Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość 3nadzieja3
dydydy pamietaj ze te kreseczki muszą byc takiego samego koloru lub ta testowa mocniejsza od controlnej :) jesli przytulaliscie sie 12 dnia cyklu i test był pozytywny to istnieje mozliwośc ze sie udało ;) bądz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko dziekuje już jest dobrze.teraz leze i tak pewnie jeszcze przez miesiąc conajmniej.wizyta 29.09.to już kruszynka powinna być spora,w czwartek mój mały człowieczek mierzył 0,5 cm :D dziś wdług @ to koniec 7 tyg. pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka! Dziś termin spodziewanej @ - i ani jej, anie drugiej kreseczki;) Zapewne za dużo stresów w tym miesiącu i @ przyjdzie później. Nie czuję się z tym źle... Na każdą przyjdzie pora - zobaczycie Kobietki! Na mnie też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
dzis moje urodziny i kazdy mi zyczył abym doczekala sie malenstwa a mi az serce sciskało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej rzecziwsice starasz s
ie dlugo nie ma co:O:O:O;O;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolciu wszystkiego najlepszego i ode mnie.wierze w to ze szczęscie sie do Ciebie usmiechnie!!!! nie smutaj w swoje urodziny!tuli tuli 🌻 Ola a moze akurat sie udało??? ja tez byłam pewna ze w tym miesiacu nie wyjdzie :P a tu miłe zaskoczenie :)pisz koniecznie co i jak :) ewwwa cieszę sie ze wszystko jest w porzadku, czyli jutro zaczynacie 8 tydzien!my zaczynamy 7 tydzien w srodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Mój to już biega i "szaleje"! Wierzy,że się udało;) Dziś robiliśmy drugi test i znów nic... Nawet @... Hmmmm.... Co się dziwić jak testy mamy z Rossmanna... Kupione kiedyś, a teraz jak się okazuje wycofane ze sprzedaży!!!.... Brzusio pobolewa jak na ciotencję. Zobaczymy, może tak jak u 3nadzieja3.... Przerażona, ale GOTOWA! ;) Z pracą pomału się normuje, ale podejrzewam,że @ się spóźnia przez ten stres cholerny.... ...piękną datę przybycia by miał Maluś... 2 dni po urodzinach Tatusia;) A gdyby się pospieszył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
3nadzieja3 - przeanalizowałam Twoją sytuację i rzeczywiście mamy podobną... 0 objawów, testy na początku cyklu negatywne... Dopiero 6-tego dnia słaba kreseczka... Zobaczymy! Trzymaj kciuki! Mam nadzieję,że dobrze znosicie ciążę! Dbajcie o siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola andrzej kup sobie na allegro yest acon bardzo czuły mi pokazał w dniu @ wyraźną druga kreske,a dzień po @ zwykły test ledwo co zabłysnoł 2 kreską a ten pięknie pokazuje .ja juz nigdy nie kupie testu tego czułego na 25 bo sa słabe najlepsze te z czułością na 10 a na necie kupisz taniej niż w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Masz rację ewwwa - trzeba kupić jakiś czulszy. Mój kazał mi się wstrzymać z wydawaniem na nie kasy.... (By robić codziennie)... ...no ale ja mam inne plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
3nadzieja3 dziekuje ci za takie ładne słowa...od razu mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolciu nie masz za co dziękowac, cała przyjemnosc po mojej stronie :) Przypominasz mi po nicku moja kolezankę, co tez starają sie z męzem o dziecko ponad 5 lat, leczy sie cały czas i ma nadzieje ze jeszcze sie kiedys uda.Na jej przykładzie wiem ze nigdy nie mozna tracic nadziei bo wiara moze czynic cuda. Jak tam dziewczyny leci??? Ola dostałas @ ? Daria? Ewwwa? Koko ?? pozdrowionka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Witam panie i jak tam samopoczucie???U mnie jakoś powoli czas mija, ospała jestem i jakoś pracować się nie chce.:-( A tak poza tym mam pytanie...podzielcie się proszę swoim zdaniem na temat kremów przeciw rozstępom...mam do nich dużą skłonność od kiedy pamiętam no i ledwie dowiedziałąm się o ciąży a już na moich piersich pojawiły się nowe.:-( doradźcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka! Ja wciąż czekam na @, albo na jakiś znak,że to Maluś;) Cały czas czuję się jak na okres... Cyce jak donice;), ale nie mam żadnych widocznych żył czy ciemniejszych sutków... Jem jak szalona - ale u mnie to norma! W zasadzie to wczoraj odmówiłam kolacji, bo mi się nie chciało jeść - A TO ZNOWU NOWOŚĆ :) Andrzej baaardzo zadziwiony, że jego Kubieta nie chce jeść o 23.00... Zobaczymy, ale coś czuję, że to już.... Na kremach na rozstępy nie znam się! Wiem tylko,że bardzo szybko będę musiała się z nimi zaprzyjaźnić, bo ja podobnie jak Gossia -jestem bardzo podatna na te paskudztwa. Słyszałam tylko opinie, że jak mają być to żadne kremy nie pomogą. A inni mówią,że jak zacznie się od razu smarować to będzie OK... Ale jaka jest prawda pewnie zobaczymy na własnych skórach! E tam, byle zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja mam schizę na maksa, coprawda to prawie jak co miesiąc ale jednk inaczej, od 1,5 roku leczę niedoczynność tarczycy i wysoką prolaktynę, po przyjmowaniu tabsów cykle uregulowane na 33,34 dni jednak w tym