Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość tymczasowo_bezrobotny
Z sieciówek nienajgorszy jest Diverse, przynajmniej na tle innych, takich jak np Cropp czy house. Sieć Peek & Cloppenburg ma dobre rzeczy ,i w dobrych cenach ,oprócz przereklamowanych marek typu tommy hilifiger gdzie przeciętnej jakosci polo kosztuje 250 zł.. Z obecnych w Peeku firm polecam McNeal (głównie swetry), Gilberto, Christian Berg, MArco Polo, Tom Tailor (t-shirty),Jack Jones, Jake's. Z innych to jeszcze niemiecki Esprit. Z firm bardziej dostępnych w necie niż w zwyklych sklepach polecam (szczegolnie jak ktoś preferuje styl sport.-casual) np Lonsdale - ale ten produkowany w Niemczech, nie mylić z szajsem za pare funtów, przywożonym z Anglii. Dobre za to są angielskie marki - Ben Sherman, Merc, Fred Perry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony223
Widze, ze kolega ogarnia temat :) Ja lubie szkocki Lyle Scott, mam tez polowki Merca i Freda, chociaz Merc jakby lepszy jakosciowo i rozmiarowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixxy
Reserved, Orsay, P&B, Levi's, Romwe, House, Cropp, Bershka, New Yorker, Top Shop, River Island, New Look, Nasty Gal. Naprawdę świetna jakoś i śliczne ciuchy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigrisi
Smiesz zartowac z tą jakoscią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo_bezrobotny
heh, no też polecam Merca, ciuchy warte swej ceny. Polówki tansze od Hilfigera a jakosc lepsza. I fajniejsze wzory i kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_dama
NTARGOWISKU URZYWANE Z ZACHODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łyk mody
Zapraszam do naszego sklepu www.lykmody.pl w Poznaniu wszystkie panie, które lubią wysokogatunkowe ubrania, ładnie wykończone, z dobrych tkanin, naturalnych. Razem z koleżanką projektujemy i szyjemy ciekawe bluzki, zaczynamy sukienki. Tworzymy proste,wygodne fasony,ale każda bluzka ma ciekawe wykończenie, ręcznie wykonane. Malujemy na jedwabiu,haftujemy. Zapraszamy na naszą stronę. W Poznaniu można umówić się na przymiarkę lub odbiór Pozdrawiam Magda www.lykmody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje u mnie w mieście w sklepie LAEMI ale ten sklep prowadzi również sprzedaż internetową na www.laemi.pl . Mają duży wybór, fajne ceny a ciuszki noszą się fantastycznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sukienka-koralowa-bombka-studniowka-wesele-duza-i2933064371.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!! 24.12.2012 - 50,1kg 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!! 24.12.2012 - 50,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem na stronach zakupów grupowych typu http://www.zlotewyprzedaze.pl pojawiają się oferty na ciuchy i akcesoria projektantów z wyższej półki. Jak dotąd widziałam tam między innymi marki takie jak Versace, Hugo Boss, Calvin Klein czy Dior. Nawet po przecenie nie są one raczej na kieszeń przeciętnie zarabiających osób, ale jednak wychodzą dużo taniej niż w normalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia90
ja prawie większość ciuchów kupuje w sieci. Tak samo torebki. Fajne produkty ma www.pikadela.pl tam kupowałam rzeczy dla mojejgo dzidziusia, a ostantio torebkę i tunikę. Też stawiam przede wszystkim na jakośc i wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta katowice
Na pewno nie jest łatwo kupić ubranka tanie i wysokiej jakości - trzeba szukać konkretnych okazji. Tanie ubranka dla dzieci mają choćby tutaj - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Marki Mariquita i MMDadak przeceniane nawet o 80%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosha
Polecam Ci zajrzeć do sklepu http://stendi.pl/ - mają tam ubrania i buty sprawdzonych i znanych firm, dobrych jakościowo, a ceny są przyzwoite. Ja już tam kupowałam kilka razy i mogę z czystym sumieniem zarekomendować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_007
ja kupuje na licytacjach na allegro - można upolowac cos fajnego :) a ostatnio natknełam się na sklep fajneciuchu.eu i też mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jestem będę
a ja kupuje na planetap.pl - dlaczego? bo maja fajne ubrania, ceny w miare, często rabaty i miłą obsługę. Jak do tej pory sie nie zawiodłam, szybko i sprawnie a i doradzą jeszcze jak trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia111983
Ja kupuje w sklepie internetowym lolaandlola, naprawde wysoka jakosc ubran i sa bardzo modne, cala ciaze chodzilam w ubraniach z tego sklepu, goraco polecam bo sa naprawde ladne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tanio.co
kody rabatowe i znizki do wielu markowych sklepow :) jesli szukacie okazyjnych zakupow- polecam! http://www.tanio.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno o czym się ja przekonałam że w sklepach internetowych nie kupi się dobrych jakościowo ubrań. Zresztą i w sieciówkach też trudno trafić o dobrą jakość. Ja gdy jestem w Berlinie szaleje po tamtejszych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetkaa
Ja się przejechałam już na sieciówkach i staram się je omijać, tak jak ktoś w tym wątku napisał wolę mieć jedną porządną rzecz niż dziesięć byle jakich. Ostatnio przeszukuję sobie strony młodych projektantów, oni mają naprawdę piękne rzeczy i doskonałej jakości, bo pracują na swoje nazwisko w branży. U mnie w firmie obowiązuje dress code i kilka rzeczy kupiłam sobie u Agi Paul - http://www.decobazaar.com/aga-paul jej koszule i spodnie są po prostu świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verah
Ja polecam stronę azjatyckistyl.pl. Można tam znaleźć naprawdę modne i ładne rzeczy za niewielką cenę. Bardzo podoba mi się sukienka maxi z szyfonu. Ma piękny, delikatny różowy kolor. Teraz na wiosenną porę takie zdobycze są najlepsze ;). Jest wykonana z lekkiego materiału który podkreśla kobiece kształty. Zwiewna góra tuszuje zbędne kilogramy, podkreślając talię. Uwielbiam takie rzeczy bo jednocześnie nadają się na imprezę, wyjście na miasto czy eleganckie przyjęcie. Dodatkowo panie o okrąglejszych kształtach również dobrze będą sie w niej prezentować :). Cena w porównaniu z jakością i wyglądem jest śmiesznie niska. W sklepach sieciowych za taką sukienkę trzeba zapłacić trzy a nawet cztery razy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×