Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Katia :D :D :D wielkie GRATULACJE :D :D :D niech teraz Maleńka zdrowo rośnie i nie męczy za bardzo rodziców :) buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - Gratulacje !!!!! Zorka - moim zdaniem raczej kolki niż kupka .... Herbatka Hippa - np uspokajająca - koniecznie podajesz ciepłą. ja dawałam Herbatkę z kopru włoskiego ale nie wszystkim służy. Zorka jak chcesz to wyślij mi na pocztę swój adres - sprezentuję Tobie Sab Simplex - zostały mi dwie butelki. Sam też pierwszą dostałam i potem za to Bogu dziękowałam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden sobie zostawie SS w razie nawrotu przy rozszerzaniu diety :) Wanda - szukałam kaszki mannej dla dzieci bezmlecznej ale nie znalazłam. CZy Ty podajesz taką zwyczajną - tę gotowałabym na wodzie ... Napisz od ilu zaczynałaś łyżeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, jeszcze do mojej kolejki troszkę czasu zostało :) aż szukałam tabelki, żeby sprawdzić czy aby na pewno ;) u mnie samopoczucie dobre :) w najbliższy weekend czeka nas przeprowadzka do innego miasta, więc jest trochę zachodu z szykowaniem mieszkanka, no i w międzyczasie piszę pracę mgr, bo mam zamiar pod koniec czerwca się bronić, żeby mieć już z głowy :) i liczę oczywiście na lżejsze potraktowanie mnie przez komisję egzaminacyjną ;) hehe :P teraz jestem na etapie prania wszystkich rzeczy dla Zosieńki, a w następnym tygodniu mam zamiar to wszystko poprasować i poukładać w szafkach :) no i oczywiście nie mogę się już doczekać kiedy przygotuje kącik dla Niuni :) wtedy wszystko będzie już takie bardziej realne i namacalne :) już się nie mogę doczekać kiedy Zosia będzie z nami po tej stronie brzuszka :) ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... ....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012........Bartuś wklejam od razu tabelkę, jak ją znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - przypomniało mi się jak pisałaś o grudkach białych w kupie Małego i my też to mieliśmy a to znaczy że w danej porcji mleka było za dużo witamin i zostały w tej formie wydalone. Nie ma się czym martwić. Tak mi to tłumaczyła położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieka - super, że piszesz bo nadal są te grudki oprócz marchewki. Dzisiaj dwie kupki konsystencji plasteliny - więc marchewka trochę nas zapycha - może któraś ma na to sposób - w sumie to może tak zostać ale jak jutro dojdzie nam manna może być nieciekawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... ........Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012......Anna ufff w koncu dostalam sie do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIAAAA Gratulacje :) Jak będziesz mogła to napisz jak się czujesz. Jak maleństwo. Szczupłą i długa ta Twoja Ania :) KArolina23 gdzie jesteś? Jak dajecie sobie z MArysią radę? Love, ja na początk dawałam 1-1 1/2 łyżki stołowe kleiku na ok. 150 ml mleka (mojego, bo przy modyfikowanym trochę mniej). Myślę, że dwie-trzym miarki (od mleka?) na 100 ml będzie OK. Zobaczysz sama jaka konsystencja będzie pasowała małemu. Pamiętaj, ze na Twoim mleku będzie się robić coraz rzadsze przez enzymy trawiące zawarte w mleku mamy. Love, dawałm kleik ryżowy (chyba Nestle). Potem przeszłam na kaszki ryżowe smakowe :) zora, kupy - sprawa indywidualna. U nas na początku jak mały byl tylko na moim mleku robił rzadkie(często wylewające się poza pampers ;) kupy, potem w ramach wprowadzania nowych produktów były coraz bardziej zwarte. Tzn. na początku pojawiły się zaparcia, kupa uformowana plastelina - mały nie chciał za bardzo pić soczkó/herbatek, więc to moze dlatego. Potem jego jelita się przyzwyczaiły i jest OK. Ale u nas kupy z reguły były codziennie (kilka razy dziennie). Teraz też mały robi 2 razy dziennie kupę. Ale pediatra mówi, że do tygodnia nie ma się co martwić. Wanda, są kaszki z glutenem bezmleczne :) Ja do tej pory małemu daję na śniadanie mleko z kaszką butlą. I z reguły takie z glutenem daję, bo my już od jakiegoś czasu gluten jemy bez ograniczeń :) Wanda, niania OK. Ma swoje pomysły itp., ale jakoś się dogadujemy ;) Najważniejsze, że Bartuś jąlubi :) I się dobrze z nią bawi :) Zabiera go na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz opisze w skrocie jak to sie zaczelo... Pamietam ze w sr wieczorem pisalam tutaj na brzuszku, potem z mezem zrobilismy kolacje i obejrzelismy film, potem przytulanko i jakies 40min od przytulanek jak juz sie mialam isc spac poczulam jak cos we