Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dorotq u mnie w tym cyklu pewnie znowu nici...staranka były ale parę dni przed owulacją... dopiero dzisiaj... Ale w poprzednim cyklu było przed, w czasie i po i nic.... Kurcze niestety taka praca mężusia...nigdy nie wiem kiedy go nie bedzie... on zresztą też nie wie bbuuuuu.... A dzisiaj mi się tak fajnie śniło...zrobiłam test i były 2 kreski :) ale sny się czyta podobno na odwrót więc bedzie d..a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ,KSZEWUSZKO SKAD JA TO ZNAM:( moj tez pracuje do pozna i jest potm zmeczony te moje testy to chyba jakies powalone... zrobilam i pokazuje od 3 dni druga kreska ale nie jest taka sama jak kontrolna tylko jasniejsza czyli owulka nie nastapila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh..nastepnym razem trzeba planowac wakacje w czasie owulacji:):) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kania zazdroszczę, że już po @ u mnie rozkręcone na maxa, ja mam zazwyczaj z 5 dni albo dłuzej czyli dopiero półmetek jakoś :( bolesny bardzo w tym miesiącu, aż ketonal brałam, bo na apapie nawet podwójnym to nie dałam rady;/ w nocy mnie ból obudził, dzisiaj to jestem nieprzytomna :( hanakili :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Ulęgałka wypoczywaj kochana:):)Miłych wakacji życze:) My dzisiaj byliśmy w ZOO bo meżuś dopiero w poniedziałek idzie do pracy:):) Dorotq nie martw sie zaciązymy wszystkie:) Kszewuszka:):) Ja dzisiaj 40 dc pewnie na dniach dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano piekny:) wiecie co...tak popatrzyłam na rozne wykresy i stwierdziłam,ze jest szansa u mnie ze moze sie uda tym razem:) bo gdy słuz mialam rozciagliwy i ogolne wrazenie mokra i naoliwienia...to wtedy tempka mi skoczyła z 36.4 na 36.6 ...hmmmmm..... tylko te testy... no nic ale marzyc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja poprostu mam niska tempke a juz skok o 2 stopnie to cos oznacza.... no zobaczymy pojade na wakacje to sprobuje zajac sie czym innym...heheheh...nie bede tak myslała czy jestem czy nie.. akurat jak bedziemy wracac to mam termin @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jesteście kochane dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy. Chociaz żadnej z was nie znam osobiście to jednak czuję bratnią duszę. Eh, internet ma jednak swoją niezwykłą moc. Dzisiaj długo rozmawiałam z koleżanką z pracy, tą ciężarną o której wspominałam już wcześniej na forum. Przypomnę krótko jej historię. Agata bardzo pragnęła mieć dziecko już dawno temu. Jednak pomimo wielu starań nie udałwało jej się zajść w ciążę. Diagnoza lekarzy 4 lata temu była dla niej bezlitosna: ona nie ma jajeczek. Po prostu brak pęcherzyków i koniec. A jednak zdarzył się cud bo zaszla w ciążę. Widocznie był gdzieś jeden schowany, jakiś niewidoczny, który dojrzał w odpowiednim momencie. Dodam, że ona ze swoim partnerem widuje się góra raz na dwa tygodnie (z powodu pracy) i akurat w tym czasie... Gdy badał ją teraz lekarz prowadzący ciążę to stwierdził, że ona faktycznie ma puste jajniki, nie ma ani jednego jajeczka. Stwierdził, że to wyjatkowy cud natury, że zaszła w ciążę. Więc cuda się zdarzają. Trzeba mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - trzymam kciuki :) hanakali - lubie słuchać takie historie :) to jest piekne, u mnie w rodzinie też jest przypadek: 17 lat bez dzieci, 4 invitro się nie udały, kiedy juz odpuszczenie całkowite, ciotka blisko 40stki, zaszła w ciążę z bliźniakami :) cudowną parkę urodziła, nasze pociechy rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz ginekolog mi mówił o babce, która zaszła w ciążę w wieku 47 lat. Kilkanaście lat leczyła się na bezpłodność a ok. 40stki dała sobie już na odbój. Gdy straciła okres to pomyślała, że to klimakterium. Wróciła wtedy z wczasów z Turcji i dodatkowo pomyslała, że zmiana klimatu się temu przysłużyła. Nie wyobrażam sobie jej zdziwienia, gdy lekarz stwierdził kilkunastotygodniową ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Witam nowe staraczki i zycze powodzenia. Hanakali spokojnie jeszcze wszystko bedzie ok. Nie stresuj sie. U mnie ok mdlosci dokuczaja coraz bardziej. Jutro wyjezdzamy wiec odezwe sie po powrocie. Sciskam Was mocno i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ale Wam zazdroszcze, chyba wszystkie wyjezdzacie na wakacje.... tylko ja nie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - ja też już nigdzie nie jade :( Byłam tydzień nad morzem ale bez mojego i kosztem straconego cyklu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania ja wogole na wakacje nigdzie nie jade... aktora tu miaął taki sen o 2 kreskach na tescie, heheh ja etz dzis taki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie odbije jesienia albo zima moj brak urlopu w wakacje. mi sie niemal codziennie sni ze w ciazy jestem albo ze mam dziecko. to chyba obsesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mi sie sniło ,ze ulegałka napisała na forum ze jest w ciazy i widzialam test z dwiema kreseczkami:) no i sie moj sen spełnił:):) u mnie 18dc tempka 36.6.... testowac bede po 14. ciekawe jaki mi dzisiaj wyjdzie test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
to jest znak, mówie wam sierpien bedzie szczęśliwym miesiącem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciaaaaałabym! wierze w to mocno....moim marzeniem zawsze było urodzić dziecko w maju!! już chce zacząć starania :) Boje się znowu rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- ja mam cykle 28 albo 29 albo 30 lub 31:) mieszcze sie w tym zakresie,tylko ze kazdy miesiac jest inny... ale mam nadzieje,ze w tym cyklu sie uda:) i jak wroce z wakacji to zrobie test i beda 2 kreski:) jahahhahah ale marzenie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a była któraś kiedyś na monitoringu cyklu? Jestem ciekawa jak to wygląda, tzn mniej więcej wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
oo to tak ja ja, ja też chciałam taakie wiosenne dziecko z marca, kwietnia bądź maja, mój brat (pierwsze dziecko mamy) jest z maja wiec może ja jako córa mamy tez zaciąze w sierpniu hehhe. i mój brat też ma pierwszego syna z maja;) no i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×