Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nie wiem co Ci doradzić... a miałaś już tak długie cykle? Ciebie chyba w pierwszej ciązy test wyszedł pozytywny długo po terminie @ Ja bym zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni cykl miałam 44 dc teraz 34 dc miałam rozciągliwy śluz i przezroczysty i dlatego nie wiem czy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hmm a u mnie teoretycznie dzis powinna być @ ale nie ma. nie mam tez typowych objawów jak zawsze- normalnie to juz na 2 tyg przed mam bóle i piersi gigantyczne, a teraz mam uczucie ciężkości w dole brzucha i wrażliwe sutki, niewiem ile jeszcze czekac zeby zrobic test. u ciebie teacherka juz chyba pani zawitała? no to juz nie idziemy łeb w łeb. mma nadzieje ze chociaż zaniedlugo dostane ten okres zeby moc od nowa zacząc działac. aczkolwiek poki nie przyjdzie dalej bede męczyć męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko u mnie 16dc jeszcze do wczoraj mialam rozciagliwy sluz i tempka skakała od 36.4 do 36,6 dzisisj sluyz wodnisty testy negatyne ja juz nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu jak w 34 dc miałaś owulacje to na test za szybko...kurcze jakie to wszystko jest skomplikowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam i jestem 21 dc no i jest fasolka ale dzis robiłam BhcG i jutro jeszcze jedna wizyta potwierdzajaca/.. wiec zobaczymy jutro Dobrze przeczuwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq u mnie temp była cały czas na jednym poziomi...na wykresie pozioma kreska (nie licząc @) dziś skoczyła 36,7 i jajnik od teraz pobolewa mocniej...ale śluzu rozciagliwego pod lupą szukać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmed intuicja Ci nie zawioła :) oby dalej takich wiadomości :) Trzymam kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem po wizycie u gina. Stwierdził, ze ciąża jest ale nie widział zarodka. Za tydzień mam znowu przyjść i się okaże. Nie wiem jak ja przeżyję ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rece mi opadły. Nawet nie mam siły płakać. Nie wiem czy sie jeszcze łudzić, czy nie, ale po minie gina widzialam, że raczej czeka mnie łyżeczkowanie macicy z powodu pustego jaja płodowego. Jesli teraz się nie udalo to Boże ja już nie chce nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva40
Dziekuje dziewczyny że jestescie,jak czytam jakie macie problemy to rozumiem po co są te fora.Trzymam kciuki za was. Pakuje sie na urlop,zabieram @ ze soba i mam zamiar ja utopic w morzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva40
Hanakali sciskam cie mocno.Nic wiecej powiedziec sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hankali nie załamuj sie,jestesmy z Tobą.Kurcze jakie to wszystko niesprawiedliwe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze ja juz opadam z sił....nerwa mam od rana....własnie rozmawialam z swoim m, ze denerwuje mnie to ze ja i wy dziewczyny rowniez -robimy cuda wianki zeby zaciazyc...a takie inne raz i juz.. a dobilo mnie to ,ze widzialam przedwczoraj taka dziewczyne z sasiedztwa -ma 3 dzieci a w brzuchu nastepne ...oczywiscie patologia!!!!! ja mam dosc-wczoraj byly przytulanki juz trzeci dzien po kolei... a tempka dziaij 36.5...załamka słuz wodnisty... bol plecow i jajników..no i piersi troche.. moze na darmo sie przytulamy ...bo moze nie bedzie owulacji???? MASAKRA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wreszcie znalazłam chwile czasu żeby napisac. mamy tyle pracy z moim chlopem ze nie mamy juz nawet czasu na seks w ciagu tygodnia. pewnie w tym miesiacu tez nic z tego... no cóż taki sezon... za miesiac bedzie juz spokojnie. Hanakali nic sie nie martw za tydzien bedziesz widziala zarodek i lekarz tez bedzie widzial wszystko. jestes zle nastawiona i chwilowy wyraz twarzy lekarza zle odebralas. a i gratuluje kolejnej mamusce :) dobrze ze komus sie udaje. a u mnie @ sie skonczyla :P a jak u Was dziewczyny?? Maja? Teacherka Ty jeszcze napewno masz... ale juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wczoraj wysłałą mnie na BhcG i dzis ide znowu do niego na 15 wiec stres ciagdalszy niepowiedzil mi wprost ze jestem. ale mam zdiecia kuleczki i napisał mi ze w macicy endometrium jednorodne 11mm. i jajnik prawy w obrebie jajnika widiczna torbiel z gestym płynem teraz z objawow mam tylko sutki tkliwe i bardzo zadko pokluwa mnie hm cos na dole ale to wszystko wiec niewiem czy sie cieszyc czy płakac. powiedział jezeli by bardzo mocno bolało niedo wytrzymania mam jechac odrazy do szpitala. a wiec jak myslicie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq jakie na darmo??? a przyjemność??? normalnie myslisz o seksie tylko w kwestii ciazy... to zle, a nawet bardzo zle!!! dorotq musisz zmienic tok myslenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,ja jestem na wakacjach wracam za tydzień i wtedy będę brała udział w dyskusji. Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania -nieeeeeeeee..nie mysle ze robie dziecko:) kurde tylko ,ze mnie juz to powoli denerwuje..ze nie mozna zaciazyc.... przyjemnosc jest :):) i to jaka:) ulęgałko-udanych wakacji:) my jedziemy w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie 16dc i temperatura wzrosła...najpierw było 36,6 potem 36,7 a dzisiaj 36,9... Wczoraj bolał jajnik a dzisiaj brzuch jak na okres...sluz oczywiście wodnity... tzn.zbliża się owulacja??? Czy już po??? Hanakali trzymam kciuki! Będzie wszystko dobrze...zobaczysz... Oluś udanego wypoczynku!!!! My prawdopodobnie wyjeżdżamy w czwartek :) :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko -ja mam dokladnie jak ty,tyle tylko ,ze ta tempka nie wzrosla do 36.9:( ja czytałam ,ze sluz przenikliwy to jest sluz rozciagliwy i wodnisty... a u mnie 17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko -przeczytałam na ovu Najlepiej rozpocznij regularne współżycie (przynajmniej co drugi dzień) w momencie gdy zaobserwujesz śluz płodny (wodnisty lub rozciągliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×