Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Eh Dziewczynki wróciłam z wizyty. Masakra była, zapomniałam wziąść ze sobą parasola. Wysiadłam tylko z autobusu zaczęło tak lać, że tragedia i doszłam do przychodni mokruteńka cała eh. Na wizycie siedziałam jak zmokła kura. Eh lekarka stwierdziła wkładając mi jakieś papierki tam na dole że się brzydko barwią i pewnie stan zapalny jest przepisała mi globulki na receptę muszę je wykupić. Eh nienawidzę globulek. Eh i wracając do domu wyrżnęłam na schodach torebka poleciała w kałużę nogę w legginsach obdarłam eh poleciałam na ręce więc z brzuszkiem myślę ok. Dostałam od lekarki zaświadczenie o braku przeciwwskazań do szkoły rodzenia i właśnie dzwoniłam i mi powiedziała Pani że od 5 czerwca dopiero rusza nowa grupa, i tak myślę właśnie czy to nie za późno. Bo wtedy mi wypadnie 32 tydzień ponad, eh chyba późno i nie wiem czy nie odpuszczę. Nie chcę do lekarki z taką pierdołą dzwonić. W sumie lekarka zapomniała mi powiedzieć jakie badania zrobić na następną wizytę ale to nic stwierdziłam że zrobię tylko mocz i morfologię. Następnym razem chyba będę miała usg to około 30 tygodnia bo tak dziewczyny tam w przychodni widziałam mają robione. Eh pechowy jakiś ten dzień pierwszy raz bez męża na wizycie byłam bo w pracy jest i taki jakiś pech mi to przyniosło eh. Idę się wykąpać i będę leżeć.Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka no hm niby nie ale zajęcia skończą się jak będę w 37 tygodniu więc 2 czy tam 3 tygodnie przed terminem i nie wiem czy chcę tak późno jeszcze chodzić na te zajęcia no biję się z myślami. Eh lekarka właśnie do mnie dzwoniła że zapomniała mi dać receptę na żelazo i żebym w poniedziałek odebrała sobie i łykała żelazo. Eh hemoglobinę mam póki co równą 11 myślałam że mnie ominie to żelazo, ale jak ma pomóc trudno trzeba łykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - mi wyszedł cukier po 2 h - 60, ale lekarza mam w poniedziałek. Zobaczymy, co powie. A na szkołę nie za późno:) Będziesz przynajmniej na świeżo! Wiecie co, ta moja szwagierka co wczoraj urodziła, tak się super czuje, że już siedzi normalnie a jutro wychodza ze szpitala. W ogóle to zaraz po porodzie sama wzięła prysznic, naprawdę tylko pozazdrościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos pustki ostatnio się tu robią:) Ja już ugotowalam zupkę - czerwony barszcz. piore drugie pranie i pójdę z młodym na dwór. Trzeba jeszcze poodkurzać, ale mąz śpi po nocce, więc nie będę go budzić. Zresztą, jak wstanie to mu powiem, że ma to zrobić, bo w końcu należy mi się chwila wytchnienia. Pogoda u nas w miarę ok, ciepło, ale jakieś chmury nadchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja jak zwykle po nieprzespanej nocy i tak się zastanawiam kiedy się wyśpię tak żeby chociaż całe 6 godzin spać eh...mąż pojechał do pracy wyjątkowo więc jestem sama, gotować mi się nie chce dla mnie samej coś tam skubnę. Sprzątać by wypadało ale może pójdę na spacer a potem jak wrócę to się wezmę za to. Faktycznie się pusto robi, chyba Mamusie korzystają z uroków wiosny, albo są bardzo zapracowane. U mnie ciepło niby ale też jakieś chmury się zbierają więc popołudniu pewnie deszcz będzie. Noga mi po wczorajszym upadku spuchła i siniaków i obdarć pełno się zrobiło ale jakoś chodzę:)dobrze że brzuch ochroniłam tak mi się wydawało przynajmniej:)to miłej soboty Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia mierz ciśnienie bo u ciezarówek co śpią krócej niż 6 h ciągiem moze być podwyższone ... ja po glukozie...patrzyli na mnie jak na kogoś z marsa...wymiotowałam dalej niż widziałam, z każdym łykiem się cofało musiałam pić w łaziece bo się wszyscy bali ze na nich puszczę pawia...po wciśnięciu polowy cytryny nadal te smarki były nie do przelknięcia... 