Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Matylda to nie ma znaczenia czy miałaś CC czy nie. Okres będzie kiedy będzie :-) Ja po CC pierwszy @ miałam w 5 tygodniu połogu - karmię wyłącznie piersią. Na pewno karmienie ma na to duży wpływ ale jak widać po mnie - nie zawsze. Jagódka 160 to mi się marzy ;-). Czytałam że to wcale tak nie jest że im dziecko strasze tym dłużej śpi - różnie z tym bywa. Czasem jest tak że im starszy tym więcej potrzebuje jeść, opróżni piersi idzie spać i za chwilę już jest głodny. No właśnie ja też chyba za często przystawiałam, ale jak marudzi to pierwsze co robię to cyc, a jak pociumka chwilkę to myślę że jednak to nie był głód no ale pierś już pobudzona. Twój Kubuś też tak uwielbia tą matę? Mój kopie tukana i zaczepia ciągle słonia - uwielbia go. I fajnie gada do tych światełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh to ja największy spaślaczek wśród niskich forumowiczek, bo mi zostało jeszcze 5 kg przy wzroście ok. 156 cm (nie wiem dokładnie, bo ciągle kłamię na ten temat, w dowodzie mam 158). Maminka - Twoja Polcia wcale nie jest mała, pięknie przybiera na wadze, co Ty chcesz? Tyle waży córka mojej koleżanki, która urodziła pod koniec grudnia!!! :) A ile teraz Wasze pociechy przybierają średnio na tydzień. Rozleniwiło się to moje Hanisko w tyciu ;). A ma tyle do nadrabiania przecież! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mogę się zabrać za napisanie posta, z czytaniem jestem na bieżąco, ale co siądę to odechciewa mi się pisać albo młoda zaczyna nadawać ale z was mikrusy! :) normalnie z góry moge na was patrzec przy moim 1,67 :D maminka - dobrze, że zrezygnowałaś z tego dukana bo on jest przede wszystkim niezdrowy, wręcz niebezpieczny, tym bardziej jak karmisz cycem to nie ma co, trąbią teraz wszędzie żeby nie robić sobie dukana fasolka - a co jesz na śniadania? jeśli nie jesz owsianki to bardzo ci polecam, nawet jak nie lubisz, zjedz owsiankę z otrębami, jesli szybko po niej chce ci się jeść to zwiększ sobie porcję, ja chyba zaczne wcinac owsiankę na kolacje również ponieważ wtedy zaczynają mi głupoty do glowy przychodzić matylda14 - ja też po CC i nie dostałam @ i raczej nie zanosi sie na to :) betinka1 - spoko prezent, ja dostałam na bieżmowanie katechizm kościoła katolickiego, taki bardziej tematyczny, generalnie jakbyś nic nie dała to też by było JulkaZ - ojej, aż mnie zmroziło jak przeczytałam i tej kobiecie z w ciąży :( Gapp - a u was dozorcy nie myją klatek? u nas tak, nie trzeba samemu, no chyba, że sie nabrudzi jak w czasie remontu to tak,to myłam wtedy, ale chamstwo z tym skarżeniem w kazdym razie, nie lubie takich ludzi, którzy nie umieją komunikowac się wprost Fasolka 99 - jeju ostatnia kupa w poniedziałek...a u nas ostatnie 6 kup dzisiaj... i to nie koniec dnia :D ja bym tak chciała 1 kupe dziennie, bo jak jest przy każdej zmianie pieluszki to ostatnio stwierdziłam, że strasznie dużo czasu w ciągu dnia przeznaczam na przebieranie Mufi - no mleczara z ciebie jak nic :) sluchaj ale nie kumam, czemu dostałaś opieprz od pielegniarki? aaa tak przy okazji - koniec walki z zus, dostał mąż kasę, musiałam donieść zaświadczenie od lekarza, że byłam w czasie tych 2 tygodni chora, poszłam do mojego gina i wypisał bez problemu chociaż z położną naklęłyśmy się na zus :) Cama_85 - aleś ciężar zrzuciła, wow :) Lisabell - ano widzisz, nie męczyli ci syna, to teraz masuje, działaj, jak