalnego powodzenia...czyli jakies 85%....przy ogolych zalozeniach to lepiej sobie odpuscic....bo mozna popac w ogromne dlugi...i ja jestem tego swiadoma...skaldek zusowskich...trzech kont.....itd..itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....a jai rodzej opodatkowania zatem wybralas najamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własny biznes, czyli a ty tu co leczysz? Masz jakiś żal do kobiet które mogły siedzieć w domu? Może o to że ty musisz dopierdalać non stop? To nie forum dla zgorzkniałych dyskryminujących kobiety z dziećmi pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
"będzie dawać d**y. Po takiej przerwie od pracy i tak nikt normalny by jej nie zatrudnił. Ja zawsze odrzucam takie mamuśki co siedziały w domu dłużej niż 3 lata, bo to są lenie niewydolne. Inna potrafi wrócić do pracy i wychowywać dziecko równocześnie to oczywiste, że jest lepsza niż takie eciepecie co tylko na jednym potrafi się skupić. Znowu zajdzie i pewnie zrobi tak samo. Za duże ryzyko z takimi matkami." naucz sie analfabeto czytać ze zrozumieniem i to tak przynajmniej na poziomie półmetka podstawówki :D znasz mnie osobiście czy jesteś wróżka eleonora? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes, czyli
Leczyć nic nie muszę. Nie tylko ja mam takie zdanie. Kobieta zostająca z dzieckiem w domu musi się liczyć z tym, że będzie gorzej postrzegana przez pracodawcę. Nie wierzę, że ktoś dałby jej zatrudnienie, dlatego próbuje sama coś tam rozkręcić, ale pewnie znowu wpadnie, nie usunie i nic nie będzie z jej planów. Rozkręcanie interesu też nie jest taki łatwe jak jej się wydaje. Nie wierzę, że sobie poradzi osoba, która przez lata nie robiła nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev weź się uspokój co ty chcesz udowodnić? nie pierdol tych farmazonów o firmie poza tym zacznij pisać tak żeby się dało czytać i nie otwieraj następnej butelki :( "jezeli biznes nie ma minimum wymagalnego powodzenia...czyli jakies 85%....przy ogolych zalozeniach" A możesz mi to przetłumaczyć na polskie? może się czegoś nauczę o prowadzeniu firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja....bez zaplecz a finansowego i wspomozenia osob trzecich wlasny biznes przy obecej koniunkturze jest ciezko rozkrecic.....bo watpie by najamka byla tak utalenowana i potrafila sprzedac swoj talent jezeli nie zrobila tego 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własny biznes, czyli nie pierdol farmazonów znam wiele kobiet które po kilku latach przerwy wracały do pracy jak i zakładały własne biznesy. takie pierdolenie świadczy tylko o tym ze jesteś pułdup z za krzoka nie mający szacunku do żadnej kobiety nawet swojej własnej matki nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps....jeste stukniety myliciel...ja nie pijam....jestem zbyt czesto w drodze bym mogla sobie pozwolic na zalewanie sie w trupa....ciptologu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev co ty dziecko pierdolisz? idziesz do banu i masz kasę jak masz dobry biznes plan. A swoją droga skąd wiesz że 20 lat temu najamka1 nie była dzieckiem? Dzisiaj pełnia księżyca cyco ze wy takie agresywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was od dluzszego czasu i tak sie zastanawiam po co trzy konta przy wlasnej dzialalnosci gospodarczej??? Dwa, owszem, o ile zatrudnia sie pracownikow (jesli nie, nie ma koniecznosci posiadania konta biznesowego, mozna z ZUS-em rozliczac sie z indywidualnego). Czyzby Fev byla wlascicielem wielkiej fabryki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trace do ciebie myslicieku szacunek.....zaczynasz farmazolic jak potluczony kaziu....przespij sie chlopie bo jaj zaczyna ci brakowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes, czyli
Ty za to tak cudownie czytasz ze zrozumieniem, ale co z tego, jak i tak nic z tego nie masz? Trzeba potrafić sprzedać swoje umiejętności i umieć się pokazać z dobrej strony. Ty jedynie pomożesz dzieciakom w polskim i na tyle przyda ci się ta twoja umiejętność. Przy twojej przeszłości cud by musiał się stać żeby ktoś ci uwierzył, że będziesz lepszym pracownikiem niż kobieta która potrafiła godzić macierzyństwo z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zus ma trzy rozne konta na ktore wplacane sa skaldki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazurku.....to Ty zadalas mi pytanie a nie ja Tobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev ja miesięcznie robię w najlepszym razie kilkadziesiąt przelewów jak dla ciebie trzy konta zusowskie to jakikolwiek problem.... no to rzeczywiście oblatana jesteś... Swoją droga dlaczego zakładacie z góry że ktoś nie potrafi sobie? Taka jebana polska mentalność jam najpiękniejsza z całej wsi... a inni to nieroby nieuki i nic nie zrobią dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, zadalam Tobie pytanie, bo widzisz... Prowadze firme od 12 lat. I radze sobie. Bardzo zdziwil mnie Twoj argument dotyczacy trudnosci w prowadzeniu wlasnego biznesu (co czesciowo potwierdze), ale w finale wymienilas "trzy konta zus"..??? Wiec pytam - a co to za trudnosc? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze najamka klamie...nie nawet nie napisala jaki rodzej opodatkowania wybrala...a to powinna juz wiedziec zakladajac ze jest na etapie jutro otwieram dzialalnoc albo powinna choc miec jakies wyobrazenie....moze moze ona postarac sie o dotacje ale tego tez penie nie sprawdzila, moze ma ulgi , poczatkujacy moga placic nizsze skladki pod warunkiem ze minelo min 5 lat od zakonczenia poprzedniej dzialalnosci lub nie miala zadnej...ale tego tez pewnie nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazurek....nie chodzilo mi o same konta zusowskie...ale o przejrzenie opcji i wybranie najokorzystniejszej....myslisz ze jak bedziesz wiedziec mnie to cos zyskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka wracajaca do pracy po czasie opieki nad dziecmi moze zarejestrowac sie w Urzedzie Pracy i skorzystac z pomocy urzednikow w ramach programu pomocy bezrobotnym chcacym zalozyc wlasny biznes. Zaliczy kurs, w tym nauke podstawowych zasad podatkowych, rozliczania sie z zusem i us oraz...jesli jej biznes plan zostanie zatwierdzony, ma szanse na bezzwrotna (lub czesciowo do zwrotu) pozyczke :P calosc musi oddac jezeli zamknie dzialalnosc przed minimalnym terminem (chyba dwa lata, ale nie mam pewnosci). Szczegoly zmieniaja sie co jakis czas, warto pojsc do urzedu i sprawdzic, kiedy rusza nowy program i jakie sa wymagania. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×