Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

też miałam nie robić 3d ale nie mogłam się powstrzymać. Zrobiłam w 20+3 d przy okazji połówkowego i bardzo się cieszę bo ładnie widać maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też już bym chciała aby dziecko było już z nami, nie mogę się doczekać, chodź my mamy jeszcze tyle rzeczy w domu do zrobienia a tu już marzec. a co do zaparć ja też czasem mam, ale już jest coraz lepiej ale ja się boję się że mi ten krążek wyleci jak tak będę mocno no wiecie co... hehe;) Dziś byłam oddać pity w skarbówce i w sekretariacie w banku musiałam pozałatwiać sprawy i jak za długo chodziłam to mnie trochę brzuch bolał, chyba jednak ginka ma rację żeby za dużo nie chodzić, ale nie był to mocny ból. A co do snów to mi się śniła zdrada a mój Mąż się tylko z tych snów śmieje, jak tak dalej pójdzie to do lipca zwariuje, bo w każdym śnie jestem w ciąży, śnią mi się porody ale zawsze szybkie i bezbolesne hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa, to super, że juz macie nowe mieszkanko, gratuluję i... zazdroszczę :) Co do snów, to moje są strasznie realistyczne, czasem jak sie budzę, to mam ochotę odezwać się do M. kontynuując sen, juz nawet go uprzedziłam, że z rana mogę bez sensu gadać.Ale teraz sny 10 razy bardiej odczuwam i przeżywam. Kilka dni temu śniło mi się, że zadzwoniła moja mama i powiedziała, że tata nie żyje (mój tata jest poważnie chory), całe dopołudnia byłam rozbita i bałam się do mamy zadzwonić, a jak sama zadzwoniła, to bałam sie odebrać.Ale Śniło mi się też nasze maleństwo w tym nowym łóżeczku, z czarnymi włoskami i ładną buźką. I takie sny poproszę :) Ja o 19 mam chłopaka zainteresowanego kupnem mieszkania i już mam stresa, bo M. w Wawie i będę negocjowac sama, żebym nie spaliła tematu. Był oglądać mieszkanie z mamusią, teraz pewnie jeszcze będzie tata, babcia, dziadek i dziewczyna. I ja sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy rozglądałyście się już za wózkiem, jaki kupić? Ja juz któryś raz z kolei szukam i nie mam pojęcia. Co myślicie o tym? http://allegro.pl/jane-unlimi-reverse-matrix-gondola-i-fotelik-2w1-i2164479892.html Podoba mi sie jego design, dla chlopca a jednoczesnie mam wrazenie ze jest solidny i bezpieczny, ma plastik wokół gondoli i fotelika samochodowego. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się powoli zastanawiam bo w maju zamierzamy kupić. Każdy, kto ma już dziecko radzi coś innego także nie mam pojęcia jaki kupimy:) Bardzo fajny ten wózeczek z allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadłam tylko na chwile pochwalic sie ze bedę miała syna :) nastawiłam sie na dziewczynkę....i przyznam ze troche sie rozczarowałam... głupie co? ale mój M tak duzo mówił o dziewczynce ze w to uwierzyłam, mimo iz wszyscy wokół mówili ze bedzie chłopak... a przy okazji okazało sie ze z OM wychodzi 17+6 a z usg 18+2 :) mam superzdjęcie pindolka :) mój mąż tak sie ucieszył ze zaraz po wyjsciu od lekarza zadzwonił do swojego tescia i kazał flache chłodzić. Więc teraz siedzą i piją. A ja z córką wróciłam do siebie i własnie szykujemy sie do czytania bajki na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia gratuluje :) Ja tak samo sie nastawialam na dziewczynke i od kilku dni przestawiam się że w brzuszku mam Adasia :) Czasem sie zastanawiam ze lepiej byloby sie nie nastawiać na konkretną płeć bo później tylko wielkie rozczarowanie, a przecież czy synek czy córka to i tak je Kochamy, bo są częścią nas i naszych partnerów :) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka Kasia - fajny ten wózek, do tej pory myslałam,ze tylko mutsy ma leżący fotelik, a tu miła niespodzianka :) no, no, to mam nad czym mysleć:) Mi teżpo głowie chodzi Adaś. I michał, ale kupmel michał dziś mnie wkurzył, więc na razie odpada :) Nadia, gratuluję pindolka! :) Mój M. też był nastawiony na córkę, a będzie synek. A Ty masz w domu córcię, więc bedzie parka :) A teraz o mnie: mieszkanie dogadane! W przyszłym tyg. umowa przedwstępna, całość na koniec kwietnia, do konca czerwca oddaję