Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila1984

dp - jakie wrażenia?

Polecane posty

bylo faktycznie kiedys 2 lata i nie wolno bylo zamknac firmy przed uplywem tego okresu...mozna tez bylo dostac jakies 12-15 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym dokladniej zajmujesz sie pazurku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieistotne :) wazne, ze lubie wyuzdany seks, ale juz w zadne wielokaty bawic sie nie chce. Nie kazda fantazje nalezy spelniac... Tym bardziej, jesli mozna tym latwo zepsuc to, co mamy ze stalym partnerem,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic się nie zepsuje
Przecież partner nie musi wiedzieć co robisz jak go nie ma obok ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istotne pazurku....ale takie wlasnie jest kafe....kiedy zaczynam zadawac istotne pytania tak wlasnie ludzie opowiadaja...a raczej stosuja uniki... najmanka klamczucha uciekla mysliciel wystraszyl sie tego ze musialby powiedziec cos niepochlebnego o sobie i popsuc swoj idealny wizerunek... az chce mi sie zawyc...kur.wa! jacy tu wszyscy jestesmy idealni...nikt nie grzeszy...nik sie nie myli.....a jakie kur.wa uczciwe ludzie!!!... nic tylko puscic pawia na dobranoc.... dobrze ze choc sex jest wieczorem bo zwariowlabym od tego lukru i tej cudownie udawanej altruistycznej pomocy w klamaniu...bleee dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic się nie zepsuje
Piszesz przecież w temacie o dominacji. W takim wielokącie mogłabyś się pobawić np. w zbiorowy gwałt. To chyba byłoby lepsze niż jak jeden facet udaje, że cię gwałci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu widzialam w tv wywiad z seksuologiem, ktory dosc zartobliwie mowil o meskich pragnieniach seksu z dwoma kobietami jednoczesnie, ale to raczej kiepski pomysl, bo malo ktory zadowoli obie. I ze juz lepiej byloby odwrotnie - jedna kobieta, dwoch mezczyzn. Ale po chwili dodal, juz powazniej, ze uklady trojkowe sa niebezpieczne dla naszej psychiki, ze wczesniej czy pozniej ich uczestnicy laduja u niego na kozetce... Ja do tej grupy naleze z pewnoscia. Zazdrosc o partnera, poczucie bycia wciaz oceniana, porownywana (jesli bylaby druga kobieta) sprawilaby, ze zwariowalabym. Moglabym w afekcie zrobic chyba nawet cos zlego partnerowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjk
"poczucie bycia wciaz oceniana, porownywana (jesli bylaby druga kobieta) sprawilaby, ze zwariowalabym" A myśliciel uważa, że to dziwne być zazdrosnym o obcą kobietę. Już kilka z nas tak czuje. Akurat dla mnie dwóch facetów może być, ale druga kobieta nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam sie tu upubliczniac? Nie chce pisac o mojej pracy, gdyz jest to dosc rzadko spotykane zajecie, zwlaszcza wsrod kobiet. Net z zasady jest anonimowy i to mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy decyduje za siebie. Odezwalam sie tutaj, bo zdenerwowalo mnie osadzanie dziewczyn, ktore urodzily kilkoro dzieci z wlasnego wyboru i...czuja sie szczesliwe. Jakim prawem zarzucacie im hipokryzje? One maja swoje zycie, Wy swoje. Seks tez wybieramy jaki najbardziej nam odpowiada. Jesli nie chcecie byc oceniani, nie oceniajcie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
No tak kazdy ma swoje granice nawet w wyłudzanym sexie:)) A Ty jakie masz Koci?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pierwsza nas oceniała!
nazwała nas workiem na spermę bo lubimy seks z dwoma mężczyznami. bardzo dobrze, że dostała za swoje! kim ona jest, żeby rzucać takimi tekstami! nawet nic nie osiągnęła, tylko rodziła dzieci, a się popisywała jakby była bóg wie kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadkie sa tylko diamenty z powyzej 3000karatow...resza to powtorka z rozrywki pazurku.. masz za soba trojkat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - jestesmy rozni, mamy odmienne poglady, spojrzenie na zycie, malzenski seks, wiernosc itp. Dyskutujmy o tym, spierajmy sie, ale kulturalnie, bez agresji i wyzwisk. Co to jest za argument - matka wracajaca do pracy po 3 latach tylko d... zarobi, bo niczego innego nie potrafi???? Co to jest??? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pierwsza nas oceniała!
