Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

źle sie czuje kłuje mnie wszystko tam na dole , dziś 18 dc zrobiłam teścior owulacyjny i negatywny , ziółka chyba robią tam porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bezik, strasznie szybko to dzisiaj było, niewiele pogadałam z ginem. Mały człowiek ma 1,5 cm :) Witamin nie biorę, bo wszystkie są z jodem, a ja nie mogę przyjmować jodowych preparatów (bo mam usuniętą tarczycę). Farmaceuta z mojej apteki obiecał mi coś wyszukać, co mogłabym łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn biorę kwas foliowy (ale to wydało mi się oczywiste, więc nie napisałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doby! :) znowu nie mialam wczoraj siły... a dziś znów 7 w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, ja też jakaś niedospana jestem ostatnio... Mąż mi wyjechał,pracuje, jutro już wraca, ale jak ja mam wolne no to muszę sobie zorganizować jakoś dzisiejszy dzień. @ rozkręcona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko to teraz znowu mamy @ w zblizonym terminie :) z Maja jest nas trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Bezik Ja do karkówki z grilla lubie z pomidora,ogórka małosolnego,cebuli i czasami dodaje szczypiorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Teacherka kurcze może uda nam się w jednym czasie zaciążyć:D mam nadzieję że sierpień będzie dla nas szczęśliwy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kurde ja juz nie wiem co z ta owulka u mnie:( tempka 36.6 dzisiaj test dzisiaj negatywny...wrrr.. a ja od przedwczoraj i wczoraj i mam zamiar dzisiaj m ciagam na sex:) hehehe jak juz nie wyjdzie w tym cyklu to chyba odpuszcze..ale jak tak sie nie da...nie umiem ja robie test z apteki nazywaja sie LH VITAM-polskie z Białegostoku o stezeniu 25.... a brzuch mnie boli jak bym miala dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dziś boli brzuch mam skurcze delikatne w jajnikach i czuje sie jakbym maraton przebiegła, za tydzień @ , misia a czym przyprawiasz tą suróweczke ? sól pieprz czy może jakiś sosik , olej ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka gdzie jestes?? jak tam u ciebie? ty tez jakos ze mna masz owulce idziemy razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski nie było mnie troche bo miałam gości i od soboty jestem chora :( jeszcze na domiar zlego zimno mi wyszło na ustach żeby to jedno 5 odrazu takie mam paskudne usta ze szok a w sobote na wesele idziemy;/ co u was słychać dzisiaj taki pochmurny i smętny dzień a ja czekam nadal na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja wczesniej pisałam. ze podejzewam ze jestem w ciazy. ale kazda pisąła ze za wczesnie na jakie kolwiek objawy.a powieccie mi bo od wczoraj mam bardzo tkliwe sutki kiedy cos takiego wystapiło u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide do gina bo troszku sie martwie.. a @ mam dostac 5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na poczatku bardzo bolało podbrzysze poniej miałam bardzo gesty sluz biały pozniej swedziało mnie tak no i bol podbrzusza raz mnie pociaglo na wypioty...a teraz te sutki tkliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawa jestem co Ci lekarz powie :) daj znać ja tu widze że coś na rzeczy może być. Ja w tamtym roku poroniłam ale Twoje objawy przypominaja mi moje tkliwe sutki bolące bóle podbrzusza tylko ja czekałam do dnia spodziewanej @ ale i tak wiedziałam że jestem w ciąży nawet zanim zrobiłam test szkoda tylko że moja radość trwała tylko 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva40
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale nie daje już rady sama. Dzisiaj 22 dc i czuje ze dostanę@.. Znam swoj organizm a mimo to wciąż mnie oszukuje..nie zachodzę w ciąże tyle lat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA witaj.... z nami dasz rade:) kurde my wszystkie znamy ten bol.. chociaz ja juz mam dziecko ,wiec az nie mam takiego parci..ale bardzo bym chciala moim zdaniem nie ma co sie nkreac przed @ czy jest ciaza..bo to bez sensu..ostatnio przeciez tez swirowalam ale dosc tego tym razem czekam do terminu @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) już jestem z Wami :) Byłam tak zarobiona że nie było czasu nawet na czytanie...ale już nadrobiłam wszystko :) fajnie,że się martwicie o mnie :P Kaniu,Maju :* oby ostatni cykl z tą cholerą Sliwka gratulacje :) niech fasolinka zdrowo dalej rośnie :) Dorotq u mnie 15dc i temperatura dzisiaj wzrosła z 36,6 do 36,7 Jak jutro jeszcze wzrośnie to owulacja...tylko śluzu rozciągliwego brak :/ jest tylko wodnisty... Odkąd zaczęłam pić macę zauważyłam 2 rzeczy: w pierwszej fazie cyklu temperatura nie skakała tylko utrzymywała się na jednym poziomie 36,6 i żadnych bóli owulacyjnych,kompletnie nic mi nie jest.Jedynie to teraz troszeczkę ćmi mi jajnik ale nawet nie zwróciłam na to uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×