coś pomoże to daj znać, ja też te same krople daje córci od ponad 2 tygodni i nic, no ale uprzedziła mnie lekarka ze tak moze byc, tyle ze ja mam lenia i nie masuje jej tego kanalika, jak masz masować to to? wrzuc jakąś instrukcję ja pierdzielę, no staram się każdej odpisać, ale już nie dam rady, wybaczcie jeszcze o sobie coś chciałam, że jak idiotka wyszłam dziś na spacer i 2 razy grad mnie dopadł, raz to tak fest, że prawie na oczy nie widziałam, ale twardo zapierniczalam z wózkiem w stronę domu, a teraz grzeję się w mieszkaniu i nie wychodze nigdzie no i chciałam powiedzieć, że córa moja śpi mi ładnie i dość przewidywalnie w nocy, otóż zasypia mi kolo 21-22, czasem coś jej sie odwidzi i trzeba ponownie usypiać, ale tak czy siak ostatni posiłek koło 20tej ma no i wytrzymuje tak do 5tej mniej więcej, jeśli wcześniej się przebudzi to dostaje smoka i śpi dalej, czasem musze nad nią poszumieć, trzymam rękę na główce i wracam do łóżka - tak! bo moje dziecko spi samo![ no, a tak koło 5 biorę ją do łóżka na karmienie io śpimy dalej jagódka_1984 - no właśnie a czy próbowalaś o tej 1wszej jakoś jeszcze uścpić dzieciątko zamiast karmić? bo dawniej ja tak karmiłam kilka razy w nocy córcię, ale raz zdarzyło mi się dać smok i poszła spać i teraz stwierdzam, że dziecko może się budzić z innego powodu, postęka i idzie spać, oczywiście gdyby wypluwala smoczek to nie będę sie nad nią pastwić tylko wezme na karmienie, ale skoro zasypia to niech śpi zrobiłam na obiad spagetti :D matko, jakie niedobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka - my wybraliśmy taki projekt http://pprojekt.pl/projekt293-perla__129_4_m.html a jeśli chodzi o kredyt to polecam bank spółdzielczy (my w nim nie bierzemy bo nie mamy zdolności) albo pocztowy albo bgż. A z open finance nie korzystamy bo tam polecają te banki od których mają największą prowizję. Ale mąż był na spotkaniu z nimi i dali kilka propozycji. wczoraj tak mnie nakusiłyście na zmianę fryzury, że poszłam wieczorem do fryzjera i takim sposobem już mam na włosach jakiś czekoladowy brąz z jaśniejszymi pasemkami. Chyba fasolka też mi tak doradzałaś bo i fryzjerka powiedziała że w tym będzie mi dobrze. Z długości w sumie nie skróciłam tylko pocieniowałam. Najgorzej jest jak oglądam się w łazience bo zalatuje mi jakiś burgund! A tak to nie wiem, jakoś tak dziwnie. Może się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie.. żadna mi nie odpisała ile Wam dzieci po mm wytrzymują ;P no więc ja na szybko, bo Majka ma dzisiaj 3 urodzinki i jakiegoś zakalca a,la tort zaraz zmajstruję i dobry obiad.. Niestety pieczenie ciast to moja słaba strona..Huczna impreza i świętowanie urodzin przesuneliśmy na święta. Wróciliśmy ze szczepienia. Dzieciaki skończyły 27 trzy msc i ważą: Kinga 6130 a Konrad 6kg. Niby wszystko ok, poprosiłam o skierowanie na usg glówki Konrada i mi wypisała lekarka skierowanie dla bliźniaków do neurologa a Kinga dostała skierowanie do poradni wad serca żeby sprawdzić czy ubytek w sercu się zmniejszył. A z mlekiem mam spróbować inne niż Nan, może będzie bardziej sycące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odpiszę, bo ta huśtawka mi pogłowie chodzi.. ja polecam taką zwykła, zawieszaną do sufitu, Majka dostała ją jak miala 8-9 msc i do tej pory się na niej huśta. Tylko przy niej haki trzeba wkręcić do sufitu. ja mam coś mniej więcej takiego, tylko z materacykiem: http://allegro.pl/duza-hustawka-kolorowa-z-drewna-producent-i2219538376.