30 zastrzyków w brzuch to było nic przy tym...niewiadomo co będzie bo raczej połowę tego zwymiotowałam...czułam że tak będzie...niestety mam coś z połykaniem bo nie umiem brać dużych łyczkow a małymi to się tylko zemdliłam...no niestety to badanie jest nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja ciśnienie mam od zawsze w granicach 80 na 40:)w ciąży tak samo niziutkie mam:)także ta bezsenność sama nie wiem skąd i jak:)co do glukozy eh współczuję naprawdę ja miałam to samo. Małymi łyczkami mnie tylko zemdliło a duży łyk jak wzięłam to nie mogłam przełknąć i szarpało mnie że tragedia. Jak zwymiotowałaś połowę to oby nie czekała Cię powtórka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem nieco masochistycznie ze chcialabym te badanie na glukoze :) chociazby zeby wiedziec jak to jest :) Niestety w Uk nie robia bynajmniej w szpitalu gdzie ja mam polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nadrobiłam kafe i podczytałam was :) widzę, że nadal glukoza jeden z głównych tematów :) mnie dopiero czeka to badanie...zobaczymy w następnym tygodniu! ja byłam wczoraj na USG i prawie na 100% dziewczynka :) cieszę się bardzo! lekarz zbadał i mierzył kość udową, serduszko, głowę i resztę...wszystko w porządku na szczęście :) dzidziuś mierzy około 16 cm, no i wychodzi mi ta różnica w wielkości dziecka ponad dwa tygodnie, niż z terminu z miesiączki. I co śmieszne chyba mała czkawkę podczas badania, i rzeczywiście czułam takie równomierne ,,pach - pach" w brzuch, z reszta tak czasem czuję i podobno właśnie to czkawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a my byliśmy w oficjalnych odwiedzinach u malej Niny, która się urodziła trzy dni temu. Ale śliczna! Naprawdę, buzię ma taka gładką, okrągłą główkę, oczka lekko skośne:) Tylko krzyczy głośno - jak kocur:P Teraz umyłam podłogi i padam. Opaliłam się dzisiaj na podwórku i trochę przegrzałam, bo znowu było mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki glukozy, wszystko oki ale moje wyniki są inne niż te co piszecie...ja co godzina mam dwie wartości podane a nie jedną ale najwazniejsze że ok, wyniki z krwi też mi się naprawiły powiem Wam ale za to wyszło mi OB ponad normę...czyli mogę mieć jakis stan zapalny...ręce opadają... a moze ktoś słyszał z Was ze OB w ciązy jest ponad normę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Czesc Wam ja mialam glukoze juz daaawno w 23 tygodniu, nie moglam sie doczekac tego chcialam to miec za soba bo sie naczytalam tyle ... dla mnie nie bylo to az takie straszne ... slodkie ... cukier puder doslownie, troszke mnie mdlilo pozniej ale nie wymiotowalam dalam rade ;) ale nie chcialabym pic tego 2 raz hih ;) znalazlam na wikipedii prawidłowa glikemia na czczo to 6099 mg/dl (3,4-5,5 mmol/l), w 2 godzinie testu doustnego obciążenia glukozą glikemia poniżej 140 mg/dl (7,8 mmol/l). ja mialam 4,7 mmol/l po 1 godzinie 6,2 mmol/l po 2 godzinie 6,3 mmol/l wiec oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
60-99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Faktycznie forum mniej aktywne, ale taka pogoda że się w domu nie siedzi :) Ja glukozę mam w środę :/ A od czwartku mam w domu jelitówkę, mój P. nie może się wyleczyć, ciągle go boli, spać nie może, biegunka zahamowana dopiero po 3 dniach stoperanu a czuje się ciągle źle. Jak nie przejdzie do jutra to czeka nas wizyta u lekarza. Ja to od wtorku leczę skórę po starciu ze słońcem. Kupiłam maść z alantoiną to przynajmniej nie piecze już tak. