Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Objawy to moge sobie znaleźc nawet nie starajac sie o dziecko. Wiem że to nie jest możliwe żebym była w ciąży. Ale to plamienie któro mialam mnie zastanawia. Od tego czasu przy wiekszym wysilku czuje zmeczenie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ja to dawno takiego bólu nie mialam owszem bolala ale nie az tak opadlam calkiem z sil dzisiaj tylko leze nic nie robie jestem jak detka od roweru :/ ewus biedactwo tulam cie mocno kochana odpoczywaj soebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz tylko mogłam się ponakręcać jak mi się spóźniała @ i czułam sie fatalnie. A tak nawet nie mam złudzeń....bierze mnie na @ i to na maxa ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - wiem dokładnie jak się czujesz. jak mnie w nocy obudzi ból to rano wstaje jeszcze bardziej zmeczona niż zanim się kładłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04..... ..do lnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04....... łó dzkie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?... .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12 ....?.......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.... .......?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymki wpisalam do tabelki 1 cykl staran bo od poronienia to pierwszy niechce poprzednich miesiecy bo ta liczba mnie przeraza :( wiec lepiej ze od tego cyklu ruszamy !!!!cociaz moja motywacja dzis jest nie wielka ;( a tak pozatym to: ola napisz cos do nas:) silka jak tam dzisiaj sie masz pewnie zajeta urzadzaniem nowego domku jestes;) tygrysik hophop !!!!:) patra jak sie masz dzisiaj ? nati a ty jak sie czujesz masz spokoj byly nie zadrecza cie sms-mi ? marta jak tam staranka ? :) brzuchatki odedzwijcie sie do nas czasami jak zaszlyscie w ciaze tak zamilkłyscie juz nie ma cie po co z nami pisac :( smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilke przerwy w robocie :) pęcherz chyba na maxa przewiało, sikam jak wariat co chwile i brzuch strasznie boli, jutro mam dostać @ a moja chłopina chce na rowery jechać w sobote, tak ładnie prosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym też pojeździła. Myślę że na weekend się wybierzemy tak miedzy tymi parapetowkami które mamy zamiar robić cały weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) malpka24 no ja czuje sie ok tzlko ten bol piersi i glowy ostatnio jakies 2 dni temu napisal mi ze mnie kocha... a ja nie nawidze jezdzic rowerem masakra jakas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)przykro mi MAŁPKO że przyszła ta @ WREDOTA!:(...rozumiem co to bóle uwierzcie mi też(zdycham)juz pare dni przed i nerwowa że hej!no ale taki to juz nasz los kobitek:(jednak pocieszenie w tym,ze tylko MY kobietki możemy być w ciązy i czuć ten stan:)jakiego kazdej z was zyczę:)no i sobie...zobaczymy co przyniesie ten mc.... tak na szybkiego was poczytałam,ale uciekam zaraz bo zmeczona po pracy a jeszcze obiadek zrobić,kwiatki posadzić(a zła jestem bo fuksje i kalia mi padły...:(jej=jak sie podlewa takie kwiatki?i drzewko mandarynki?moze wie któras z was? no i duzo w domku ciagle do roboty...wekend tez juz zaplanowany takze po pracy w sobote wyjezdzamy na komunię(jejku!co kupic chłopcu..?)dylemat mam..:( może kaske włozyc do koperty?co myslicie?a,jak tak to ILE?KOLEZANKA PORADZIŁA 100 E,no nie mam pojęcia...uciekam bonie wyrobie się... Wszystkim zyczę dobrego samopoczucia i 2 kreseczek testujacym.odezwe się dopiero w poniedziałek.. przesyłam buziaki!i trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka Ja mam też takie koleżanki które tego nie odczuwają a my biedne musimy cierpieć:( Ja tydzień przed @ mam nerwy jak cholera,a teraz nie mam może @ naprawde nie przyjdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natki jak to napisal ze cie kocha w co on sie bawi mam nadzieje ze nie chcesz do niego wracac ? silka ma nadzieje ze maj znowu przyniesie jakies brzuchatki :D a co do drzewka madarynkowego to ogolnie jak cytrusy trzaba je podlewac ale nie za czesto tak zeby nie mialy ani za sucho ani za mokro i najlepiej na sloncu staly bo sa wtedy slodziutkie;) a koperta do dobry pomysl jak nie jestes chcestna tylko gosciem i masz namyslei 100euro ja tak to wzupelnosci wystarczy nie przesadzajmy to 9 cio letnie dziecko i jest to komunia a nie wesele. ja jak bylam na komuni jako gosc tez wlozylam 100 euro do koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisal tak nie wiem co on sobie mysli i w co on gra tak robiłam test druga kreska bardzo blada jutro powtorze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati czyli jednak jeste w ciazy wiec gratulacje trzymaj sie dasz sobie rade bez niego sciska mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle ci namieszal ten twoj -Nati odebralam wyniki tarczyca ok jedynie plytki krwi mam niskie nie wiem co to znaczy w dodatku cos mnie bierze;/ kupilam theraflu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no namieszał i to bardzo... ale watpie zebym była w ciazy ;/ ale mam nadzieje ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati jesteś napewno widze,że podchodzisz do tego jak Ja mi też wyszedł bladzioch wtedy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka,no wlasnie tez tak pomyslałam,pewnie to przez ta diete,jem malo miesa.schudlam ponad 20 kg.w listopadzie mialam 138 a teraz 129 wiec spadaja...musze wiecej jesc czegos z zelazem albo pic zelazo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe,tzn.tych płytek krwi tyle mialam;) a waze mniej ,duzo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×