Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

dodam,ze nie da sie przy nim zjes obiadu bo by czlowiekowi wydarl z gardla...nie wiem ile ma cm ale wazy rowne 8,5 taki normalny bobas z chydymi nogami.... dzis juz sie wkurzylam i dalam normalna zupe z kalafiora...POL MISKI,czyli ponad 200..chleb z maslem to juz norma-straszy syn daje... Jejku,poprzednie dziecko na samym cycu bylo wieksze i silniejsze bo w tym wieku juz pieknie raczkowalo(SERIO) a ten tylko lezy i patrzy czy ktos czegos nie konsumuje.......ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola za dwa tygodnie ma ważyć 8600 by podwoić wagę.,...hehehehehe...jakas masakra chyba.... Miss M ja Cię lubię ale cięzko mi uwierzyć ze to się mu w brzuchu mieści...jak możesz wyslij nam jego fotkę...bo takie ilości to 5 latek by nie zjadł...moze on się krzyczy jesc tylko do smoczka...u Polki też to myliłam az zwymiotowała 3 razy to już wiedziałam..a dziecko zazwyczja jak dają to bierze zarcie.. generalnie chyba trzeba oscylowac kolo 5 posiłków + deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M Pola tż wyciaga rece do talerza...my sobie coś łyżeczką jemy a ona otwiera buzię (nawet do zabawkowej łzeczki z kuchenki fishera)...jak kiedyś chwyciła talerz to jak te psy co szczęki zaciskają nieziemsko nie było mowy by jej go z reki wydrzec...a jak się mlaszcze to jest dopiero horror..ale tyle by nie zjadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka trzymaj sie... x Miss- moj Olek identycznie zarl hehe do tej pory zreszta zre bo nie powiem ze je ale Kaja spokojniej je ( obiadek caly, deserek caly- miseczka bo robie sama, mm 4 na dobe i kaszka na noc) a grubsza od niego pomimo tego roku i 9 mscy roznicy haha x Asiulka a za duzy ten film? to zkonwertuj go x fajne te na dziasla x De mag ogia- synek model normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - źle zrozumiałam :D muszę zobaczyc czy sie da, bo u nas to dno gondoli ma mozliwosc podniesienia oparcia na siedzaco, bede kombinowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokostka zapomniałam...bo my nie mamy...nei musi być na siedząco chociaż ciutek...zalezy jaka regulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie,ze sie nie odzywam ale stan mojego wurwienia na meza i dzieci spowdowany byl choroba ginekologiczna...ehhh..pierwszy raz w zyciu...biore leki i jest ok,nawet na nikogo sie nie dre;) ale tak to jest jak czlowiek nie mial okresu 4LAtA a potem ma przez ponad miesiac...i to z nadwyzka....... Kurde.....dalam...pol banana..drze sie o zupe,jak widzi zajadjacych-dalam..chociaz wiem,ze moze zaszkodzic-zjadl-wysrla...drze sie..usypiam,bujam,latam znim po pietrach...zobaczyl,ze starszy mleko sobie kreci...wyzarzl 210-poszedl spac...nosz kudrde...jak karmilam piersia-to na 4godziny jedna dawka byla dosc...ehhhhh...jaka ja glupia oglam piers dawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M. - nie znam się czy to dużo czy mało, bo mój jak zje 2-3 łyzeczki czegos innego niz cycek to swieto jest :) Żarłoczek z Twojego synka :) xxxxxx fajny ten masazer na dziaselka, chyba sie zaopatrzymy. Mamy taka nakladke na palec sylikonowa ale taka duza jest jakas i ciezko mu do buzi wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...podesle jakas fotke-tylko podaj adres..on normalnie wyglada..taki