poczytaj jej posty to zobaczysz, kto tu kogo bardziej atakował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev jak mnie ktoś pyta jak się rozliczam... to robię wielkie oczy i podaje wizytówkę do mojego księgowego :D Od tego mu płace żeby robił tak żeby mi się opłacało. Dobra skłamałem wiem jak się rozliczam.... ale jak zakładałem firmę to mi powiedział księgowy jak powinienem żeby było optymalnie. Sposób rozliczania to pikuś o którym się zapomina. Jest tysiące przepisów przy których nierozliczenie się z fiskusem to jak splunąć :D Zakładasz że ktoś kłamie bo nie chce ci pisać o swoich planach biznesowych? Jak by napisała to by znaczyła że jest albo idiotką albo próbuje udowodnić nieprawdę. Nie jest w sadzie ty nie jesteś sedzią a tłumaczą się tylko winni. Zabolało cie to że matka po odchowaniu dzieci może mieć ambicie? Co nie wpisuje ci się to w twój obraz żony i matki? I ty jesteś kobieta wyzwoloną? Fev ty jesteś przykro to powiedzieć zacofana. Kobieta wyzwolona potrafi dokonywać wyborów i być zarówno matką jak i prowadzić firmę. Moja matka pracowała jako radiolog potem miała przerwy ok 17 lat poświęciła się wychowaniu naszej trójki po to by w między czasie zostać technikiem budowlanym i wrócić do pracy zawodowej... A na koniec z ojcem prowadziła firmę. Długo sama bo ojciec się ciężko pochorował. Nie da się po przerwie wrócić? nie da się pogodzić wychowania trójki dzieci z pracą zawodową i sukcesem? Przerasta to twoje wyobrażenia o kobiecie? Przykre. "mysliciel wystraszyl sie tego ze musialby powiedziec cos niepochlebnego o sobie i popsuc swoj idealny wizerunek..." Co ty fev sobie znowu ubzdurałaś? Ja nie erotuman gawędziarz żeby się w szczegóły moich związków wdawać bez potrzeby. Parę razy ci dość wyraźnie odpowiedziałem raz nawet łopatologicznie i napisałem dość bo nie jet istotne nic więcej w temacie. A idealnego wizerunku swojego nigdy nie tworzyłem to ty przyśrubowałaś zrobić ze mnie świętoszka a jak ci się nie udało zaczynasz atakować. nie możesz zrozumieć że można być człowiekiem uczciwym i nie mieć ograniczeń? :D Cóż ja takie dziwne bydle jestem. hjkjhkjk dziwne w układzie gdzie nie ma żadnych związków uczuciowych między osobami w trójkącie a jest tylko sex nie ma "partnerów" na których wam zależy. Jak dochodzą emocje to nie dziwne że jest zazdrość czytaj uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzenie kilkorga dzieci i wychowanie ich to nic??? A sprobowalas?? Dla wyjasnienia - ja nie mam dzieci. Zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhkhjkjhh
"Co to jest za argument - matka wracajaca do pracy po 3 latach tylko d... zarobi, bo niczego innego nie potrafi????" Też tak to widzę, bo przez te wszystkie lata tylko to mogła doskonalić jako utrzymanka swojego męża. Jedyne jej zadanie to dawanie dupy było. :D :D :D No może jeszcze gotowała i sprzątała. Zawsze może zamiatać ulice. Jak ją przyjmą oczywiście. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pierwsza nas oceniała! A skąd wiesz że nic nie osiągnęła? I jesteście przewrażliwione. wyraziła swoją opinię w sposób może i agresywny ale wasz atak był śmiszny. Zresztą mnie drogie panie też atakujecie z podobną zaciekłością. lhkhjkjhh a ty co ? lizanie dupy szefowi? Tak można długoooo :) Ale taki ton świadczy o kompletnym braku argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczę to
