Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Livio! Nasza.. inteligentna.. zgniłka nie pojęła akceptacji:):) nn Czy znowu szykujesz gary do zmywania??? ja wieczorem i jutro będę miała sporo. Zmywarka odpocznie i wody zaoszczędzę:) nn Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny4
Liv, ale upiorności sprzedałaś:-) Ja dzieki Tobie odkryłem Antonie... Baciary i inne przyśpiewki weselne:-) Upiorne jodłowanie jest... Więc odpowiadaj mnie Upiornemu, co za tytuł męczysz jako Moll książkowy? Co to za klimat? Więc Jedyna, skoro mają foto przyczepki to nic TOBIE nie grozi! Upiorne to, ale... myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem. Dziś są urodziny mojej C. Jedyneczko na obiad dziś była zapiekanka makaronowa do tego lodowa sałata z pomidorem i ogórkiem! Z tak się najadł, że poprosił o zieloną herbatkę.Zmarzło moje kochanie dzisiaj.Wiatr mrożny. Koleżankę zgniłkę akceptuję. Globusiku odpoczywasz? Zapraszam wszystkich na herbatkę. I żegnam się z wami na dzisiaj,dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Globus ale budziłaś rano :) Aż się zastanawiałam , gdzie to dzwoni. Chyba nie u mnie:D Dopiero się położyłam a tu pora wstać. Po basenie spałam jak zabita. Zakwasów nie było:) Muszę nadrobić czytanie , tyle napisałyście... Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kolacji? zastanawiam sie- będzie u mnie?sama nie wiem. x\ Upiorek Jonatan Carrol - mroczny klimat x jest tfurcaaaą .in. zbioru opowiadań "UPIORNA DŁOŃ":) - nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam komplet :) kawoszy . nn No widzisz Marylko:) jakie mam jeszcze zdrowe struny głosowe:) Fajnie,że dobrze się czujesz po basenie. Taka kąpiel;) to przecież dla dobrego samopoczucia. Lunka! nn Obiad niczego sobie:) Kuchareczka:) też dlatego tak smakował:) Na jutro jestem przygotowana i tak myślę czy będzie smakować gościom??? Teraz zacznę odpoczywać. nn Livio! Zapraszam na kolację:) tradycyjna sałatka jarzynowa gotowa do tego kawał kabaniny i głodne spać nie pójdziemy:) nn Jedyneczko! U Ciebie naleśniki , a u mnie placki z jabłkami co drugi dzień. Czas zmienić na naleśniki. Lubie jedno i drugie. nn Miłego i spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Wszystkiego najlepszego dla C.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam też życzę spokojnego wieczoru. Taka nie gadajna jestem wieczorową porą,bo po wizycie u dentysty:-) W sumie jest ok. A Upiorny,wcale nie upiorne spostrzeżenie,podoba mi się!! Zobaczymy!!Dzięki za info:-) Odwołanie napisane. A Dobranoc koleżanki!! Kolacja wydana,posprzątane,czas na odpoczynek!!! Globusiku,jakbyś mogła tak jutro koguta nastawić na 6,15:-) Dziękuję:-) Jaszcze coś:-) Przed dentystą zaszłam po sąsiedzku do zoologicznego. Pan awanturował się ze sprzedawczynią,że nie sprowadziła dla jego psa pasty do zębów:-( Biedulka tłumaczyła się długo.Mówiła,że pasta "wyszła" zostały jej tylko szczoteczki:-).... Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe 123 - widocznie inne pasty psu nie smakuja:D x trzeba mieć w życiu pecha :( x znajoma osoba,mieszkajaca w pewnym Wielkim Mieście -sprzedała mieszkanie. Zainwestowała w c.i jej rodzinę - wspólnie postawili DOM - CHATA ZA WSIĄ, Jak nazywam. Fajnie i szczęsliwie im było. Tyle,że w koło same pola,jakiś facio zrobił sobie nieopodal chodowlę - podobno baardzo sporą.Takie na czasie. no i teraz z tego świeżego powietrza w koło,zrobił się niemiłosierny smród. Okna boją sie otworzyc. I CO TU TERAZ ZROBIĆ? x poradzicie ?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pomarancza
Mam dla Was propozycje zabawy.Nie bede niczego wklejac bo najprawdopodobniej nie potrafie:( Proponuje wpis w You Tube :Tito"El Bambino" El Amor,to jest tytul piosenki i posluchajcie(Upiorny tez).Pozniej podaw Wam tytul "soft Opera",moze bedzie sie Wam podobala.To nic,ze hiszpanski,moge pomoc.Dobrej nocy,zajrze jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Nie, no muszę się szybko wpisać. Więc, po tej upiornej wklejce;-) Proponuję Tobie, abyś się umyła i nicka zmieniła;-) Upiorny żarcik:-p Więc myk, myk! Yt piszesz i że pablo espaniolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny.