miesiącu jest inaczej brak okresu, bolesność piersi i bóle miesiączkowe nasilające się po południu, dzisiaj 37 dc. rano robię test pewna na 80% bo cykle jak w zegarku od 1,5 roku a tu ........... JEDNAAAAAA KRECHA......... to już nie n moje nerwy. CO SIĘ DZIEJE ? POMOCY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam kobietki:) 3nadzieja3 jak samopoczucie? u mnie juz coraz lepiej, wraca normalny apetyt i mam mnóstwo energii. OlaiAndrzej mam nadzieje że się udało:) jak sie czujesz? co do testów to ja robiłam bobo-test płytkowy ale nic nie wykrył(może dlatego że robiony wieczore) a na drugi dzień wynik z krwi że jednak jest:):)🌻 ewwwa a jak u ciebie - wszystko ok? to juz chyba 8 tydzien u ciebie sie zaczyna:) Dziewczyny mam pytanie czy któras już mamusia tak miała. ja mam grupe krwi Arh- a tatuś Brh+ lekarz mówił żeby tym sie nie przejmowac bo teraz to nie problem ale panikuje że możemy mieć konflikt serologiczny:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sie troche martwie bo mnie jakieś przeziębienie bierze,syrop z cebuli zrobiłam i będe pic bo gardło drapie,ale goraczki nie ma więc oki. koko tak 8 tydzień a co do grupy krwi to jeśli masz minusową a masz z tego co piszesz to podaje sie w trakcie ciąży 3 razy zastrzyk z immunoglobuliną (chyb a) ja dostałam taki zastrzyk po poronieniu żeby organizm nie zdązył wytworzyć przeciwciał i nie odrzucał kolejnych ciąż. teraz wiem że dostane 3 zastrzyki w ciagu ciąży mam krew 0Rh- a mój mąż taką samą.teraz konflikt serologiczny to nie problem kochana,ja jestem spokojna. jakie badania masz zlecone zeby zrobić oprócz morfologi moczu i glukozy? ja tokzoplazme i kilka innych wiesz zrób sobie na cytomegalie dobrze by było jakbyś ją juz kiedyś przechodziła,, 3nadzieja3 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ewwwa miałam wszystkie podstawowe badania krwi a także badanie na odczyn WR i na toksoplazme i jest ok. nie mam styczności z kotem a poniewaz mam małego pieska w domu to jestem bezpieczna:) Za dwa tygodnie ide do lekarza na kontrole i wtedy powiedziała że zrobimy badanie krwi czy nie wytwarzają się przeciwciała. brrrrrr.... az sie boje wyniku. A na cytomegalie badania nie miałam, musze lekarza zapytac a co to za badanie i co wykrywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
heja! Testu jeszcze nie zrobiłam. Byłam w aptece i na 5 okienek, musiał mnie obsługiwać facet (Wiem, co sobie myślicie - mi też było wtedy to obojętne ale UWAGA, czytajcie dalej;) )! ...Jak usłyszał, że chcę test elektroniczny to zgłupiał! Nie słyszał o czymś takim. jak pytałam go o czułość testu. który mają - on na to "99,9%"... Kupię jutro;) Zrobię pojutrze. Kurcze, nie wiem, ale mój jakoś w aptece nie naciskał na test. Nie wiem czy to jego skąpstwo czy niewiara/wiara?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Ania2010 - leć zrób Betę HCG w laboratorium! W Twoim wypadku to może rozwiązać wątpliwość... Życzę, aby to już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata, skonczone mgr i stala prace. jestesmy rok po slubie. staralismy sie juz kiedys 3 miesiace ale musielismy przestac. teraz wracamy do staran. mam mnostwo obaw ale bardzo oboje pragniemy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Witaj Swiergotek! Życzę Ci aby jak najszybciej spełniło się marzenie! Ja dziś coś-tam plamię więc jutro z rana @@@@@@@@@@@.... Next time! ... A jak u Was?:) Jakieś zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
ewwwa kurcze kuruj sie jak mozesz :-o ja mam podobną sytuację, całe zycie nie chorowałam w ogole...a teraz codziennie gardło mnie boli i tez czuje ze cos chyba z tego bedzie... koko niestety nie pomogę Ci bo nie wiem nic na ten temat :-o Witaj swiergotek :) Ola daj znac czy dostałaś @, trzymam kciuki oby sie nie pojawiła :) Gosia - z tymi kremami na rozstępy to sama nie wiem ja to jest.W pierwszej ciazy smarowałam odkąd dowiedziałam sie o ciązy - 2 razy dziennie, rano i wieczorem a rozstępy mam wszedzie, choc na pewno teraz są troszkę mniej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć wszystkim jak samopoczucie, u mnie coraz lepiej normalnie nie posiadam się ze szczęścia koko ja ostatnio dość sporo śledzę tematy ciąży wiesz chcę wiedzieć jak najwięcej i trafiłam na artykuł o tym konflikcie serologicznym (dobrze przeliterowałam??? ) :-) poczytaj sobie tu masz link i pozdrawiam wszystkich serdecznie http://ciaza-objawy.pl/ciaza-i-porod/konflikt-serologiczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
wiecie co chciałam was jeszcze o coś spytać ... nie byłam jeszcze potwierdzić ciąży u gin narazie tylko testy i beta wyszły pozytywnie, no i objawy mam i nie wiem czy już powinnam iść.cykle miałam 30 dniowe jak w zegarku,ostatni okres 15 sierpnia owulacja 31 i w tedy doszło do zapłodnienia (jestem pewna).no i jak myślicie mogę już iść do lekarza będzie coś widać???.pytam bo niektóre z was są bardziej doświadczone w tym temacie:-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×