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Wy to pisarki jesteście,ja jakoś nie umiem tak pisać ;) Youstta mi Tymcio różnie,teraz np zjadł ok 12.30 i właśnie sie budzi (tzn 15.30). a czasem to co 2 godz potrafi. Ładnie ważą Twoje maluszki. Smeffetka fajny domek,podoba mi sie. My mamy taki projekt upodobany jak narazie http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/plus/#view. Działke dostaniemy od mojej mamy więc aby działac. Wrzuć zdjęcie na maila. ja @ dostałam równo po 10 tygodniach od porodu. I był to bezbolesny okres :) taa jesteśmy w trakcie picia mleka,moje dziecio odwala cuda wianki przy piciu,pije płacze,a smoczka to chce zjeść. Lub mleko w paszczy i brrrr i chlup mam okulary zachlapane. to ja chyba najwyższa z Was :P 1,75 :D idziemy zmienić pieluche i z nos fridą podziałać,ale będzie ryk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 lubię owsiankę tylko trzeba mieć czas żeby ją ugotowac, na śniadanie jem płatki z mlekiem jakieś musli , do tego kawałek ciacha :) a może nawet bułka z żółtym serem ... otręby jadam czasami z jogurtem , wiec w sumie nie odżywiam się tak całkiem źle tylko zwyczajnie za dużo ! teraz np zajadam zupkę warzywną z kalafiorem i kapustą - taką delikatną , ale wczesniej wszmałam fasolkę po bretońsku bo mi mama przywiozła :) jak znam życie to za godzinę będę głodna elzuniaw wierz mi nie chciałąbyś tak rzadko kupy - martwiłabyś sie i przejmowała, juz lepiej zmieniać pieluchę 6 razy smeffetka domek super no i koniecznie wrzucaj fotkę nowej fryzury youstta ja karmię zapasami z zamrażarki no i mm , i tak po karmieniu mm 3 godz spokój na spacerze jak jesteśmy to 4 , tylko ze ja daję mniej a częściej bo ulewa , karmię po 120 a powinnam juz 150 ml a jak u ciebie wytrzymują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi uwielbia, ale jak m dobry humor i jest pojedzony i pielucha czysta, wlasnie sobie lezy :) ale jeszcze az tka aktywnie sie nie bawi, mam wrazenie ze dopiero zacyzna trafiac z zamiarem w zabawki, czesto rpzypadkiem trafia, a czasme musze sie znim bawic i mu mowie tu lataja motylki itd. lubi tez sie ze mna bawic jak mu opowiadam jak robia zwierzatka albo biore dwie kolorowe maskotki i opowiadamz e to janek i agatka itd. tak wymyślam i słucha mnie :) ja lubie dużo gadac i do dziecka tez duzo mówię :) a z karmieniem chyba znowu zaczne pisać godziny bo go przystawiłam np. ok 11 potem 13 a potem znowu za niecale dwie godziny, czasem troche popije i dosc, a kiedys przystawiałam rzadziej i pił duzo, ale z drugiej strony jak przystawiam i mimo ze troche pije to widze ze chce pic bo jeszcze nie rozebrałam sie a on dziubek do swetra mi przystawia, tez mowie sobie ze ejst ciepło i moze mu sie chce pic, w koncu my nie dajemy herbatek wiec dla niego to tez herbatka Alka mój tez zaczał teraz mniej przybierac, chyba tak powinno być bo jak nie to by miał pół roku i ponad 10 kg :P moj ma teraz niecąłe 7 a znajomych córa ma rok i 2 mce i ma 8 kg, wiec troche chyba czas przystopowac elzunia ja tez sama myje klatke i przy remoncie co ja przeszlam jak sie tu wprowadzilam, zle mylam bo nie wycieralam poreczy, teraz mam to w ddd... wyciera moj maz i robi to szybko i byle jak :P a z tym karmieniem to o 1 mu sie serio chce pic i o 3 i o 6, ale potem po 6 ja chce pospac i czasme mlody sie obudzi a ja go przystawie tak odruchowo on sobie wezmie