Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Lunka moi znajomi pojechali do wnusi bo również ma ostre zapalenie oskrzeli.Synowa po urlopie wróciła do pracy.Dziewczyna załamana. Mała być może nie będzie mogła przebywać w żłobku a praca jest konieczna.Wiadomo ludzie młodzi mają potrzeby. Gratuluję narodzin !!!!! x Ime kurcze no masz rację jak to było z tym wielbłądem????:D Ty pokumałaś ,a ja wiadomo długoletnia blondynka nie zajarzyłam:) musimy poprosić Jedyneczkę żeby nam wyjaśniła:) Ime często zadaję sobie pytanie ile można ryzykować dla spełnienia marzeń.Dla jednych marzeniem jest być zdrowym. Inni żyją z głową w chmurach , gdzieś ich niesie, marzą o rzeczach wydawałoby się nie do zrealizowania. Dla mnie są egoistami. Nie biorą pod uwagę ludzi im najbliższych co im fundują.Oczywiście jest to tylko moja ocena.Inni mogą mieć zupełnie inną. Na koniec życzę wszystkim marzycielom powodzenia. x Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka delektuję się kawą, smakuj***ardzo.Powodzenia w pracy. x Dziewczyny wstawać czas.Bierzmy przykład z Lunki. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami w mroźny poranek. Tak,tak,mroźny. -1*C rano było. Luna dzięki za kawkę;-) Powiadasz,że wnusio przychorował:-( Dobrze,że jest pod opieką lekarzy,zawsze to bezpieczniej,aniżeli leczenie w domu... X Hejka Ime ,Globusiku proszę nie analizować i nie czepiać się kawału :-D Kawał to kawał,przeważnie nic mądrego;-) Mnie rozśmieszył i to bardzo... X Dzisiaj planuję uprzątnąć tarasik. Dobrego i spokojnego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
dziewczynki ;) Jedyneczko To może żeby Cię obłaskawić...:D Pobożny muzułmanin wsiadł do taksówki w Londynie i słysząc muzykę szorstko rzekł do taksówkarza: -Wyłącz radio,nie mogę słuchać muzyki,bo w czasach proroka jej nie było,a szczególnie zachodniej muzyki,która jest muzyką niewiernych. Taksówkarz grzecznie wyłączył radio,po czym zatrzymał auto i otworzył drzwi. Co robisz? - zapytał muzułmanin. -W czasach proroka nie było taksówek,więc w*********j i poczekaj sobie na wielbłąda! ;) Wizyta u dochtora mnie czeka i wszystkim chorym,jak również tym zdrowym,życzę zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO Matko! ale fajne kawały:D:D jakby nie było pośmiać się można:) x Ime przed wizytą pojedz placków ziemniaczanych. Stawiam na stół i życzę smacznego. x Jedyneczko,Lunka ,Marylko dla Was też wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko nie uciekaj pogadamy:D tak się złożyło,ze zderzyłyśmy się w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Nie chcę,ale muszę;-) Ludzie sprzęty zdają... Jest strasznie zimno brrr... Na placki załapałam się:-) Chwytam jednego i pędzę, u mnie też obiad. Pa. Do jutra na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że udało mi się Ciebie obłaskawić Jedyneczko ❤️ Wiesz co? Napiszę tak... Paluszek i główka,żony wymówka :D Palec wskazujący mi spuchł przy prawej dłoni.Fajnie trzaska przy zginaniu ;) Dostałam skierowanie do ortopedy na...18 XI :O Maść do smarowania Globusiku Dziękuję za placki 👄 Są pycha :D Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Spalam jak zabita. Polozylam sie o 19tej zeby obejrzec wiadomosci, zasnelam. Obudzil mnie tel o 20tej. Klientka, czy moge jutro umyc okna? To juz trzecia w tym tyg. Stawiam kawe na rozbudzenie! Milego dnia dziewczyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Luneczka. Dziękuję