mnie peka jakos ok 23 i zaczelo sie cos saczyc ze mnie, poszlam do wc i patrze a tam taki wodnisty sluz jakby czop z wodami. Po 23 zaczelam miec skurcze i to dosc mocne i regularne tak gdzies co 15 min potem sie skracalo o 1 w nocy bylismy juz w szpitalu bo az cala sie trzeslam z bolu, zawiezli mnie na porodowke skurcze gdzies co 3min ale rozwarcie bylo tylko na 3,5cm dostalam dolargan i nagle rozwarcie na 7cm ja mam bole parte juz wiec polozna zrobila mi masaz szyjki i rozwarcie stanelo na 9cm. Powiem wam nie umialam zatrzymac parcia probowalam oddychac ale nie dawalam rady powstrzymac parcia wiec zdecydowali ze bedzie cc gdy nagle zrobilo sie pelne rozwarcie i jak mialam przec to ja nie moglam zestresowali mnie i porod sie zatrzymal bo przec nie umialam z tego wszystkiego. BYlo mi nie wygodnie bo kazali mi przyjac pozycje siedzaca a mnie ona nie odpowiadala i zaczelam im nagle odplywac i slabnac wiec od razu na stol mnie wzieli dostalam znieczulenie ogolne i pamietam ze obudzilam sie na sali pooperacyjnej i ciagle pytalam sie gdzie jest moja Ania i ze jej nie widze(a byla obok w lozeczku i Sebastian byl z nami). Potem juz zaczelam jakos dochodzic do siebie. Mala ciagle mialam przy sobie. Troche moze zamotalam w tej opowiesci porodu ale za duzo to z niego nie pamietam. Ogolnie caly porod trwal 6 godz. Moja mala na razie jest grzecznym dzieckiem prawie nie placze ale potrafi krzyczec przy kapieli ze hej... :P Dzis wrocilysmy do domu. Co do mnie to mialam krwiaka pooperacyjnego i 3 razy rane mialam udrazniana bo krew sie pod skora gromadzila :/ teraz mam pod pepkiem w dol jeden wielki sino fioletowy siniak, ktory boli bo sa tam jeszcze jakies skrzepy krwi ktore maja sie wchlonac same. Ale daje rade. Mala je , spi i je :) oto moja gwiazda http://imageshack.us/photo/my-images/35/ss853669u.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Wanda, Devikap 1 kropla dziennie. Teraz pediatra zapisała 5kropli/tyg, bo mała ma opaloną gębulę i żeby w słoneczne dzi nie podawać. Ja i tak rzadko daję. Jakoś nie jestem przekonana by latem aż tak było to potrzebne. Moja odpukać od 3 dni, jak zaczęły się marchewki, budzi się mniej (ok 1:00 i 4-5:00) Dziś robiłam sama zupkę (ugotowałam siemniaka, natkę, koperek i szpinak i zmixowałam i dodałam do marchewki, Do tego kaszka manna nawodzie) Dużo nie pojadła tej maminej potrawy, ale wszystko OK. Zora, współczuję akcji po szczepionce. My braliśmy 6w1 i płaczu było z 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Katiaa85, śmieszne bobo, super fryzura jak od stylisty. Qurdę, z tym glutenem to jakieś cuda wianki. Matki co znam to załadowały jednego dnia mannę na mleku krowim na spróbowanie, jak nic nie było, to potem butla cała. Niby mam super mleko krowie, ale takiej paniki nasiali w necie, że człowiek głupieje. A nie chciałabym podawać słodkich kaszek, tym bardziej butelką z powodu próchnicy, bo sama mam cmentarz w gębie :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
co do przytkania po marchewce, to ja daję starte jabłko, surowe i pomaga. Kupa gęsta, ale wyłazi. U nas 1-2xdziennie. Jest też słoiczek jabłko suszona śliwka, podobno super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, monia_aa - piękne dzieciaczki :))). Jak miło popatrzeć :)) Ja już sama nie wiem co mam zrobić z tym glutenem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa123 adi jest bledziutki że az mi zwracają uwagę. a to dziwne bo ja mam zdecydowanie ciemna karnację, no ale mały wygląda jak miniatura mojego M Moja teściowa mów że M też urodził się ciemny tylko po transfuzji zbladł, normalnie takie głupty mi wciska Jeju jak ja tej kobiety nie cierpie widocznie młynarz dorzucił swoje 5gr do Adiego(powiem jej to) Katiaaaa boska fryzurka, słodka lalunia Wielkie gratulacje Monia_a jak stary siedzi w tym fotelu:) Czy tyko moje dziecko jest łyse? jak mu wyszły trzy kłaczki na krzyż to się cieszyłam Love zaczełam od łyżeczki rozgotowanej we wodzie Jak dodałam swojego mleka to może były w sumie trzy i zjadł No wiec codziennie troche wiecej i doszliśmy już do 4, że po ugotowaniu wychodzi z pół mseczki i młody spokojnie to wciąga doprawiając na koniec cycem:) musze chyba uważać że by go nie rozepchać Ale to ulga ogromna, bo u nas karmienie czy dzien czy noc co1-2 godz jak się nieraz zdałyły 3 to w nocy Widocznie mały wcześniej potrzebuje rozszerzania diety, bo jak pisze moniaaa zamiast byc coraz lepiej to jadł coraz częsciej A wczoraj była pierwsza marchew Wrąbał pól słoiczka bez krzywienia miny i zjadłby