cyc i zasypia hmm chyba sie ostatnio jakos smoczka oduczył, ale to moje lenistwo jestem wykonczona i leniwa musze chodzic wczesniej spac i rano jakos inaczej robic, moze sama go tak nauczyłam po trochu pic i czesto :( ale podobnie jak Mufi płacze ja mu cyc czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest jakoś inaczej bo ubranko do chrztu kupuje chrzestna. Moje dziecio dziś pół dnia było w bluzce tył na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z maminką co do naszego jedzenia wysłałam zdjęcie:) tylko szczerze mówcie bo dla mnie to duża zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam DO TOJAH
mam pytanie do Agniesiulki, Tojah albo Yousty bo one juz maja wieksze dzieci powiedzcie prosze jak radzicie sobie u tych starszych dzieci z biegunka z rotawirusem ?? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smeffetka wyglądasz rewelacyjnie,bardzo pasuje Ci ta fryzurka :) a i super łóżeczko,też myślałam nad takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka blonnik dla ciebie znalazlam :) http://mmo.pl/907-blonnik-90-100-g.html?gclid=CJfKgpDwjq8CFcZb3wodLE6U0A ale wiesz co ja całe zycie na blonniku bo mało jadlam pieczywa i miałam problemy z wyproznieniem do tego blonnika jem blonnik z zurawina w granulkach robi go chyba sante, tam tesz kupisz ciasteczka zbozowe z blonnikiem no ale z cukrem niestety:) jagodka - pewnie ma wieksze pptrzeby zywieniowe stad czesciej sie budzi matylda - ja mialam 13.01 cc i do tej pory nie mam okresu mufi - u mnie tez na wszelkie niepokoje mlodej od razu serwuje cyc i jest spokoj, tylko ze ona odrzucila wszelkie co gumowe wiec nawet smokiem jej nie moge zrelaksowac generalnie cyc jest smokiem butla .... i lekiem na cale zlo:) Alka - dzieki ci za dobre slowo a ja myslalam, ze ona jedna z tych najdrobniejszych ,jak tu cytam o waszych pociechach- juz mi lepiej elzunisa - u mni taki pseudo dukan byl po prostu nie jadlam pieczywa i slodkiego no i nic z tluszczem tylko gotowane! youstta - 100 lat dla mlode, co do hustawki to moj starszy syn mial tego typu jumpowal na niej jak glupi, zreszta zostalo mu to do dzis:) http://allegro.pl/skoczek-hustawka-bujajaca-na-drzwi-tygrysek-dzwiek-i2235117266.html smeffetka - wrzucaj fotke nowej fryzurki, ciekawskie baby jestesmy wszelkich zmian czy wasze pociechy tez tak intensywnie" biegaja" w pozycji lezacej moja kopie nogami i rekoma z calej sily, mine ma przy tym niezmiernie skupionej dziewczynki i gada po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o smeffetka juz jest foto fajne wloski, sliczna dziewczynka! ja tez sie pocieniowalam tylko juz odroslam, maluszek swiata poza mama nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do tojah - Orsalit (lub Gastrolit) i Dicoflor 30. Kiedyś podałam malej też ENTEROL 250. No i bez żadnych soków, herbatek owocowych itp. Tylko słaba herbata b. lekko osłodzona albo przegotowana woda mineralna). Ja kupowałam w aptece też HIPP ORS 200. Tylko ja nie wiem skąd ta biegunka była, bo nas 2-3 razy złapała tak po 1 dniu i po krzyku. A nie robiłam badań czy to rota czy nie (ja nie szczepiłam panny). c.d.n. nastapi poźnym wieczorem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej bliźniak bez głowy...straszne. Ale drugiego może dać się uratować. Ja znam przypadek,że jeden bliźniak umarł i był w macicy martwy kilka tyg obok żywego i w końcu matka go poroniła w 20 tyg. Drugi bliźniak urodził się zdrowy o