za kawę. Ja również jestem wyspana i od 6tej na nogach. Wczoraj zrobiłam sobie sjestę poobiednią , widocznie odpoczęłam i rano wstałam bez oporów. Na mnie czekają trzy okna.Wyczyszczę je jeśli nabiorę ochoty:). Dobrego dnia. x Jedyneczko U mnie było 7 st, jednak straszą mrozem. Czas wyjąć ciepłe buty. Jak u Ciebie ,czy zdążyłaś przygotować na zimę Rodos I tarasik?:) x Ime biedny bolący paluszek:( on czeka abyś się nim zajęła:) maść powinna pomóc. x Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko czekam na rogale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko czekam na rogale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Luneczka dzięki za kawkę,mam dla ciebie spakowane do pracy chrupiące rogaliki. Proszę Globusiku. Rogale z konfiturą malinową;-) Jestem wybita zupełnie z rytmu dnia przez tego mojego studencika....Ciągle pytam-o której jedziesz?,o której wracasz? I wiecie co? zmiany następują nawet w nocy:-D Dzisiaj po zajęciach jedzie oglądać kolejną stancję. Jakież on ma wymagania... Jedno z najważniejszych to : okno z widokiem na Politechnikę. Globusiku ,a Twój wnuk rozpoczął studia?jak mu tam?? Piszesz o chłodzie.U mnie w tej chwili -2*C ogarnęłam troszkę tarasik,ale jeszcze nie do końca. X Ime komuś za długo groziłaś tym palcem;-) Kuruj go,bardzo ważny paluszek;-) A może już lepiej po smarowaniu?? Dobrego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jak zwykle ostatnia ;) Zostało coś dla mnie? Kawa,rogalik? ;) Jedyneczko Ty pomożesz mi,ja Tobie...w ogarnianiu tarasu Też się dzisiaj za to muszę wziąć Co do studencików/moja córka mieszka w hostelu.Dojeżdża tramwajem na uczelnię.W akademiku nie było już miejsc,więc wzięła to,co najtaniej wychodzi ;) Palcem nie groziłam,pokazywałam :) Obawiam się,że maść niestety nie pomoże :( Mając 19 lat,miałam operacyjnie usuwany węźlak w nadgarstku Dzieje się tak wtedy,gdy maź stawowa wylewa się z torebki stawowej Widocznie historia zatacza koło ;) Pozdrawiam Was i miłego dnia serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Ime moja prawa dłoń często mi drętwieje. Prawdopodobnie mam to o czym piszesz. Powinnam iść na operację:( na razie tak zwlekam. x Jedyneczko. Tak wnuk również zaczął studnia. Problem z mieszkaniem istnieje. O Akademiku nie ma co marzyć. Na dojazdy za daleko. Czasowo zatrzymał się u znajomych moich dzieci. Chciałby zamieszkać z kimś o podobnym charakterze. Jak będzie zobaczymy. x Kurcze od 6tej rano przepędzam kolegę.Uparty jak diabli. Siedzi za plecami i drwi ze mnie.Jestem zła:) x Pozdrawiam ja i kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wietrzę , sprzątam i gotuję wodę na twardo. Za chwilę będzie kawa. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam?? Kawka na Was czeka. Luna zdążysz?? Dziewczyny -6*C u mnie . Kurtka zimowa,buty przygotowane;-) Studencik kicha,prycha:-( pojechał moim autem. Imuś lecę po rogale i dzisiaj odłożę dla Ciebie;-) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jdyneczko leć ,leć po rogaliki, ja lecę po masło:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogale z masłem podane;-) Zmarzłam.Mróz i wiatr... Imuś chciałam zostawić najładniejsze okazy roślinek jeszcze na parę dni,były takie piękne. Mróz zrobił swoje,dzisiaj wszystko do ścięcia i do kosza. Piszesz o hoteliku ,w którym pomieszkuje Twoja C. U nas nie ma takich,a akademik nie