Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

cześć dziewczyny melduję się ;) no dawno mnie nie było tutaj ;/ no niestety byłam tydzien w szpitalu natii nie przejmuj się tym dupkiem nie zasługiwał na Ciebie kochana :) życzę ci 2 kreseczek :) wszystkim ktore się dowiedziały ze beda mamusiami gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a jak tam u ciebie? masz jakies objawy ? ja czuje sie bardzo dobrze wrecz tylko ten bol plecow;/ i piersi tak lekko pobolewaja mam nadzieje ze zobacze jutro 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii Skarbie z całego serduszka życzę Ci dwóch kreseczek,ale myślę że na test to stanowczo za wcześnie. A kiedy miałaś tak mniej więcej owulacje?:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem kiedy dokładnie jak miałam w miare regularne to wiedziałam ale teraz nie mam pojecia zawsze miałam tak 13-14 ;/ bo nie miałam zadnego takiego sluzu a testow owulacyjnych nie robiłam wiem, że za wczesnie troche ale nie moge sie doczekac juz no ja tez mam nadety brzuch a jak zjem to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam przed chwilka test owul.bladziuchny wyszedl,wiec pewnie owul,bede miala w czwartek albo w srode tygryss_00 zdrowia zycze...:) Natii trzymam rowniez kciuki za twoje kreseczki pamietam jak kolezanka przysłała mi fotke swoich 2 kreseczek(2 m-ce temu) to az sie poplakałam:) tak sie cieszylam a jednoczesnie "zazdroscilam" ale w tym pozytywnym rozumieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie :) U mnie wszystko w porządku :) jestem tylko zmęczona strasznie i spać mi się chce ale na szczęście nie mam mdłości :) zastanawiam się kiedy zacznie być widoczny brzuszek. Nika i inne brzuchatki a jak tam u Was?? widać już coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysky zdrówka zycze :* nati aty masz jutro 14 dc od owulacji to powinno cos wyjsc a jak nie to faktycznie jest za wczesnie zobacz sobie animacje ciazy na mamazone.pl ja wczoraj przesiedzialma na tej stronce do 1 w nocy ;/ ewus a kyóry ty juz tydzien jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewuś :* Ja się czuję nadzwyczaj dobrze :) mdłości minęły itp. tylko spanko męczy :) kochana który tydzień u Ciebie? u mnie 12 a brzuszka też jeszcze nie mam a Ci co nie wiedzą to nie widzą żadnej zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko ale jakim cudem Natii jutro będzie 14 dni od owulacji?:) Przecież to dopiero jej 23 dc:) Chyba,że ja już wszystko pomieszałam haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to moze ja cos pomylilam ale nika chyba na ktorejs stronie wstecz o tym pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to namieszlam nati chyba pisala ze bedzie w 14 dc od owulacji albo ja pomylilam juz wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też to czytałam...i coś mi nie pasuje:) Bo z tego wychodzi,że owulację miała 10 dc...a to raczej niemożliwe przy jej cyklach:) Natii weź no nam tu szybko to wytłumacz,bo zgłupiałyśmy z Małpką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że owulacje miałam zazwyczaj 13-14 dc jak miałam regularne w miarę a teraz mam 23dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja przy 25dc tak wlasnie mam owulke 9, 10 ,11dc zawsze mi wychodzi ale nie wiem jakie dlugie nat ma cykle . a tak pozatym to u mnie jest 21 dc i jestem 9 dni po owulacji bo mialm 14.04 i jak ostatnio robilam test to bylam tak jak teraz 4 dni przed terminem i test pokazal II krechy ale bylam chyba 10 lub 11 dni po owulce sama juz nie wiem :/ ale testu nie robie czekam do @ i koniec na tym www.mamazone.pl jest wszystko fajnie opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stokrotki :) ja już po pracy i po obiadku, czekam na wstrętną @ też mam 37 st teraz , kurcze cały czas dzidzie mi sie śnią , dziś mi sie śniło że babka sie pytała w którym mieś jestem i co będzie mówiłam że 4 mieś i bliźniaki :) czyli że lipa bo sny interpretuje sie na odwrót :( mam ochotke skubąć z lasu konwalie , kurcze chciałabym na balkon, a las tak bliziutko ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyki jetse jakies 9-10 dni po owulce aha juz wszytko jasne akiedy masz miec okres bo faktycznie moze byc zawczesnie chyba ze masz tak krutkie cykle jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×