Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

barbera dzięki :) my musimy kupić łóżeczko i właśnie myślę, tylko o turystycznym, ale takim "lepszym" z którego można później zrobić kojec. Często w okresie wiosenno-letnim wyjeżdzamy na weekendy więc idealne rozwiązanie dla nas :) Ja myślę, że wszystkich rzeczy w/w kupować od razu nie będę, tak naprawdę większość wyjdzie w praniu co będzie nam potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przerażona tym wszystkim. Już widzę swoje dylematy, czy aby na pewno dobrze ubrałam dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nic nie kupuje, bo czekam jak skończą znosić :) od siostry dostałam 6 dużych reklamówkek ciuszków, różnych - i 56 i 78, kilka nawet na 116, od kuzynkek w sumie 4 reklamówki-są tam rózna rzeczy-kaftaniki, śpiochy, pajacyki, kocyki, flanelki, pościele, sweterki, skarpetki, rajtki,sukienki, czapki, kombinezoniki,kurtki. dostałam tez używany przez 1 dziecko przez 5miesiecy wózek głeboki, który jest wypełniony jakimis ciuszkami (i teraz mam zagwostke, bo na zimę wózek juz mam), a u ciotki czeka nowe łóżeczko z wyposażeniem używane miesiąc czasu, bo dzidzius nie chciał w nim spac...no i babcia troche zaszalała i moje siostra i troszke nowych ciuszków też mam. muszę się zebrac w sobie , niektóre ciuszki mam do zwrotu, więc musze je oznaczyć. potem posegregować rozmiarowo...ale do rozmiaru 74-78 raczej jestem obładowana, no chyba,że jakieś pojedyncze rajstopki, body, kaftaniki...naprawdę dostalam rzeczy w super stanie, no bo taki maluch to ile to ponosi. z pewnoscia kupimy troche tetrówek, flanelek, kocyki 2 nowe-lżejszy i cieplejszy, nie mam recznika z kapturkiem. ...ale to zostawiam na po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik , siostra mówiła mi,że temperaturę dziecka sprawdza sie na szyjce za uszkiem-jak jest ciepło to dziecku jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosieńka, przykro mi :-( ale może rzeczywiście lepiej jak położą cię w szpitalu i zrobią wszystkie badanka, wiemmm leżenie w szpitalu nie należy do najprzyjemniejszych sama to wiem po sobie, ale czego się nie zrobi dla zaspokojenia sumienia i dzieciątka... Trzymamy za ciebie kciuki. Ja mam o tyle problem że w mojej rodzinie to sami chłopcy się rodzili, teraz pierwszy raz od 10 lat będzie dziewczynka :-) Moja siostra puka się w głowe jak jej mowie ile rzeczy musimy kupić, mówi że jeszcze tyle czasu mam, żebym nie szalała, ale ja nie mogę :-) teraz w sobote jedziemy z moim M do hurtowni z akcesoriami dla dzieci, mam nadzieję że podejmiemy decyzje co do wózka, wybierzemy też łóżeczko (komode i szafę kupujemy w Ikei) jakieś ręczniczki, czapeczki coś jeszcze kupimy. Też codziennie wchodzę na allegro i ogladam te paki, są naprawde ładne, ale jakoś się jeszcze nie przekonalam do kupna używanych ubran, a tym bardziej takiej partii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelec, uważam,że kupując na allegro taki worek właściwie nie wiesz co tam jest...a wiadomo,że dziecko pozostawia plamy po sokach czy innych jedzonkach... kolory mogą być sprane...nie wiadomo czasem po ilu dzieciach są te ciuszki. Ze sklepu masz nówcie, od rodziny czy ze sklepów z używaną odzieżą widzisz co masz, i albo bierzesz albo dziękujesz...ale do takiego worka to jakos nie mam zaufania...juz lepiej jak poszczególne ubranka są wyłożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Asia, fajnie, że masz tyle towaru. Z tymi pakami z Allegro, to napewno trzeba uważać, ale na zdjęciach niektóre wyglądają super, często są dobrych firm, więc dobrej jakości, a wychodzi ok 4zł za ciuszek. Jak bym to miała kupić oddzielnie, to wyszłoby kupa kasy, a niestety nie zapowiada się, że ktos nam przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia nam też nikt nie przyniesie , wszystko trzeba kupic może wlasnie jakąs hurtownię