czasie. Youstta na mm wytrzymuje ok 3 godzin. Mufi no wiem, głupio to zabrzmiało z tą pieluchą. A przy okazji ćwiczycie mięśnie kegla?:-P Tak mi przy okazji tej pieluchy skojarzyło...Ja mało ćwiczę bo nie jestem naglona wstydliwym problemem a może trzeba by na starość nie sikać w kościele. Lisa wyprawa koszmar ale chyba dla Czarka lepiej że nie cierpiał. Trzeba wierzyć, że samo ustapi z odrobiną Twojej pomocy. A jeszcze jedno, mówiłaś/pisałaś że Czrek śpi w oddzielnej sypialni. A jak się ksztusi to9 biegniecie? Ja teraz już się tak nie zrywam ale na początku to niemal wisiałam nad łóżeczkiem Syna. Nie wiem biegałaś do niego co chwilę? jagódka zastój? Cama czy zainteresowana? Hmm lubię duże torby tak z ciekawości pytam. no i ładnie zrzuciłaś wagę. Gratki! Fasolka i jak te Twoje piersi? jeszcze leci mleko? Nic nie boli? Alka ja nie wiem ile bo dawno go nie waąyłam. Muszę się wybrać go zważyc. Maminka ja kiedyś na dukanie schudałm 13 kg w dwa miesiące :)Doszłam do BMI 18 :) Wszyscy mówili chuda a ja kochałam te moją wagę. Gapp eee niech spadają na drzewo. Nie widzieli, że w ciazy byłaś? No chamstwo! Elżunia hłe hłe...udawaj, że dobre. I rób dziwną minę jakby się ktos krzywił. Ja jestem taka średnia mam 170cm. I zamierzam wrócić do moich 55 kg. No mogę iśc ze sobą na kompromis i wazyć 57. Teraz mam 63 na początku ciąży miałam 62 więc został 1 kg do wagi sprzed ciąży i 6-8 kg do wymarzonej upragnionej wagi. Tęsknię do moich sukieneczek w rozmiarze 36 fakt, że już noszę 38 nie poprawia mi humoru bo w biuście się nie mieszczę, zawszę miałam małe piersi ale teraz takie duże w nic się nie mieszczą i mnie pogrubiają. Jedyny plus że brzuch mam już całkiem płaski. My znów dziś cały dzień na dworze, szkoda mi Was, że pada śnieg i grad bo u nas dziś 24 stopnie w cieniu siedzę w koszulkę na ramkach i jestem cała mokra, Syn leży w wózku w krótkim rękawku bez żadnego przykrycia. No ale od jutra będę się chyba z Wami solidaryzować bo ćwierkały wróbelki, że idzie ochłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do tojah- w przypadku wymiotów polecam odgazowaną colę.pomaga. często po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 - no tak niestety już może być, że Twoje dziecko będzie sie budziło kilka razy w nocy i nie poradzisz, cyc do buzi na spiocha i tyle, ja tak dłuższy czas robiłam, a i jeszcze ci powiem, że mi połozna poradziła chodzic z młodą na 2 spacery dziennie i przeciągać przerwy między karmieniami - może to by wam pomoglo? zjadałby po takim spacerze więcej Fasolka 99 - moja koleżanka fantastycznie schudła jedząc codziennie bez wyjątku owsiankę na śniadanie, i ja też tak chciałam i przed ciążą zaczęłam i chyba zadziałało, ja jem samą bez mleka i to jest owsianka błyskawiczna - zalewasz wrzątkiem :) tak ci pisze tylko, mnie trzyma długi czas no ale jak pisałam wieczorem jest problem bo zaczynam mysleć o jedzeniu i chyba właśnie zaraz sobie zrobię znowu owsiankę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia myślałam że tylko ja jem taką jałową owsiankę na wodzie :-P Jak przestałam jeść nabiał to zaczęłam taką robić i tak już zostało :-) No i fakt owsianka trzyma i jeszcze jest dobra na kłopoty z trawieniem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Tojah - chyba nie bardzo pomoge, na szczęście moje dziecko było szczepione na rota i tylko raz miało biegunke, raz w życiu wymiotowała,ale dlaczego nie wiadomo. Na pewno