Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

jak chce się się żeby ktoś był fair to samemu trzeba być fair. Chociaż ja wiedziałam, że nic złego nie robię to wolałam w ogóle zaprzestać takie gadki szmatki, bo widziałam, że przez własną głupot mogę rozwalić związek :/ i stracić tak wspaniałego mężczyznę ;( który ze mną wytrzymuję :) choć wszyscy w koło się dziwią :D że ma tyle cierpliwości dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Aaaaaaa jeśłi chodzi o objawy to mam mdłości pod wieczór czasami ale nie wymiotuje... Okropielnie bolą mnie piersi zrobiły się strasznie ciężkie i wrażliwe na dotyk ... Pobolewa mnie dołem lekko brzuch co jakiś czas... Po za tym to chyba nic się nie dzieje może troche świrują mi smaki raz bym coś zjadła a za chwilke okazuje się że mi to nie smakuje ... ;/ :) hehehe Staram się na siebie uważać nie skakać nie biegać jak mi to doradzają nie którzy:) A i są dni że latam siusiu jak opętana :P No i jest jeszcze jedna rzecz mam okropnie dużo śluzu czuje się całyczas jakbym okres dostała :| a to tylko ten śluz... No to chyba tyle dziewczynki moje... A moge dodać jeszcze tyle że ten śluz pojawił się już po zapłodnieniu może nie był mocno widoczny cały czas ale co drugi trzeci dzień go widziałam i co chwile się zastanawiałam czemu skoro już jestem po dniach płodnych i po owulce... a ten śluz utrzymuje się do teraz a i jeszcze kuzzzzwaa ale żem sie rozpisała mam rozpulchnioną szyjke jest ciiiaasnnoo na fiksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polariska w końcu się odezwałaś jak tam u Ciebie ciąża przebiega:) ale szczęściara z Ciebie i rzanuariii..:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko widzę że to coś podobnego jak jest u mnie teraz ale mam nadzieję że to się kiedyś zmieni...nie to że się chwalę ale jestem naprawdę ładną dziewczyna skoro każdy mnie zaczepia nawet kumple mojego Ł którzy też są po kilka lat w związku.. nie powiem bo mi się to zawsze podobało ale teraz to jest wieczny temat do prawie że codziennych kłótni :( jest naprawdę ciężko.. nie mogę nigdzie wyjść (nawet pracować!) siedzę w domu i czekam na niego po dwa tygodnie.. kiedy chce ubrać się w coś co bardziej mogłoby przyciągnąć uwagę i w dodatku mamy iść tak razem to niestety muszę się przebierać:/ jesteśmy 4 lata ze sobą i nie wiem czy to się kiedyś zmieni.. za bardzo go kocham żeby odejść z tego powodu.. myślę ciągle o dziecku o ślubie i proszę Boga żeby ta jego wada z czasem zanikła bo wiem że zazdrość w szczególności taka prowadzi często do eh same wiecie :/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff i po przymiarce :) suknia jest cudowna :) DONUSIA28 a skad ze sląska jestes?:) ja dzis spodziewam się @ brzucho boli i teraz tylko czekam aż się pojawi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolarisKa cieszę się z twojego szczęścia teraz najważniejsze jest zdrowie twoje i twojej kruszynki ;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale zescie sie rozpisaly kochane polariska .....super ze dobrze sie czujesz wszystkiego najlepszego malenstwu rowniez kochana dbaj o Was.... molly.......jejku jak ja wiem co czujesz i co znaczy ta cholerna chorobliwa zazdrosc ,ona byla wlasnie jednym z powodow dla ktorych skonczylam 6 letni zwiazek ......eh jak dobrze wiem betigl super ze sukienka gotowa i ze juz niedaleko do tego pieknego dnia......ja swoj slub tez bym powtorzyla najpiekniejszy dzien.