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas dzisiaj zimno, 10 stopni i zamulamy w domu:( Mdli mnie coś ostatnio po wszystkim, co zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mamusie;) u mnie tez strasznie zimno z 8 stopni, siedze w domu pod kocykiem i czytam ksiazke dla brzuchatek i przyszłych mam;) asiulka-ja miałam badanie glukozy i jak wypiłam juz to mnie zwymiotowało i pielęgniarka powiedział ze badanie nie ważne i nie ma sensu mnie drugi raz kłuć. i że będe musiał powtórzyć badanie. ale ja sobie odpuściłam bo u mnie nie jest musowe.więc masz szczęśie że nie musisz robic jeszcze raz. buziaki i miłego wieczorku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ale ja nie zwymiotowałam od razu, tylko po 20-30 minutach i własciwie samą wodą bo sporo to popijałam ... gdyby nie udało się tego jakoś zatrzymać to chyba w ogole by mi cukier nie wyszedł czy źle myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff chłopaki znowu opijali córkę szwagierki i dopiero wróciliśmy do domu. Zmęczona jestem okropnie. Jutro na 12 mam lekarza wreszcie i dowiem sie co z tą moją glukozą. Poprosze go tez o potwierdzenie płci, zeby już tak na 100% wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- nie wiem. ale jak pobrali Ci krew drugi raz i wiedzieli że zwymiotowałaś, to widocznie miało to jakiś sens, chyba pielęgniarki nie są głupie. u mnie to było po około 5 minutach po wypiciu;) goja -napisz zaraz po wizycie co lekarz powiedział dobranoc mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! No i po weekendzie majowym... U nas dzisiaj brzydka pogoda, zimno koło 9 stopni, więc zabrałam się za pranie ciuszków dla małej, ktore od znajomych dosttałam, bo najpiewr chce w zywklym wyprac z dod. płukaniem a potem w proszku dla maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki:) czytalam was caly czas ale weny bylo brak.Dzis mam wizyte zobacse co slychac u malego i mam nadzieje ze nie zapomne zapytac o potwierdzenie plci bo ostatnio wypadlo mi to z glowy:P Ogolnie samopoczucie w te cieple dni bylo ok nawet wypad nad morze zaliczylam.Wrocilam z jakims uczuleniem na rekach (pewnie od slonca). Quore pisalam ci ostatnio ze mam spokoj z kolka nerkowa alez ja sie mylilam.Wywolalam wilka z lasu ech majowka byla bolesna.Maz mial wolne ale wiekszosc czasu spedzil przy samochodzie bo znow cos nawalilo:( Do tego moj mlodszy brat mial dosc powazna operacje wiec szpital odwiedzalam codziennie bo mam najblizej.Wiec maj niefajnie sie zaczal:( asiulka zdziwiona jestem ze nie kazaly powtarzac ci badania.Niestety ale moim zdaniem glukoza nie wchlonela sie dostatecznie.Moja bratowa miala tak samo jak ty po ok. 30min zwymiotowala i do powtorki bylo.Z reszta mi lekarz tez zakomunikowal ze jak zwroce to bede powtarzac. Goja daj znac jak u ciebie z tym cukrem dziwnie po 75 taki niski wynik. Uciekam po moja core.Wlasnie slonko wychodzi:):) bo wczorajszy dzien byl straszny brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ja jutro idę na badania ... nastawiam się psychicznie do picia tej glukozy ... aż dziś w nocy mi się śniło, że nie przełknęłam ani jednego łyka ... jak kupowałam tą glukozę to przeraziła mnie wielkość pudełeczka ;-) goja, czekam na wieści po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no więc lekarz stwierdził, że nie ma się czym martwić:) W ciąży jest zaburzona gospodarka cała, więc takie wyniki sa w normie. Ewentualnie, jesli bym zaslabła to od razu mam do niego dzwonić. Generalnie kazał leżeć, wypoczywać i zwolnienie dał mi bez żadnego problemu. Tylko ta cholerna waga mi okropnie podskoczyła w tym miesiącu - 4 kg w ciągu 5 tygodni!!! ponoć teraz to normalny skok, ale boję się, co będzie potem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, waga to chyba norma teraz ja 3.04 miałam 72kg, dziś mam 76, czasem 77kg po dobrym obiedzie :) A wszyscy mnie ostatnio nękają że ja mam brzuszek malutki, że nisko osadzony, że powinien być większy. A w środę na usg Mała ważyła 524g, to był 23tc+6 więc wszystko w normie jak lekarz mówił, także się nie przejmuje. A słynna glukoza czeka mnie pojutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n laveneilbriblia