mieszkanie :) Opuściłam 5 tys, ale jestem zadowolona, bo z tym sie liczyłam :) Z tych emocji też bym się napiła czegoś mocniejszego :P A chwilę przed przyjściem kupujących facet, od którego chcemy kupić zaczął coś ściemniać i chyba musimy szukac czegoś innego. /tak sie zdenerwowałam, ze sie rozryczałam, ale najtrudniej sprzedać, kupić cos kupimy. Nawet niezły negocjator ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek Jane jest super wykonany i prezentuje sie pieknie. Przestrzegam tylko przed gondolką która wewn. jest wąziutka niesamowicie, i budka... sam cienki materiał, nie widzę tego na deszczu i wietrze. ogólnie gondola to raczej "coś" do przewozenia dzidzi w aucie, na spacerki - nie bardzo. Plastikowa i gruba, do auta w sam raz. Sorki za wtrącenie się:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi neffi dziekuję za dobre rady. Na pewno wezmę je pod uwage :) Mam jeszcze na oku inny wózek a raczej 2 inne wiec sie musze zastanowić. Ale może wiecie cos na temat tych wózków które mnie interesują: http://allegro.pl/leo-wozek-graco-symbio-top-zestaw-11x-raty-i2159026177.html http://allegro.pl/x-lander-xa-24-elementy-carbon-gondola-maxi-cosi-i2155349735.html z góry dziekuje za komentarze, te pozytywne jak i negatywne, bo nie chce wydac kasy na wózek z którego bede niezadowolona :) może któraś z was wie cos na ich temat, moze wasze znajome maja takie i wiecie jak sie sprawują. ja jestem w temacie wózka ciemna jak tabaka :P Oby lipcówka ciesze sie ze sie wszystko układa, oby tak do konca ciąży no nie? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, o graco nic nie wiem, fajnie wygląda, x-ladnery oglądałam, są niezłe, jakość wykonania na 4+. Mi sie podoba maxi Cosi Mura4 ale nie widziałam na żywo, słyszałam tylko, że jest cięzki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutsy tez są super, ale gondolka malutka i płytka. Spaceówka ma ogromna budkę i wygląda trochę przestarzale, chodzi też o kształt. Za to jest duża. Tez nad nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówko_Kasiu, mam zamiar "dochodzic" do lipca, termin mam na 22.07 :) Obojetnie na jaki wózek się zdecydujecie, koniecznie obejrzyjcie go w sklepie najpierw. Trzeba pojeżdzić, sprawdzić, jak się składa i jak się montują poszcz. elementy. Ja tak się zakochałam w Mutsy 4 rider, chociaż spacerówkę akurat ma kiepską- twarda i wygląda jak buda dla psa... Bratowa mnie straszy, że te małe gondole tylko do jesieni, bo jak dojdzie spiworek i kombinezon, to nasze letnie maluszki juz sie nie zmieszczą, więc przyjazne zimie spacerówki trzeba wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie to preferuję tako jumper. Przyjaciółka miała i chwaliła sobie. Sprawdzał się w każdych warunkach pogodowych, ale był trochę ciężki. Więc jak ktoś będzie musiał go ciągać to lepiej się zastanowić. X- LANDER drogi, ale też sprawdzony. Z tym, że ja planuję zakup wózka do 1200 zł. Na więcej mnie po prostu nie stać, a jeszcze milion innych wydatków związanych z dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz właśnie go oglądałam. I jakoś jestem zwolenniczką 4 kołowych wózków. Te 3 kołowe wydają mi się jakoś mniej stabilne. Ale na razie jeszcze jakieś 3 miesiące się wstrzymam, w maju będziemy rozglądać się za wózkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Ja miałam być lipcówką 2010, a ostatecznie zostałam sierpniówką :) Mój synek nie spieszył sie na świat ;) Tak mnie wzięło na wspomnienia czasu ciąży i zajrzałam do Was. Widzę, że temat wózków- ja miałam tako jumperx- bardzo fajny, nie drogi wózeczek, ale niestety bardzo ciężki. Dla mnie nie problem, bo z dwóch schodów, które mam zjeżdżam bez problemu, ale dla kogoś kto ma go taszczyć po schodach nie polecam. Pozdrawiam Was wszystkie, życzę zdrówka dla Was i maluszków i oczywiście szybkich i bezbolesnych porodów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka ja tam mam go w domu i dla mnie jest stabilny a przy okazji jest 3 czesciowy i ma baze do auta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie skupiam się na 4 kołowych i też