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krótko ,mnie nie było a ile info :) Gratuluje przyszłej mamusi :)) Przepraszam za niezręczne pytanie kochaliście sie codziennie po @ czy z przerwami??? Uf te przymiarki przed ślubne ja miałam odebrać swoją suknie w czw przed ślubem a odebrałam w pt bo musiała krawcowa mi ją zwężać a pamiętam tak nie chciałam jej wtedy mierzyć... ale było minęło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no u mnie ponad 5 m-cy a pamietam jak dzis heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie strasz mnie proszę nie chce żeby i mój związek się rozpadl może to minie mu z czasem:( Aha i jak wam pasuje to zamiast Molly możecie pisać Weronika bądź Wera jak wam pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie strasze cie kochana bylo tez duzo innych przyczyn nie tylko ta jedna wierz mi to nie byl dobry zwiazek ......wtedy nie chcialam dac sobie przetlumaczyc kazdy to widzial tylko nie ja ja to widze teraz z perspektywy czasu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, nie miałam jak za tymi przygotowaniami wejść na forum, ale wszyyystko przeczytałam. Kamisiu, ja też tak mam że tescia przyszłego ma suuper, a szwagier jest do dupy, cham straszny;/ ja jestem z Lubelskiego, to tak co do starych tematów. Ale mam też pytanie, na temat ziół ojca Sroki, mam te ziołka, i jestem w środku cyklu i nie wiem czy zaczynac je teraz pic , czy poczekac i zacząć od pierwszego dnia nastepnego cyklu? Polariska, Rzanuaria, piszcie jak najwięcej :* Pomarańczka, jak tam przygotowania do ślubu? Kto z was jeszcze dziewczyny w tym roku ma ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bubblegum.............. na temat ziolek niestety mosisz poczekac i pic je od poczatku cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) i obrączek nie odebraliśmy, będą aż w piątek :/ Bubblegum, no u mnie cały czas do przodu :) coraz bardziej się stresuję:( byłam u fryzjerki omówiłam jeszcze parę szczegółów :) myślę, że będę zadowolona :) a U Ciebie jak tam ?:) a i te ziółka zacznij pic od nowego cyklu lepiej :* BetiGl nie pozwól przedostać się tej @ :D tak mój B zawsze mi mówi:D:D:D Weronisiu zobaczysz to minie:* tylko musicie jeszcze bardziej scalić swój związek :) ja też na początku nie wierzyłam, że taka zazdrość może minąć .. jak wychodziłam gdzieś koleżanką to potrafił się nawet przejeżdżać autem w tych okolicach, żeby mnie sprawdzić . O ubrania też często się sprzeczaliśmy.. że za krótkie, że za duży dekold..;/ koszmar. i w końcu nastał ten moment, że było coraz lepiej lepiej i teraz jest tak, jak powinno być od początku :)! Musiałam dużo odpuścić, ale było warto :) pojechałam nawet na wyjazd w góry ze znajomymi ze studiów i nie było żalu, mówi : daje Ci wolną rękę, nawet nie będę przez te dni dzwonił :) i tak było :) to ja dzwoniłam bo i tak już tęskniłam :) i mam mnóstwo kolegów i już mi nic nie wymawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze ślubem jest wszystko ok i z weselem, dzisiaj byłam u kosmetyczki, ja mam taką stałą, już 3 lata tylko do niej chodzę, to zrobiła mi taki fajny zabieg prądem żeby pory pozamykać troszkę, bo ja mam cerę mieszaną i szersze pory w okolicach nosa, na brodzie i czole, tak fajnie, drugi raz tylko i już widać efekty. Po obrączki jadę za tydzień dopiero, u nas tak wyszło że zamówiliśmy jedne i już je mamy, ale nie podobają nam się (bo to rodzice dlai zloto i przetapiane bylo i nie ładne wyszło) to teraz sami zamówiliśmy sobie w APART, takie proste ale bardzo fajne.http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,7083 Suknia moja już przyszla, ide we wtorek na ostatnią miarkę, a mój ukochany idzie w piątek odebrać garnitur:) także wszystko