Miiiśkaa Witajcie Właśnie zrobiłam dwa testy i wyszły dwie kreseczki Kalkulatory twierdza że data to 1.10 . Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie 14:34 [zgłoś do usunięcia] onaolaaa Witam.Ja narzaie czekam z testem ale mysle że będą dwie kreseczki i dołaczę do pażdziernika 15:12 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Witam ja też czekam na na ciąże. Tydzień temu 14.01 kochałam się z mężem (okres 31.12-04.01)następny ok 29.01..więc to było w dni płodne. Następne przytulanie 17-tego później 19-tego. Od poniedziałku od 16-tego zaczeły boleć mnie piersi i przez cały dzień czułam kłucie w dole brzucha prawie na srodku brzucha to chyba w prawym jajniku. Bóle odczuwam az do tej pory..czasami kłucie jest nie do zniesienia..cały dzień co chwile...nie wiem czy to przez dni płodne. dzwoniłam do gina i powiedział ze to może byc torbiel,,ale wątpie bo nie dawno sie badałam i nic n ie było.. w pon ide do gina ale juz tydz mnie boli i się martwię. Ciekawa jestem jakie objawy mają kobiety w czasie owulacji i w czasie jak zachodzą w ciąże..czy są takie które od samej owu przez zapłodnienie i zagniezdzenie itd miały jakies objawy i wiedziały ze to ciąża??? 16:08 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Witaj kate Co do objawów to raczej nie ma co doszukiwać tak wczesnie.Chociaż dziewczyny czasem mają już powiększone ,nabrzmiałe piersi ,kłucie jajników ale takie objawy sa również prze @. Ja jestem (prawdopodobnie bo przez lekarza nie potweirdzałam jeszcze) w drugiej ciązy i objawów nie mam żadnych .W poprzedniej ciazy zaczęły się dopiero od ok 8 tygodnia. 18:34 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Bardzo bym chciała zeby to byla ciąza. Nie miałam jeszcze takich bóli przed @. A na dodatek od poludnia zaczeło mnie mdlic chociaż nic nie jadłam takiego tylko bulkę. Jakby to było to to juz byłby tydz czasu, czzyli chyba po zagnieżdzeniu??? A mam pytanie co do testów owulacyjnych. Czy będąc w ciązy moze wyjsc wynik negatywny? Wie któraś z Was cos na ten temat? Czy zawsze pozytyw powinien wychodzic??? 19:48 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Chodzi Ci o testy owulacyjne czy ciazowe? 20:27 [zgłoś do usunięcia] sebza Testy owulacyjne w ciąży pokazują drugą kreskę. Ale problem z testami owulacyjnymi polega na tym, ze nie zawsze druga kreska jest tak samo mocna jak pierwsza i właściwie wiadomo, że na pewno wtedy nie ma owulacji. Nie ma co sugerować się testami owulacyjnymi apropos ciąży, od tego są testy ciążowe. czekam i czekam i czekam.... 20:44 [zgłoś do usunięcia] oooooooooooooooo to już terminy na październik?? Gratuluję. Ja jestem październikową mamą 2011. Miałam co prawda termin na 01.11, ale córeczka przyszła na świat w październiku. Serdecznie gratuluję mamom z terminem październikowym i życzę spokojnych ciąż, lekkich porodów i zdrowych maluszków!!! 20:47 [zgłoś do usunięcia] oooooooooooooooo to już Miśśśka, napisałaś, że jesteś w drugiej ciąży. Moje październikowe szczęście to też drugie dziecko. Jak duże dziecko masz?? Ja mam 4-latka i 3-miesiączną córcię. 20:49 [zgłoś do usunięcia] oooooooooooooooo to już Acha, Kate. Ja też przy staraniach o drugie dziecko robiłam testy owulacyjne i również naczytałam się, że testy owulacyjne wychodzą zawsze pozytywne jak się jest w ciąży. Mój przykład świadczy o tym, ze to nie jest prawda. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy test ciążowy tydzień po terminie @ wyszedł pozytywny... 20:53 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Mój synek w marcu skończy dwa latka Myslę że to fajna róznica wieku będzie między maluchami 00:19 [zgłoś do usunięcia] kate1989 więc jednak jest jakaś nadzieja...myślałam ze pokazuje się zawszcze pozytyw w ciązy. ja dopiero za tydz mam dostać @ więc za wcześnie na test ciążowy i myślałam ze test owu wykryje ciąze w ok 9-10 dniu po stosunku (wtedy miałam dni płodne). 10:15 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Kate wydaje mi się że to jeszcze za wcześnie... POczekaj do @.Trzymam kciuki!!! 14:47 [zgłoś do usunięcia] przewrót flaków kate 1989, odczuwasz mdłości w ósmym dniu ciąży bhahaha zanim zrobisz test idź odrazu na zwolnienie, bo juz wmawiasz sobie wszelkie objawy ciąży, może Ci juz nogi puchną paranoiczka 18:06 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Nie wyśmiewaj się ze mnie!! kazda inaczej przechodzi....jeśli ktoś bardzo chce to wszystko moze sobie wmówić.. 18:09 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Każda inaczej to przechodzi. jedne nie mają objawów wogóle a inne od razu cos czują, więc nie wiem jaką jestes znawczynią ze tak piszesz... 19:43 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Kate nie przejmuj się ,zawsze się jakaś menda musi przyplątać 20:27 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Jutro ide do gina chociaż byłam niecały miesiąc temu i wsystko ok. ale tera mam te kłucia juz tydz czasu i kazał mi przyjsc znowu. mam nadzieje ze to nie zadna torbiel bo chyba nie pojawiłaby się tak szybko ja kniedawno robiłam badania i cytol. jutro się okaze. oby to byla dobra wiadomośc. odwiedze Was we wtorek przed poludniem bo teraaz pracuje do 22. trzymam kciuki za starające się i przyszle mamy i Wy za mnie trzymajcie oby to była ciąza 20:48 [zgłoś do usunięcia] alfabet polski - naklejki http://allegro.pl/alfabet-polski-litery-liter ki-naklejki-zestaw-1-i2069943495.html 23:21 [zgłoś do usunięcia] rumiankowa mama hej dziewczyny...mozliwe ze dolącze do was.Okres powinnam dostać wczoraj,a ostatnie cztery dni mialam tylko bladorózowy sluz a dzisiaj już zupelnie nic.Czuję tylko w srodku strasznie mokro,ale zero oznak na@Dzis miezylam temp.mam37.4,nie wiem czy zrobic jutro test czy jeszcze poczekac....Tez mam córeczke 4 letnią z pażdziernika 14:45 [zgłoś do usunięcia] kosiorakis Witajcie, Mam na teście dwie różowe kreseczki... a w sercu ogromną radość, obawę i milion myśli na minutę. 17:21 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Witajcie dziewczyny 15:25 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Hej dziewczyny!! Jak samopoczucie. Ja na razie w ogóle nie odczuwam że jestem w ciazy jedynie testy mi o tym przypominają...zobaczymy jak bedzie dalej 09:12 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Hej dziewczyny! Byłam w poniedziałek u gina i nic nie wykrył. więc nie wiem od czego mam te kłucia w jajniku, czy tam gdzieś w dole brzucha. kazał mi czekac, a straszył torbielem.. w piątek lub sobote powinnam dostać @. tyle ze wczoraj miałam dwia gluteczki jakieś jasno brązowe a dzisiaj na bieliznie brązowe plamienia takie jasne. nie wiem czy to początek ciązy czy plamienia implantacyjne? 14-tego i 17-tego przytulałam się z M a wtedy miałam dni płodne, więc minęło już 11 dni. Może cos się udało. Rano robiłam test wyszedł negatywny ciązowy, ale może u mnie to za wczesnie. Zobacze do jutra jak z tymi plamieniami..mam takie sny teraz że testy pokazują 2 kreseczki a tu nadal nic. Stresuję sie tylko, jeszcze mam ciężką pracę, ale mam nadzieje ze może wkońcu się uda. Miała któraś z Was plamienia po zagniezdzaniu się zarodka? 