trzeba zaliczyć Koniecznie dziewczyny dajcie znac jak będziecie oglądały jakieś wozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest powykładane choć trochę , to zawsze jest pewność,że są ok...teraz tak pomyslalam,ze mozna poprosić o dodatkowe wyjasnienie , co tam jest (czy nie same śpioszki:) )lub zdjęcia na poczte u mnie tak sie złożyło,że jest nas w sumie 5 dziewczyn (kuzynki i siostra) i ja ostatnia zapisałam sie na dziecko, jedna ma juz 2 dzieci, dwie kategorycznie nie zapisują sie na drugie, a jedna planuje drugie, ale moze za rok-dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcie ciuszków, oprócz tego co na zdjęciu mam jeszcze 2 ręczniki z kapturem, 2 kocyki, 4 pieluchy flanelowe, myślę że z ubrankami już przystopuję, teraz zacznę zbierać smoczki, butle, wanienki itp. no i poluję na kombinezon, ostatnio czekałam na licytację do 24 i pech chciał że miałam awarię neta, grrr... tosieńka87 przykro z powodu wyników ale nie martw, będzie dobrze olcik777 też mam czasem takie "napady" strachu, ale mam nadzieję że instynktownie wszystko będziemy wiedziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam najwyżej będziemy dokupować na bieżąco - oby kilka sztuk na start mieć i damy radę :) ja ostatnio szukałam topów rozpinanych - takich zwykłych na ramiączkach, dla siebie - i wcale nie jest latwo jedną znalazłam, a przydają się do karmienia możę w ten weekend pojdzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam dziś do gina , do którego chciałam iśc na 3/4D. umówił nas na ...jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, coś mi wczesniej kafe zamulała i wyskakiwał błąd serwera, a znalazłam cos nietoperkowego-wysłałam Ci na Twoją pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millea, pytałaś o wózki Tako Byłam dziś u producenta. Ogromny sklep firmowy, powiem tak- podobało mi się tam kilka wózków. Ten Tako captiva to ich nowość na innym stelażu. Mieli na sklepie te Captivy bez tego drugiego koloru na budzie, ale okazało się, że te są do jakiegoś katalogu...i raczej się kupić nie da. Można dokonac indywidualnego zamówienia u nich - dopsowują ci wtedy kolorystykę, ale za dopłatą 300 zł. Ogólnie spoko te wózki. Był jeszcze jeden fajny model, który jest eksportowany tylko do hiszpanii i można go dostać w Polsce tylko prosto od nich. Koszt wózka u nich to mniej więcej 1300-1350zł za spacerówke+gondolę, w zestawie jest torba, folia itd. Z fotelikiem kosztuje ok 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na innym forum czytałam , że właśnie dziewczyna nacięła się na kilka takich paczek :( ciuszki sprane , poplamione itp. a pisali , że stan bardzo dobry . No a ja dzisiaj znowu poszłam do miasta i lumpkowe szaleństwo ciąg dalszy plus wizyta w sklepie po przybory i kocyk no i lidla też zaliczyłam :) zaraz wrzucę zdjęcia na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek ty też masz potężną baterię ciuszków :) superaśne i wszystko takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeżdżę i oglądam tylko....szałowi zakupów oddam się za jakiś czas:) Chyba jednak łóżeczko kupimy nowe. Myślę też o takiej komodzie kąpielowej na kółkach. Na początek przyda mi się coś takiego, bo nawet nie bardzo mam gdzie ustawiać wanienkę do kąpania. Liczyła któraś orientacyjnie koszt wyprawki? Bo ja liczę tak: wózek - ok. 2000 łózeczko/materacyk/pościel-700zł komoda kąpielowa- 200zł 2 rożki- 80zł laktator-100zł butelki-100zł ręczniki/pieluchy tetrowe/kocyki-200zł ubranka na początek-300zł przybory do higieny maluszka-100zł to moje orientacyjne wyliczenia, nie wiem, czy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik mi sie zdaje ze wózek to tak moze do 500zł mniej a kuzynka łóżeczko zwykle drewniane+reszta kupila za 350 ale dodałabym jeszcze pierdoły w stylu termometr, wanienka, gruszka (lub odsysacz) sterylizator , laktator, podgrzewacz--.jesli te 3 ostatnie bierzesz pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no w sumie napisałas o przyborach itd komoda moze blizej 300zł tez o niej mysle, bo stól to za wysoko,a łózko za niskie, moze byc wywrotnie lub bede chlapac, a tak bedzie stała obok stołu i z wanienki na stół na ubieranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za wózek tyle liczę, bo wiem mniej więcej między jakimi się waham i one tyle kosztują z fotelikiem 2000-2200. Łóżeczko policzyłam tak duzo bo z materacem, poscielą, poszewkami na zmianę, ceratkami, prześcieradłami etc. A o komodzię kąpielowej myślę o takiej mniej więcej: http://allegro.pl/zestaw-wanienka-komoda-przewijak-3w1-ceba-i1752790203.html choć nie powiem, żeby to był szczyt moich marzeń:) wolałabym z tych, czwartą lub szóstą od góry: http://www.osito.pl/sklep/komody-kapielowe,38/?TreeId=26 ale drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widzę zakupy, listy :-D Pączku niezła kolekcja, Barbera znowu szaleje :-P Ją też dziś wstąpiłam do lidla, kupiłam kocyk, spiworek i skarpetki :-) Asiu1893 niezły ten nietoperek, dzięki za pamięć :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ! Ja dzisiaj mam wizytę i jak zwykle już mam sraczkę :) chociaż wszystko dobrze to mój mózg jakieś dziwne, niedobre obrazy wytwarza , że coś może być nie tak :( brrrr . Więc trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, daj znać jak było. Z pewnością pannica Ci urosła i wypiękniała, tłuszczyku nabrała :) Będzie super! Wysłałam moje foto z brzu oraz zdjęcie garderoby mojej damessy na maila jakby któraś chciała zerknąć to bardzo proszę :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik777 dziękuję za info dot. wózków :) odnośnie kosztów to mi też tak wyszło ok. 4 tys. :D tylko ze chyba kupię tańszy wózek bo tak jak już pisałam nastawiam się tylko na nową i porządną spacerówkę a gondolę najchętniej chciałabym od kogoś wypożyczyć :D Mojemu mężusiowi bardzo się podoba ta tako captiva dlatego też jeszcze ją biorę pod uwagę. Jednak te rozpadające się stelaże w poprzednich wersjach trochę mnie denerwują :) Zwróciłaś może uwagę na spacerówkę w tym modelu czy jest dość szeroka??? Moje koleżanki które kupiły wózki z typu 3 w 1 później i tak dokupowały lżejszą i większą spacerówkę więc mam teraz taki mętlik w głowie że sama nie wiem tym bardziej że rodzimy w takim a nie innym okresie i gondolą się nie najeździmy :) barbera ja też zawsze przeżywam i z tego powodu byłam w szpitalu bo mi u doktorowej ciśnienie zawsze skacze haha :D i też nic na to nie mogę poradzić... pomimo że wszystko jest zawsze ok to ja i tak od rana już chodzę jak nakręcona :) W pierwszej ciąży się w ogóle nie przejmowałam a teraz szaleje :) Byłam wczoraj w SMYKU ehhh :D nie mogłam się napatrzeć na ciuszki :) ale jeszcze twarda jestem kupiłam tylko 2 pary śpioszków. A właśnie zaczynacie od rozmiaru 50 czy 56 ? Bo wczoraj miałam dylemat czy na wyjście ze szpitala nie kupić mniejszego :) Powiedzcie mi jeszcze czy nowo zakupione ubranka pierzecie ręcznie czy w pralce leniuszek jestem ostatnio :) A jak w pralce to czy tylko takie powiedzmy przepłukano czy normalne pranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millea, moja koleżanka pod koniec lipca urodziła. Mały miał 56 cm i ważył 3600. Dziecko przybiera na wadze dziennie 20 minimum, jej mały sporo więcej a jak do tej pory wyrósł tylko z 1 śpioszków. Ona na start miała ubranka właśnie 56 cm i są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie i ja mam zawsze ciśnienie u lekarza ok 150/90 a w domu to 100/70 :) efekt białego kitla , chociaż mój gin go nie nosi :) Mzelle pokaźna już ta Twoja garderoba :) a brzusio śliczny :) Nowe ciuchy piorę w pralce na normalnym do kolorów ok 30 stopni , a te z lumpka dwa razy na 40 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×