już prawie zapięte na ostatni guzik, zostalo jeszcze powiedziec dla zespołu co chcemy zeby grali no i do fotografa pokazac przykladowe zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to supcio bubblegum:) Moja suknia już wisi w szafie:) My obrączki też mamy takie dosyć proste, nie podobają mi się takie np. łączone z białym złotem, czy coś w tym stylu:) dziś jeszcze dobraliśmy kamizelkę , musznik i butonierkę dla B.:) z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej strach mnie ogarnia..:/ moja koleżanka (wcześniej już pisałam) ma weselicho w ten sam dzień co Ty (z mojego roku) :) a do ołtarza będzie podążała z 3-miesięcznym bobaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum Jeśli nie masz problemu z hormonami i obgadalas tego z ginem, to na Twoim miejscu bym tego nie piła, bo czytałam różne rzeczy o tych ziolach, że zamiast pomóc, mogą zaszkodzic. Ja też z lubuskiego :-) I wszystkiego naj solenizantce ! SPEŁNIENIA MARZEŃ, a zwłaszcza tego jednego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia..... a kto tu jeszcze z lubuskiego oprocz nas czy cos nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Polariska a w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no widzisz ja jakas zakrecona dzisiaj jestem sluchajcia masakra oczy mi sie zamykaja a najlepsze bylo top ze wsadzilam telefon do lodowki hahahaha..............a potem go szukalam tragedia rozkojarzona chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam na temat tych ziół z gin i pokazywałam skład, ona powiedziała że w jej opinii nie zaszkodzą, zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no zaszkodzic nie zaszkodza moga pomoc....maja ciekawy smak ja tez je pilam dopoki sie nie dowiedzialam ze mam niedrozne jajaowody teraz stoja w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drożność na 100% Klimuszki tylko że je uciążliwie się pije, bo 3 razy dziennie, ale może sprobuj .. Ja tam zaryzykowałam, wypilam dzis ziółka i smakowąły mi nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BetiGl ja z okolic Rybnika jestem,a Ty? Dziewczyny biorące ślub: Widzę,że u was przygotowania idą pełną parą:)Mi od dziś licząc zostało równe 30 dni.Aaaaaaaaaaa chyba powinnam się już bać,a ja czuję spokój.Może dlatego,że już kiedyś miałam wziąć ślub,ale go odwołałam na parę dni przed...I wtedy nie byłam pewna czy chcę być z tamtym facetem,a teraz jestem pewna siebie i jego:)I wtedy strasznie się bałam tamtego ślubu.Ale najważniejsze,że wszystko mi się ułożyło i teraz jestem szczęśliwa:)Co do zazdrości w związku to ufam mojemu i on m.I nie dajemy sobie powodów do zazdrości.A dziś wolne,piękna pogoda więc mam ochotę na jakiś spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;( ach nie mam czasu z wami posiedzieć, ale czytam wszystko. Na temat mojego związku z P dużo by gadać. Często nie dogadujemy się w tych najprostrzych sprawach. Chyba ciąglę dzieli kasę na moją i Twoją. Ostatnio pojechaliśmy na zakupy i zwiełam gruszki i pieczarki. A on z tekstem po co mi to, na głupoty pieniądze wydajemy. Mam ochotę na coś i tego nie kupuje jak jestem z nim. No to tak z wierzchu. Monia najlepszego;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum ja jeszcze w tm roku biorę ślub tylko że we wrześniu. Ja ze Świętokrzyskiego. Dziewczyny zazdroszczę wam , że wasi faceci są o was zazdrośni. Mój jest obojętny totalnie. Dla niego naistotniejsze jest to czy jestem umalowana, nawet w domu jak u niego jesteśmy muszę się malować. To przykre że taka mu się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×