Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Malinowa czyli wszystko git i trza wrzucić na luz! Pysiuleczka kochanie dla Was moge testować ale i tak wiem że nic z tego - jakoś tak podświadomie czuję ze jest coś na rzczy nie wiem tylko co.... @ ma być gdzieś koło 20 Dzięki Mulwinka za piękny kwiatuch:-) pomaranczko po prostu do nas dołącz:-) każda z nas jest w innej sytuacji ale łączy nas jedno - jestśmy kobietami:-) I to w tak szczególnym dniu powinnyśmy się trzymać razem. Solidarność jajników jak to mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa czyli wszystko git i trza wrzucić na luz! Pysiuleczka kochanie dla Was moge testować ale i tak wiem że nic z tego - jakoś tak podświadomie czuję ze jest coś na rzczy nie wiem tylko co.... @ ma być gdzieś koło 20 Dzięki Mulwinka za piękny kwiatuch:-) pomaranczko po prostu do nas dołącz:-) każda z nas jest w innej sytuacji ale łączy nas jedno - jestśmy kobietami:-) I to w tak szczególnym dniu powinnyśmy się trzymać razem. Solidarność jajników jak to mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie striował mój wspis. chyba na potwierdzenie treści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, badanie progesteronu to zwykle badanie z krwi. Nie wiem ile kosztuje, bo robilam je na skierowanie za darmo. Dziewczyny, fakt, chce dziecka. Marze o nim. Myslicie, ze faktycznie moglam sie zblokowac do tego stopnia, ze pomimo staran i dobrych wynikow nie moge zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze :-) Lepiej nam wejdzie w pamięć :-) Malinowa, tak się cieszę! 👄 oby @ nie przyszła, to będziesz teścić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa oczywiście. od tego chcenia tak sie blokujemy, że dupa z tego wychodzi. Podobno najlepiej zapomnieć ze się chce i działać. Tyle że łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mulwika, przyjdzie:) juz mnie boli cale podbrzusze, wie, spodziewam sie malpy w wyznaczonym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzne sie w leb., dostane amnezji i bede uprawiac seks z M jako nieznajomym. Dobry patent Sublima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam Wam napisać, że byłam dzisiaj w sklepie z artykułami dla dzieci (kupowałam prezent dla znajomych) i spędziłam tam ponad godzinę! Takie piękne mebelki, malutkie kołyski, ubranka i gadżety, MIODZIO! :-) O mało się tam nie rozpłynęłam :-) Już się nie mogę doczekać kiedy będę kupować takie rzeczy dla swojego bejbika ❤️ A teraz zmykam. Romantyczny wieczór z mężem czas zacząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się aż uśmiałam:-))) Powiem Ci, ze ja tak mam ze swoim księciem. ale u mnie to raczej dlatego ze póki co się rzadko widujemy. i jak już się dopadniemy to się oderwać nie możemy, wiec radość i spontan jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co podałam to podałam ale i tak niemożliwe do znalezienia mnie. Po prostu niemożliwe. Musiałabym znać, np. moje nazwisko, imię. A to że ktoś napisał że czarna jestem to nie jest główny wyznacznik :). Dziewczynki, jeszcze raz powtórzę, bo widzę że wciąż piszecie pytania do mnie :P, miałam poprzedni cykl prawdopodobnie bezowulacyjny. Więc dlatego teraz testy owulacyjne pokazują tak szybko 2 kreski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
podalas swoje imie w 50%, miasto, wiek, date slubu. wiecej nie trzeba. wystarczylo wpisac imie, ograniczyc wiek do tylu ile masz, i miasto i wyszlo pare dziewczyn, z czego 3-4mezatki. do tego byl folder z Wasza data slubu. I co w tym trudnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jedno udany seks to seks z facetem który bez wzwodu ma 23 cm oooooo :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika - również życzę powodzenia :) Malinowa - aha, takie coś... Ja badania na toksoplazmozę musiałam robić za pieniądze, nie miałam skierowania z przychodni, lecz od prywatnego, bo kur... pracuję w takich godzinach gdzie przychodnie są czynne wtedy. :s. Pomarańczo - staram się zrozumieć zazdrość, ale nie chorobliwą w taki sposób że druga osoba żeruje na drugiej, jest mi przykro że ktoś potrafi być taki podły. Wyrażam swoje zdanie po prostu. Ciekawe jakbyś się czuła gdyby ktoś tak o Tobie napisał??? A powiedz mi dlaczego Twój partner nie chce mieć dziecka, w jakiej sytuacji jesteście? I powiem Ci, ja też zazdroszczę naszym dziewczynom którym udało się zajść w ciążę, ale ja z tego za to baaardzo się cieszę, bo kibicuję każdej z nas. I mam teraz wrażenie że perfidnie mnie śledziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
