Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..nadzieja...ostatnia.....

czy 40-tka może jeszcze być początkiem?

Polecane posty

Gość Egoist*_31
fajtlapy zyciowe, egoistyczne niedorajdy - emocjonalni dewiaci - tak tak, powaznie -zdradzajacy lub zdradzacze - i ci normalni ktorzy slyszac o moich dzieciach uciekaja gdzie pieprz rosnie ..pewnie do tych o 10 lat mlodszych bez przychowku /////////////////////////////////////////////////// Co myślałaś naiwnaiczko, że będziemy się męczyć ze starymi 40 stkami i ich dziećmi od innego faceta?. durne staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek to juz w ogole jaka
tepa stare to a glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliku -mam nadzieje, ze masz dystans do tych wypowiedzi Panow wyzej :-P Nie do konca jednak sie zgadzam , ze tylko desperaci , zyjacy na socjalu ( np. Hartz IV ) chca Polki ? A czemuz tak myslisz? Az mi sie bardzo przykro zrobilo czytajac to, tym bardziej , ze sama jestem bardzo zaradna kobieta , moj maz jest Niemcem , swietnie sobie radzacym w zyciu zawodowym . Nie musialam leciec za desperatem , by poprawic swoj byt , tym bardziej , ze pracuje ciagle w Pl, tu placac podatki . Czy Polka nie moze wyjsc za maz , czy byc w zwiazku z np.z wyksztalconym , dobrze zarabiajacym np Anglikiem, Wlochem tudziez innym Panem ? Az tak nas nisko cenisz ? Koraliku -to do Ciebie nie podobne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody arni
koraliczek,skumaj sie z psycholem stolik,pasujesz desperatko do takiego jak ulal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......nadzieja....ostatnia
Świetnie, teraz na mojej starej tępej głowie zjeżyły się te co się ostały, stare, siwe włosy. Nigdy nie miałam w sobie tyle jadu i wulgarności, a też, kiedy jeszcze żyły dinozaury miałam 20 lat. AKURAT!! A teraz moja stara, tępa głowa absolutnie nic sobie nie robi z tych w/w uwag, bo wie ile jest warta w porównaniu z "wielkimi anonimowymi". Powtórzę się IGNOR. A ten wątek i tak wróci na właściwe tory, bo my 40-tki tego chcemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopy maja racje
Nikt nie chce starej 40letniej baby z bagazem -bachorkami, - woli mloda bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
.............stoliczku zostaw mi swoje gg albo e-maila...chetnie sie z Toba spotkam na seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
Egoist31 chetnie ci obciagne...........co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby mają rację
że olewaja życiowe fajtłapy zalatujące oborą i zaśmiecające to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
jaroslawe84 tez obciagne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
to co ?malolaty bo chyba nie dorosle dewianty podkradaja mi moj nick......pobawiliscie sie juz?...w spodenkach cos sie poruszylo??? a co do zagranicznych mezow...nie niekoniecznie harz IV ale niestety....interesuja sie tu nami Panowie z nizszej polki :-( dlatego nabralam dystansu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
jem sraki i sram na morde starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby mają rację
o ile wśród brudu i smrodu znajdzie ten tyci narząd co deske olewa przy sikaniu bo taki tyci brrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
ktory.. mnie stara 40 w koncu wyrucha z litosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chlopy chca mlodszych bez bagazu" -tu akurat sie zgodze , ale czy Ci panowie sami nie maja bagazu? Trudno znalezc Pana w wieku 40+ , by nie mial bagazu , by byl kawalerem , czy nie mial dziecka /dzieci , nie placil alimentow . Takze Panowie i Panie - to dziala w obie strony. Panie decydujac sie na Pana z odzysku musza zaakceptowac te bagaze ,majac swiadomosc niedogodnosci. A tak swoja droga kawaler 40+, bezdzietny , to chyba nienajlepszy kandydat do zwiazku :-( Co on moze wiedziec , o kompromisie w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