wchodzi pod rozważania. Nie bo nie. Globusiku,to samo u Twojego wnuka... Bardzo trudno jest też "dobrać" sobie współlokatora...przerabialiśmy to... Ja myślę,że jeszcze miesiąc,niech większość się polokuje i coś się znajdzie. To na razie tyle. Globusiku jak się ma Twój kumpel;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jedyneczko Dziękuję za rogala 👄 Aż mam wyrzuty sumienia,że przeze mnie zmarzłaś ;) W zeszłym roku córka mieszkała na prywatnej stancji Pokoik malutki i strasznie zakurzony był Ciężko było jej oddychać/ma uczulenie na kurz/ale dała sobie radę Brała większe dawki leków wziewnych ;) Ja wczoraj też powciągałam niektóre kwiaty do domu i nie wiem czy przetrzymają te cieplarniane warunki ;) Globusiku Dzięks za wodę na twardo i masło ❤️ Ty myślisz,że w naszym domu nie oglądałoby się meczu? ;) 2:2...a huk telewizora taki,że chyba umarlaki się obudziły :D No i jeszcze wczoraj mój najlepszy zięć obchodził urodziny ;) :D Lunka i Marysia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś cześć:-) U mnie też wrzało,ale tylko w jednym pokoju;-) Dziesięć minut przed transmisją zepsuł się telewizor u studencika:-( Całe szczęście,że starszy S nie zabrał swojego. Szybki demontaż uszkodzonego i zainstalowanie pożyczonego:-D Zdążył... A tak w ogóle to dziwi mnie to zepsucie. Telewizor ma trzy lata. Myślicie,że to już nadszedł na niego kres... Gwarancja na pięć:-D Nic to,szukam gwarancji,na pewno leży na miejscu;-) Ime mój studencik od urodzenia boryka się z alergią,znam temat. Tylko,że on reaguje katarem siennym... X Twój jedyny,ulubiony zięć:-D Jak im się żyje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Mi się wydaje,że telewizor powinien być reklamowany przez Ciebie Swój mamy już 14 lat i nie chce się zepsuć dziad jeden ;) Chciałabym już mieć taki z płaskim ekranem :D Czas się wybrać do fryzjera Wczoraj juniora wywlokłam(dosłownie) Kudły chyba na zimę zapuszczał ;) U mnie farbowanie odrostów :D Zupę brukwiową na kaczce Wam zostawiam i zbieram się powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Zupa brukwiowa??? Nie jadłam nigdy. Z przyjemnością skosztuję. Ale na kaczce to jakaś tłusta musi być.Zobaczymy;-) U mnie zupa grzybowa i miruna;-) Surówka z kiszonej kapusty. Fryzjer zaliczony? Globusiku wpadaj na obiad. Luna.Marysiu Was też miło będzie gościć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki zaczęłam latać :) rano tak zakończyłam wieczorem:D ale się nalatałam.Zasiadam do stołu i jem wszystko co postawiłyście. x Imuś w ubiegłą niedzielę w restauracji pierwszy raz jadłam zupę dyniową ,Bardzo mi smakowała. Myślę ,że w domu jest jeszcze smaczniejsza. Na jutro zapraszam Was na mielońce.Surówka z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem.Do tego odrobina oliwy i pieprz. x Jedyneczko Oczywiście ,że oglądałam mecz, była nerwówka , a u Ciebie jeszcze większa z powodu telewizora:) Wyobraź sobie,że dzisiaj kupiłam zioła ....guz brzozy.Wyczytałam,że zbierane były w Twoich bardzo ekologicznych rejonach. Podobnież uodparniają organizm:) Ponieważ kupiłam będę pić ale więcej nie kupię.Smakują ...... łokropnie.Czego to ludzie nie wymyślą. Jedyneczko tak właśnie jest ze stancjami. Rzeczywiście są zamiany , przemieszczenia ludków:) troszkę trzeba poczekać i jakoś się w końcu ułoży. x Lunka jak się czuje wnusio??? x Marylko. x Do jutra Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×