"urodzenie kilkorga dzieci i wychowanie ich to nic???" Niziny społeczne mają nawet i 8 dzieci. Każda może rodzić jak chce, nawet największa prostaczka. O wiele trudniej jest nie wpaść niż rodzić. Każda może dać dupy i w ciążę zajdzie. Dlatego to żaden sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pyta o moje granice. W zwiazku z zaufanym, ukochanym mezczyzna, w ukladzie dwojkowym, praktycznie takich nie ma (poza okaleczaniem i scatem). Granica natomiast sa wszelkie wielokaty. Nie chce tego. I nie musze probowac, by sie o tym przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilkoro dzieci to rowniez troje czy czworo. Znam kilka takich rodzin. Rodzice z wyzszym wyksztalceniem. Jedno z wyzszymi tytulami naukowymi. Kobiety, sila rzeczy, byly czasowo "kurami domowymi". to tez patologia i niziny spoleczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjk
Ale ja nie jestem zazdrosna o żadnego faceta. Jakbym była zazdrosna to właśnie o to, że inna kobieta ma większe powodzenie i o nią. Przyjąłeś błędne założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@wytłumaczę to A stworzyć normalny dom i dobrze wychować kilkoro dzieci to też niziny? A biedna ale szczęśliwa rodzina z kilkorgiem dzieci to też niziny? Czy twoja matka była z nizin i wpadła... Jak się was czyta to dochodzę do wniosku ze może rzeczywiście dzieci powinny się już przestać rodzić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani prawnik potrafi jedynie "dawad d..." siedzac rok w domu? Chcialybyscie miec jej pozycje (spoleczna i zawodowa) a ja - tak bardzo zakochanego w niej meza i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...mysliciej jak chce sie wywinac to atakuje....fajna obrona ale dawno temu wyszlo z mody... ogarnij sie czlowieku.... tamta kobieta nie ma pojecia o wlasnym biznesie....i do tego nie potrzebne mi sa Twoje uwagi....sa nie na miejscu i zbyteczne....nie rozczulam sie nad kobietami tylko dlatego ze nimi sa...biznenes nie rozroznia plci....skarbowka i zus tez nie.....tu trzeba miec trzezwy umysl albo zwijac dupe w troki.... rozczuliles mnie na maxa z tym ksiegowym....no popatrz....odkryles hameryke:).... nikt tez nie pyta cie o nic innego jak tylko o to co jest w tytule tematu....dlatego zapytalam czy miales doswiadczenie takowez i czy ten sex grupowy Ci opowiadal i na ile siue podobal albo co Ci w nim przeszkadzalao.....bo zdaje sie ze o to chodzolo .... najmanka urodzila 3 dzieci....ale kogo to obchodzi....to jeju problem....splodzic to nie sztuka...jeszcze trzeba nakarmic przyodziac i miec czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakbym była zazdrosna to właśnie o to, że inna kobieta ma większe powodzenie " I to świadczy o tym że masz niska samoocenę. Biorąc sobie dwóch facetów mając takie podejście możesz właśnie na kozetce wylądować. Bo nie służą oni do sexu a do dowartościowania. Jak sobie uświadomisz że to ze cię duch naraz przeleciało to żadne dowartościowanie to załamie ci się twoja samoocena. Możesz nie wierzyć mi pogadaj z psychologiem który takimi problemami się zajmuje i ma doświadczenie kliniczne. Zresztą są opracowania na odstawie historii chorób pogrzeb zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczę to
A co mnie obchodzi, że jakiś facet nie lubi gumy i jego kobieta ciągle wpada. To wstyd być dzieciorobem i dzieciorodem. Np. taki Wiśniewski, gdzie nie wsadzi to już machnie dwójkę i idzie na inny kwiatek, a baby zostają z problemem. Każdy bogatszy facet z czasem wymienia żonę na młodszy model. :) Zobaczcie statystyki. Zawsze jakieś alimenty zostają, ale posiadanie więcej jak dwójki i tak ich nie podwyższy, więc nie ma potrzeby tak się mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze mozna uzyc argumentu - zobaczcie ilu przez bezmyslny seks bez zabezpieczenia z kochankiem (wieloma kochankami) ma teraz problemy zdrowotne, czy nawet umiera na Aids? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×