dziecko musi dużo pić, nie zmuszać do jedzenia, podać probiotyki - świetny jest enterol http://www.doz.pl/apteka/p9111-Enterol_250_proszek_250_mg_10_saszetek , dać jogurty, smecte, jeśłi biegunki nie ustają i to wszystko. Musi pomóc. Maminka - zapiekanka z kaszy gryczanej( moja ukochana): 2 worki kaszy ugotować, 3 jaja na twardo w kostke, cebulka w kostkę podsmażona, serek grani lub pół kostki twarogu - wszystko wymieszać,sól pieprz ( dużo pieprzu!!!) i już, ew, dodać kilka łyżek gęstej,kwaśnej smietany. Zapieć ok. 30min. ale nie powiem w jakiej temp, bo mój piekarnik nie pokazuje i nie wiem, na oko, aż boki się zrumienia. Betinka - i Ty jak zawsze masz słuszność z tym fitnessem :-) Elzunia, TY już pisałaś jak robisz tę owsianke, napisz jeszcze raz, :-) ja też gotuję, na mleku, kiedyś gotowałam na wodzie,ale jednak wolę z mlekiem. I też znalazłam błonnik w proszku: http://www.doz.pl/apteka/p57614-Blonnik_jablkowy_proszek_100_g http://www.doz.pl/apteka/p52952-Digella_blonnik_proszek_smak_cynamonowy_120_g http://www.doz.pl/apteka/p57613-Blonnik_owsiany_proszek_100_g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion no troche bolało ale mały jadł, odciagnełam teraz jak była pełna i lepiej, wiec nie bedzie jednak źle :) elzunia z spacerami tak racja, jak chodzimy to na dworze pospi i potem wiecej zje, ale teraz nie taka pogoda by chodzic na spacery niestety...... teraz z butelki mu dalam co odciagnelam wczoraj zanim szlam spac (staram sie odciagac wieczorem jesli czuje ze mam wiecej by w nocy mnie nie zalalo i nic sie zlego nie zrobilo) i wypił 110, potem kupka, potem smoczek i spi i wlasnie sie obudzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah dzieki samo zdrowie taka zapiekanka i jaka pyszna (musi być!) dodam jogurt zamiast smietany co by było bardziej light!!!:) kushion - juz sie wyjaśniło to tojah gotowała z gryki, sorki, ja juz stara jestem, wiesz problemy z pamięcią wiotkie miesnie kegla:) elzunia - ta owsianka co rano to samo zdrowie mozesz ja robic z mlekiem 0,5 procent ma najwiecej wapnia ja mieszalam pol na pol z woda wlasnie to mleko!!! ja mam 168 i waze 53 kg obecnie. moja waga przed ciaza to 50 kg dodam, ze aby ja utrzymac cale zycie musze przestrzegac co jem, zwlaszca w tym wieku 39,5:) juz w kwietniu. Moja dotychczasowa dieta karmniac mala to Sniadanie: jablko na goraco zamiast drzemu serek light, obiad kasza ew, ryz kawałak indyka z wody warzywa z wody ew. ryba i kolacja 2 jogurty biale i jablko gotowane +otreby z zurawina . W miedzy czasie podgryzałam suszone owoce. Zywiaz sie jak powyzej powinnas schudnac ja niestety nie schudne bo tak jem od lat:( no od czasu do czasu przemyce cos slodkiego jakis serniczek czy szarlotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta - ależ duże dzieciaczki. Ja nie wiem ile one na roczek bedą miały hihi I moja po mleku wytzymuje 2,5godz, serio. mysle,ze mogła by jesc nieustannie,ale przeciągam do 3 godz. najlepiej jak idziemy na spacer, to wtedy i 5 godz bez jedzenia wytrzyma. i uwaga, jutro idę z córcią ,a może z obiema, jeszcze nie wiem do groty solnej na seans! ha! nie byłam nigdy,choć mam pod nosem. ja zawsze powtarzam,ze życie to mi się zaczeło jak dzieci urodziłam,bo tyle nowości i miejsc odkryłam i zobaczyłam i odwiedziłam hihi Dzieki za info o huśtawkach. sama nie wiem czy ją kupic, czy nie, chyba na uzywaną się skuszę. bo moja przyzwyczajona, do spania na spacerach, w