12:32 [zgłoś do usunięcia] kate1989 Dostałam@ ;( Nie wiem czy to może wina progesterolu czy jak to się nazywa..mioze mam za mało...przecież tyle zcasu mnie kłuło pierwszy raz tak m iałam a tu nic znowu trzeba próbować i czekac...ah 13:55 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Kate przykro że tym razem sie nie udało ale głowa do góry na pewno doczekasz się fasolki!!! Powodzenia!! 19:57 [zgłoś do usunięcia] adza1987 dolanczam sie Adza1987 Synus Adrianek urodzony 16.12.2008 3920 , 57cm nasz pierwszy dzidziuś Twoje pierwsze kroki http://www.youtube.com/watch?v=vF6fpvrZz-0 Kocham cie :* 10:19 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Andza 1987 Witaj Jak samopoczucie ? Byłas juz u gina? 19:43 [zgłoś do usunięcia] Rzodkiewa Hej ciezarowki po cichutku do was dolaczam... Okres jutro a juz kilka razy zatestowalam i ... Blade pozytywki w zeszlym roku w marcu poronilam I caly rok staranek az wrescie pozytyw.. Strasznie sie ciesze choc wszystko pewne bedzie za kilka dni pozdrawiam 10:10 [zgłoś do usunięcia] Miiiśkaa Rzodkiewa witaj to ja po cichutku gratuluje zycze zdrowej ciązy . Na pewno tym razem bedzie wszystko ok!! 10:36 [zgłoś do usunięcia] też październikowa mama do kate 1989 ja miałam plamienie zamiast okresu, takie beżowe, zanikajace, kłócie w jajnikach i w piersiach, zrób sobie beta hcg, jest bardziej miarodajna, to test z krwi. Wszystkim przyszłym październikowym mamom życzę 2 kreseczek, spokojnej ciąży i zdrowych dzieciaczków A moje dziecię właśnie grzecznie śpi, a rok temu ... Powodzenia kobietki ! empe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum! tempe lachony rozwale wam to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja-dbaj o siebie!!!! a napewno wszystko będzie ok. u mnie z waga to tak w ciągu 4 tyg, 4 kg jak zobaczyłam na wadze to nie mogłam uwierzyć. ale ogólnie nie jest źle zaczełam 27 tydz i na plusie 5 kg. ale i tak czuje sie jak wieloryb;) ja dziś w nocy obudziłam sie z potwornym bólem brzucha i zaczeło mi sie robic słabo,po około 5 min przeszło i po godzinie było to samo i dzis mam taki jakis brzuch obolały;( ale mam nadziej że to szybko minie. jutro mam wizyte z położną i pewnie zacznie mi mierzyć brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiulaUk i nie pojechałaś do szpitala jak tak brzuch bolał? Kurczę ja bym w 5 minut była na izbie przyjęć pewnie. Dzwoniłaś może do lekarza czy położnej spytać skąd mógł być ten ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pocieszyłyście mnie z tą wagą:) Moze ten szosty miesiąc taki ma być:) Co do brzucha to na razie sie nie bardzo zmienia. Raczej z tych mniejszych jest, choc niektórzy mowią, że duży (co mnie raczej dziwi). Muszę sobie jakoś ten wolny czas zacząć organizować, bo zacznę zamulać. Co wy dziewczyny robicie na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka-leżałam i modliłam sie żeby przeszło;) jutro mam wizyte z położnąi bede pytać od czego takie coś. ale pownie powie że to norma, rozciągająca sie macica albo skurcze przewidujące;) niuniek sie ruszał zaraz po i brzuch mi nie twardniał.to mnie troszke uspokoiło. jak bedzie sie to powtarzac to pojade na porodówke. bo na izbie przyjęc czekała bym z 6 godz i zmierzyli by mi tylko ciśnienie;) co sama w domu moge zrobić. do 18 tyg miałam numer tel na ciąze wczesną a teraz to tylko porodówka;) mam nr tel do pl ginekologa ale co on mi zrobi w nocy i przez tel;( modle sie żeby nasze maleństwa urodziły sie nie wcześniej niż przed 36 tyg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×