nie śledzilam, Twoje wpisy poprostu przykuły moja uwage. Moze przez sposob w jaki pisalas? nie chcialam zle. Chcialam przeprosic. Zycze Ci szczescia i powodzenia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddalam się dziewczyny w samotną ciemną noc znowu zasne, zeby sie za dwie trzy godziny obudzić... jz tak od kilku tygodni mam. budze się w nocy (wczoraj o 1 i o 3) potem zasnac nie mogę, rano wstaje nieprzytomna. już wygladam jak wampir.... Dobrej nocy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIERDZIELE POMARANCZKO tY MASZ COS Z GLOWA NIE TAK,JAKAS OPETANA JESTES????wchodzisz na to forum czytasz co piszemy,potem bawisz sie wyszukujac Pysiulke,robisz zamieszanie,ze forum prawie przestalo dzialac .A teraz po takim czasie wracasz znowu i przepraszasz,opisujac po kolei co robilas.Wiesz co nie pograzaj sie i nie pisz juz nic wiecej bo utwierdzasz mnie w przekonaniu ze cos zmasz z deklem.Czego teraz oczekujesz ze damy Ci pokute i wszystko bedzie ok.Nie masz co robic ze sie bawisz w takie gierki,ladnie musisz miec nudne zycie.Pozdrawiam tajemnicza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ochlonelam :) ogladam wozki :)quinny buzz moj faworyt :) usg mam za tydzien,moze juz zobacze moja kropeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
U mnie znów zima,Śnieg leży. Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja ide zaraz na bete. Wyniki ok 12:00 trzymajcie łokcie. Bo jak wyjdzie negatywnie to strasznie się rozczaruje. Mój M mówi, że bedzie pozytywna a jego zdanie się sprzawdza w takich kwestaich:) Przepraszam, że ja tak osobie ale rozumiecie :))) Malinowa straszliwie sie ciesze :) Monika i co podjełaś decyzje co z tą sukienką? Lena- jak imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, trzymam kciuki baaardzo mocno! Ja sie zastanawiam jak zrobic, zeby sobie odpuscic. Macie jakies sprawdzone sposoby?:) Bo inaczej to ja nie zajde przez najblizsze 10 lat:/ Strasznie dzisiaj zimno. Ide wlasnie do metra i malo mi palce nie poodpadaja:) Ale pisac musze, jestem uzalezniona od naszego. Topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa hej. Sama się nad tym zastanawiam. bo albo nakrecam się albo popadam w czarną rozpacz, ze pewnie już jestem za strara i wszystkie mojej jajeczka umarły bezużyteczne. łudzę sie tylko tym, ze rok temu na ostatnim usg widziałam jedno w prawym jajniku, lewy nie chciał się pokazać:-) wtedy lekarz powiedział , że nic tylko zachodzić.... tylko że jakoś mi się nie udaje. no i zmieniłam lekarza, bo do tego na NFZ czeka się trzy tygodnie a prywatnie przyjmuje tylko w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka, ja Ci mowie, ze nie jestes za stara. Moja Mama tez tak myslala i zaliczyla wpadke z moim Tata w wieku lat 38:) Ja naprawde musze sobie poszukac zajecia, zeby przestac myslec. Moja gin wczoraj powiedziala, ze po tych lekach moge czuc sie koszmarnie (bedzie mi spadac glukoza), mam je brac na noc, zeby mniej odczuwac skutki. Wiec teraz bede myslec o tym, zeby sie po tych lekach w ogole obudzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malinowa, mam nadzieję, że i ja kiedyś zaliczę wpadkę. Narazie dołuję.... zmuszam sie do czytania materiału na egzamin. dziś znowu obudziłam się o 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, moj organizm na bank nie obudzilby sie o 2. No way:) Sublima ja tez doluje, moj progesteron doluje, temperatura doluje, swiat doluje. Z tym ze w koncu musze przestac. Gin mi zagrozila, ze w celu zdjecia blokady wysle mnie za 2 miesiace na hsg. Jak zobacze, ze jest ok, to moja blokada stanowczo zmaleje :P Wolalabym tego jednak uniknac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Malinowa mi by się chyba przydał taki kopniak od lekarza. Mój jest taki taktowny, uprzejmy, żeby nie powiedzieć ujmujący. Badań mi na razie żadnych nie robił. tylko dał ten Duphaston. Progesteron więc u mnie zwyżkuję_ dziś zaczynam, cycuchy mnie swędzą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×