jeszcze ale po malutku bo wyjdzie na to że w 6 miesiącu bede mu musiała przyrządzać glonke z grochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://obiektywrynku.pl/nowosci/1239/nowe-kaszki-bobovita/ Love też nie wiedziłam dlatego się męcze z gotowaniem zwykłej, bo kupiłam mleczną-nie doczytałam zanim się człowiek połapie o co w tych kaszkach chodzi... Ale tu mnie Asia z Vilią uświadomiły ze jest Niestety wieloowocowa(pewnie tych owocy to bedzie 1%) M robi rudnę po sklepach i szuka Humana chyba produkuje bezmleczną neutralną, ale to chyba cud gdzieś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po wizycie. Maleństwo z pęcherzykiem ma 16 mm. Pęcherzyk pięknie było widać na USG. Tylko maluch w środku nie bardzo chciał się ujawnić. Lekarka jedna stwierdziła, że jest na 100'% i wypatrzyłam echo serduszka. Czy z maluchem wszystko ok. Mąż nie może się już doczekać kiedy obejrzy fotkę Okruszka, bo jest jeszcze w pracy. Dostałam jeszcze 30 dni zwolnienia i ma się oszczędzać. Duphaston mam brać od jutra tylko 2 razy dziennie. Zresztą myślałam że padnę w aptece przy jego wykupywaniu, 45 złotych jedno opakowanie, a jeszcze niedawno płaciłam po 30kilka złotych. Lekarka założyła mi kartę ciążową i dostałam cały plik skierowań na badania. Wizytę kontrolną mam za miesiąc. Termin mam na 11.02.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............24.0 6 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 Riolek...................25.......pomorskie............20 ............08.03 Rucia83................29.......pomorskie.............4.. ............29.04 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Araguaia............33......dolnośląskie............... .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... 27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)....... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .......21.07.2012 Rysiada..............37.......mazowieckie.......CH...... ... .31.07.2012 Nika0503.............22......małopolskie.........CH .........05.09.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ .....10.09.2012 Anirak................33.........pomorskie.........CH. .......02.10.2012 netta2...............28.........mazowieckie...................11.02.2013 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...........3.12.2011.... ........Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ..........Milena KALA85............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom........07.04.2012..... ......Jaś zora85............26.........kuj-pom.........20.04.2012.. .....Alan Beti2905............31......mazowieckie.....28.04.2012... .....Bartuś katiaa85............26..........WLKP...........07.06.2012 ......Anna Przepisuj się w tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta super :) oszczędzaj się i może uda Ci się urodzić na Walentynki :) Śliczne te wasze dzieciaczki aż miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, kochana buziaki, usciski i gratulacje. Love, już wysyłam adres w mailu. Herbatke narazie podaje ta HIPPA na lepsze trawienie (rumianek, koper włoski, anyż). Ale czy mozna ją podawac dowoli?? Niby napisane jest że według potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - wydaje mi się, że herbatka nie powinna zaszkodzić :). Ale niech się wypowiedzą inne mamki. Postaram się wysłać jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, dopiero doczytałam i zobaczyłam fotke. Alez ona ma bujną czuprynę!! :) Mój mały też urodził się z włoskami ale Twoja Ania pobiła go na łeb - na szyje ;) Love, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kaszy spał 4,5 h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstałam o tej 2,00 w nocy tak wyspana jak nigdy :)))). Zobaczymy jak z kupą :). Vilia - ta kaszka jest od 6 m-ca - a nasze łobuzy są w 5 miesiącu :)... Zorka - już mam paczuszkę spakowaną ale pada niemiłosiernie - postaram się dzis wysłac - w końcu musi przestać padać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA :)jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4254410&start=18720 a to nasze stare forum zniszczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - odpoczywaj i dbaj o siebie to teraz najpiękniejszy czas:) Katia - a miałaś zgagę?? Mała ma bardzo dużo wlosków:) Jasio w końcu zasnął i mam chwilę dla siebie, walczyłam z nim od rana a to zabawa a to noszenie pasienie koników i jedzenie az w końcu padł i mogłam się umyć i doprowadzić do ładu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×