Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka-ja nigdy nie chodzilam na monitorowanie cyklu wiec nie wiem wg wykresu i obserwacji owulka była we wtorek a przytulanki byly od poniedzalku do srody:) wiec tak licze na to:) jedynie te testy jakies niewyrazne;/;/ wiec juz nie wiem w we wtorek mialam skok tempki z 36.4 na 36.6 od poczatku cyklu mialam niska tempke w granicach 36.3-36.5...wiec moze ten skok oznaczal owulke... moja corcia jest z marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trochę się nie odzywałam. Siostra przyjechała i mam mniej czasu:) idę dzisiaj na rozmowę w sprawie pracy. Więc trzymajcie kciuki. Choć trochę się boję bo wtedy będę musiała zrezygnować ze starań. Kurcze coś za coś:) mam nadzieję że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! U mnie cykl stracony...nawet go nie biorę pod uwagę... wczoraj miały być przytulanki i...d..a posprzeczałam się z moim :( Wykres wyznaczył mi owulacje w 14dc...po skoku temperatury,to by się zgadzało...tylko jajnik bolał jeden dzień po.Dzisiaj temperatura dalej wysoka a dni już niepłodne i śluz kremowy.Cieszę się,że owulacja w 14dc bo w poprzednim była 17dc. Staranka miałam 2 dni przed więc nie mam żadnych nadzieji.Na cud nie liczę.Potem nie było bo chłopa nie miałam ale to już pisałam.Więc na wczasach mogę poszaleć tzn drinkasy i te sprawy hahahhaaa Patra udanego wypoczynku :) Dbaj o siebie i fasolkę :) Maju trzymam kciuki za nową pracę :) Dorotq życzę powodzenia,może Ciebie się uda :) Aha dziewczynki te ogórki w curry to całe ze skórką tylko nie pokrojone w plastry ale wzdłuż na 4 części. Wieczorkiem mnie nie bedzie bo idziemy do znajomych...mieszkają niedaleko nas a wybieramy się do nich już 2 rok,masakra jakaś.Wiecznie nie ma czasu... Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja też liczę na sierpień, pisałam już, że moja babcia mówiła, że się parę miesięcy starała o dziecko a tylko w sierpniu zachodziła, i ma trójkę dzieci z maja :) jak tu się nie nakręcać... kszewuszka udanej imprezki :) My jutro grillujemy, podrinkuje porządnie, tak na zapomnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka raniutko jechałam z tesciową,mezuś jeszcze spał...A jak przyjechałam to już go nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to jest, nie martw się, ja też już pare razy się pokłóciłam w dniu robienia dziecka :) samo życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko na zgode najlepszy jest sex;):):) zrobiłam przed chwilka test owulacyjny i pokazal 2 kreski czerwone:) wiec owulka bedzie..tylko czemu mialam od 15dc wszelkie objawy na owulke.. no nic dzisiaj bedziemy dalej sie przytulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja też Ci powiem, że najpierw mam objawy a potem dopiero testy pokazywały owu, może po prostu czuje się jak pęcherzyk rośnie i dojrzewa, a potem jak juz pęka to się nie czuje.... W tym miesiącu będe kontrolować to z usg więc dowiem sie o co w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko-to zdawaj nam relacje to sie poszkolimy;P no ja wczesniej nie mialam tak ,tyle sluzu i wogole... zawsze sucho a teraz mysle ,ze to przez to ze piłam wiesiolek przez jakies 4 cykle od maja chyba go juz nie pije i tak sie porobilo:) dzisiaj koniecznie musza byc przytulanki:) moze i faktycznie za klika godzin peknie ale ja nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______19.07_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______19.07_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel< br /> Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopo lska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland< br /> Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka23______8_________23________21.08______wielkopolska BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja już po rizmowie. Myślę że mam ta pracę tylko nie wiem czy caly etat czy pół. jeśli cały to będę moga zrezygnowac z teraźniejszej pracy. A jak pół to będę musiała pogodzić obie. Ale tak też da rade. Za tydzień się dowiem co i jak. Zobaczymy:):) oby było tak jak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja trzymam kciuki:) teacherka a ciebi nie bylo w tabelce?