...dobrze zarabiajacy ustatkowany powazny niemiec szukajacy zony slyszac ze kandydatka cudzoziemka...puf..i tyle go widzialas...pozostali interesanci...niestety z odrzutu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka powinna byc( wedlug mnie) podobna polce .Wtedy jest rownowaga i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
tak samo jest ze stanowiskiem pracy....pewnie znajdziesz jako cudzoziemiec tutaj prace...ALE tylko taka ktorej niemcy sami nie chca wykonywac :-( i na oslode dadza ci jeszcze 3/4 tego co by otrzymal niemiec.... i powtarzam sa wyjatki...zadkie ale sa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliku, jesli twoj ostatni wpis byl twego autorstwa -coz wspolczuje Ci , braku wiary we wlasne sily i patrzenia w krzywym zwierciadle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
.....tak jak ostatni kandydat o ktorym pisalam, ma prace, duzy dom, ogrod i hektary...szuka...beznadziejnie zony ?he he he niee on szuka pomocy do swoich niedoleznych rodzicow, pomocy w ogrodzie i w domu bo sam nie daje rady..natomiast wiazac sie nie chce...bo on nie jest jasnowidz i nie wie czy za kilka lat cos sie nie zmieni.... a ktorasz to Pani w odpowiednim wieku zdecyduje sie latami prowadzic zycie na probe ??? inwestowac prace i pieniadze w nie swoje? juz nie wspomne o straconych latach na probe... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koraliku - ja akurat nie szukam pracy w De, bo mam swietna sytuacje u siebie. Wypracowana -wiec po co szukac buleczek , jak jest chleb? Naprawde sadzisz, ze oprocz czystego biznesu, nie moze byc MILOSC miedzy dwojgiem ludzi ? Alez zgorzkniala z Ciebie jest kobieta, kazdy facet ucieknie od takiego smutasa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
mam tu duzo kolezanek rodaczek i powiem ze im nie zazdroszcze posiadania takiegoz partnera... krzywe zwierciadlo??? czyzby? ja odczuwam czesto ze jestem inna...powaznie... ostatnio w pracy dziewczyny doszly do wniosku ze jednak nie pochodze z rosji tylko z polski...ratunku...szczeki im poopadaly...i ma dystansik z niewiadomego powodu? wczesniej mnie akceptowaly..... wystawiony z duma jezyczek ze jej facet nie uciekl? :-) ja nie mowie ze brak kandydatow...co to to nie...tylko ze nie ma w czym wybierac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole bursztyn od diamentow
Koraliczek, To straszne co piszesz. Nie moglabym zyc z takim obrazem swiata. Twoja wypowiedz implikuje, ze kobiety szukaja zwiazki ze wzgledu na zarobki partnera. Osoba, ktora szuka wylacznie mozliwosci urzymania sie nie bedzie popularna w zadnym kraju. Ludzie cenia sobie osoby, ktore potrafia na siebie same zarobic ale szukaja w zyciu uczucia, milosci, oddania i sympatii a nie portfela. Nie ma co idealizowac obcych krajow ale mi zycie za granica przychodzi o wiele latwiej niz w Polsce. Kiedy ostatnio bylam w Polsce to mialam wrazenie, ze moj styl zycia bardzo odstaje od rzeczywistosci. A tu gdzie mieszkam jest raczej norma. Dlatego o wiele latwiej mi tutaj akurat poznac ludzi w moim wieku otwartych na nowe znajomosci, nikt mnie nie traktuje tu jakbym juz tylko mogla wnuki bawic. Mam swiadomosc mojego wieku ale tutaj mi on wogole nie ciazy. W Polsce ludzie jakos tak nieraz zaraz kobiete potraktuja z gory jak jest troche starsza. Tak jakby juz nic nie mogla od zycia oczekiwac. Moze tylko mialam pecha? Co takiego robie? W zasadzie nic specjalnego :) Ale czy wiecie, ze w Polsce ciagle jeszcze jakies polglowki gwizdaja kiedy na przyklad dwie kobiety biegaja z rana?...Tutaj natomiast chodze na treningi bo znam grupe ludzi w wieku 40 lat wzwyz, ktorzy biegaja marathon albo pol marathonu. Moja kolezanka ma 50-tce i smiga az milo popatrzec. Zadni wyczynowcy ale robia to dla zdrowia i urody ;) jak rowniez zeby miec swiadomosc osiagniecia, ze udalo im sie skonczyc bieg. Poznalam wielu aktywnych, wysportowanych 40-latkow w ten sposob. Byc moze niektoremu sie w zyciu nie powiodlo i zyl z zasilku przez pewien czas. Kazdemu