Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

wpisywałam po kolei tak jak dziewczyny podawały dane, chyba nie potrzebujemy mieć alfabetycznie? jest czytelnie nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - Gaja, sliczne imie ! krótkie, proste i orginalne, piekne ! :) Polinkamama - Igor - super, też myślałam nad nim, ale u mnie odpadły imiona z r bo r poprostu nie mówie :P już mam i tak za dużo problemu z nazwiskiem :P Mój jest Stanisław Aleksander ( drugie po ojcu :) ) Mój chłop kiedyś powiedział że chciałby by jego syn miał tak na ime ( na długo przed urodzenie Stasia, ba nawet poczęciem :P ) i jakoś tak oswajał mnie z ta myślą :) A że moja siostra ma córke o imieniu Nel, a my troche pokręcone poczucie homoru w końcu doszliśmy do wniosku że Staś bedzie idealne. Na początku rodzice troche kręcili nosem, ale my byliśmy uparci i w sumie teraz nikt nie wyobraża sobie by mógł mieć inaczej na imie. bo to taki mały Stasio :) potem będzie młody Staszek i w końcu dorosły Stanisław :) A najlepszą nagrodą było jak praprababcia ( przekochana kobita - lat 97 a trzyma się lepiej od niejednej 60 - tki ) Staszka dowiedziała się że będzie Staś i rozpłakała się i zaczeła nam dziękować. Okazało się że jej ukochany brat, który zmarł młodo miał właśnie na imie Stanisław :) uff ,ale się rozpisałam, nie zdziwie się jak tego nikt nie przeczyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekła mrówa... dzięki :) nie każdemu się to imię podoba, ludzie dziwnie reagowali co niektórzy, ale mam to gdzieś, nam się podoba :) tylko Gaja do niej pasowało :) słyszałam np. komentarz, że odważna jestem...nie wiem co w tym odważnego heh generalnie zlewam to :) moja mama ma teorie, że imię dla dziecka powinna wybrać matka, bo tylko ona wie jakie będzie najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - Wszystkiego najlepszego dla Gajuni;-) U mnie też marudzili z tym imieniem. Brat wyskoczył z tekstem, że chce skrzywdzić dziecko... Tylko jedna ciocia utwierdziła mnie w przekonaniu, że najważniejsze aby nam się podobało i tak został Igorek wszyscy już się przyzwyczaili:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny 🌻 polinkama - mam córkę Wiktorię :-) a synek ma na imię Maksymilian :-) inwazja- tabelka jak dla mnie jest ok :-) Chyba trzeba było pominąć wiek bo teraz widać, że ja najstarsza jestem :-P Maks 1wszego grudnia skończy 9 m-cy i póki co jest bezzębny :-D, ale powiem Wam, ze te dziąsła to mu dokuczają już co najmniej 6 m-cy. Biedny męczy się przy tym bardzo.😭 Jeśli chodzi o jedzenie, to nie mamy z nim żadnych problemów- przez 7 m-cy był na piersi, ale jak tylko wróciłam do pracy i zjadał więcej innych rzeczy niż samo mleko to sam odrzucił cycka :D Wróciłam do pracy jak synek miał 6 m-cy i powiem Wam, że o wiele łatwiejszy był powrót teraz niz po urodzeniu Wiki. Wtedy to płakałam jadąc do pracy, a teraz juz inaczej podchodziłam do tej sytuacji. Czy któraś z Was też już pracuje? Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - Wszystkiego najlepszego dla Gajuni;-) U mnie też marudzili z tym imieniem. Brat wyskoczył z tekstem, że chce skrzywdzić dziecko... Tylko jedna ciocia utwierdziła mnie w przekonaniu, że najważniejsze aby nam się podobało i tak został Igorek wszyscy już się przyzwyczaili:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama... Gajcia dziękuje :P elinova... ja bym się teraz zaryczała jak bym wróciła do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Patrząc na tabelkę to faceci górą :-P W sumie jak ja urodziłam maksa to przez te 2 dni pobytu w szpitalu sami chłopcy się rodzili :-D Pewnie wojna będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Mój synek postanowił dzisiaj wstać o 5.0 jak mąż wychodził do pracy, npo ale później dał mi się zdrzemnąć, teraz się bawi a ja korzystając z okazji wpadłam zobaczyć co tam słychać nowgo. polinkama mój maluch też kicha kilka razy dziennie. A co do imienia to mamy w domu Aleksandra :-) mojego małego Olusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) no już mówiłam, że sami faceci i już na randki trzeba się u dziewczyn zapisywać :)) a ja słyszałam o noszeniu dzieci w razie bolącego brzuszka, ale to nie jest do góry nogami, tylko facet (bo ma więcej siły) kładzie sobie malucha jego brzuchem na swoje przedramie- czyli głowa malucha jest na jego dłoni i lekko opuszcza rękę i kołysze. dziecko ma wtedy głowę niżej niż dupkę, ale tylko trochę, nie do góry