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo miałam focha na cały świat:D musiałam na 2 miesiące zawiesić starania....dołowały mnie te cyfry, nadal dołują... Maju a co to za praca, cos wspominałaś o pracy w szkole, ale nie wiem czy dobrze pamietam/kojarzę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ ja juz wrocilam wakacje super udaly sie odpoczelam nawet zapomnialam o straniach dnich plodnych itp poprostu przytulanki byly intensywne moj dostal wiatr w zagle i teraz to on mnie meczy heheh :D oderwalam mysli o ciazy i powiem ze lepiej sie z tym czuje jak tak nie schizuje i postanowilismy z moim odpuscic bo to te starnia bardzo mnie mecza musze znalezc sobie zajecie zeby nie myslec tyle o tym zapisalismy sie na kort tenisowy juz we wrzesniu studia wiec teraz bede miala mniej czasu na rozmyslanie o braku ciazy i o dziecku poprostu wrzucamy na luz jak w najbliszym czasie to super bede najszczesliwsza kobieta pod sloncem a jak bede musiala troche poczekac na upragnione malenstwo to i tak sie nie poddam bede walczyc az do skutku z tym ze bez nakrecania sie. Moze wlasnie moje nakrecanie sie utrudnia mi zajscie bo mi sie cos tam zablokowalo hehehe zobaczymy jak cos to odrazu wam dac znac podczytuje was od czasu do czasu ale nie pisze zeby nie schizowac caly czas o kazdej z was mysle i cieszy mnie fat ze coraz czesciej wiecej jest brzuchatek zycze wam wszytkim i sobie obysmy doczelkaly sie wkoncu naszych bobaskow buziaki dla kazdej kochane jestescie wspanialae :* :* 👄 👄 ❤️ przepraszam ze sie rozpisalam az tak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka:) to super,rozluzniona jestes i nie myslisz o ciazy:) ja tez tak chce bo mozna zwariowac;) dlatego nie moge sie juz doczekac kiedy wyjedziemy....mam dosyc tego miasta i pracy no i roznych problemow:) góry moje góry;) kochane...jeszcze 2 doby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) ja też dopiero w zimie jade na urlop i to na 3 dni :p strułam sie straszliwie , i do tego nadciąga @ brzuch boli i jajniki strasznie kłują kłucia nigdy nie miałam , no cóż kobita zmienną jest ;) a dziś nic nie jadłam co mogło by zaszkodzić a rano miałam okrótne skurcze jelit z godzine trwały no i kibelek oczywiście , miało być po południu opalanko na balkoniku ale nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Widzę, że znowu była mowa o snach. Więc wam moje kochane powiem całkiem serio, że mi się przyśnił test ciążowy z 2 kreseczkami na 2-3 dni przed tym jak zrobiłam test i wyszedł mi pozytywny. Słowo honoru, naprawdę tak miałam! Sprawdzałam nawet znaczenie tego snu w senniku on-line ale doczytałam się, że dla starających się o dziecko nie oznacza to wcale ciąży. A jednak wyśniłam ją sobie. Widzę, że tęsknicie na plażę. Oj cieplutka woda i dużo słońca nad morzem. Mieszkam w nadmorskim kurorcie ale z plaży nie korzystam tak często jakbym mogła. W tym sezonie ani razu się nie opalałam na plaży ale czasem pójdziemy z moim na spacer wzdłuż plaży i rozkoszujemy sie pięknym widokiem. A plażę mamy przepiekną, rzekłabym najladniejszą na polskim (i nie tylko) wybrzeżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku...a moze to dzidzia;) moja kolezanka tak miala po tym poznawala ze zaciazyla...goniło ja do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq też miałam taką nadzieje ale niedługo okres i jak zwykle boli tez w środku tak jak co miesiąca na @ :( hanakali zazdroszcze ci też bym chciała nad morzem mieszkać ... sie rozmarzyłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku mnie kilka dni bolał brzuch identycznie jak na miesiączkę, a jednak nie przyszla :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja wlasnie usiadłam po całym dniu gonitwy. najpierw w pracy a teraz w domu. juz malam taki balagan ze szok. dzisiaj jest cos ze mna nie tak, moze to ta upalna i duszna pogoda - od rana chodzę z taka niesamowita "chcicą" że aż mi glupio przed sama soba... a tu jak na zlosc moj został dłuzej w firmie i nie mam jak go wykorzystac. ale jak wroci nie ma szans zeby poszedl spac od razu, nawet jak bedzie mega zmeczony :) ale jestem wredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale zrobiła się duchota... Ja jutro jadę na działkę, bo podobno pokazały się prawdziwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko ja na filiżanke daje 1 płaską łyżeczke rozpuszczalnej kawki i dużo mleka , uwielbiam ten smak i nawet mnie tak mała ilość pobudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam mocną kawę, mało mleka, bez cukru... No ale co zrobić, nie wolno - to nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×