chudy polroczniak-ja kojarze jego obrzarstwo z odstawieniem od cyca...POCHLANIA I SRA...OK 4KUPY NA DOBE... KASZE MANNE NA MLEKU KROWIM(SWIEZO WYDOJONYM OD SASIADA) CALA SZKALANKE Z BANANEM LUB JABLKIEM I NIC MU NIE JEST...chyba przestane kupowac mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Kostka-moj starszy synek jadl tylko piers do 8smego mies...do prawie 2ch laT CYC NA SNIAD,OBIAD I KOLACJE..wiec karm jak najdluzej...bo jednak COS w tych naszych cycach jest;) uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiu Pola jest cudowna!!!!!! Po prostu miód!! A jak się słodko śmieje to szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail: sierpnioweczki2012@gmail.com ja nie wiem.jak Ty znajdujesz czas na 32 tematach pisac... i dwojka dzieci...podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe - ale się Niki naśmialam z Twoich historii o Batmanie :) Zarówno tym w sypialni jak i kanarku. Chociaż faktycznie los spotkał go okrutny... Goju - ja mam właśnie z polecenia Basi ten żel, tylko z efektem chłodu... Masakra! Jak się nim smaruje to ubieram się w gruby szlafrok, owijam kocem i jeszcze szczękam zębami. A! Gratuluję ząbka!!!! Wiecie...ja podziwiam dziewczyny, które robią pączki - ja ostatnio robilam kopiec kreta i całą kuchnię uwaliłam... Nie żebym nie umiała gotować, ale ciasta wychodzą mi takie sobie.... Demagogia też mi przypomniałaś poród... Kurcze - ja rodziłam równe 10 godzin a skurcze parte miałam... 2 godziny!! Ale nie miałam dostatecznego rozwarcia więc miałam skurcze parte ale zakaz parcia... MASAKRA. Po prostu taki ból... Zresztą - wiecie o czym mówię. Asiulka - śliczna fotka Polci, wiesz ja też się zastanawiam, gdzie ten czas zleciał... szok normalnie. A! I ucałuj Demgogiu Kacperka i Ty Anetko Kaję. Mój pół roku skończy dopiero za trzy tygodnie... Ale czas tak zapier... ani się obejrzymy a będziemy wyprawiać roczek. Karolinko, współczuję szpitala i trzymam ogromne kciuki. Wiem co czujesz ale dobrze, że maleńki z dnia na dzień zdrowszy. Sikorko - wyjścia z domu są potrzebne. Odpocznij, zrelaksuj się i spróbuj zdystansować. Nie wiem jakiego rodzaju macie problemy ale mam nadzieję, że szybko się wyjaśnią i będziesz spokojna :* Mocno Cię ściskam. U nas wszystko w porządku - dzisiaj dałam Wojtusiowi pierwszy raz troszkę kaszki Sinlac. Chciałabym, żeby jadł ją na śniadanko :) Albo na noc. W ogóle ostatnio nam mniej je - ok. 750 ml mm, ale spoko. Staram się nie stresować, bo jest dość dorodnym dzieciaczkiem. Sam wie, ile potrzebuje. Może jego organizm przestawił się na dietę? Wszystko - obwód główki, klatki i wzrost spadły mu na 75 centyl i tylko waga została na 95 centylu... Taka kuleczka mała mi rośnie :) Lekarz powiedział, że jak troszkę mniej będzie przybierał to nic mu nie będzie hehehe... Ta nasza lekarka z przychodni ostatnio dała nam skierowanie na posiew moczu bo niepokoją ja wciąż dosyć rzadkie kupki... I wyszła jakaś bakteria (tzn wynik dodatni na bakterię) dopiero we wtorek będą dokladne wyniki... Trochę się niepokoję, ale staram się nie panikować. Co ma być to będzie :) A będzie oczywiście dobrze :) Tralala - mówisz, że budujesz statki z klocków? :D Fajne zajęcie - dzieci to mają wyobraźnię, że ho ho :) W ogóle śliczna jest Twoja Nikola. Dzisiaj oglądałam Twoje fotki i tym razem skupilam sie na niej a