nogami :) a my z oskarkiem plasujemy się +/- w środeczku ;) a oskarek, bo zawsze mi się podobały imiona : filip, kacper i oskar, ale znajoma nazwała wcześniej swojego filip, a mąż wolał oskara niż kacpra. wiem, że teraz takie oklepane, ale nie moja wina że akurat moda na to imię przyszła jak ja urodziłam :( dziewczynce bym dała majka ul lena, ale teraz niestety też na topie... imię dałam jedno, bo nie miałam potrzeby dawać dwóch ;) ja też mam jedno i mniej problemów, bo później przy wypisywaniu kwitów, wniosków itp nie muszę się martwić, że drugiego nie wpisałam, bo jak już masz dwa imiona, to wszędzie musisz je wpisywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też obudził się 5.30, o 7 zasnął, to ja też jeszcze kimnęłam. wstał po 8, więc dlatego dziś z poślizgiem... ale dzięki inwazja za pamięć :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z dwoma imionami potem trzeba pamiętać żeby wpisywać. Ja też Gai dałam jedno imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bo ja k zapomnisz, to 2 razy musisz chodzić hi, hi... a prócz tego w mojej rodzinie chyba nikt nie ma 2 imion, więc oskarkowi jedno też styknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszemu też daliśmy jedno imię. Ja mam 2 ale szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę teraz podawać Gajci na deser kaszę jaglaną z daktylami, wymyśliłam :) i z innymi owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że dzisiaj większość takich rannych ptaszków. Mój kiepsko spał, budził się co godzine i wstał o 6. Po 8 zasął i śpi już drugą godzine ! Normalnie jak nie Staszek :D Rudamama - Oskar bardzo fajne imie, znałam kiedyś Oskara facet nieprzeciętnie inteligenty, przystojny, mądry z naturą podróznika :) po nim mam jak najlepsze zdanie o tym imieniu :) Ja dałam dwa bo u nas taka tradycja a po za tym miałam wewnętrzny przymus dania mu drugieg imienia po ojcu. coś mi mówiło że po prostu tak ma być i koniec :D nawet mój facet nie mogł się wypowiedzieć bo ja tak postanowiłam i tak miało być :D ale widziałam że mu miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te daktyle to skąd weźmiesz? takie suszone ze sklepu? tylko że one są nasączane cukrem i tłuszczem (zapewne z wielokrotnego użytku)! więc nie wiem, czy to dobry pomysł :( a tego rooibosa próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na wstepie wszystkiego najlepszego dla Twojej corki Inwazja.:) Gaja to naprawde sliczne imie. Moj syn ma na imie Gabriel. Mial byc Martin,po ojcu,ale strasznie ciezko bylo mi sie z tym pogodzic aby syn mial takie same imie jak maz. U nich taka tradycja,ale w koncu stanelo na moim. :) Jest juz was tu tyle ze ciezko mi zapamietac niektore rzeczy,wiec spytam wprost. Ile miesiecy mialy wasze dzieci gdy urosly im pierwsze zabki? Nie wiem czy to Ty wsciekla mrowa pisalas ze Twoj szkrab ma 9 miesiecy i zero zabkow. Ehh pamiec juz nie ta sama. :P Pozdrawiam Was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda napeno, Oskary to porostu fajne chłopaki :) GnM- nie, mój ma 2 zęby na dole ( wyszły w 7 miesiącu ale objawy zabkowania od 5 ) do tego teraz idą 4 na górze i znowu ida idą i wyjśc nie mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje trochę rzeczy w sklepie ekologicznym i są ok. ta herbata nie bardzo jej podchodzi, ale będę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, z góry sorry inwazja, bo pewnie kupiłaś te bio :) gnm, mały pierwszego zęba dostał tydzień po skończeniu 4 mies (czyli w 5mż) dolna jedynka, po tygodniu była druga. później parą górne dwójki, potem jedna dolna dwójka, teraz są już na wierzchu też dwie górne jedynki :) więc do kpl brakuje nam jednej dolnej dwójki! tylko ciekawe jak to będzie z kłami i trzonowcami, bo mówią, że wtedy bywa gorzej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja deserki też kupuje bio, są bez cukru i fajna kombinacja owoców, bo jest jabłko z brzoskwinią i jabłko, gruszka, banan i mango, to nic, że są 2x droższe :D :D nieważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GnM... Gajcia dziękuje :) ale Mała trenuje to raczkowanie...... zawzięta dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , mój jest Bartek , mąż wymyślił a mnie się spodobało chociaż chciałam Szymona. Teściowa jak się dowiedziała że Bartek to powiedziała "takie brzydkie imię" a ja na złość zgodziłam się na Bartka ,jak będzie 2 syn wtedy będzie Szymek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×