Upiorny teledysk;-) A upiorzysta śpiewa o miłości do upiornej, czy upiorządka jej/ich Miłość to magia, czysta fantazja... Upiorne to więc Dziewczyny;-) nauczą Ciebie jak podkradać linki i następnie je wklejać To niezłe agentki:-) Więc Ja ponownie odkryłem http://www.youtube.com/watch?v=rPb-aeUIydU&feature=youtube_gdata_player I jestem teraz w takim upiornym klimacie Więc Do jutra Myk, myk... Późno już, a upiornie nogi skaczą... Pieśń ta sama, a widok upiorniejszy http://www.youtube.com/watch?v=9jxMHDxFYZE&feature=youtube_gdata_player Już nie upiornizuję was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uff na szczęście zdążyłam. Jedyneczko! WSTAWAĆ CZAS:) po oknem masz grajka ....serenada dla Ciebie:) słyszysz:) nn DZIEŃ DOBRY!!!!! jestem z kawą dla rannych ptaszków i śpiochów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ZGNIŁKA! Przytuliłam i nakarmiłam misia!! on śpiewa ...miłości proszę pokochaj mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOLEJNA POMARAŃCZA...pięknie ..rodzi się życie i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koguty pieją, jakieś tańce w rytmie disco-polo w nocy w Wagonie się działy. Ciekawa jestem tylko kto teraz posprzata:( Upiorny - jeżeli to ty nasz prawdziwy,cuuś guist Ci się zmienił:D Dziewczyny - zaczynamy nowy dzień. Noo,niektóre to juz dawno to zrobiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio:-) Tak,wstałam przy pierwszym budzeniu. Chodziłam do piekarenki,teraz częstuję Was chrupiącymi bułeczkami. Chodzę po wagoniku-słucham muzyki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Wiele przede mną a leń się mnie uczepił. nn Pozdrawiam do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Globusiku dziękuję za życzenia dla C.Latka lecą . Tak muzykalnie u nas. Ja dziś po ciężkiej nocy,muszę odespać! Jedyneczko bułeczki pachną,smaruję masełkiem i dżemem.Pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wypiję kawę z wami teraz, rano wstaje nieprzytomna. Listopad, brak słońca chyba na mnie działa. Fr. drepcze całkiem pewnie, a ja za nim. A jak się chihra... Co od nas chcą te pomarańcze, nudzą się na innych topikach? Dziś kupilam fasolę po bretońsku na obiad. Gotową , ale nie byla dobra.Nie ma to jak domowy obiad. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona brakiem goscinnoś
gościnne to wy nie jesteście jakos szczególnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny5
Są gościnne!:-) Choć to upiorne, ale jednak Podchodzą do odmieńców trochę sceptycznie, albo jak w armii - falowo. Młody/Mowy ma zawsze przeje... Więc Marii, ja nie napiszę dlaczego was meczę swoimi upiornościami Bo to takie upiorne, a szacunek do was... Więc Liv, mój gust to bezgust;-) upiornie totalny od upiornego Lutosławskiego prezes Baciara do Przesłano Ci film wideo z YouTube http://www.youtube.com/watch?v=PhAQ9r4V_hA&sns=miłość;bezpiroćI. To tak delikatnie, aby was nie obrzydzić totalnie do siebie. Słowa pieśni upiornej adekwatne to sytuacji w obronie odmieńców innych maści;-) To jedna z moich upiorności, Liv. Więc Co z tym espaniolo? Drugiego tytułu nie wyrwałem z yt. Więc Pozdrawiam was moje Upiorzyce Najupiorniej jak tylko potrafię. Więc Te! Nowa orange, ja swoje odczekałem i Ty jak prawdziwa dama bądź cierpliwa A może myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu chłopie
ogarnij się bo pierdolisz jak potłuczony, czy nie potrafisz napisac jednego normalnego zdania.Czym ty w ogóle się człowieku popisujesz?Głupotą?To może byc zabawne, ale na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny, więc
...a jeżeli to nie chłop? To popierdolo...a jest? Więc myk, myk... Pomęczymy się razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny to ja
Więc Dlaczego czepiasz się Chłopa, Naszego zbawiciela. Wolę pisać jak... Upiorny Niż mieć urojenia. Upiorne to, ale na wszelki wypadek Kocham cię...👄 Więc myk, myk... I nie denerwuj DOJRZAŁYCH;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×