nie jak zwykle na Brajanku. Słodka dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka!!! Pola rządzi :) Słodka jak miód na tym filmiku! :D:D Miss M. Twój maluszek naprawdę sporo je... szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaa mamaKostka- mialam pisac ze na Polnej nie rodziłam i chyba bym wolała w domu niż tam :D Ja na Jarochowskiego w klinice Św.Rodziny :) Najlepszy szpital pod słońcem :) Wivi- No Nikola dziekuje za komplement :) Śliczna ale niegrzeczna hehe :) Asiu- ja tu pisze i pisze do Ciebie na gg patrze a Ciebie nie ma heheheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) znów sie naczytałam tyle stron, że musze postarac sie czesciej zaglądac :P A co do pączusi to oczywiscie przesyłam wirtualnego dla każdej z Was, żeby tak jak mi troszkę weszło w boczki :P a co tam tłusty czwartek raz w roku... a moimi wypiekami podzieliłam sie z rodzinką:) niki fajne historię opowiadasz miło sie troche posmiac:D Basiu dasz rade z tymi chrzcinami ja tez robiłam w domu na 18 osób choc zaciągnełam do pomocy moją mame ale jakos wysztko wyszło ok :) Jejku przypomniałyscie mi moj poród, którego nie chce pamietac...dla mnie bołe było okrpne, myslałam, że zeżre ten fotel z bólu !!! Tak sie tam darłam, że pani ginekolog, najgorsza mi sie trafiła jaka mogła byc, powiedziała mi na koncu, że cyrk zrobiłam wredny babsztyl... krolinka fajnie, że juz troszke lepiej i z dnia na dzien bedzie jeszcze lepiej :) Ja to sie wogole na tych centylach nie znam ale jak poczyatłam Was to zjarzałam o co chodzi....i moj Bartus wogole nie łapie sie na tą skale... jeste poza nią... hmmm czy ja powinnam sie martwic, że jest za ciezki...chyba znów sie depresji nabawie :( poza tym cały czas ma te plamy na policzkach...mysle ze to od jedzenia, powiedzcie mi długo sie utrzymują takie plamy..czy powinnam jeszcze poczekac czy udac sie do lekarza, w sumie nie sa takie bardzo mocne ale są... mamoKostka trzymam kciuki za obrone :) Juz zapomniałam co miałam jeszcze napisac za duzo tego było do czyatnia hi hi aaa wszystkiego dobrego dla solenizantów Kacperka i Kaji buziaki :* Zdrówka dla wszystkich...sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mialam jeszcze zapytac o wprowadzanie glutenu...chodzi mi jak dlugo sie to podaje, jak to u Was wyglada, wszedzie pisze ze 2-3g do posilku ale przez jaki czas tak sie podaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie z Polci usmialam !!! jejuuu jaka ona kochana !! ogladalam filmik 3 razy i szczerzylam sie jak glupia hehe ale fajne dzwieki wydaje i jak sie glosno smieje! i oczka tak fajnie mruzy i wytrzeszcza, szok jaka jest przejeta nowa zabawka :-)) ale masz sliczna wesolutka corenke Asiu !! mala lalunia :-) a Ciebie chyba tez juz smiech zbieral co ? heheee super filmik !! i Polcia zerkala w kamere jak profesjonalistka hehe kto wie moze kiedys zostanie jakas slawna prezenterka ? Kacperek jak zwykle czaruje :-) pieknie siedzi , sliczny chlopaczek z niego. A za kazdym razem jak widze stojacego Brajanka to az oczom nie wierze, i on jest mlodszy od mojej Alihehe a ona z wielka laska sie na brzuch przewali heh a co dopiero siadac czy stac !! hen hen daleka droga przed nami. jal on fajnie wyglada jak sam je, jejku slodkasny jest :-*** Kostek jako umazany hhehe swietne zdjecie, grzech nie wywolac na pamiatke :-)) ojejjj chyba poslodzilam Wam, ale.coz mam zrobic kiedy wszustkie dzieciaczki takie slodkie sa??! i kazde ma w sobie cos innego, niepowtarzalnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sprowadzil mnie wlasnie na ziemie moj spiacy maz..... ale smierdzacego baka zasadzil fuuuujjjjj jakby patrzec kamera na podczerwien to by wszedzie chyba zielono bylo bleee.. . sory . no coz przez sen nie czuje to wtedy snuje :-( cieoawe co zas jadl :-( Miss dobre z tym jedzeniem, zwlaszcza to krowie mleko, buhahaha przyznac sie ktora sie nabrala ? ;-p a ponad trzydziesci tematow to chyba rekord kafee hehe niejedna ekhem ekhem pomarancza ekhem nie moze sie tym poszczycic. no grint ze.dziecko zdrowe i normalnie wyglada. rozumiem ze.zapalenie pluc -- to bezobjawowe - juz przeszlo? i miedzyczasie inne sprawy tez? super ;-) oby tak dalej,zycze zdrowka dla Ciebie i dzieciaczkow. xara z tego co sie.orientuje to kaszke z glutenem wprpwadza sie po troszeczku az do uzyskania pelnej porcji, tak mniej wiecej zrozumialam z tego co pisze na kaszce mannej mlecznej z nestle . w schemacie zywienia jest ile tego glutenu sie daje w danym miesiacu . niech inne mamusie mnie poprawiajakby co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co, gadalam ostatnio z kumpela na gg, ona mi sie zalila ze po porodzie nie ma ochoty na seks - jej coreczka w marcu bedzie miala dwa latka- ze sieprzez to kloca z mezem, i jak tak dale pojdze to sie pozdradzaja nawzajem- tak w skrocie rzecz ujmujac .. i ja jej odpisalam, zeby sie moze czasem zmuszala do seksu bo mimo wszystlo to partnerow zbliza, moze jak to beda czesciej robic to i u niej sie libido rozrusza.... noooo iiii MOJ MAZ TO CHYBA PRZECZYTAL !! i teraz chce rozruszac moje libido , ktore tez bylo zerowe . i chyba dlatego taki namietny sie stal... sama sobie bat ukrecilam swoimi radami.. moze sie.bal ze sie pozdradzamy? az tak zle nie bylo.. ale chyba znalazlam wyjasnienie zagadki . na kafe pisze z telefonu , w ogole nawet nie wie co to za forum, jak sie nazywa itp a na gg pisalam na laptopie. i chyba dran to przeczytal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xaaaraaa z tego co.wuem.ale nie pamietam skad dajesz caly miesiac tak malo glutenu...a potem mozesz zaczac zwiekszac...pamietam bo ostro sie dziwilam ze ma miesiac codziennie kasze wcninac i ja musz gotowac tak malo ;) dziewczyny dzieki...milo bardzo sie to czyta...dzis mi si ydalo.nagrac bo akurat tel byl pod reka...onq sie wlasnie tak rechocze....milo nam naprawde.. tralka ja dzis "poszlam" spac o.22:00.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od 6:30 2walka z zebami...masc poszla w ruch...mam pytanie do Basi i reszty co uzywa tego dentinoxu...jak to jest mozliwe ze ona sie uspokaja juz jak jej smaruje...tez tak macie??bo zbarania,am czy ta masc potrzeba? Moze palec zamocze w soku czy wodzie jak jej od samego smarowania przechodzi...potem jescze usnela na 40 min...teraz znowu nieziemsko trze i nieziemsko marudzi...dziewczyny ja dlugo zekala, na dziecko ale uszy mi odpadaja...zrzedzi tak ze najlepiej jakby caly zien przespala....zdarta plyta jedna...jakby kogos zarzynali....jeszcze i sasiedzi interwencje zrobia...masakra jakas...olus taki ze ona chocby nie wiem co ja bolalo drzemki sobie nie odmowi heheheh... Karolinka a jak w szpitalu?? Jak mlody ?