Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

To ile mają wasze dzieci ze juz zabki maja? Moj jest z 18 pazdziernika i ciagle sie slini i do buzi pcha raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz robiłam sama:) nic prostszego a w sklepie chcieli za takie cuś 100zł.... natalie a może problem tkwi w miejscu?? tzn Kubie nie podoba się mieszkanie twoich rodziców :D marla zapomniałam pogratulowac ząbków:) renia zależy co masz na mysli przytulanke:) szczerze to mój Piotruś nie miał żadnej ulubionej, ma dużo pluszaków i do każdego się przytulał:) ale może coś takiego? : http://allegro.pl/kocyk-przytulanka-lew-z-metkami-metki-0-i2985613225.html http://allegro.pl/label-label-kocyk-przytulanka-metki-lew-zyrafa-i3004377447.html podobne widziałam w tesco: http://allegro.pl/mieciutka-przytulanka-z-grzechotka-zapach-mamyhit-i2990575921.html http://allegro.pl/duza-przytulanka-szmacianka-szmatka-gryzaczki-i2948379554.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheray - mój ma cały pokój + strych zabawek, wiadomo spadek po starszym bracie... my kończymy ostatnie opakowanie 3, ale kupiłam z lidla ostatnio i są ok, a potem już 4 będą bo u nas przykrótkie na długość, a dominik waży ok 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna zabiłabym każdą osobę co robi maleństwu taką krzywdę:( marla a może jakaś kamerka? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no właśnie na pewno też chodzi i o miejsce. bo każde inne prócz domu mu się nie podoba. ale 2 tygodnie temu to ryczał potwornie jak rodzice byli u nas. kiedyś jak sam mój tata był to też ryczał. no ale będę testować dalej. może wyperfumuje ojca na słodko, dam maskę i powiem żeby gadał wysokim głosikiem i będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa właśnie obejrzałam.. jezu jak mnie zatkało.. zabiłabym babę, no zabiłabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, co za filmik !!! nie dałam rady oglądać !!! zasłoniłam oczy i wyłączyłam, serce do tej pory mi mocno bije ze strachu!!!! porażka, i weź tu nianię bierz - obcą kobietę i nie wiadomo co będzie robić pod twoją nieobecność !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
natalie z ta maska nie bylby glupi pomysl:) kup jakas i Kube przyzwyczaj do niej a potem niech twoj Tata ja zalozy,a jak w niej troche pochodzi to zdejmie i moze Kuba sie przekona do dziadziusia:) ja niestety nie wiem co to placz na inna osobe,moje dziecko sie smieje do kazdego, a piotrek jak byl maly to tak samo, a za reke poszedl by z kazda babcia ktora sie do niego usmiechnela...raz na wkacjach rodzice z nim byli na spacerze a po chwili patrza a dziecka nie ma, a piter trzymajac sie za obcy wozek szedl dalej bo myslal ze trzyma sie swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki...a co Wy śpicie? zawsze takie ptaszki wczesnoranne.... haha ja dzisiaj od 5 przewracam się z boku na bok to w końcu po 6 wstałam, zrobiłam kawę i pozeram 4 pączka...nie bacząc na to że to chyba po wczorajszych pączkach te trudności ze snem..albo z powodu myślawy, bo ja jak w nocy zacznę nad czymś myśleć to koniec..... xxxxxx ale mi się zaczyna udzielać wasza depresja sprzed tygodnia, bo najchętniej to bym się spakowała, siebie i córcię i pojechała gdzieś, do jakiejś samotni...mam wrażenie że jesteśmy z innej planety, ja i ona.... w sensie oczywiście pozytywnym, w sensie nadawania na tych samych falach i czasami mam wrażenie że patrzę na siebie gdy miałam te 3,4 miesiace, choc to niemożliwe bym wiedziała jaka wtedy byłam..ale widzę ciągle siebie, w spojrzeniach, humorkach, przyzwyczajeniach, reakcji na inne osoby.... xxxxxx Widzę że ostro karmicie już tu dzieci marcheweczkami, ja też zaczęlam się zastanawiać nad śliniaczkami (szwagierka się zdzwila że nie używam, a póki co w ruch idzie szmatka, przy karmieniu mlekiem, znaczy się szmatko pielucha)..ale przeglądałam garderobę i przecież mam taki fartuszek do karmienia - co to zakłada się i wszystko zakrywa porządnie, nie tylko pod buzią...zobaczymy czy się sprawdzi czy będzie więcej zachodu z zakładaniem tego fartuszka niż z praniem plam hehe może to będzie rada na plamy z marchewki! xxxxxx możecie się śmiać ale wczoraj rozpoczęlam nowy punkt w codziennym rytuale mojego dziecka - czytanie przed zaśnięciem....to taka moja mała ambicja co do córki, jedna z