Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

ja to kupuję tylko takie testy za 1 zł na allegro, zrobiłam zapas i tyle, na co wydawać dychę za jeden z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i dostałam @ w nocy, jak byłam w pracy. i piersi przestały boleć jak ręką odjął. muszę od razu powiedzieć ginowi by przepisał mi coś na te piersi, bo na 10 dni przed @ aż do @ bolą straszliwie. nie mogę spać na brzuchu nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój B. powiedział mi, żebym ich nie zamawiała, bo wtedy to już cały czas będę je robiła:D a tak to chociaż trochę się hamuje :D Oj piersi to też mnie straszliwie bolą przed @, zawsze już jak przyszła to przechodziło i wracały do swoich rozmiarów, a w tym miesiącu dziś mam 13 dc. a piersi nadal bolą i są nabrzmiałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie w tej chwili kupiłam sobie 10 tych płytkowych, mam jeszcze te co Ty linka dałaś, takie same kiedyś kupiłam, ale płytkowe są wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, te kasetowe są wygodniejsze ;) poczekam jeszcze do końca tego cyklu, jak nic z tego nie wyjdzie to sobie zamówię :) Coś mnie jajnik prawy kuje troszkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! no ja jak juz wczesniej pisalam piersi mnie troszke bola nie wiem przy dotyku szczegolnie hmmmmm.....ciekawe co jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia tak ale ja odkd biore tabl nie bolaly mnie nigdy.....wiec sie zastanawiam a do @ jeszcze 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziwne, rzeczywiście. ale bierzesz tabletki właśnie na to by piersi nie bolały przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wczesniej przed @ bardzo bolaly tragedia byla odkad zrobilam badanie na hormony i wyszla za wysoka prolaktyna biore tab na nia i nie bolaly mnie juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, mnie straszliwie bolą i biorę miesiąc castagnusa, on też obniża prolaktynę i nie pomogło, dalej cholernie bolały mnie przed @, dziś dostałam i jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witajcie!!!!!! u mnie pogoda straszliwa chlodno,pochmurno i pada zanosi sie ze tak caly dzien bedzie...... az sie nie chcialo z cieplego lozeczka wychodzic hahahah ale niestety obowiazki..... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :* proszę wpisujcie się do tabelki, ona ma nam pomóc. To bez sensu się kogoś pytać, a kiedy masz termin@? U mnie wczoraj minął 31 dzień. Mam tylko twarde piersi, ale nie bolą mnie. Lekko jajniki kują czasami, a szczególnie lewy. Ale czuje że to będzie dzisiaj, znów mi ten lewy jajnik " cierpnie " takie dziwne uczucie. Rzanuaria gatulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzulka! U mnie pięknie, jade kupić suknie na wesele :) Ale nie na te moję , tylko na te 9 czerwca co idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
magdalenka 1976.....36lat........8 lat............................11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża:) rzanuaria...............26...........2miesiące...................ciąża:) cześć dziewuszki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża rzanuaria...............26...........2miesiące.......... .........ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża rzanuaria...............26...........2miesiące.......... .........ciąża Hania_85_)5............27...........2 miesiące.................06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie oznacza, że nie jesteś w ciąży;) ale masz jakieś już dolegliwości z nadchodzącą @, czy raczej nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mimo, że staramy się nie nakręcać to jednak doszukujemy się tych objawów za każdym razem przed @ to już jest silniejsze od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×