(niby wiem jak ma na imie ale boje sie uzyc ze cos pomieszalam i wyjde na walnieta).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dopiero co mi net przyszedł. Nadrobiłam ale pewnie zaraz młody się obudzi. Xaraa, chyba Sikorka mi kiedyś odpowiedziała jak zadałam takie samo pytanie odnośnie długości stosowania tej kaszki, że teraz to jest tylko ekspozycja a z czasem można będzie dawać co raz więcej. A właśnie, bo ciągle zapominam: mamy karmiące, wiecie, że najpierw podaje się dziecku pierś a potem dopiero jakiś obiadek czy coś? Niedawno wyczytałam w książeczce zdrowia. A ja zawsze robiłam odwrotnie. Bałam się, że jak zje cycka to nie będzie chciał obiadku ale wcina aż miło. Wczoraj była powtórka z przedwczoraj - co godzinę się budził, przed północą mąż wkurzony zabrał swoje zabawki i poszedł na kanapę. A ja jak go wzięłam do karmienia prze północą tak obudziłam się o 2:15, patrzę - mały śpi koło mnie, ja z wywalonym cyckiem. Po prostu usnęłam przy karmieniu. Przełożyłam gada do łóżeczka i ładnie spał. O 4 rano zmieniłam mu pieluchę i dobrze, bo po 6 zajrzałam a tam ogromniaste kupsko. Przynajmniej wiem, że nie leżał w nim całą noc a najwyżej dwie godz. Zaś wszystko ufajdał i musiałam wrzucić do prania. Oglądnęłam filmik, ale się Pola cudnie śmieje. Uwielbiam taki śmiech u dzieci, taki 'całą gębą'. :D Mój nieraz jak dostanie głupawki, zwł. przed kąpaniem to tak się śmieje na całe gardło. Miss, rany ale Adaś Ci dużo je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, mnie też zastanawia jak to jest z tym żelem na zęby. Mi się wydaje, że jego już sam smak uspokaja /próbowałaś? dobry jest w smaku/ a może to jest tak, że nowy smak w buzi odwraca uwagę od tego, że dziąsła swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
My mamy Calgel na dziąsełka, też dobry :) Ale te gryzaczki-szczoteczki z nuka są rewelacja:) Teraz kosztują grosze.. My dawaliśmy 15 euro :( Ale 2,5roku temu noo iiii były 3szt a nie 2 :) :) Bo była jeszcze taka zwykła mała szczoteczka, oo taka: http://allegro.pl/nuk-pierwsza-szczoteczka-do-mycia-zebow-256-207-i2998628734.html Tej szczoteczki tylko już nie mam bo mała myła ząbki nią więc wyrzuciłam, a te dwie są jak nowe bo dość późno jej kupiliśmy, więc tylko wymyłam i wyparzyłam mu i ma :) Można to też schłodzić w lodówce jak mocno dokuczają dziąsła albo posmarować delikatnie tym żelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ogląda ktoś DD TVN ?? Widziałyście jak ta niania lała to maleństwo po główce? Nie było większe od naszych.. :( aż przytuliłam synka i łzy miałam w oczach.. Gdyby to się stało u mnie to bym poszła siedzieć bo bym ją zabiła na miejscu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ile bym wam chciala opisac a nie mam kiedy...dopiero dzis paczka jem...masakra jakas...zapisze sobie co chcialam napisac...moze sie uda wieczorem...teraz mala spala 40 min ale zasnelam z nia... Dziewczyny rece mi opadaja...wzoraj 6 kup- juz bez dicofloru bo na nim bylo 6 ale kozakow a teraz sa ciut mniejsze...dzis juz tez dwie z czego jedna to bylo wysmarowana kazda falda....jaki mi sie sraluch trafil to szok :) i cos chcialam o kocie i mezu napisac...matko to wieczorem...bawcie sie dobrze ja zaraz na spacer bo odsniezyli...a usg musialam przelozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×