nielicznych...chciałabym bardzo by kochała ksiązki tak jak ja..... ale słuchajcie szok jaka reakcja, dziecko oczy otwarte, ale takie uspokojenie na maksa, ze od razu zasneła! czytalam tak z 10 minut..... fajna książeczka o zwierzątkach mamusiach co przytulaja swoje dzieci na dobranoc..będzie na kolejne 4 miesiące co wieczór, aż się pewnie jej nauczę na pamięc hehe...bo się rymuje....to łatwo wpada! xxxxxxx a co do reakcji skrajnych na obcych ludzi Moim zdaniem dzieci w tym wieku są tak niestabilne emocjonalnie, co sekundę łza, albo śmiech, więc uważam że nie jest możliwe by coś im bardzo nie pasowało w innych osobach.... może akurat tak trafia się z humorem, że dziadek nie pasi.... myślę że tak koło 10 miesięcy, 12 dziecko albo kogoś lubi albo nie.... no a mamusię i tatusia to uwielbia, bez dyskusji! hehe xxxxxx miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a propos niani, jak je szukacie? to polecone osoby...z jakiejś strony w necie czy ogłoszenia lokalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Eljotka, Marla gratuluju pierwszych zabków u waszych maluszków :) Mamusiu fajnie, że Filipek nie musi byc rehabilitowany. Ile paczków zjadłyscie ja 3 ale takie wieeeelkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) ja też się cieszę,że nie musimy chodzić na rehabilitację -jedno odeszło :P Ja zjadłam jednego pączka dziś rano, z makiem - nie wytrzymałam, mam nadzieję,że rewolucji nie będzie, ale jaki on był dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxx dziś mam furę prasowania i niechęć do tego by ją ruszyć, ale dzieci już nie mają niektórych ciuszków do noszenia :P także powinnam już się brać za to ale najpierw kawa inka na kafe :D no i na pewno oddam dziś PIT do US, bo wczoraj woziłam,ale nie wpisany był pesel dzieci i mnie odprawiono, a że nie pamiętałam dokładnie i nie miałam nic ze sobą z dokumentów to i dziś zawieźć muszę, zawsze kasa się przyda - Julce na kolonie i małemu na krzesełko do karmienia :D jeszcze kasy nie ma ale już podzielona :P xxx Marla, spokojnie z nianią, twoja przecież jest ok :) zerknęłabym czy to fotomontaż ale nie chcę tego oglądać. xxx A co do szukania niań, to ja na razie szukam wśród znajomych, wstępnie koleżanka będzie się małym zajmować (mama jednego kolegi z klasy córki :P - ale zamotałam) :P xx ja pieluchy już używam 4, bo niestety 3 są za wąskie. Także, bez względu na to jakiej firmy to i tak 4. xxx Słuchajcie, podajecie herbatki dla dzieciaków??? Mój uwielbia herbatki, wczoraj dałam mu melisę z jabłkiem. Staram się,by 80ml na dzień wypił i nie więcej. A wy podajecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mimbuś moja niania to znajoma sąsiadów...wychowała już dzieci u trójki ich znajomych-z ogłoszenia bym nie wzięła....w życiu.....do tak małego dziecka......także najlepiej juz wcześniej pytać.....znajomych...... i koniecznie zacznij wywiad:) mąż po obejrzeniu tego filmu-podsumował: może jednak zamontować kamery-kto wie....;) mamusia a mój nie znosi herbatek-pluje-odwraca sie w druga stronę....hehe potem mleczka nie chce pic z tej samej butli:) cwaniak. lecę siła wyższa..... Graga jak chcesz do Mimbusi jechać jak lecisz jako opiekunka mojego M do Niemiec-nie za dużo na głowę sobie weźmiesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja tez 3 ale mam dzis wyrzuty sumienia.. Zero slodycza do konca tygodnia..!! Dziewczyny pokazalabym wam suknie ale moj przyszły maz tu czesto zagląda i nie chce zeby widział .. Lepiej nie kusić losu .. Ale napewno sie pochwale w odpowiednim czasie :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jakiś piękny biały dzionek :) Aleeee śniegu! Mój niuniu zasnął o 20, wołał jeść o 1 i 4 a o 7:20 zaczął gadać z królikiem. A ja o 22:30 już grzałam się pod kołdrą więc się wyspałam :) No właśnie króliczek... Renia ja kupiłam mu króliczka w mothercare. Kosztował 39,90 :) Leżał przy kasie i patrzył na mnie i nie mogłam się mu oprzeć. Tym bardziej, że zawsze mnie rozbrajał widok dziecka ciągnącego za ucho króliczka :) I ten biedny króliczek ciągnie się po ziemi... http://www.woolworths.co.za/images/products/BABY_KIDS/501682752_ASSORT_large.jpg Zaraz wstawię zdjęcie z królikiem do galeriusa. Tadzio non stop go tarmosi zjada, gada do niego, śpi też z nim. A widok co dopiero obudzonego dziecka gadającego do przytulanki bezcenny :) Tak