domu nie chce. łózeczko ją gryzie i śpi po 30min max, a bujana w wózku to i 3godz. Matylda, rodzaj porodu nijak się ma do miesiączki, raczej karmienie, choć ja dostałam poprzednio 6 miesięcy po porodzie, w dniu chrztu małej,ale byłam "zachwycona". a córka była karmiona systemem mieszanym od 2 tyg życia. i nawet 3 razy test ciążowy robiłam,bo jako jedyna ze znajomych mam nie dostałam tak długo okresu. Ciekawe co teraz będzie, bo jak wiadomo wszystko inaczej teraz mam. A i Youstta, dobrze pisze - orsalit -też to kupiłam,ale moja nie chciała wypic, za nic, wsypywałam odrobinę do mleka. ale cieżko szło. Maminka - Kindziuk macha i kopie nogami jak jest na lezaczku. dziś jej nie zapiełam,bo na chwilkę połozyłam,odwracam się ,a ona już nogami do ziemi sięga i za chiwlę by się ześlizgneła. Julka, nie pisza nam takich rzeczy o tych blixniakach, błagam. Ja nie moge takich czytać. POza tym mnie się marzą blixniaki i jak zajdę jeszcze raz w trzecią ciążę to może się uda i będzie dwójka - o ludu! to by była patologia! 4 dzieci w dzisiejszych czasach hihi i jakie TY musiałas mieć duże dzinsy,ze tydzien po porodzie już w nie weszłaś hihi, ja do tej pory nie weszłam w swoje ! (zart to jest! ,zeby nie było ) ;-) Youstta, Cama - o kurde! ale jesteście hiper! ja przytyłam ze 20kg i 10 jeszcze mam. to się nazywa beznadzieja. a Wy jak myszki cichutko poszło samo... ale zobaczycie po tym vacum, jak mnie wyssie, bo ja tak to rozumiem. ale ja musze w miesiąc zmaleć ,bom mam ten zjazd mamusiek. Ale Wy oszukujecie z tym wzrostem ojoj! jak robiłam córci, to napisałam prawdę - 80cm! i tak tam ma. ;-) Fasolka, no własnie też miałam Ci pisac,zebyś czopek dała i dziecku ulżyła,ale jakoś przegap[iałam,ze Fifi się męczy. A dajesz mu herbatkę jakąs? albo wodę? Bo moja to ile zrobię tyle wypije. najczęściej 100ml herbatki na to trawienie dam i za 30min wyje ,ze głodna. I nie ma co się bać wiatru, ja musze do złoba codziennie po córe isć i dziś i wczoraj w deszczu wracałysmy,ale fajnie było :-) Hartujemy się! Mufi - oddaj mi troszkę mleka, ale nie za tę cene co ostatnio widziałam.. tylko tak z serca gratis hihi... dobra, konczę! córa z gości wróciła, poszli z mężem do jego kolegi i wróciła w obcych majtkach. zrobiła kupę w swoje i to w gościach hehe to się tam musiało dziać! biedny tatus, walczył z kupa! miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smeffetka wyglądasz lekko i wiosennie , aż mam ochotę odwiedzić fryzjera i też coś zmienić bo wszystkie ciągle biegacie :) maminka39,5 dziękuję ci , no i ta cena przyzwoita a nie to co zobaczyłam dziś w swojej aptece ; mój tez ostry biegacz czasami mi się wydaje że piętami przewijak rozwali :) dostał czopek i coś tam właśnie płodzi , a fu kushion moje cycki wracają do formy czyli do pasa :) jak je pocisnę to coś tam minimalnie kapnie ale tabletki biorę 14 dni czyli do przyszlego tygodnia , jak po tym czasie będzie mleko mam się zgłosić do lekarza, podsumowując temat : dwa pierwsze dni były najgorsze potem luz a teraz to zapomniałam już że ściągała - totalna wolność !!! :) zazdroszczę płaskiego brzucha , ja chyba takiego nigdy nie miałam :( tymi 24 stopniami to mnie dobiłaś - ja do sklepu dzis nie mogłam wyjśc w końcu pojechaliśmy z małym autem , 24 - marzenie elzuniaw a za owsianką błyskawiczna się rozglądnę , to w jakichś dużych opakowaniach jest czy tylko na jedną porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×