wielofunkcyjnych z bazą. Ale parcia jeszcze nie mam, więc na spokojnie, jeszcze trochę czasu jest, a to kwestia kilku dni i wózek kupiony :) madziaz a co z Ciebie taki ranny ptaszek? Mój mózg nie zna nawet takiej godziny jak 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka moj M do pracy sie o tej porze wybiera i nastawwiamyb2 budziki i jeden ja gasze a drugi on i w tym momencie ja tez sie budze a ze mam tel pod reka to odrazu tu zagladam bo siedze zawsze na telefonie nigdy na kompie a z tym wozkiem to ja zawsze chcialam miec 3 kolowy i trafila mi sie okazja nowy za 999zl i kupilam bo teraz moj M mnie nawet do polskinnie chce wziac bo mowi ze to niebezpieczne dla dzidzi... a to jednak 1200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz a pytałaś swojego lekarza czy możesz jechać? Bo w ciązy o dalekie podróże trzeba zawsze się lekarza zapytać, ja miałam babcie chorą 300 km ode mnie i lekarze nie dawali jej dużo szans i pytałam lekarki, a w moim przypadku był jeszcze ten krązek ale ostatecznie mi pozwoliła pod warunkiem że będemy robić przerwy żeby trochę pochodzić, M. oczywiście mi zabronił i stwierdził że nigdzie nie pojadę, ale ostatecznie babcia przeżyłą;) Koniec tego złego już 1 dziadek mi zmarł w lytym. A co do wóżków to ja nie mam pojęcia wiem tylko że 4-kołowy i mi się nie podoba dziecko wozić w gondoli tylko w pełnym więc gondola będzie tylko do samochodu. My też nie chcemy drogiego ze względów finansowych, ale taki do 1000 zł kupię bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak bylam u poloznej to powiedziala ze nie widzi zadnych przeciwskazan ale wiesz zawsze jakas obawa jest u mnie dzis sie zaczal 24 tydzien.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno nie pisalam ale czytam regularnie:) Chciałam wam przedstawic moje zdanie na temat wózka musty. Otóz mam go moja córcia w nim jezdzila, musze wam przynzac ze kasa spora a jakos średnia. W spacerówce pekla mi folia w daszku , ale wózek byl jeszcze na gwarancji wiec zostala wymieniona. Spacerówka oglonie mala gondola tez.Teraz kola, kola są swietne bo sa pompowane i fajnie sie jezdzi ale niestety nie zycze kiedy je przebijecie nie mozna ich załatc bo nie mozna ich zdjać tej gumy!!! nie tylko ja mam z tym problem ale w rodzinie tez mamy kolejny musty i zdania sa takie same ze ak za ta cene to wozek powinnen byc b. dobrej jakosci. Poza tym po jakims czasie zaczal specyficznie skrzypiec, samrowanie nic nie daje bo to chyba taki urok. KOleznka miala jane nie narzekala mowila ze rewalcyjny wozek widzilam go duzy jedyna wada to byla taka ze tez w budce podarla sie jej folia , zostal wymieniona bo wozek jeszcze byl na gwarancji. Mma nadzieje ze troszke pomoglam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gondola i pelny to nie to samo? Ja nie mam wybranego wozka - wiem, ze ma byc 3 w 1 z dluga gondola, zeby starczyla do wiosny, lekki i zwrotny, miejski, ale zeby na lesnej drodze tez pojechal (pompowane kola?), z przekladana raczka albo gondola i spacerowka montowana w dwie strony. Chce solina budke nad gondola na jesien i zime i moskitiere na lato. I nie wiem co jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydawało że gondola to nosidełko innymi słowy a pełny to pełny że dziecko w nim całę leży ale jak się mylę to mnie poprawcie, bo ja jeszcze nie czytałam na temat wózków jak dla mnie to jest jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka gondola to inaczej pełny, a nosidełko może być nazwane na allefro jako fotelik samochodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie czekam na wózek. Wybierałam między dwoma x- lander albo roan. Ostatecznie upiłam roana opieni o nich podobne, ale roan tańszy. Ja też jestem zwolenniczką 4 i pompowanych kółek. Mój ma tą przewagę nad x landerem, że ma przekładaną rączkę i siedzenie można dc zupełnie na płasko:) Byłam zapisac sie na dawce szpiku, jakos tak człowiekowi lepiej sie czuje jak zrobić cos dobrego. Po drodze zahaczyłam o lidla. Idźcie mają pyszne ciemne winogrona 6 zł za kg.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×