Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

cześć dziewuszki :) u mnie nic nowego 16 dc staranka były ale jakoś nie czuje że sie uda , chyba dopiero bede miała nadzieje jak nasionka m sie poprawią tak o 100 % ;) to mój 3 cykl z ziółkami a potem przerwa , dzisiaj strasznie głowa mnie boli ,niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bezik, wystarczy jeden szybki żołnierzyk i załatwi sprawę ;) Więc wiesz, nic nie wiadomo, może juz sie coś zadziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byliśmy na grillu u sąsiadów mają ślicznego synusia ma niecałe 3 miesiące , tak fajniutko sie patrzył prosto w oczy i delikatnie sie uśmiechał , normalnie cudo nie do opisania :) kobietki życze nam wszystkim żebyśmy już niedługo doczekały sie naszych upragnionych dzieciątek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Kilka dni tu nie zagladałam bo byłam na wyjeździe u moich rodziców. Wczoraj wpadłamw jakąś panikę bo wydawało mi się, że piersi przestały mnie boleć i nic nie czułam w podbrzuszu przez cały dzień. Pojawiły się u mnie bardzo złe myśli. Rano jak wstałam tylko z łóżka to cycuchy jednak dały o sobie znać. Są cały czas bardzo drażliwe, choć juz tak bardzo nie bolą. Nie wiem czy na siłę nie odczytuję tego za zły znak. Z moich obliczeń wynika, że w środę kończy się u mnie 6 tydzień więc będę chciała umówić się na wizytę do gina. Bardzo martwią mnie wszystkie przypadki ciąż o których tutaj przeczytałam, które skończyły się niepowodzeniem. Bardzo współczuję każdej kobiecie która tego doświadczyła i modlę się o zdrowie dla swojego maluszka. Bardzo mi zależy aby wszystko wyszło dobrze. We wrześniu kończę 42 lata. Tak, tak. 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, nie sugeruj się złymi historiami, wiesz przecież, że to bez sensu. Ja mam 37, więc też do najmłodszych nie należę. Trzymam kciuki i ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali wszystko będzie dobrze urodzisz zdrowego dzidziusia, bądź dobrej myśli , dbaj o siebie , staraj sie czytać coś innego kurcze niewiem, ale powiem ci że ja starając sie o dzidzie czytam o chorobach , zagrożeniach ... i sie nakręcam zamiast czytać o czymś miłym , jak zajde to pewno bede siedziała z nosem w googlach i doszukiwała sie złych objawów , jestem panikara wiem że to źle , ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa otuchy. Poczytałam troszkę w necie jak to jest z tym bólem piersi w ciąży i jestem spokojniejsza. Na pewno nie powinnam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Wam! temperatura mi spadla do 36,6... chyba koniec nakrecania sie! a to juz 47dc! ło matko! ja po wczorajszym dniu strasznie niewyspana jestem i mam dzisiaj strasznego lenia!!! ale wychodzi sloneczko wiec moze bedzie pozniej lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hanakali i sliwka - napewno wsyztsko bedzie dobrze moja mama mnie urodziła mając 40 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ja bym nie dała rady tak isc na silownie z poniedzialku... ołłłł na sama mysl boli mnie wszystko! podziwiam Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
teacherka jak tam twoje objawy okresowe? bo my chyba mamy miec w podobnym dniu? ale u mnie niby mam ale tak jakby zanikały ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja mam problem;] mierzyłam dzisiaj tempke i na termom.tym co zawsze mierze( on jest taki jak rteciowy-tylko zamiast rteci jest cos tam-wogole jakis dziwny od jest od poczatku) i temperarure wskazał 36.45 na elektronicznym 36,7 a na elektronicznym drugim 36,5 ja głupieje co mam wpisac do tabeli w ovu/.... rece mi opadaja ale kupilam testy owul. i dzisiaj zatestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Ja mam dzisiaj 37dc.... Hankai będzie wszystko dobrze urodzisz zdrowego maluszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - tak ja mam mieć jutro @, ale nic mnie nie boli, tylko słabo mi bardzo, wróciłam już s siłowni bo nie dałam rady nic dzisiaj robić, ciemno mi sie robi przed oczami :( teraz leżę...mam nadzieje, że dostanę w terminie @ chociaż możliwe że sie trochę opóźni, przez wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka Ja już nic nie wiem w 34 dc miałam śluz przezroczysty i rozciągliwy. Pewnie dostane w 48 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-przykro mi:( wiem co czujesz niedawno przez to przechodzilam.. trzymam kciuki z nastepny cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie chyba pocieszenia potrzebuje od swojego faceta ale wiem ze tego nie dostane... zobacze tylko rozczarowanie w jego oczach i tyle... nawet nie jest mi narazie przykro... na poczatku staran bylo gorzej przy @... trudno, przynajmniej wreszcie skonczyl sie ten pieprz ony cykl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziekuje Wam kochaniutke :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, uściski kochana, nie patrz na chłopa, co oni wiedzą o tym wszystkim... daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od gina. Pierwsze badanie... no i ponoć wszystko w porządku, macica mi urosła, szyjka mocna (cokolwiek to znaczy ;) ) Wszystko wskazuje na 7 tydzień, więc dokładnie tyle, ile wynika z kalendarza. Jutro mam usg. Trzymajcie kciuki i to mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka trzymamy kciuki:* Kania przykro mi ze @ przylazła,wkońcu zaskoczymy wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×