samo jak usypiającego i mocno ściskającego maskotkę :) Królik jest dla maluszków, bardzo milusi i mięciutki, nic z niego nie wychodzi, i ma jakiś "groch" na końcu rączek i nóżek. xxx Kimkolwiek dzięki, ja też używam tego kremu ale u mnie takiego efektu nie było. A co do tej głowy jakby uczesanej szczotką to miałam na mysli ze tak się podrapał. Paten z praniem - dobry pomysł, wypróbuje. xxx A ja zjadłam pączki tyle, że sama je zrobiłam, bez jajek, mleka i różnych udziwnień :) Smaczne były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla damy rade :) nie bój żaby twój M nie zostanie samotny :P ale mam nadzieję że nie będę się musiała za nic odwdzięczać :D mimba a tak na poważnie to tak nie zapraszaj bo na wakacje zwali ci się pół kafe z maluszkami :D mnie kusi sam fakt wyjazdu za granice :D jeżeli masz możliwość załatwienia jakiegoś noclegu - daj znać, zorganizowało by się jakieś wakacje tanim kosztem :D no i w jakim towarzystwie :D kilka dziewczyn pisało do Ciebie jak ma na imię twoja córeczka, ale może jeszcze nie doczytałaś więc napisz :D ja zjadłam 3 pączuchy i jeszcze dwa się do mnie uśmiechają :D a o tym filmiku będzie w ddtvn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz mówią. A ja nie oglądałam filmiku, boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba nie chcialam Cie urazic tym fimem,poprostu mnie zatkalo jak to zobaczylam i raczej nie byl to fotomontaz... po Twojej reakcji jakos odechcialo mi sie udzielac,moze mi przejdzie ale na chwile obecna mi sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;)) ja pączków to z 5 zjadłam, heh to taki dzień ze myśle ze można zaszaleć :P u nas nocka dzis nawet fajna bo mąż miał wolne to w miarę małym sie zajął ;)) po dentyscie super, okazało sie ze nawet nic do leczenia nie mam uff ;D ... Monis zdjęcia z kroliczkiem słodkie... Aż chcialoby sie napisać z klulickiem, jak to w jakiejś bajce było ;) ... Marla u Was tez ząbki, super ;D... Mamusiu cieszę sie ze z malenstwem wszystko Ok, a herbatki jeszcze nigdy Wiktorkowi nie podawalam, karmie tylko piersią, czy mimo to powinnam juz coś podać?? Pampersow tez juz 4 używam... Reniu mój ma maskotke taką żyrafke z kocykiem to przytulania, jest ich dużo na internecie tzw Rafik ;) sciskam wszystkich, udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny piątek my już po rehabilitacji i Sebuś śpi - dodałam zdjęcia do galeriusa. Moniś super ten króliczek i dzieciaczek też:-) dziś pierwszy raz dałam marchewkę uśmiałam się przy tym że hej zobaczymy czy nic mu nie będzie. Dziewczyny gratulacje ząbków u nas chyba też idą bo mały strasznie się ślini i na dolnych dziąsłach ma takie bardziej białe miejsce będę obserwować. Mamusia ja daje herbatkę praktycznie od urodzenia ale dlatego że jest na mm, pił rumiankową a od jakiś 3 tygodni jabłko z melisą i mu smakuje ale gdzieś w przyszłym tygodniu zacznę podawać soczek jabłkowy z gerbera po 4 miesiącu i zobaczę czy będzie chciał. ja zjadłam 3 pączki wczoraj i dzisiaj jednego - ostatni był i tak na mnie patrzył:P:P miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny któraś chyba pytała o plamy po marchewce wiec jest sposób żeby się ich pozbyć - innych plam też kupcie sobie mydło biały jeleń ok. 2zł i przed praniem namoczcie ubranka i tam gdzie są plamy posmarujcie mydłem i zapierzcie i do prania. Efekt jest taki że nie ma ani jednej plamy nawet na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel widać, ze Sebus miał ubaw przy jedzeniu, fajny bobas i jaki do Ciebie podobny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie zapomniałam napisac o tych plamach:) ja nie podaje jeszcze marchewki, ale jak bede to na pewno wezme w uzycie sliniaczek nie przemakalny :) np http://allegro.pl/babyono-sliniak-kangurek-na-rzep-cerat-bawel-i2990267942.html ja piotrkowi kupowałam chyba w tesco, wiem że takie mają.... a jak juz bedzie plama to bede robic tak jak z kupa, ja nacieram mydełkiem odplamiającym dr reiner do kupienia w sklepie schlecker - daily, http://allegro.pl/dr-reiner-100g-mydlo-odplamiajace-i2935949092.html tylko ze w sklepie kosztuje 3-4 zł a tutaj jeszcze przesylka i piore na 60 stopni, zawsze schodzi.... no ale moim zdanie dużo też zależy od wody jaka jest w kranie i od tego w jakim proszku - płynie sie pierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×