sie moze noga powinac. Dla mnie to nie wyklucza osoby. Jest w mojej dzielnicy fajny sklep z winami gdzie co pare miesiecy organizuja proby winy i zapraszaja producenta, zeby opowiedzial cos o swoich winach. Przy kieliszki wina swobodniej sie rozmawia i nie przychodza tam nastolatki :) Tam tez poznalam ciekawych ludzi. W sezonie jezdze w niedziele rowerem na wyprawy miedzy 75 a 150 km z grupa ludzi po 40-tce. Potem zazwyczaj cos jemy razem, jest razem wesolo. Wogole, jezeli mam do wyboru to wszedzie wole rowerem jechac :) Tak sie zlozylo, ze znam duzo bardzo dobrze sytuowanych 40-latkow ktorzy mimo to smigaja do pracy rowerem w garniturze Armaniego bo wola od samochodu. I to mi sie podoba! O doswiadczeniach z rowerem w Polsce juz pisalam. Mi nie odpowiada kultura drogowa w Polsce no ale moze inni maja silniejsze nerwy. Uwazam tez, ze w tym wieku nie ma co zasypiac gruszek w popiele i czekac az sie zwiazek sam zdarzy. Kiedy bylam wolna zapytalam dyskretnie znajomych czy nie maja jakiegos wolnego kolegi, ktorego moglabym poznac ;) Wprawdzie nic z tego nie wyszlo bo zakochalam sie w zupelnie kim innym ale nie zaluje bo poznalam roznych milych ludzi i krag znajomych sie powiekszyl. A mojego partnera poznalam w sklepie przy kupnie tego samego zegarka sportowego do miezenia przebiegnietego dystansu satelita :) Troche to zajelo zebysmy sie dobrze poznali ale poczatki byly w sumie latwe ze wzgledu na wspolne zainteresowania i zapatrywania na zycie. On mi potem powiedzial, ze wiedzial od pierwszego momentu ze cos z tego bedzie :) I zareczam ci, ze nie jest na zasilku :) A ja roniez nie mam pracy, ktorej nikt by nie chcial. Wrcez przeciwnie! Czasem dopisze w zyciu troche szczescia. W kazdym razie, drogie panie, do dziela! Nie dajcie sobie wmowic, ze 40-tka to koniec bo to nieprawda. Trzeba robic sowje, byc otwartym na innych ludzi i ciagle mozna w tym wieku spotkac milosc swojego zycia :) W koncu swoje juz przeszlysmy wiec wiemy teraz lepiej czego chcemy i mamy lepsze szanse na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwfawa
ten babsztyl koraliczek..........jest jebniety w chooj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
Eleene ja nie jestem smutasem!!! dlaczego takie podejrzenie? to ze akurat tak a nie inaczej odbieram swiat? ...ze chetnie podjadam buleczki posiadajac chlebek w domu? mam 40 lat, dobre wyksztalcenie, wiem czego chce od zycia...i niezadawalam sie byle kim, byle byl, byle nie mowiono ze odemnie uciekaja? :-P ja nie jestem niestety z tych co siedza w domu zadowolone z chlebka ... albo w cudownej zagranicy chodza sprzatac na kilka godzin... nie!!! ja chce siegac chmur! gonic za buleczkami...zarabiac kase! chce zyc a nie tylko byc u boku kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliku - moze Ty ,jak moja jedna kolezanka . Facet gorna polka : kapitan promu . Fiasko!!!! -mial taki majatek, ze sral ( przepraszam za slownictwo) po nogach, ze kobieta przypielaby sie mu do majatku. Nastepny: lekarz -zdradzacz niesamowity , ale gorna polka :-P . Tylko tacy potrafia ja zainteresowac , a Ci zmieniaja baby , jak wsciekli . Rezultat -depresja i brak wiary w swoja wartosc. A moze wystraczyloby poszukac polke nizej , co nie znaczy ,ze z podlogi? Czy tu naprawde chodzi , tylko o status materialny, pozycje ? Czy inne wartosci nie maja miejsca ? Chyba kryterium doboru partnerow jest zupelnie cos innego, wazniejszego przeciez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
wole Bursztyn....pieknie napisalas..zazdroszcze ci ze sie odnalazlas...mysle ze duzo zalezy w jakim srodowisku sie obracamy... jakich mamy znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek...............
Eleene ja nie mowie ze szukam portfela... napisalam ze sama zarabiam swoja kase a szukam milosci po prostu ale nie takiej z podlogi ;-) nie z socjalu...tylko poprostu KOGOS normalnego do ktorego szybciej zabije moje serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×